Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 10:50 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
Δωρεάν εξετάσεις για τον Καρκίνο του Παχέος Εντέρου



Ο Όμιλος Βιοϊατρική προσφέρει και φέτος δωρεάν εξετάσεις για τις «Εβδομάδες Δωρεάν Προληπτικού Ελέγχου για τον Καρκίνο του Παχέος … Εντέρου» που διοργανώνει με αφορμή το Μήνα Πρόληψης κατά του Καρκίνου του Παχέος Εντέρου (Μάρτιος 2012).

Η δράση απευθύνεται σε άντρες και γυναίκες ηλικίας 50-75 ετών, οι οποίοι θα έχουν από 19 έως 31 Μαρτίου 2012 τη δυνατότητα να υποβληθούν δωρεάν στην προληπτική εξέταση ανίχνευσης αιμοσφαιρίνης στα κόπρανα στα διαγνωστικά κέντρα και τις κλινικές του Ομίλου Βιοϊατρική σε Αττική και Θεσσαλονίκη.

Καλώντας στα τηλέφωνα 210 6966100 (Αττική) και 2310 459 660 (Θεσσαλονίκη), ή μέσω internet στην ιστοσελίδα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερωθούν για τη δωρεάν εξέταση για ανίχνευση αιμοσφαιρίνης στα κόπρανα που γίνεται με την προσκόμιση δείγματος κοπράνων σε αποστειρωμένο δοχείο. Πρόκειται για μία σύγχρονη εξέταση που δεν χρειάζεται κάποια προετοιμασία εκ μέρους του εξεταζόμενου.

Η συγκεκριμένη εξέταση αποτελεί μέρος των εθνικών προγραμμάτων πρόληψης του καρκίνου του παχέος εντέρου σε πολλές αναπτυγμένες χώρες. Αυτή η μορφή καρκίνου συνιστά σήμερα τον τρίτο συχνότερο καρκίνο που διαγιγνώσκεται στον αναπτυγμένο κόσμο και προέρχεται από τον ανώμαλο πολλαπλασιασμό των κυττάρων των τοιχωμάτων του τελευταίου μέρους του παχέος εντέρου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:30 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Φιλίτσα μου ξάπλωσε γλυκιά μου και σκεπάσου καλά. Η ζέστη βοηθάει στη μέση (το ξέρω γιατί και εγώ έχω πρόβλημα με τη μέση μου)
Γλυκά σου όνειρα!!!

Δεν αντέχω να μη το σχολιάσω αλλά "αμα δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε"!!!! Και γω δυο κήλες έχω στη μέση μια χαμηλά και μια ψηλά!!!! κι όταν με πιάνει... κόλαση! Επλίζω Φιλιτσα μου να είναι μόνο κουραση και κοίταξτε να ξεκουραστείτε - και συ και ο άντρας σου! Και μια θερμοφόρα χαλαρώνει και μαλακώνει τον πόνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:32 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Την είδα και εγώ Φιλίτσα μου. και εγώ έκλαψα αλλά ήταν πολύ ωραία

Χτες το βραδυ νομίζω πως όλη η παρέα την ίδια ταινία έιδε κι έκλαιγε... Την είδα κι εγώ και μάλιστα επειδή είχα δει νωρίτερα στο μπλογκ της Σταυροβελονιάς οτι θα την βλέπατε και σεις - και η Βαρβάρα νομίζω- είχα την αίσθηση πως το βλέπαμε όλες μαζι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:38 am

Κατά τ' αλλα κορίτσια, σήμερα ήταν μια περίεργη μέρα και δύσκολη...ξεκίνησε με κλαματα (κάναμε την εκταφή της μαμας μου...), μετά πήρα τους βαθμούς του μεγάλου (18,5- χαρά και καμάρι) και γυρνώντας στο σπίτι το μισό χωρίο ήταν στο πόδι γιατί έγινε ένα τροχαίο και σκοτωθηκε ένα παλικαρι 26 χρονών....
Τόσο αλλού για αλλόυ είμαι, που πήρα να πλέξω λίγο το μπλουζάκι μου να χαλαρώσω (μου έχει μείνει ο ένας ώμος μόνο) και έκανα λάθος και πρέπει να το ξηλώσω, οτι έκανα σήμερα...
Αυτά... Νωρις νωρίς θα παω για υπνο γιατι κλείνουν τα μάτια μου πια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 12:06 pm

Anna έγραψε:
Κατά τ' αλλα κορίτσια, σήμερα ήταν μια περίεργη μέρα και δύσκολη...ξεκίνησε με κλαματα (κάναμε την εκταφή της μαμας μου...), μετά πήρα τους βαθμούς του μεγάλου (18,5- χαρά και καμάρι) και γυρνώντας στο σπίτι το μισό χωρίο ήταν στο πόδι γιατί έγινε ένα τροχαίο και σκοτωθηκε ένα παλικαρι 26 χρονών....
Τόσο αλλού για αλλόυ είμαι, που πήρα να πλέξω λίγο το μπλουζάκι μου να χαλαρώσω (μου έχει μείνει ο ένας ώμος μόνο) και έκανα λάθος και πρέπει να το ξηλώσω, οτι έκανα σήμερα...
Αυτά... Νωρις νωρίς θα παω για υπνο γιατι κλείνουν τα μάτια μου πια...

Αννα μου καλησπέρα. Όντως η ημέρα σου σήμερα ήταν πολύ δύσκολη. Εύχομαι από εδώ και στο εξής μόνο χαρές. Και βέβαια συγχαρητήρια στο καμάρι σου και να έχει πάντα επιτυχίες.

Φιλιά και καλό βράδυ

ΥΓ όλες μαζί βλέπαμε το έργο και όλες μαζί κλαίγαμε στο τέλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 12:09 pm

FELITSIA έγραψε:
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
Δωρεάν εξετάσεις για τον Καρκίνο του Παχέος Εντέρου



Ο Όμιλος Βιοϊατρική προσφέρει και φέτος δωρεάν εξετάσεις για τις «Εβδομάδες Δωρεάν Προληπτικού Ελέγχου για τον Καρκίνο του Παχέος … Εντέρου» που διοργανώνει με αφορμή το Μήνα Πρόληψης κατά του Καρκίνου του Παχέος Εντέρου (Μάρτιος 2012).

Η δράση απευθύνεται σε άντρες και γυναίκες ηλικίας 50-75 ετών, οι οποίοι θα έχουν από 19 έως 31 Μαρτίου 2012 τη δυνατότητα να υποβληθούν δωρεάν στην προληπτική εξέταση ανίχνευσης αιμοσφαιρίνης στα κόπρανα στα διαγνωστικά κέντρα και τις κλινικές του Ομίλου Βιοϊατρική σε Αττική και Θεσσαλονίκη.

Καλώντας στα τηλέφωνα 210 6966100 (Αττική) και 2310 459 660 (Θεσσαλονίκη), ή μέσω internet στην ιστοσελίδα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ενημερωθούν για τη δωρεάν εξέταση για ανίχνευση αιμοσφαιρίνης στα κόπρανα που γίνεται με την προσκόμιση δείγματος κοπράνων σε αποστειρωμένο δοχείο. Πρόκειται για μία σύγχρονη εξέταση που δεν χρειάζεται κάποια προετοιμασία εκ μέρους του εξεταζόμενου.

Η συγκεκριμένη εξέταση αποτελεί μέρος των εθνικών προγραμμάτων πρόληψης του καρκίνου του παχέος εντέρου σε πολλές αναπτυγμένες χώρες. Αυτή η μορφή καρκίνου συνιστά σήμερα τον τρίτο συχνότερο καρκίνο που διαγιγνώσκεται στον αναπτυγμένο κόσμο και προέρχεται από τον ανώμαλο πολλαπλασιασμό των κυττάρων των τοιχωμάτων του τελευταίου μέρους του παχέος εντέρου.

Φιλίτσα μου ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Δεν το είχα πάρει είδηση.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 12:32 pm

ANNA MOY POLY DYSKOLH H ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΟΝΤΩΣ .ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΚΑΛΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ .ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΩ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΛΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ.
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ.
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ.ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΣ.ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ. Very Happy Very Happy flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 1:49 pm

ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Η ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΗ(ΜΕ ΖΩΝΗ) ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΩΡΑ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΡΙΒΟΣ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΑΦΗ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΝΓΡΑΦΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ, ΣΚΑΛΙΖΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ BLOG ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΣΑΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 2:36 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΝTER META TO STELNEIS ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΔΟΥΜΕ .ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΓΙ ΑΥΤΟ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΩ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ .ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣVery Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:34 am

Κορίτσια έχω μέρες να γράψω και να αποντήσω σε κάθε σας μήνυμα.
Έτσι τα διάβασ γρήγορα γρήγορα και είπα να γράψω κάποιες απαντήσεις, όσες προλάβω μέχρι να έρθουν τα αφεντικά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:50 am

Ξεκινάω από το τέλος προς τα πάνω γιατί αυτά βλέπω πρώτα!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:57 am

Φωτεινή σου απάντησε πληρέστατα η Φιλίτσα για το πώς μπορείς και γράφεις στο blog. Απλά το άσχημο είναι ότι τα μηνύματά μας δεν μένουν όπως στο φόρουμ και χάνονται μετά από κάποιον συγκεκριμένο αριθμό. Για αυτό όταν θέλουμε να γράψουμε κάτι για να μείνει, (όπως συνταγές ή σχέδια για κεντήματα) τα γράφουμε στο φόρουμ...
Στο blog γράφουμε κάτι απλό και άμεσης απάντησης. Κυρίως τις καλημέρες μας και παρόμοια.
Εκεί δυστυχώς δεν φαίνεται ποιός είναι μέσα την ώρα που γράφεις...
Αν σου απαντήσει κάποιος άμεσα σ' αυτό που θα γράψεις μπορείς να καταλάβεις ότι βρίσκεται την ίδια στιγμή και κάποιος άλλος μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:01 am

Άννα μου καταρχήν συγχαρητήρια για τους βαθμούς του γιού σου.
Πάντα επιτυχίες να έχει και στο σχολείο του και στη ζωή του γενικότερα!
Και να είναι πάντα καλά και τα δύο σου παιδιά και να σου δίνουν καθημερινά τέτοιες μεγάλες χαρές που θα εξαφανίζουν όσα μικρά παραπτώματα έχουν κάνει...., και ίσως σε έχουν φέρει στα όρια σου!!!! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:03 am

Όσο για την χθεσινή σου ημέρα που ήταν ιδιαίτερη και περίεργη... , αρχικά να σου πω ότι τα έχω περάσει και εγώ αυτά καιμε τους δύο γονείς μου και σε άσχημη έκδοση δυστυχώς (γιατί λόγω φαρμάκων ανοίγαμε και κλείναμε) και δυστυχώς ήμουν μόνη μου γιατί κανείς άλλος δεν άντεχε να βρίσκεται έστω και έξω από το χώρο...
Γι αυτό ελπίζω να ήσουν μαζί με κάποιον άλλο εκείνη την στιγμή!!!, έστω να έχεις ένα δικό σου άνθρωπο να σε στηρίζει ακόμα και όταν τελειώσει η όλη διαδικασία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:07 am

Δεν ξέρω αν θεωρείται σύμπτωση ή παιχνίδια της ζωής ή ό,τιδήποτε άλλο που μπορείς να το χαρακτηρίσεις όπως εσύ θέλεις, αλλά σαν χθες έφυγε και η δική μου μητέρα πριν από 10 χρόνια....
Και ομολογώ ότι η απουσία της ήταν , είναι και θα είναι αισθητή για πάρα πολλά χρόνια...
Εφυγε όταν την είχα μεγάλη ανάγκη, πάρα πολλή μεγάλη, και χρειάστηκε να κάνω πολύ μεγάλο αγώνα για πάρα πολλά πράγματα που δεν θα σας κουράσω με το να σας τα γράψω εδώ αυτή τη στιγμή!!!
Απλά η χθεσινή ημέρα όσο ιδιαίτερη ήταν για σένα αλλά τόσο σημαντική ήταν για μένα...
οπότε σε καταλαβαίνω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:09 am

Όπως σας έγραψαν τα κορίτσια χθες, η συνάντησή μας η χθεσινή ήταν υπέροχη..
Και αποδεικνύεται από το γεγονός ότι ενώ πήγαμε για έναν απλό καφέ, καταλήξαμε να καθισουμε 3 ώρες σχεδόν... Απορώ πώς δεν μας είπαν κιόλας ευγενικά μεν, να τηνκάνουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:14 am

Η σταυροβελονιά είναι καταπληκτικός άνθρωπος. Με την κόρη της, φαίνεται σαν να είναι αδελφές και η σχέση τους από όσο μπορώ να καταλάβω βέβαια από την ώρα που καθίσαμε μαζί πρέπει να είναι πάρα πολύ καλές, σαν να είναι καλές φιλενάδες.
Και αυτό είναι καταπληκτικό!!!
Ο δε εγγονός της είναι ένα καταπλητικό παιδί,καιαπορώ πώς άντεξε τόση ώρα μαζί μας, που μιλούσαμε για όλα τα θέματα που δεν τον ενδιέφεραν καθόλου...
!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:17 am

Η κεντρική ιδέα είναι μία!
Ότι η παρέα μας δένει κάθε φορά και περισσότερο, και περιμένουμε την στιγμή που θα έρθουν όλες οι κοπέλες στην παρεούλα μας, να τα πούμε από κοντά...
Και φυσικά πρέπει να το καθιερώσουμε...
Να ορίσουμε μία ημέρα την εβδομάδα που θα συναντιόμαστε σε ένα συγκεκριμένο σημείο.
Να γνωρίζουμε λοιπόν ότι κάθε Πέμπτη απόγευμα (ή άλλη μέρα) θα πηγαίνουμε για καφέ στο .....
Τί λέτε κορίτσια???
Να το ορίσουμε???
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:34 am

Και φυσικά πρέπει να πούμε ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στη Φιλίτσα μας
Γιατί χάρη στην δική της αρχή (τότε που θα κατέβαινε στην Αθήνα, και δυστυχώς το ταξίδι της αναβλήθηκε), φτάσαμε τώρα να πίνουμε το καφεδάκι μας και να βρισκόμαστε κάθε εβδομάδα....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πολύ Φιλίτσα μας για την προτροπή σου και εγώ τουλάχιστον (αλλά πιστεύω σίγουρα και τα υπόλοιπα κορίτσια) υπόσχομαι ότι θα βρω τον τρόπο για να σε συναντήσουμε και σύντομα!!!
Το έχω υποσχεθεί στονεαυτό μου αυτό και μου φαινεται ότι και η υπόλοιπη παρέα το ίδιο έχει κάνει!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:40 am

Δεν ξέρω πώς θα το κανονίσουμε και τι ακριβώς θα κάνουμε!!!
Θα είναι απλά μία επίσκεψη κάποιο Σάββατο, όπως είπε ήδη η Άννα!
Θα είναι ίσως κάποιο διήμερο για να μπορέσουμε να σε απολαύσουμε περισσότερο και εσένα καιτον καταπληκτικό τόπο σου....
Ό,τι και αν είναι πάντως θα γίνει στα σίγουρα, οπότε θα σε δούμε σύντομα
Να είμαστε καλά πάνω από όλα βέβαια!!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:42 am

Όσο για τις δουλειές στον κήπο σου Φιλίτσα, με μέτρο καλή μου.
Είναι φυσικό μετά από τόσο καιρό που λείπατε και με τις βροχές που έκανε το τελευταίο διάστημα, τα χόρτα να έχουν θεριέψει..., αλλά όλα θα γίνουν σιγά σιγά.
Και μόνο αν είσαστε καθημερινά εκεί θα τα βάλετε σε μία σειρά με το να κάνετε λιγα πράγματα καθημερινά....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:46 am

Εχω ξεχορταριάσει ου ολίγες φορές το χωράφι που πηγαίναμε όταν τα παιδιά ήταν μικρά και έμεναν εκεί οι γονείς του συζύγου μου.
Τα χόρτα ήταν πανύψηλα και σκέτο δάσος... Και λόγω του ότι υπήρχαν πάρα πολλά φίδια και φοβόμουν για τα παιδιά, κάθε φορά που πηγαίναμε, αρχικά σαββατοκύριακο και μετά στις γιορτές (Χριστούγεννα, Πάσχα) και καλοκαίρι, ξεχορτάριαζα ασταμάτητα....
Αφού παράπονο το είχα όταν φεύγαμε ότι δεν είχα προλάβει να΄κάνω μία βόλτα στο χωριό ή να πιω ένα καφέ και εγώ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:49 am

Βέβαια τα θελε και ο δικός μου ο κ.....!!
Βλέπετε έχω μία μικρή τρέλα απόμικρή με τα λουλούδια και τα φυτά γενικότερα..
Η αδυναμία ήταν ανέκαθεν να ασχολούμαι με τα φυτά και ήθελα να πάω στη γεωπονική, κάτι που μετανιώνω τώρα που δεν το επέλεξα..
Όχι ότι θα ήταν καλύτερα βέβαια ότι έχουν δουλειά οι γεωπόνοι σήμερα, αλλά θα ήμουν μέσα σε ένα χώρο που θα αγαπούσα πάρα πολύ και θα έβλεπα να μεγαλώνουν και να αναπτύσσονται αυτά που μου αρέσουνπάρα πολύ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:52 am

Για αυτό και το μπαλκονάκι μου όσο μικρούλι και αν είναι από παλιά το είχα φουλάρει με φυτά κάθε είδους.... Και όταν πήγαινα καμιά βόλτα σε βουνά έβγαζα ένα σωρό βολβούς και τα φύτευα για να τα βλέπω μετά να ανθίζουν στις γλάστρες μου και έκανα σαν παιδάκι όταν έβλεπα να ξεπροβάλλει το πρώτο φυλλαράκι τους ή ακόμα καλύτερα το πρώτο μπουμπουκάκι τους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 6:03 am

Αχ Ευδοκία μου τι να πρωτοπώ.... ας αρχίσω με τα ευχάριστα: γεωπονική ήταν η δευτερη επιλογή μου μετά το μαθηματικο, και το χω μετανοιώσει και γω...Οταν πάμε στη Χαλκιδική, εγώ και ο μικρός μου μου μόνο βγαίνουμε και φροντίζουμε τους κήπους! Στους υπόλοιπους δεν άρέσει, ενω εμεις οι δύο όλοι μέρα έξω να είμαστε δεν μας πειράζει!
Στην εκταφή δεν πήγα εγώ αλλά ούτε ο αδρεφός μου. Πηγε ένας θειος μου. Εμείς δεν αντέχαμε... Οταν με πήραν τηλεφωνο στη δουλειά για να μου πουν οτι εγινε εκλαιγα για πάρα πολύ ωρα... φαντάσου να πηγαινα κιολας. Το τραγικό είναι πως επειδη η μαμα μου επαιρνε φαρμακα για 15 χρόνια ήμουν σίγουρη πως θα έιχαμε την διαδιακσία "ανοιξε- κλεισε", όπως είπες. Ομως πια δεν ισχύουν αυτα... Κι αυτό με τσάκισε ακόμα πιο πολύ....Το βρίσκω απάνθρωπο και προσβολή για το νεκρο...
Τώρα για τη χθεσινή μερα τη δικιά σου... ένα θα σου πω (και το λέω σε όλα τα κορίτσια που έχουν χάσει δικό τους ανθρωπο): παρηγοριά μου πάντα είναι οτι αξιώθηκα τετοιους γονείς και ενοιωσα την αγάπη και το χάδι τους. Μακάρι να τους είχα και τους δύο αλλά ευχαριστώ το Θεο, που τους είχα και με έκαναν αυτό που είμαι.Κι αν δεν ειναι οι ιδιοι διπλα μου, ειναι πάντα μεσα στην καρδιά μου οι μορφές και τα λόγια τους κι αυτό δεν το σβήνει τίποτα όσα χρόνια κι αν περάσουν.
Γιατί υπάρχει και η αντιπερα οχθη... δυστυχώς!

Δεν σας μαυρίζω αλλο τη ψυχή! Φιλενάδες καλό σαββατοκυριακο!να ξεκουραστείτε και να προσέχετε τον εαυτό σας!!! Μια φορά μας γεννησαν οι μαμαδες μας κι άλλη δεν έχει! Αξιοποιειστε το!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 38 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις