Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 5:51 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΗΡΑ ΤΑ PANADOL COLD AND FLU ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΑΠΟ 2 ΤΕΜΑΧΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΕΝΑ ΚΕΝΤΗΜΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΚΟΣΤΙΖΕ 50 ΕΥΡΩ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ 21 ΕΥΡΩ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΡΙ YARN ΔΙΧΤΥ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ(ΑΚΡΙΒΟ)ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΑΣΚΩΛ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΛΟΣ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ.ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΙΕΡΩΣΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ .ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ,ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:32 am

Φιλίτσα μου καλησπέρα,
Από ότι είδα έκανες αγορές σήμερα. Πήρες και νήμα για κασκόλ (μάλλον σαν αυτό που είχα ανεβάσει με τις οδηγίες από το youtube) Καλή επιτυχία, και ξέρεις εσύ μόλις το τελειώσεις θα μας ανεβάσεις φωτογραφίες.
Όπως είπα και στην Ευδοκία εσείς θα δημιουργείτε και εγώ θα σας στέλνω mail και τραγούδια
(τρα λα λα) για να χαλαρώνετε (κοινώς θα ψιλοτεμπελιάζω). Πολλά φιλιά και ευχές για ένα όμορφο βράδυ.
Θα τα πούμε αύριο το πρωί με το καφεδάκι μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 11:54 am

Καλό καφεδάκι αυρίο και Φιλίτσα περαστικά!!!!
Ελ΄πιζω κι αυριο να έχει μια τόσο όμορφη μέρα όπως σήμερα... Βγήκα τωρα το βραδακι για κατι τελευταία ψώνια και είχε την πρώτη γλυκιά νύχτα... Και η Ραιδεστός που μένω είναι χωριό, όπότε ήταν μια απόλαυση να περπατάς! Ησυχία, ηρεμία και μαλακός καιρός...
Και να σας πω τι σκέφτηκα.... όσο κι αν ζορίσουν τα πραγματα, αν είμαστε καλά με τις οικογένειες μας, και από υγεία και από αγάπη, όλα μπορόυμε να τα αντιμετωπίσουμε και πολλά να στερηθούμε, αρκεί να έχουμε τα δυο βασικά!
Σας γλυκοφιλώ όλες, καλό βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 12:20 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΣΚΩΛ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΑΙΛ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ .ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΕΙΣ?ΕΚΑΝΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΑ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΣΑ ΕΠΡΕΠΕ.ΕΚΕΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ,ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ(PR), H NA KOΙΜΗΘΩ.ΕΤΣΙ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΗΜΑΤΟΣ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ.ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΕΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:11 pm

Anna έγραψε:
Καλό καφεδάκι αυρίο και Φιλίτσα περαστικά!!!!
Ελ΄πιζω κι αυριο να έχει μια τόσο όμορφη μέρα όπως σήμερα... Βγήκα τωρα το βραδακι για κατι τελευταία ψώνια και είχε την πρώτη γλυκιά νύχτα... Και η Ραιδεστός που μένω είναι χωριό, όπότε ήταν μια απόλαυση να περπατάς! Ησυχία, ηρεμία και μαλακός καιρός...
Και να σας πω τι σκέφτηκα.... όσο κι αν ζορίσουν τα πραγματα, αν είμαστε καλά με τις οικογένειες μας, και από υγεία και από αγάπη, όλα μπορόυμε να τα αντιμετωπίσουμε και πολλά να στερηθούμε, αρκεί να έχουμε τα δυο βασικά!
Σας γλυκοφιλώ όλες, καλό βράδυ.
Άννα καλησπέρα και σε σένα. Απόψε είχε πολύ γλυκιά βραδιά καιήταν ό,τι έπρεπε για περπάτημα. Και ένα από τα καλά που έχει το χωριό είναι οι απογευματινές (βραδινές) βόλτες και να απολαμβάνεις την ηρεμία της φύσης!
Κάτι που έχω να κάνω από τότε που είχα πάει στην Κύπρο στην φίλη μου και περπατούσαμε αργά μέχρι τις 1 το βράδυ και δεν υπήρχε κανένας κίνδυνος, γιατί όλοι ήταν γνωστοί μεταξύ τους και όλοι ήταν έξω έως αργά απολαμβάνοντας τις χαρές και την ησυχία της φύσης (ήταν και καλοκαίρι βλέπεις), αλλά αυτό είναι αδύνατον να το κάνεις στην πόλη και ειδικά στην Αθήνα και την περιοχή που μένω εγώ (γεμάτη από μετανάστες και εγκληματικές φιγούρες που τρομάζεις και μόνο που τους βλέπεις να έρχονται από μακριά!!)
Άκουσα στις ειδήσεις ότι ο καιρός θα χαλάσει από αύριο το απόγευμα με βροχές και την Καθαρά Δευτέρα θα χιονίσει !!!
Ελπίζω αυτή την φορά να κρατήσει λιγότερο η κακοκαιρία!
Καλή Σαρακοστή να ΄χεις Άννα μου καινασαι καλά μαζί με την οικογένειά σου.
Φιλάκια sunny I love you Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:17 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Φιλίτσα μου καλησπέρα,
Από ότι είδα έκανες αγορές σήμερα. Πήρες και νήμα για κασκόλ (μάλλον σαν αυτό που είχα ανεβάσει με τις οδηγίες από το youtube) Καλή επιτυχία, και ξέρεις εσύ μόλις το τελειώσεις θα μας ανεβάσεις φωτογραφίες.
Όπως είπα και στην Ευδοκία εσείς θα δημιουργείτε και εγώ θα σας στέλνω mail και τραγούδια
(τρα λα λα) για να χαλαρώνετε (κοινώς θα ψιλοτεμπελιάζω). Πολλά φιλιά και ευχές για ένα όμορφο βράδυ.
Θα τα πούμε αύριο το πρωί με το καφεδάκι μας
Βαρβάρα μου θα μας λείψεις αύριο που δεν θα είσαι στην παρέα μας, αλλά θα βρεθούμε άλλη φορά κάτω από την σκιά της Ακρόπολης να κάνουμε τις βόλτες μας στα μαγαζακια και να απολαμβάνουμε το καφεδακι μας σε κάποια γραφική καφετέρια!
Τα τραγούδιά σου μας συντροφεύουν στις δημιουργικές μας στιγμές ενώ τα email σου είναι πολύ ενημερωτικά και ενδιαφέροντα. Οπότε συνέχισε να μας ενημερώνεις και να μας ψυχαγωγείς!!!
Καλό ξημέρωμα να έχεις.
Φιλάκια sunny I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 1:24 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΣΚΩΛ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΑΙΛ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ .ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΕΙΣ?ΕΚΑΝΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΑ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΣΑ ΕΠΡΕΠΕ.ΕΚΕΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ,ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ(PR), H NA KOΙΜΗΘΩ.ΕΤΣΙ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΗΜΑΤΟΣ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ.ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΕΑ . flower
Φιλίτσα μου καλησπέρα. Περιμένω και εγώ να δω πώς θα γίνει το κασκόλ σου με το νήμα που πήρες.
Εύχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα και γρήγορα να σου φύγει τελείως αυτή η ίωση που ταλαιπωρεί πολύ κόσμο!!!
Θα σου πω να μην αγχώνεσαι για όσα δεν πρόλαβες να τελειώσεις και όλα θα γίνουν με την σειρά τους, αλλά εγώ είμαι φοβερά αγχώδης και τρελαίνομαι με το πιο μικρό και ασήμαντο πραγματάκιαν δεν γίνει όπως και όποτε το θέλω. Άρα δεν είμαι η πιο κατάλληλη να σου λέω για το άγχος, αλλά τον τελευταίο καιρό έβαλα πολύ νερό στο κρασί μου και αφήνω αρκετά πράγματα στηνάκρη και προσπαθώ να είμαι περισσότερο ήρεμη. Κάνω πράγματα που με ευχαριστούν και με χαλαρώνουν και όταν με πιάνει η κριση τουάγχους κάθομαι για 2-3 λεπτά και προσπαθώ να βάλω σε μία τάξη όλα τις σκέψεις μου...
ευχαριστούμε για τις ευχές σου για την αυριανή μας συνάντηση. Ελπίζω να μην μας τα χαλάσει ο καιρός και να επαληθευτούν οι προβλέψεις των μετεωρολόγων και να χαλάσει από το απόγευμα και μετά!
Πολλά φιλάκια και σε σένα Φιλίτσα και καλή Σαρακοστή sunny I love you Razz flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:39 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου καλημέρα, θα σου απαντήσω εντός της ημέρας για τη συνάντηση της Κυριακής.
Το θέλω πάρα πολύ, αλλά επειδή λείπουν για τριήμερο οι φίλοι μας, δεν θα ήθελα να αφήσω το μεγάλο αγόρι μου μόνο του. Θα δω πως θα βγει το πρόγραμμα και θα σου πω. Έτσι και αλλιώς εσύ με την Κατερίνα και την Μαρία θα συναντηθείτε. Φιλιά προς το παρόν
Βαρβάρα μου καλημέρα. Τελικά μας έκανε καλό καιρό το πρωί και ήπιμαε το καφεδάκι μας με κουβεντούλα για τι άλλο τα εργόχειρά μας και τα σχέδια που η Κατερίνα μου έδωσε (Είναι ένας φοβερά μεγάλος θησαυρός από πάρα πολλά σχέδια, τα οποία θα μεταφέρω και σε δικό μου αρχειο και θα σας το στέλνουμε κάθε φορά που θέλτε ένα σχέδιογια κέντημα).
Καλά οι τιμές για τις πετσέτες έίναι το κάτι άλλο. Με τέτοιες τιμές πρέπει να αγοράσουμε ένα αρκεά μεγάλο απόθεμα και να φτιάχνουμε για δωράκια ή και για τα παιδιά μας (την προίκα τους!!!).
Θα σου στείλω τις τιμές να συγκρίνεις και θα συννενοηθούμε με την Κατερίνα για τις αγορές μας.
Αγόρασε κλωστές και βρες σχέδια για να φτάχνεις δωράκια.

Φιλάκια flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:41 am

Φιλίτσα θα σας στειλω και εσένα τις τιμές μήπως χρειαστεις κάτι για τον ξενώνα σου και θα μιλήσεις με την Κατερίνα για ό,τι αποφασίσει;
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:42 am

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να βάλουμε τις τιμές εδώ, γι΄αυτό θα τα στείλω στα email σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 9:41 am

καλησπέρα!!!! Ευδοκία στείλε και σε μένα τις τιμές, please...Αν όντως είναι φθηνές θα αξίζει τον κόπο για να πληρώσω το κουριέρ!!!!!!
Σήμερα πιο πολύ μαγείρεψα!!!! ΄΄Εφτιαξα και ντολμαδάκια με αμπελόφυλλα για αυριο -ελάτε να σας κεράσω και μόλις ζύμωσα για να φτιάξω 2 πίτσες- περιμένω κόσμο- θα δώσω τα κασκόλ σήμερα!!!
Και η μπλούζα μου προχωράει... Καλά μη φανταστείτε τίποτα δύσκολο από πλέξη: ο στόχος είναι να φορίεται!!!! χιχιχιχι
Αχ σας φαντάζομαι στην ΄κάτω από την Ακρόπολη να πίνετε καφεδάκι...
Και Φιλίτσα μην αγχώνεσαι... αν αγχωθούμε και με τα εργόχειρα μας, την πατήσαμε!!!!

Καλό βράδυ να έχετε και καλή Σαρακοστή, φιλενάδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 10:29 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ .ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΜΙΑ ΠΡΑΣΣΟΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΤΑ ΜΕ ΤΥΡΙΑ (ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ)ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΛΑΓΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΣΟΥΠΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΛΑΔΟΞΥΔΟ.ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΟΥ.
ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΕΧΩ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ .ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΩ ΧΘΕΣ ΕΞΩ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ, ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 11:54 am

Αγαπημένες μου καλησπέρα,
Πέρασα να δω τι κάνετε.
Φιλίτσα δεν χρεώνω τίποτα, ούτε την κατ'οίκον επίσκεψη
Ο λαιμός σου πώς πάει (ξέχασα να σου πω να κάνεις καμιά γαργάρα). Και αύριο φάε κάτι ελαφρύ γιατί .... θα περάσω μια βολτίτσα για να πάρω κανένα μεζεδάκι. Μου ακούγονται λαχταριστά αυτά που έφτιαξες.
Αννα μου μετά την επίσκεψη στην Φιλίτσα θα ανηφορίσω προς Ραιδεστό μεριά για να δω αν τα ντολμαδάκια σου είναι καλά (....στο αλάτι ας πούμε)
Εμείς δεν θα έχουμε κόσμο, μόνο η αδελφή μου θα έρθει, σύνολο 4. Τα παιδιά μου λείπουν οπότε θα ετοιμάσω σουπιές με σπανάκι, φασόλια μαυρομάτικα σαλάτα, φάβα, ταραμοσαλάτα και πράσινη σαλάτα. Ε!! αρκετά νομίζω είναι για 4. Και για το αγόρι που γυρίσει το βράδυ θα ετοιμάσω σουπιές γεμιστές με φέτα, ξέρω καλέ ότι δεν είναι φαγητό σαρακοστής αυτό, αλλά αφού αρέσει στο παλικάρι τι να κάνω. Για το κοριτσάκι μου ... δεν ξέρω ελπίζω να έρθει η φαγωμένο ή να κάνει καμιά πίτσα γιατί τίποτα από όλα αυτά δεν τρώει.
Σας εύχομαι να έχετε όλες ένα όμορφο βράδυ και μια καλή εβδομάδα
Φιλιά και θα τα πούμε το πρωί με το καφεδάκι μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:00 pm

Ευδοκία μου ελπίζω να ξεκουράστηκες λίγο,
Εβλεπα νωρίτερα τα mail που μας έστειλα η Κατερίνα με τα εργόχειρά της. Ήθελα να τα στείλω και στη Φιλίτσα αλλά δεν ήξερα μήπως της τα έστειλες εσύ. Επίσης πριν από λίγο μας έστειλε και σχέδια παιδικά για σταυροβελονιά. Όποια κοπέλα θέλει να της τα στείλω τα έχω αποθηκεύσει
Θα τα πούμε και αύριο με το πρωινό καφεδάκι,
Καλό βράδυ και πολλά φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:15 pm

cheers cheers
μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου ελπίζω να ξεκουράστηκες λίγο,
Εβλεπα νωρίτερα τα mail που μας έστειλα η Κατερίνα με τα εργόχειρά της. Ήθελα να τα στείλω και στη Φιλίτσα αλλά δεν ήξερα μήπως της τα έστειλες εσύ. Επίσης πριν από λίγο μας έστειλε και σχέδια παιδικά για σταυροβελονιά. Όποια κοπέλα θέλει να της τα στείλω τα έχω αποθηκεύσει
Θα τα πούμε και αύριο με το πρωινό καφεδάκι,
Καλό βράδυ και πολλά φιλιά
Τα είδα και εγώ και ενθουσιάστηκα Βαρβάρα μου.
Μίλησα νωρίτερα με την Κατερίνα και είπε όταν είναι να πάει στην DMC και αν μπορείς και εσύ εκεινη την ημέρα να πάτε μαζί για να δεις από κοντά τις πετσέτες κουζίνας που έχει και να διαλέξεις. Ούτε και εγώ μπορώ να βρω τον κατάλογο της DMC για να τον ξεφυλλίσω και να δω τί καλούδια έχει μέσα!!!!!
Τα σχέδια σκέφτηκα να προσπαθήσω να τα ανεβάσω σαν αρχείο στην βιβλιοθήκη μας για να μποορύμε να τα βλέπουμε όλες και να τα χρησιμοποιούμε όταν θέλουμε!!
Αν δεν μπορέσω να το κάνω θα τα στείλω εγώ σε όλες τις κοπέλες στα email τους!
ΕΞάλλου μου εδωσε σήμερα η Κατερίναι και η Μαρία και ένα στικάκι με πάρα πολλά σχέδια και η Κατερίνα μου είπε να σας τα προωθήσω και θα προσπαθήσω να τα ανεβάσω και αυτά στην βιβλιοθήκη μας, διαφορετικά θα σας τα στείλω με email !!!
Τρελάθηκα με τις πετσετούλες και τα σχέδια των κοριτσιών!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:21 pm

Anna έγραψε:
καλησπέρα!!!! Ευδοκία στείλε και σε μένα τις τιμές, please...Αν όντως είναι φθηνές θα αξίζει τον κόπο για να πληρώσω το κουριέρ!!!!!!
Σήμερα πιο πολύ μαγείρεψα!!!! ΄΄Εφτιαξα και ντολμαδάκια με αμπελόφυλλα για αυριο -ελάτε να σας κεράσω και μόλις ζύμωσα για να φτιάξω 2 πίτσες- περιμένω κόσμο- θα δώσω τα κασκόλ σήμερα!!!
Και η μπλούζα μου προχωράει... Καλά μη φανταστείτε τίποτα δύσκολο από πλέξη: ο στόχος είναι να φορίεται!!!! χιχιχιχι
Αχ σας φαντάζομαι στην ΄κάτω από την Ακρόπολη να πίνετε καφεδάκι...
Και Φιλίτσα μην αγχώνεσαι... αν αγχωθούμε και με τα εργόχειρα μας, την πατήσαμε!!!!

Καλό βράδυ να έχετε και καλή Σαρακοστή, φιλενάδες!

Άννα σου έστειλα τις τιμές στο email σου και νομίζω θα πάθεις ένα μικρό σοκ για τη μεγάλη διαφορά που θα δεις σε σχέση με αυτές που πουλάνε στα καταστήματα!!! (αν και εσύ που αγοράζεις μέσω internet θα έχεις εξοικιωθεί με τις μεγάλες διαφορές των τιμών στα υλικά ).Σου έστειλα και τα χρώματα (όσα μου έστειλε η Κατερίνα) που έχουν οι πετσέτες για να διαλέξεις.
Και μην ανησυχείς για ό,τι αποφασίσεις θα σου έρθουν με courier!!! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:24 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ .ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΜΙΑ ΠΡΑΣΣΟΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΤΑ ΜΕ ΤΥΡΙΑ (ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ)ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΛΑΓΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΣΟΥΠΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΛΑΔΟΞΥΔΟ.ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΟΥ.
ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΕΧΩ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ .ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΩ ΧΘΕΣ ΕΞΩ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ, ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Βρε Φιλίτσα μου είπαμε να ξεκουραστείς λίγο κορίτσι μου όχι να φτιάξεις όλο το βιβλιο του Τσελεμεντέ!!!
Δηλαδή εάν δεν σε πονούσε η πλάτη σου τί θα έκανες??? Θα μας έστελνες και πακέτο delivery και στα σπίτια μας???? cheers cheers (όχι ότι θα με χαλούσε βέβαια)!
Καλή ΣΑρακοστή και σε σένα Φιλίτσα μου και εύχομαι να αναρρώσεις σύντομα....
sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:27 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Αγαπημένες μου καλησπέρα,
Πέρασα να δω τι κάνετε.
Φιλίτσα δεν χρεώνω τίποτα, ούτε την κατ'οίκον επίσκεψη
Ο λαιμός σου πώς πάει (ξέχασα να σου πω να κάνεις καμιά γαργάρα). Και αύριο φάε κάτι ελαφρύ γιατί .... θα περάσω μια βολτίτσα για να πάρω κανένα μεζεδάκι. Μου ακούγονται λαχταριστά αυτά που έφτιαξες.
Αννα μου μετά την επίσκεψη στην Φιλίτσα θα ανηφορίσω προς Ραιδεστό μεριά για να δω αν τα ντολμαδάκια σου είναι καλά (....στο αλάτι ας πούμε)
Εμείς δεν θα έχουμε κόσμο, μόνο η αδελφή μου θα έρθει, σύνολο 4. Τα παιδιά μου λείπουν οπότε θα ετοιμάσω σουπιές με σπανάκι, φασόλια μαυρομάτικα σαλάτα, φάβα, ταραμοσαλάτα και πράσινη σαλάτα. Ε!! αρκετά νομίζω είναι για 4. Και για το αγόρι που γυρίσει το βράδυ θα ετοιμάσω σουπιές γεμιστές με φέτα, ξέρω καλέ ότι δεν είναι φαγητό σαρακοστής αυτό, αλλά αφού αρέσει στο παλικάρι τι να κάνω. Για το κοριτσάκι μου ... δεν ξέρω ελπίζω να έρθει η φαγωμένο ή να κάνει καμιά πίτσα γιατί τίποτα από όλα αυτά δεν τρώει.
Σας εύχομαι να έχετε όλες ένα όμορφο βράδυ και μια καλή εβδομάδα
Φιλιά και θα τα πούμε το πρωί με το καφεδάκι μας

Καλά βρε κορίτσια τι πάθατε??? Κάνουμε έκθεση με φαγητά??? και δεν το κατάλαβα !!
Η μία φτιάχνει καλύτερα από την άλλη!
Πάω να ξεκινησω και εγώ τις ετοιμασίες για αύριο. Μου ανοίξατε την όρεξη!! Και όχι τίποτα άλλο είσαστε και μακριά μου για να ρθώ να τσιμπήσω το κάτι τις μου!!!
Καλή Σαρακοστή και σε σένα Βαρβάρα μου sunny sunny

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 12:33 pm

Anna έγραψε:
καλησπέρα!!!! Ευδοκία στείλε και σε μένα τις τιμές, please...Αν όντως είναι φθηνές θα αξίζει τον κόπο για να πληρώσω το κουριέρ!!!!!!
Σήμερα πιο πολύ μαγείρεψα!!!! ΄΄Εφτιαξα και ντολμαδάκια με αμπελόφυλλα για αυριο -ελάτε να σας κεράσω και μόλις ζύμωσα για να φτιάξω 2 πίτσες- περιμένω κόσμο- θα δώσω τα κασκόλ σήμερα!!!
Και η μπλούζα μου προχωράει... Καλά μη φανταστείτε τίποτα δύσκολο από πλέξη: ο στόχος είναι να φορίεται!!!! χιχιχιχι
Αχ σας φαντάζομαι στην ΄κάτω από την Ακρόπολη να πίνετε καφεδάκι...
Και Φιλίτσα μην αγχώνεσαι... αν αγχωθούμε και με τα εργόχειρα μας, την πατήσαμε!!!!

Καλό βράδυ να έχετε και καλή Σαρακοστή, φιλενάδες!
Άννα μου φαντάζομαι την έκπληξη και την χαρά των φίλων σου μόλις πάρουν τα δωράκια τους που είναι φτιαγμένα από σένα με πολλή αγάπη. Να σου πώ θα δεχτώ το κέρασμά σου με πολύ ευχαρίστηση γιατί τα ντολμαδάκια μαρέσουν πάρα πολύ, οπότε θα πάρω διπλή μερίδα, εάν βέβαια φτάνουν για όλους!!! Αλλά ξέχασα έχω να περάσω και από την Φιλίτσα και από την Βαρβάρα, οπότε ένα μεζεδάκι θα πάρω μόνο!!!
Ένα ντολμαδάκι και ένα μικρό κομμάτι πίτσα για να μπορέσω να φάω από την λαγάνα της Φιλίτσας και την πίτα της και από τις σουπιές της Βαρβάρας και λίγη φάβα!!!
Καλη Σαρακοατή να έχεις και εσύ Άννα μου flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 1:23 pm

Ευδοκία μου με το καλό να κοπιάσεις στο σπίτι μου, και κάποια στιγμή κάνουμε τη βόλτα μας προς τα πάνω, λίγο στη Φιλίτσα, από λίγο στην Άννα, στην Κλεονίκη, στην Ελένη και στο γυρισμό, αφού περάσουμε και από την Κατερίνα, κάνουμε και ένα σιμιγδαλένιο χαλβά με αμυγδαλάκι και κανελίτσα, συνοδευτικό στο καφεδάκι μας ή στο τσαγάκι μας. Εκτός αν θέλεις να συνεχίσουμε την επίσκεψη και στις άλλες κοπέλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 1:42 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου με το καλό να κοπιάσεις στο σπίτι μου, και κάποια στιγμή κάνουμε τη βόλτα μας προς τα πάνω, λίγο στη Φιλίτσα, από λίγο στην Άννα, στην Κλεονίκη, στην Ελένη και στο γυρισμό, αφού περάσουμε και από την Κατερίνα, κάνουμε και ένα σιμιγδαλένιο χαλβά με αμυγδαλάκι και κανελίτσα, συνοδευτικό στο καφεδάκι μας ή στο τσαγάκι μας. Εκτός αν θέλεις να συνεχίσουμε την επίσκεψη και στις άλλες κοπέλες.
Να σου πω πρέπει να περάσουμε και από την οικοδέσποινά μας στο φόρουμ την σταυροβελονια, και κατεβαίνουμε και προς τα κάτω Κρήτη, Μυτιλήνη κ.λ.π. να δοκιμάσουμε και τις εκεί τοπικές λιχουδιές!!!
Τί λες??? Ετοιμάζουμε τα μπαγκάζια μας ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 1:50 pm

Φιλίτσα σου έστειλα στο email σου τα σχέδια από τα κεντήματα της Κατερίνας που μου έστειλε στο δικό μου email. Είπα να στα σείλω τώρα και να μην περιμένω να βρω τρόπο να σας τα ανεβάσω στην βιβλιοθήκη μου γιατγί μέχρι να ανακαλύψω τον τρόπο ίσως αργήσω λιγουλάκι!!
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 2:49 pm

Κορίτσια να περάσετε και από το δικό μου σπίτι!!! θα σας περιμένω.
Το πρωί θα φτίαξω τον σιμιγδαλένιο χαλβά έχω είδη καρβουντίσει τα αμυγδαλάκια και έχω σκοπό να φτιάξω Σαντορινίους ψευτοκεφτέδες μπορεί και λίγη φάβα που αρέσει στην αδελφή μου, και μακαρόνια με γαρίδες, τα υπόλοιπα είχε πει ο αδελφός μου ότι θα τα έκαναν αυτοί αλλα άν έρθετε κάτι ακόμα θα προσθέσω στο μενού.
καλο βράδυ προς το παρόν τα λέμε αυριο με το καλό
καλό ξημέρωμα !!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 2:53 pm

katerina έγραψε:
Κορίτσια να περάσετε και από το δικό μου σπίτι!!! θα σας περιμένω.
Το πρωί θα φτίαξω τον σιμιγδαλένιο χαλβά έχω είδη καρβουντίσει τα αμυγδαλάκια και έχω σκοπό να φτιάξω Σαντορινίους ψευτοκεφτέδες μπορεί και λίγη φάβα που αρέσει στην αδελφή μου, και μακαρόνια με γαρίδες, τα υπόλοιπα είχε πει ο αδελφός μου ότι θα τα έκαναν αυτοί αλλα άν έρθετε κάτι ακόμα θα προσθέσω στο μενού.
καλο βράδυ προς το παρόν τα λέμε αυριο με το καλό
καλό ξημέρωμα !!! flower



Κατερίνα μου θα περάσουμε και από σένα . Θέλω να δοκιμάσω την φάβα σου και τρελαίνοναι για μακαρονάδα με γαρίδες.
Και φυσικά δεν θα παραλείψω να δοκιμάσω και το γλυκάκι σου!!!
Πώς φτιάχνονται οι Σαντορινιοί ψευτοκεφτέδες???
Θα δοκιμάσω και από αυτούς!!!
Καληνύχτα και Καλή Καθαρά Δευτέρα cheers cheers Razz Razz sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 2:58 pm

Λέω να πάω να ξαπλώαω Sleep Sleep και εγώ κορίτσια γιατί το πρωί έχω να περάσω από όλες σας για να πάρω μεζεδάκι!!! από το τραπέζι σας!!!
Καληνύχτα σε όλες σας και καλό ξημέρωμα να έχουμε!!! cheers sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις