Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 3:33 pm

ΑΧ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ...ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ.ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΝΑ ΚΟΠΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΤΕ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΙΔΙΩΣ ΓΛΥΚΑ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΠΑΧΟΥΣ)ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.
ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΑΙΛ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΙΛ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΙΣ 10.30 ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 1.30 ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ .ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΜΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΙΣΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.
ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:13 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΧ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ...ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ.ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΝΑ ΚΟΠΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΤΕ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΙΔΙΩΣ ΓΛΥΚΑ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΠΑΧΟΥΣ)ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.
ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΑΙΛ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΙΛ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΙΣ 10.30 ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ SKYPE ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 1.30 ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ .ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΜΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΙΣΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.
ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ. flower

Γλυκιά μου Φιλίτσα Αρχικά έχω να σου πω ό,τι εάν είμαστε κοντά όλες μας θα περνούσαμε τρέλα! Τόση πολλή τρέλα θα είχαμε που θα χάζευαν όλοι μαζί μας και θα άφηναν τα προβλήματά τους και τις σκοτούρες τους στην άκρη και μάλλον θα ζήλευαν το δικό μας κέφι και το μεράκι για το χόμπυ μας, που θα μας ακολουθούσαν στην καθημερινή μας τρέλα! scratch
Λές να είναι η δική μας παρέα και η δική μας διάθεση αυτό που λείπει σε όλους τους ανθρώπους της σημερινής εποχής και ίσως με αυτό αναθεωρήσουν πολλά πράγματα στην ζωή τους και αρχίσουν να βλέπουν την ζωή τους διαφορετικά αλλάζοντας τον τρόπο με τον οποίο ζούσαν μέχρι τώρα???
Τί να τα κάνουν τα κόμματα και τους πολιτικούς?? Κανείς δεν θα τους διασκέδαζε όσο η παρέα μας και κανείς δεν θα έπαιρνε τις έννοιες τους μακριά αλλά αντίθετα θα τους φόρτωναν με περισσότερες σκοτούρες!!!!
cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:19 pm

Επειδή και εγώ λατρεύω τη ζαχαροπλαστική, πιστεύω πώς θα μπορούσαμε να φτιάξουμε έναν γυναικείο συνεταιρισμό και να φτιάχνουμε τα πάντα από γλυκά από τα πιο παραδοσιακά έως και τα πιο δύσκολα και περίτεχνα εδέσματα!! Και μπορούμε να δώσουμε στον συναιτερισμό μας ένα όνομα που να συνδέει τα μέρη από όπου είμαστε κάτι σαν "Η Γευστική Γέφυρα Βόλου Αθήνας" ή κάτι παρόμοιο προσθετοντας και άλλα μέρη της Ελλάδας απ' όπου είναι οι φίλες μας και θα δημιουργούμε τις τοπικές σπεσιαλιτέ του κάθε τόπου!!!
Ας κρατήσουμε αυτή την ιδέα στο πίσω μέρος του μυαλού μας για τις δύσκολες ημέρες που έρχονται και που κανείς δεν ξέρει τί του ξημερώνει!!! Question Question Exclamation Exclamation I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:25 pm

Μην ανησυχείς Φιλίτσα μου για το βάρος σου, γιατι και εγώ μία από τα ίδια είμαι.
Συνέχεια είμαι πάνω από κάτι και δοκιμάζω...
Η αλήθεια είναι ότι εδω και χρόνια που απέκτησα και το πρόβλημα με τον θυροειδή μου κάθε μου προσπάθεια να αδυνατίσω απέβη άκαρπη οπότε και εγώ τα άφησα όλα στηνάκρη και το φιλοσόφησα λιγάκι το θέμα. Και είπα πώς αν δεν μπορώ να αδυνατίσω δεν θα κα΄τσω να στερηθώ όλα τα γλυκά πράγματα στη ζωή μου. Κι έτσι δοκιμάζω λίγο απ΄όλα χωρις να το παρακάνω. Και ας μην ξεχνάμε ό,τι κάποτε στα χωριά όταν μία γυναίκα ήταν γεματούλα και ροδοκόκκινη θεωρείτο ότι ήταν υγιής και έβρισκε εύκολα γαμπρό σε αντίθεση με τις αδύνατες!!!! Και η μητέρα μου μας ελεγε ένα σωρό ιστορίες για προξενιά που χάλαγαν λόγω των λίγων κιλών που είχε η μέλλουσα νύφη!
Οπότε ας απολαύσουμε χωρίς τύψεις τα εδέσματά μας!! cheers Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:29 pm

Ναι οι πετσετούλες είναι υπέροχες και τα σχέδια που έχυν η Κατερίνα και η αδελφή της η Μαρία είναι το ένα καλύτερο από το άλλο.
Αύριο πρέπει να κάνω μία λίστα για το πόσες θέλω να αγοράσω για να δωρίσω πόσες να ετοιμάσω για α παιδιά μου, ίσως κάποια και για μένα!!!
Και μετά να αποφασίσω τα χρώματα που θα χρησιμοποιήσω για να κάνω μία μικρή βόλτα στο μαγαζάκι με τις προσφορές στς κλωστές DMC!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:31 pm

Η σκέψη μου ήταν να πάρω μία σιέλ και μια κίτρινη. Στην κίτρινη να βάλω ένα σχέδιο για το οποίο θα χρησιμοποιήσω μόνο μπλέ κλωστή.
Στη σιέλ να φτιάξω ένα σχέδιο με έντονη κίτρινη κλωστή.
ΝΟμίζω ότι θα γίνει ένα πολύ όμορφο ζευγάρι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:55 pm

Και τέλος για την καθυστέρησή σου να μας απαντήσεις στα μηνύματά μας μην αγχώνεσαι. Ο λόγος της καθυτερήσεως σου είναι απόλυτα κατανοητός και σε καταλαβαίνουμε όλες απόλυτα.
Εδώ τα παιδιά μας πηγαίνουν βόλτα με το σχολείο έως το κοντινό παρκάκι και ανησυχούμε μην πάθουνε κάτι. Και εσύ δικαιολογείσσαι απόλυτα που μιλούσες με την κόρη σου και άργησες να μας απαντήσεις., γιατί σιγουρα θα ανησυχείς θα αγωνιάς για την κοπέλα σουεκεί που βρίσκεται!!
Σε καταλαβαίνουμε και θα σε περιμένουμε πάντα να τελειώσεις την συζήτησή σου με τα παδιά σου!!! Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 4:57 pm

Καλό ξημέρωμα σε όλη την παρέα της σταυροβελονιάς και Καλή Καθαρά Δευτέρα να έχουμε όλες μας sunnycheers I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 9:28 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
katerina έγραψε:
Κορίτσια να περάσετε και από το δικό μου σπίτι!!! θα σας περιμένω.
Το πρωί θα φτίαξω τον σιμιγδαλένιο χαλβά έχω είδη καρβουντίσει τα αμυγδαλάκια και έχω σκοπό να φτιάξω Σαντορινίους ψευτοκεφτέδες μπορεί και λίγη φάβα που αρέσει στην αδελφή μου, και μακαρόνια με γαρίδες, τα υπόλοιπα είχε πει ο αδελφός μου ότι θα τα έκαναν αυτοί αλλα άν έρθετε κάτι ακόμα θα προσθέσω στο μενού.
καλο βράδυ προς το παρόν τα λέμε αυριο με το καλό
καλό ξημέρωμα !!! flower



Κατερίνα μου θα περάσουμε και από σένα . Θέλω να δοκιμάσω την φάβα σου και τρελαίνοναι για μακαρονάδα με γαρίδες.
Και φυσικά δεν θα παραλείψω να δοκιμάσω και το γλυκάκι σου!!!
Πώς φτιάχνονται οι Σαντορινιοί ψευτοκεφτέδες???
Θα δοκιμάσω και από αυτούς!!!
Καληνύχτα και Καλή Καθαρά Δευτέρα cheers cheers Razz Razz sunny sunny

Ευδοκία μου οι ψευτοκεφτέδες είναι πολύ ευκολοι, χρειάζεσαι ντοματες (τα Σαντορινια ντοματακια ειναι τα καλυτερα λογο γευσης, επειδή είναι ανυδρα αλλα καθώς που να τα βρεις τέτοια εποχη βάζεις η κονκασέ ή φρέσκια ντομάτα)
κρεμυδι ξερο αρκετο
δυοσμο
αλευρι
αλατι πιπέρι
γίνεται ενασ χυλός όπωσ οι τηγανίτες και τους τηγανίζεις η αλήθεια είναι ότι τραβάνε λάδι αλλα για μια φορά δεν πειράζει, μαζί με τηγανιτες μελιτζάνες και κολοκυθακια Σαντορινία είναι ονειρο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 9:30 pm


katerina έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
katerina έγραψε:
Κορίτσια να περάσετε και από το δικό μου σπίτι!!! θα σας περιμένω.
Το πρωί θα φτίαξω τον σιμιγδαλένιο χαλβά έχω είδη καρβουντίσει τα αμυγδαλάκια και έχω σκοπό να φτιάξω Σαντορινίους ψευτοκεφτέδες μπορεί και λίγη φάβα που αρέσει στην αδελφή μου, και μακαρόνια με γαρίδες, τα υπόλοιπα είχε πει ο αδελφός μου ότι θα τα έκαναν αυτοί αλλα άν έρθετε κάτι ακόμα θα προσθέσω στο μενού.
καλο βράδυ προς το παρόν τα λέμε αυριο με το καλό
καλό ξημέρωμα !!! flower



Κατερίνα μου θα περάσουμε και από σένα . Θέλω να δοκιμάσω την φάβα σου και τρελαίνοναι για μακαρονάδα με γαρίδες.
Και φυσικά δεν θα παραλείψω να δοκιμάσω και το γλυκάκι σου!!!
Πώς φτιάχνονται οι Σαντορινιοί ψευτοκεφτέδες???
Θα δοκιμάσω και από αυτούς!!!
Καληνύχτα και Καλή Καθαρά Δευτέρα cheers cheers Razz Razz sunny sunny

Ευδοκία μου οι ψευτοκεφτέδες είναι πολύ ευκολοι, χρειάζεσαι ντοματες (τα Σαντορινια ντοματακια ειναι τα καλυτερα λογο γευσης, επειδή είναι ανυδρα αλλα καθώς που να τα βρεις τέτοια εποχη βάζεις η κονκασέ ή φρέσκια ντομάτα)
κρεμυδι ξερο αρκετο
δυοσμο
αλευρι
αλατι πιπέρι
γίνεται ενασ χυλός όπωσ οι τηγανίτες και τους τηγανίζεις η αλήθεια είναι ότι τραβάνε λάδι αλλα για μια φορά δεν πειράζει, μαζί με τηγανιτες μελιτζάνες και κολοκυθακια Σαντορινία είναι ονειρο!!!
το αλευρι ξέχασα είναι για όλες τισ χρήσεις.
υπάρχουν διάφορες συνταγές στο διαδύκτιο που βάζουν σπανάκι κ.τλ. αλλά οι αυθεντικόι ψευτοκεφτέδες είναι χωρίσ αλλα πρόσθετα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 10:03 pm

Ψευτοκεφτέδες Σαντορίνης
υλικά
½ κιλό ντομάτες ώριμες
½ κιλό αλεύρι
2 μεγάλα κρεμμύδια
αλάτι, πιπέρι, κανέλλα
δυόσμος, λάδι
εκτέλεση
Ψιλοκόβετε τις ντομάτες και τα κρεμμύδια και τα μαραίνετε με λίγο λάδι.
Ρίχνετε το πιπέρι, το αλάτι, το δυόσμο τριμμένο, την κανέλλα και το αλεύρι.
Ανακατεύετε τα υλικά να ενωθούν καλά και να γίνει ένας πηχτός χυλός.
Αν χρειαστεί ρίχνετε λίγο νεράκι.
Ζεματάτε μπόλικο λάδι και ρίχνετε το μίγμα μια-μια κουταλιά στο τηγάνι.
Ξεροψήνετε τις τηγανίτες κι από τις δυο πλευρές και τις σερβίρετε ζεστές.


κορίτσια την κανελίτσα ξέχασα πρίν αλλά και να μην βάλεται δεν πειράζει

βρήκα την συνταγη στο διαδύκτιο γιατί δεν μπορώ να σας πω ποσότητες την κάνω με το μάτι αλλα αυτό νομίζω θα σας βοηθήσει.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 10:05 pm

katerina έγραψε:
Ψευτοκεφτέδες Σαντορίνης
υλικά
½ κιλό ντομάτες ώριμες
½ κιλό αλεύρι
2 μεγάλα κρεμμύδια
αλάτι, πιπέρι, κανέλλα
δυόσμος, λάδι
εκτέλεση
Ψιλοκόβετε τις ντομάτες και τα κρεμμύδια και τα μαραίνετε με λίγο λάδι.
Ρίχνετε το πιπέρι, το αλάτι, το δυόσμο τριμμένο, την κανέλλα και το αλεύρι.
Ανακατεύετε τα υλικά να ενωθούν καλά και να γίνει ένας πηχτός χυλός.
Αν χρειαστεί ρίχνετε λίγο νεράκι.
Ζεματάτε μπόλικο λάδι και ρίχνετε το μίγμα μια-μια κουταλιά στο τηγάνι.
Ξεροψήνετε τις τηγανίτες κι από τις δυο πλευρές και τις σερβίρετε ζεστές.


κορίτσια την κανελίτσα ξέχασα πρίν αλλά και να μην βάλεται δεν πειράζει

βρήκα την συνταγη στο διαδύκτιο γιατί δεν μπορώ να σας πω ποσότητες την κάνω με το μάτι αλλα αυτό νομίζω θα σας βοηθήσει.,

εμεισ στην Σαντορίνη δεν τα μαραινουμε όλα ωμά τα βάζουμε και γίνεται ο χυλός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 12:07 am

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!!
Ευδοκία μου όταν είσαι έτοιμη ξεκινάμε το γευστικό ταξίδι της Καθαρής Δευτέρας στις φίλες μας (που θα καταλήξουμε δεν ξέρω). Όσο για τον συνεταιρισμό δεν είναι κακή ιδέα.

Κατερίνα μου η φάβα είναι η αδυναμία μου και ιδίως η original η Σαντοριναίϊκη. Τώρα όσο για τους ψευτοκεφτέδες ή ντοματοκεφτέδες (όπως τους ξέρω εγώ) όντως τραβάνε μπόλικο λάδι, αλλά είναι νόστιμοι οι άτιμοι. Καλοφάγοτες να είναι όλες οι λιχουδιές που θα ετοιμάσεις λόγω της ημέρας,για τους αγαπημένους σου.

Φιλίτσα μου είσαι καλύτερα? Ελπίζω και το κοριτσάκι σου να είναι καλά, και σύντομα να την έχεις μαζί με το γιόκα σου κοντά σας.
Φίλες μου όσο κακόφαγη ήμουν μικρή (και άσαρκη Ευδοκία μου, σιγά μην έβρισκα γαμπρό αν ήμουν στο χωριό χι!χ!) τόσο καλόφαγη έχω γίνει τώρα που μεγάλωσα. Σήμερα λοιπόν στο γευστικό ταξίδι των μεζέδων θα τα δοκιμάσω όλα. Φιλιά σε όλες και καλή συννεφιασμένη και βροχερή Καθαρή Δευτέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 1:38 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΟΧΕΡΗ ΚΑΙ ΚΡΥΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ Ο,ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΠΟΡΕΥΤΟΥΜΕ.ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑΡΑΜΟΚΕΦΤΕΔΕΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ .ΑΛΛΑ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΑΡΑΚΟΣΤΙΑΝΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ.ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΠΑΧΙΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ (ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΤΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ).ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ .ΤΑ ΠΑΧΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΛΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ .ΚΑΙΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΡΗΘΟΥΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ.ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?ΑΜΑΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΜΟΝΑΣΟΥΜΕ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΜΗ ΕΤΟΥΤΟ ΜΗ ΕΚΕΙΝΟ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Η ΤΡΟΙΚΑ (ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ).ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ Ο ΒΗΧΑΣ (ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΜΑ)ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΜΑΛΛΟΝ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΞΕΦΤΙΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟΝ
ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ.ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΝ Σ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΑΥΡΙΖΩ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ .ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.
ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
kleoniki




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 62
Τόπος : Θέρμη Θεσσαλονικης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 1:55 am

Γειά σας κορίτσια.Χαίρομε να σας διαβάζω.δεν ξέρετε πόσο με ξεκουράζετε.με τόσα φαγητά που δοκιμάσαμε εγώ χόρτασα κιόλας.εγώ ότι να ετοιμάσω σε δευτερόλεπτα τελειώνει και όταν έρθει κάποιος στο σπίτι δεν έχω να κεράσω και τρέχω εκείνη την ώρα να πάρω κάτι.
Κορίτσια διαβάζω κάτι για πετσέτες και για σχέδια.αν δεν είναι δύσκολο θα ήθελα και εγώ να πάρω κάποιες από αυτές.έχω βλέπετε 5 και 1 παντρεμένη κοπέλες να προικήσω.το email μου όμως πως να σας το στείλω;Ευδοκία εάν δεν είναι κόπος πες μου τι να κάνω.ευχαριστώ πάρα πολύ.η μπουμπού μας είναι πολύ καλά.η κόρη μου συνέχεια στο τηλέφωνο είναι με το παραμικρό πανικοβάλεται.θα μάθει που θα πάει.εδεν μπορώ να πάω να την βοηθήσω.σήμερα μπαίνει ο γιος μου στο νοσοκομείο και αύριο το πρωί πρώτα ο Θεός θα γίνει η εγχείρηση.να ξεμπερδεύουμε και με αυτήν μετά ελπίζω να ηρεμήσουμε λίγο.Φιλίστα να προσέχεις λίγο γιατί αυτός ο βήχας κρατάει λίγο.να μην βγαίνεις έξω αν δεν είναι απαραίτητο να μην μας γίνει χειρότερα.
Καλή Καθαρή Δευτέρα να έχεται και Καλή Σαρακοστή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 5:04 am

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΕΠΟΧΗ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 11:06 am

Λοιπόοοοοοοοον: Διάβασα τρεις σελιδες μαζεμένες από αυτά που έχουμε γράψει και όλοι ο εδώ με ρωτάνε " γιατί γελάς;;;;" Είμαστε αφασία!!!! Με τα φαγητά μας, τις φανταστικές βόλτες μας ανά την Ελλάδα και το κέφι μας! Η πιο ωραία παρέα!
Φιλίτσα πρόσεχε το βήχα και κάνε υπομονή, κρατάει μέρες... Και για το κορίτσι σου... ευτυχισμένο να είναι και γερό κι ας είναι μακριά... Δυσκολο είναι το φαντάζομαι αλλά σημασία έχει να είναι ευτυχισμένη σωστά;;;
Κλεονίκη μου να σας ζήσει η μπέμπα και όλα να πανε καλά με το γιο σου!
Κατερίνα μου, τελειες οι πετσετες και οι ψευτοκεφτέδες!!!
Βαρβάρα και Ευδοκία με το καλό να όρισετε και εδώ πάνω! Είχα και φασόλια φούρνου με φασόλια απο την Καστοριά!!!!
Φιλιά στην πιο ζωντανή, ηρεμη και δημιουργική παρέα!!!

Υγ. Και ένα σχόλια περι βάρους: οι απολάυσεις στη ζωή είναι πολύ πολύ λίγες! Το νοστιμο φαγάκι είναι μια από αυτες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 11:42 am

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ.ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΟΛΥ .
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΡΓΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΑ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΕ ΤΟ ΝΗΜΑ YARN ΔΙΧΤΥ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ CHICKEN SCRATCH KAI ΣΕ ΣΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ .
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ .
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.....(ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ) flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 12:25 pm

Φιλίτσα μου μπράβο σου!!! όλα τα εργόχειρά σου είναι πολύ ωραία, καλοφόρετο και το κασκολάκι σου. Ενα ωραίο κορίτσι σε μια φωτογραφία επάνω στο τζάκι είναι το κοριτσάκι σου?? Μια κούκλα (χωρίς υπερβολές) Να είναι γερή καλότυχη και να την καμαρώνετε. Σιγά σιγά θα γνωρίσουμε και την υπόλοιπη οικογένεια. Φιλιά, καλό σου βράδυ και να προσέχεις τον εαυτό σου.

Ευχαριτώ για την αφιέρωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 12:31 pm

Αννα μου καλησπέρα, ελπίζω η Καθαρή Δευτέρα να πέρασε όμορφα και οι καλεσμένοι σου να ευχαριστήθηκαν με τις λιχουδιές που ετοίμασες και με το δώρο που πρόσφερες. Όντως είμαστε μια "χαρούμενη παρέα" Πρέπει να λέμε και κάτι ευχάριστο γιατί από δυσάρεστες ειδήσεις και κινδυνολογία δόξα τω Θεώ καλά πάμε. Μετά τις νοερές επισκέψεις που σας κάναμε με την Ευδοκία σήμερα, την έχω χάσει. Μάλλον τις κάθισαν βαριά τα νηστίσιμα. Σου εύχομαι να έχεις ένα όμορφο βράδυ,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 1:45 pm

BARBARA ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΘΟΥΝ ΕΥΝΟΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 12:35 pm

καλησπέρα σε όλη την παρέα!!!!

Κρύο κορίτσια παγωνιά έξω κι από οτι ειδα στην Αθήνα , στα βόρεια χιονίζει.... ΠΟΤΕ θα φύγει επιτέλους αυτός ο χειμωνας;;;;
Φιλίτσα μου, τέλειο το τραπεζομάντηλο, τελειο και το κασκόλ!!!Και η κόρη σου μια κούκλα, δίκιο έχει Η Βαρβάρα! Σε ευχαριστώ για την αφιέρωση αλλά και για το mail!
Αχ Βαρβάρα και σε όλες τις υπόλοιπες φυσικά, είναι μεγάλη ανάσα για όλες μας η πα΄ρέα μας με όλα αυτά που ακούμε και ζούμε! Μεγάλη υπόθεση!

Φιλιά σε όλες σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 12:52 pm

ΚΑΙ ΔΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΡΥΟ ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΣΑΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΟΛΟΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ ΦΟΡΑΩ ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΡΥΟΠΑΓΗΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ 40.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ .ΘΑ ΠΑΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ .ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΡΩ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΣΘΕΣΑ( ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΟΛΑ)ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΙΚΑ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΖΕΣΤΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 1:25 pm

Ο Φεβρουάριος δεν λέει να μας αφήσει έτσι εύκολα και είπε να μας δείξει τί σημαίνει χειμώνας!!!'Ευτυχώς που μεθαύριο έρχεται η άνοιξη!!!
Υπομονή λίγο ακόμα και θα μυρίσει η άνοιξη κορίτσια λίαν συντόμως !!!
flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 24 EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 1:43 pm

EYDOKIA ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΗΛΙΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΒΟΥΚΙ ΜΑΣ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΘΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ.ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΓΑΛΑΝΟΣ.....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 24 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις