Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Share | 

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

Αριθμός μηνυμάτων: 1005
Ημερομηνία εγγραφής: 15/07/2011
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 6:10 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.

rapidshare.comrapidshare.com plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Go down
FELITSIA

Αριθμός μηνυμάτων: 950
Ημερομηνία εγγραφής: 25/07/2011
Τόπος: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 7:09 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΚΙ ΕΓΩ Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΒΡΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ/Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ
http://www.felitsia.gr
kleoniki

Αριθμός μηνυμάτων: 22
Τόπος: Θέρμη Θεσσαλονικης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 8:22 am

γεια σας Ευδοκία προσπάθησα να το κανω όπως λες αλλά μου βγάζει μια εικόνα με κινητά.Δεν ξέρω τι να κάνω.καλό βράδυ και καλό Σαβατοκύριακο.
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 8:32 am

Θα το στείλω ξανά σε λίγο γιατί μάλλον δεν γράφτηκε καλά το όνομα
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 8:34 am

rapidshare.comrapidshare.com plekta.zip

Kleoniki, μπορείς να προσπαθήσεις να το ανοίξεις τώρα? Περιμένω να μου πεις τί έκανες.
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 8:37 am

"https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip"
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 8:45 am

Κλεονίκη, το τελευταίο μήνυμα είναι σωστό. Κάνεις copy πάνω στη διεύθυνση χωρίς τα εισαγωγικά μπροστά και πίσω και ανοίγεις το BROWSER σου (π.χ. INTERNET EXPLORER), κάνε paste θα σου βγεί η σελίδα, θα κάνεις download, θα το αποθηκεύσεις και μετά θα το ανοίξεις. Μόλις το δοκίμασα και δουλεύει έτσι. αν δεν μπορέσεις να το κάνεις, πες τομου να δω τί άλλο μπορώ να κάνω.
Φιλάκια
μία καλή ... μία ανάποδη

Αριθμός μηνυμάτων: 241
Ημερομηνία εγγραφής: 16/07/2011
Τόπος: Καλλιθέα, Αττική

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 5:34 pm

Καλημέρα σε όλη την παρέα,
Ευδοκία να σε ευχαριστήσω και εγώ για τα ωραία σχέδια. Μόλις τα κατέβασα και τα αποθήκευσα.
Να έχετε όλες ένα όμορφο Σ/Κ
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 6:30 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλημέρα σε όλη την παρέα,
Ευδοκία να σε ευχαριστήσω και εγώ για τα ωραία σχέδια. Μόλις τα κατέβασα και τα αποθήκευσα.
Να έχετε όλες ένα όμορφο Σ/Κ
Είναι ευχαρίστησή μου να μοιράζομαι το μικρό μου "θησαυρό" με κοπέλες που ενδιαφέρονται όπως και εγώ για χειροτεχνίες.
Καλό σαββατοκύριακο και σε σένα.
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 6:49 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΠΙΤΥΧΩΣ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ,Η Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ.ΕΙΜΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ.ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΩ .ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ?ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΑΦΩΣ ΑΝΩΤΕΡΗ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 7:29 pm

FELITSIA έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΕΠΙΤΥΧΩΣ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ,Η Ο,ΤΙ ΕΧΩ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ.ΕΙΜΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ.ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΩ .ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ?ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΑΦΩΣ ΑΝΩΤΕΡΗ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ
υ
Καλημέρα Φελίτσια, Τα καταφέρνεις πάρα πολύ καλά.
Και όπως σου έγραψα και χθες (σχετικά με το θέμα του internet), όταν θέλει ο άνθρωπος για όλα βρίσκει λύση και όλα τα καταφέρνει.
Και εγώ απλά χρησιμοποιούσα το computer σαν γραφομηχανή, όταν προτοξεκίνησα να δουλεύω. Σιγά σιγά μέσα από τη δουλειά μου και φυσικά επειδή οι εξελίξεις τρέχουν αναγκάστηκα να μάθω κάποια πράγματα σχετικά με τους υπολογιστές, και μετά άρχισα να ψάχνω και εγώ διάφορα θέματα που μου άρεσαν.
Τώρα με τα παιδιά που σήμερα όλα είναι κατατοπισμενα σε όλα τα θέματα της τεχνολογίας, μαθαίνω κάποια θέματα πιο εξειδικευμένα.
Όσο ζούμε μαθαίνουμε!!.
Ότι χρειαστείς πάντως στη διάθεσή σου να σε βοηθήσω, εσένα και όποια άλλη κοπέλα το χρειαστεί,
Φιλάκια
kleoniki

Αριθμός μηνυμάτων: 22
Τόπος: Θέρμη Θεσσαλονικης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 10:04 pm

Κορίτσια καλησπέρα. επιτέλους άδειασε ο υπολογιστής.Ευδοκία μου το κατέβασα και είναι υπέροχα τα σχέδια.ευχαριστώ πολύ.Αγόρασα μαλάκια διάφορα χρώματα και πλέκω διάφορα σχέδια.Σκέφτομαι να τα ενώσω και να κάνω μια κουβερτούλα για την μπέμπα που περιμένουμε.Είμαι μεσ' την τρελή χαρά.Ελπίζω αυτό το μωράκι να μας γνωρίσει και να μας θέλει.Ηάλλη εγγονή μου είναι στο Βόλο και την βλεπω σπάνια και τον εγγονό μου που είναι στην Ιταλία τον βλέπω μόνο 2 βδομάδες το καλοκαίρι.Τέλως πάντων με το καλό να γεννηθεί και να είναι γερό και δεν θα ξεκολάω από εκεί.
καλό Σαβατοκύριακο και ελπίζω να ξεκουραστήκατε αυτές τις λίγες μέρες όσες εργάζεστε.
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Σαβ Oct 29, 2011 10:38 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ.ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΙ ΟΛΟΙ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
Anna

Αριθμός μηνυμάτων: 679
Ημερομηνία εγγραφής: 16/07/2011
Τόπος: Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Κυρ Oct 30, 2011 3:07 am

Ευδοκία ευχαριστούμε!για το χρόνο σου και το γιο σου για την βοήθεια Τα κατεβασα και γω και ειναι διαφορετικά από οτι εχω βρει στο ιντερνετ! Και πάλι ευχαριστώ..

EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   Κυρ Oct 30, 2011 7:27 am

Χαίρομαι που σας άρεσαν τα σχεδια για πλέξιμο. Έχω ακόμα αρκετά περιοδικά και θα τα σκανάρω όποτε βρίσκω ελεύθερο χρόνο και θα σας τα στέλνω.
Καλόβ βράδυ σε όλες σας.

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 18Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: -
Free forum | © phpBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Have a free blog with Sosblogs