Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marygian




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:01 pm

Ναμαι και γω στην παρέα σας!!Έλιωσα σήμερα στον υπολογιστή!έμπαινα απο το κινητό στα γρήγορα,έβλεπα τα νέα σας και μετά δουλειά.από αύριο πάλι το ίδιο θα γίνει,αλλά ας το χαρούμε σήμερα!!Άννα μου,νασαι καλά να θυμάσαι τη μανούλα σου!και να ξέρεις πως δεν λείπει η Πελλοπόνησος από το φόρουμ!καταγωγή από ηλεία και κορινθία η κατοικία μου.
Ρονίτσα,όλα αυτά που μας δείχνεις στο μπλογκ σου,είναι υπέροχα,εύχομαι ναναι δικά σου και να μην κουράζεις τα ματάκια σου(και όχι μόνο)για να τα χαίρονται άλλοι,όπως κάνω εγώ!
Φιλίτσα,πραγματικά είσαι η ψυχή αυτού του μπλογκ!!
Σταυροβελονιά,μας έλειψες!!χαίρομαι που διάβασα πως είσαι καλά,περιμένω τα σχέδια που μου υποσχέθηκες και σε ευχαριστώ και δημόσια για την υποστήριξή σου στο δικό μου χώρο.Ενα μεγάλο συγνώμη για την έλειψη χρόνου,να ξέρετε πως σας διαβάζω καθημερινά.
φιλιά σε όλες σας!!!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:02 pm

Η εργασιοθεραπεία είναι πολύ καλό αγχολυτικό Φιλίτσα μου.
Αλλά και το πλέξιμο και το κέντημα είνα επίσης αγχολυτικά, και προσπαθώ λίγο πριν κοιμηθώ να κάνω κάτι από τα 2 έστω και για λίγα λεπτά!!!

Καληνύχτα Φιλίτσα μου. Παώ να δω το "Νόμος και Ταξη στον ΑΛΦΑ.
Και δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μείνω ξύπνια για πολλή
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:03 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ, ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΖΑΒΟΛΙΕΣ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ. Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:07 pm

marygian έγραψε:
Ναμαι και γω στην παρέα σας!!Έλιωσα σήμερα στον υπολογιστή!έμπαινα απο το κινητό στα γρήγορα,έβλεπα τα νέα σας και μετά δουλειά.από αύριο πάλι το ίδιο θα γίνει,αλλά ας το χαρούμε σήμερα!!Άννα μου,νασαι καλά να θυμάσαι τη μανούλα σου!και να ξέρεις πως δεν λείπει η Πελλοπόνησος από το φόρουμ!καταγωγή από ηλεία και κορινθία η κατοικία μου.
Ρονίτσα,όλα αυτά που μας δείχνεις στο μπλογκ σου,είναι υπέροχα,εύχομαι ναναι δικά σου και να μην κουράζεις τα ματάκια σου(και όχι μόνο)για να τα χαίρονται άλλοι,όπως κάνω εγώ!
Φιλίτσα,πραγματικά είσαι η ψυχή αυτού του μπλογκ!!
Σταυροβελονιά,μας έλειψες!!χαίρομαι που διάβασα πως είσαι καλά,περιμένω τα σχέδια που μου υποσχέθηκες και σε ευχαριστώ και δημόσια για την υποστήριξή σου στο δικό μου χώρο.Ενα μεγάλο συγνώμη για την έλειψη χρόνου,να ξέρετε πως σας διαβάζω καθημερινά.
φιλιά σε όλες σας!!!!!!! Very Happy
Να είσαι καλά κοπέλα μου και δεν πειράζει που δεν γράφεις τακτικά εδώ, εξαιτίας του λιγοστού χρόνου
Να ξέρεις ότι όλες εδώ σε αναζητάμε και σε περιμένουμε να έρθεις σε καποια από τις επόμενες συναντήσεις μας!!
Καλή σου ξεκούραση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Παρ Μαρ 23, 2012 2:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:07 pm

EF75 έγραψε:
ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ, ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΖΑΒΟΛΙΕΣ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ. Sleep Sleep Sleep

Καληνύχτα Φωτεινή και καλή ξεκούραση
Sleep Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:13 pm

Κορίτσια δεν το βλεπω να μένω ορθια για πολύ ακόμα...
Και το πρωί πρέπει να κατεβώ πάλι στο γραφείο να φτιάξω κάποιο έγγραφο !!

Θα σας καληνυχτίσω εδώ Sleep
Καλόξημέρωμα σε όλη την παρεούλα μας sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 2:17 pm

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ .ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΠΤΟΜΑΣΤΕ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΛΟΓΟ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ........ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ. Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 12:35 pm

Κούκλες γειά σας!
Μαίρη ευαχαριστώ για τα καλά σου λόγια και όποτε βρίσκεις χρόνο να έρχεσαι στην παρέα μας (και ως εκπροσωπος της Πελοποννήσου!)
Φωτείνη το κόλπο με το περπάτημα πολύ καλό!!! Νατο κρατήσεις για να χορταίνεις ύπνο! Και συμφωνώ πως η δουλειά στους κήπους και τα χωράφια είναι δύσκολη και κοπιαστική
Αλλά απο την άλλη είναι ωραίο πράγμα να δουλευείς στη φύση, εξω στο καθαρο αέρα κι όχι μέσα στην τρέλλα ένος γραφείου με πολύ βαβούρα και αγχος...(που δεν παλευεται με τίποτα Ευδοκία μου- και γω μόνο με το κεντημα και το πλεξιμο το παλευω- εθισμένη στις βελόνες θα καταντήσω...χαχαχχαχαχ!)
Φιλίτσα μου ελπίζω να μίλησες με τη κόρη σου! (χιλια χρόνια να ζήσει ο ανθρωπος που ανακαλυψε το σκαιπ!!!!!) Και με μετρο τις δουλειές καλή μου για να συνέλθει η μεση σου!
Ευδοκία, χθες ο μικρός μου είχε γιορτη (και ην τελευταία που θα μπορούσα να δω, αφου φετος τελειώνει το δημοτικο) και δεν μπορούσα να πάρω αδεια... εχω και γω πολλές τετοιες "απουσιες". Η χειρότερη; Μια χρονιά κάναν την Τενεκεδουπολη και πάλι ο μικρος ήταν ο Λαδενιος (ο δοκτάτορας- πρωταγωνιστης). Πάλι δεν μπορούσα να πάρω άδεια και -ευτυχώς- γυρνούσε ο άντρας μου απο Γερμανία οδικώς και πηγε κατευθειαν για να τον δει. Το μεσημερι περασαν οι μισοι δάσκαλοι του σχολείου απο τη δουλειά για να μου δώσουν συγχαρητηρια και να με ρωτήσουν γιατι δεν πήγα...
Φιλενάδα, δυστυχώς, άμα δουλευεις χάνεις πολλά, πάρα πολλά... και τρέχεις μετά όλη μερα να καλύψεις τα κενα! Αλλά και οι δικοί μου, καταλαβαίνουν και δεν γκρινιάζουν. Ετσι μεγάλωσαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 12:39 pm

Ευτυχώς εδώ στο χωριό έχουμε τη δικιά μας παρέλαση κι έτσι αυριο κορίτσια θα πάω να καμαρώσω το μικρό μου! Είναι και διμοιρίτης!
Και είναι μια χαρουμενη και γελαστή περέλαση, όπου κόβουν βόλτα τα πιτσιρίκια του χωριου!!! Ελπίζω όλες οι παρελάσεις αυριο να είναι τόσο χαρούμενες, αν και δεν το βλέπω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 1:32 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ,ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ .ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ .ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΣΑΣ ΣΑΝ ΜΑΝΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ.
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ ,ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΘΜΟΥΣ ,ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΑΡΟΥΝ?ΒΓΑΖΑΜΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ,ΚΟΒΑΜΕ ΑΠΟΚΟΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΕΛΝΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΕΧΑΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΕΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥΣ.ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?ΑΛΛΟΙ ΓΕΝΝΙΟΝΤΑΙ ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΟΥΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΥΓΕΙΑ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 1:44 pm

KAI TO ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ........ΦΤΩΧΟ ΑΛΛΑ ΓΕΜΑΤΟ ΑΓΑΠΗ.ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΡΟΩΘΕΙΣΤΕ ΤΟ....


«Σούπερ μάρκετ Ουρανού»



Περπατούσα πριν πολύ καιρό στην λεωφόρο της ζωής.Μια μέρα είδα μια πινακίδα που έγραφε: «Σούπερ μάρκετ Ουρανού».Καθώς ήρθα πιο κοντά η πόρτα άνοιξε και δίχως να το καταλάβω, βρέθηκα μέσα.Είδα οικοδεσπότες Αγγελούδια που στέκονταν παντού. Ένα αγγελούδι με πλησίασε, μου έδωσε ένα καλάθι και μου είπε: «ψώνισε με σύνεση».Όλα όσα ένας Χριστιανός χρειάζεται ήταν μέσα εδώ.Όσα δεν θα μπορούσα να κουβαλήσω σήμερα, θα μπορούσα να τα πάρω άλλη φορά.Στο καλάθι μου πρώτα έβαλα λίγη«Υπομονή» και στην ίδια σειρά βρήκα την «Αγάπη» και πιο κάτω την «Κατανόηση».Τα χρειάζεσαι αυτά παντού, όπου κι αν πας...Πήρα μία σακούλα «Σοφία» μια - δυο σακούλες «Πίστη»...Δεν μπορούσα να προσπεράσω το Άγιο Πνεύμα γιατί ήταν παντού μέσα στην αίθουσα.Σταμάτησα να πάρω λίγη «Δύναμη» και «Κουράγιο για να βοηθηθώ να τρέξω στον αγώνα.Σχεδόν το καλάθι μου είχε γεμίσει, μα θυμήθηκα ότι χρειαζόμουν την «Ευλογία».Δεν ξέχασα να πάρω τη «Σωτηρία» γιατί ήταν δωρεάν. Έτσι προσπάθησα και πήρα αρκετή και για τους δύο, για σένα και εμένα.Οπωσδήποτε μην παραλείψω, μην προσπεράσω, την «Ταπεινοφροσύνη», τη «Συγχώρηση», τη «Δικαιοσύνη» και την «Ευγνωμοσύνη».Τελικά ξεκίνησα για το ταμείο να πληρώσω το λογαριασμό. Πίστευα ότι είχα ότι χρειαζόμουν για να εκπληρώσω την επιθυμία του δασκάλου μου.Καθώς προχωρούσα στο διάδρομο είδα την «Προσευχή» και την «Εγκράτεια».Σίγουρα τις χρειαζόμουν και τις δύο, γιατί ήξερα ότι μόλις βγω έξω θα συναντούσα την αμαρτία.Η «Ειρήνη» και η «Χαρά» ήταν εν αφθονία στο τελευταίο ράφι.Το «Τραγούδι» και η «Δοξολογία» κρέμονταν στο πλάι κι έτσι έβαλα και από αυτά στο καλάθι μου.Πλησιάζοντας τον άγγελο στο ταμείο τον ρώτησα:-Πόσα σας οφείλω;-Πάρε τα μαζί σου όπου κι αν πας, μου απάντησε με ένα μειδίαμα.-Πόσα σας οφείλω γι όλα αυτά; Ξαναρώτησα.Ο Άγγελος χαμογέλασε πάλι και μου είπε:




«Ο Χριστός έχει πληρώσει το λογαριασμό σου

πριν πολλά πολλά χρόνια»...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 3:31 pm



I love you ΤΕΛΙΚΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ, ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ. (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΣ ΤΑ e-mail ΣΟΥ) I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 3:40 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ. ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 8:48 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ .
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΥ ,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΕΡΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. Very Happy I love you sunny flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 8:53 pm

FELITSIA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙς ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 40 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 8:57 pm

ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑΤΗΣ ΛΕΣ ΣΥΧΝΑ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΘΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you sunny flower

-------

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις