Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 3:31 am

Α, στο μεταξύ κάνω μια πετσετούλα για την Μελισσα, αλλά τάκα τάκα γινεται! Άσε που το σχέδιο μου θυμίζει μετρητό σταυροβελονιάς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 4:01 am

Ελένη το είδα το μπλογκ και ομολογώ πως τρομαξα λίγο!!!! Σα τις φατσούλες κι εγώ.... αλλά δεν μασεω! Εκτός από υπομονή έχω και πείσμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 4:50 am

Ομολογώ πώς μόνο στην αρχη που άρχισα να πλέκω είχα κάνει 1-2 δείγματα και μετά πήγαινα στα τυφλά. Αλλά η αλήθεια είναι ότι το δείγμα σε βοηθάει πάρα πολύ γιατί το μαλλί που αγοράζεις κάθε φορά μπορεί να έχεικάποια ιδιαιτερότητα και μπορεί να πάει χαμένη η δουλειά που θα έχεις κάνει μέχρι να το καταλάβεις. Οπότε το δείγμα είναι το καλυτερο που μπορείς να κανεις πριν ξεκινήσεις το πλεκτό σου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 11:11 am

Πάντως το πλέξιμο μου φαίνεται πιο σύνθετο από οτι το κέντημα... πιο πολλές παραμέτρους ... το νήμα, η πλέξη, η βελόνα κτλκτλ. Βέβαια θα μου πείτε οτι και γω η τρελλή όλα σε μια μέρα θέλω να τα μάθω... αλλά έτσι είμαι εγω!
Λοιπόν έφτιαξα την πρώτη πετσετούλα για την Μελισσα: http://www.ravelry.com/projects/k-anna/heartbeat-cloth . Ναι, ναι ξέρω είναι πολύ χαλαρή και στην επόμενη θα χρησιμοποιήσω μικρότερες βελόνες.... Τι να πεις έτσι μαθαίνεις...
Καθισα μετά να κάνω τα δείγματα .... οκ τα έκανα, αλλά βρε κορίτσια το σχέδιο θέλει κυκλικές βελόνες.... (και αργεί να έρθει ο Αι Βασίλης)...
Θα το ψαξω κι αλλο....άλλωστε σήμερα έχει νεα βελονιά- ξεκούραστα πραγματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΣΚΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΩΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΣΣΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 5:56 am

https://2img.net/r/ihimizer/img32/8136/dsc00001qu.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img405/402/dsc00002me.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img844/7086/dsc00001wb.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img835/7968/dsc00005epj.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img28/8229/dsc00004dw.th.jpg
ttp://img141.imageshack.us/img141/1747/dsc00003qp.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img710/767/dsc00007bxl.th.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img440/9304/dsc00006if.th.jpg

Αυτές είνα οι τελευταίες δημιουργίες μου. Το κασκολάκι με το κόκκινο είναι του γιού μου,
το άλλο με τις αποχρώσεις του γκρι είναι για τον άντρα μίας φίλης μου.
Και αυτό το πανάκι είναι για το παζάρι της Μέλισσας.
Είχα πάρει 2 κουβαράκια νήμα βαμβακερό αλλά επειδή ήταν πολύ λεπτό, χρησιμοποίησα και τα δύο μαζί. Αλλά δυστυχώ το σχέδιο δεν φαινόταν στο δίχρωμο μαλλάκι κι έτσι το ξήλωσα και έφτιαξα αυτό το σχέδιο. Είμαι σχεδόν στη μέση....
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 6:40 am


ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΧΑΡΗ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΑΟΥ ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ .ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ Η ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΠΛΕΞΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ (ΣΥΝΟΛΟΝ 580)ΕΠΛΕΚΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.
http://www.flickr.com/photos/73732325@N05/
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 9:27 am

FELITSIA έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΧΑΡΗ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΑΟΥ ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ .ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ Η ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.
ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΠΛΕΞΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ (ΣΥΝΟΛΟΝ 580)ΕΠΛΕΚΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.
http://www.flickr.com/photos/73732325@N05/
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Ευχαριστώ Φιλίτσα μου για τα καλά σου λόγια.
Ακολουθώ τα δικά σου παραδείγματα. Βλέπω τα υπέροχα έργα σου και προσπαθώ να φτάσω την δημιουργικότητά σου!! Είδες τι καλή μαθήτρια είμαι????
flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 9:29 am

Η Ελένη έχει καιρό να μας επισκεφθεί και να μας γράψει τα νέα της...
Εύχομαι να είναι καλά και να είναι απασχολημένη με τις όμορφες δημιουγίες της!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 11:45 am

Για ποια να πρωτοπω;;;;
Ευδοκία μου πολύ ΄΄ομορφα όλα! Χθες πήρα τα νήματα και γω και σήμερα έκανα 1μιση πετσετούλα! Ο προιστάμενος μου με τη γυναίκα του έχουν μεγαλώσει δυο κορίτσια απο τη Μελισσα και έχουν όπως καταλαβαίνετε σχέσεις και δεσμους με το ίδρυμα. Ετσι μια φορά τη βδομάδα τουλάχιστον κάποιος απο την Μελισσα έρχεται σε μας για τις συναλλαγές του ιδρύματος. Ετσι την Παρασκευή η κοπέλα που ήρθε μου έφερε και τα νήματα! Και ενώ τα έδωσε στον προιστάμενο ζήτησε να με δει. Και βρε κορίτσια μου είπε ευχαριστώ με τα λόγια με τα μάτια και με το χαμόγελό της!!! Ειλικρινά συγκινήθηκα και σκέφτηκα πως κατι απλό για μας είναι το σημαντικό για άλλους!

Φιλίτσα μου, τέλεια η κουβέρτα- ριχτάρι! Μου άρέσουν πάρα πολύ αυτές οι κουβέρτες!! Μένει μόνο να μάθω βελονάκι....

Ευδοκία με την Ελένη μίλησα μέσω raverly μέσα στην εβδομάδα. Εκανε κι αυτή τα πανάκια και τις σαλιάρες της. Σκεφτομαι να της πω να πάμε στο παζάρι μαζι. Ε Ελένίτσα τι λες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 1:27 pm

KORITSIA ΠΟΥ ΠΛΕΚΕΤΕ ΤΙΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΩΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΚΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΗΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΕΛΟΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΡΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΑΚΡΗ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΕΡΓΑ ΣΑΣ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΜΟΝΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ (ΚΕΝΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ)ΚΑΙ ΒΟΥΒΑ (ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΙΜΟ).ΕΣΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΒΙΝΤΕΟ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ .ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΥΣ .ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΣΟΥ.ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΔΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ .....ΠΑΝΤΩΣ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΟΥ.
ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Η ΑΝΝΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΑΝΤΑΜΩΣΕΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 03, 2012 5:07 pm

Anna έγραψε:
Για ποια να πρωτοπω;;;;
Ευδοκία μου πολύ ΄΄ομορφα όλα! Χθες πήρα τα νήματα και γω και σήμερα έκανα 1μιση πετσετούλα! Ο προιστάμενος μου με τη γυναίκα του έχουν μεγαλώσει δυο κορίτσια απο τη Μελισσα και έχουν όπως καταλαβαίνετε σχέσεις και δεσμους με το ίδρυμα. Ετσι μια φορά τη βδομάδα τουλάχιστον κάποιος απο την Μελισσα έρχεται σε μας για τις συναλλαγές του ιδρύματος. Ετσι την Παρασκευή η κοπέλα που ήρθε μου έφερε και τα νήματα! Και ενώ τα έδωσε στον προιστάμενο ζήτησε να με δει. Και βρε κορίτσια μου είπε ευχαριστώ με τα λόγια με τα μάτια και με το χαμόγελό της!!! Ειλικρινά συγκινήθηκα και σκέφτηκα πως κατι απλό για μας είναι το σημαντικό για άλλους!

Φιλίτσα μου, τέλεια η κουβέρτα- ριχτάρι! Μου άρέσουν πάρα πολύ αυτές οι κουβέρτες!! Μένει μόνο να μάθω βελονάκι....

Ευδοκία με την Ελένη μίλησα μέσω raverly μέσα στην εβδομάδα. Εκανε κι αυτή τα πανάκια και τις σαλιάρες της. Σκεφτομαι να της πω να πάμε στο παζάρι μαζι. Ε Ελένίτσα τι λες;
Τελικά υπάρχουν τόσα μικρά πράγματα στη ζωή μας, που για μας φαίνονται τόσο απλά και ασήμαντα για άλλους είναι τόσο σημαντικά και απαραίτητα. Κυρίως τους συγκινεί η προσφορά μας όσο μικρή και αν ειναι το αποτέλεσμα της εργασίας μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:05 am

Φιλίτσα, έτσι είμαι, με κατάλαβες, άμα πω κάτι να το κάνω , το κάνω! Και το κυριότερο μου αρέσει να μαθαίνω!¨όταν ήμουν μικρή το όνειρό μου ήταν να βρω ένα σπόνσορα να με πληρώνει και γω να σπουδάζω!!! χαχαχαχαχ Τωρα που μεγάλωσα - και προσγειώθηκα στη γη- βάλθηκα να μάθω οτι παρπα΄νω μπορώ σε κάτι που μου αρέσει!

Και Ευδοκία μου, όπως το είπες είναι, για μας φαινεται απλό αλλά για αυτούς που αγωνίζονται σημαντικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:31 am

ANNA MOY ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΛΑΤΡΕΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ .ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΜΕΙΝΕΤΕ
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ .ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΑΣ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 2:04 pm

Αχ βρε, Αννα, αυτόν τον σπόνσορα τον έψαχνα και εγώ από μικρή, αλλά με προσγείωσαν απότομα οι συνθήκες της ζωής μου (Άτιμη κοινωνία, άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις!!)
Προσαρμόστηκα σε αυτό που έπρεπε να κάνω και εγκατέλειψα τα όνειρά μου για αυτό που ήθελα και αγαπούσα να κάνω....

Αφού τόσο πολύ με είχε πάρει από κάτω η όλη κατάσταση, πυ για χρόνια είχα να ασχοληθώ με τα ενδιαφέροντά μου (διάβασμα κέντημα....)
Ξεκίνησα το κέντημα και το διάβασμα, τότε που ήταν η μητέρα μου στο νοσοκομείο και ήθελα να κάνω κάτι τις πολλές ώρες που καθόμουν μαζί της και έπρεπε να είμαι ξυπνια για να ελέγχω τα φάρμακα τον ορό κ.λ.π.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 2:15 pm

Το τελευταίο χρόνο, κάτι μου έκανε κλικ και αναπόλησα τις παλιές εποχές και αφού ετρύπωσα σιγα σιγά όλα μου τα κεντήματα, άρχισα να ψάχνω για νέσα σχέδια, να πηγαίνω στα παλιά καταστήματα με εργόχειρα, και γενικά να παρακολουθώ τις σελίδες στο internet.
Κάπως έτσι έπεσα και στο blog της σταυροβελονιάς. και έγινε και εγώ μέλος της παρέας της...
Μεγάλη και πονεμένη ιστορία κορίτσια. Όχι βέβαια σαν τις τιαινίες του Ξανθόπουλου αλλά και αυτή έχει το δράμα της!!!
Γι αυτό κορίτσια, να μαθαίνετε ότι νέο υπάρχει και σας ευχαριστεί και γενικά να ασχολείστε με τα πράγματα που σας αρέσουν και να μην αφήνετε τους άλλους να επηρεάζουν την ζωή και τα ενδιαφέροντά σας!!
Συγνώμη για το μονόλογο μου αλλά θυμήθηκα κάποια πράγματα και με επιασε το παραπονο μου πάλι!!!
Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 2:54 pm

EYDOKIA MOY ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΤΟ ΩΜΕΓΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΜΕ.ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ,ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ .ΟΣΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΘΕΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .Ο,ΤΙ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΚΡΥΨΕ ΤΟ .ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ .ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΜΟΝΟ Ο,ΤΙ ΣΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ Σ ΑΓΑΠΟΥΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ. flower Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 9:52 pm

Εχεις δίκιο Φιλίτσα μου, αλλά πολλές φορές δεν μας αφήνουν να ξεχασουμε είτε οι καταστάσεις είτε κάποιοι άνθρωποι είτε όταν συμβαίνουν πράγματα γύρω μας που μας αφορούν και είναι εναντίον μας και προέρχονται δυστυχώς από τις παλιές καταστάσεις...
Κάποια πράγμτα μας σημαδεύουν για πάντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:45 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΣ Η ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΥΡΙΖΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ .....ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟΝ ΣΚΟΠΕΛΟ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΞΕΡΕΙΣ Ο,ΤΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ ?ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΙΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 1:35 am

Φιλίτσα μου έχω κόψει επαφές με όσους μπόρεσα και δεν μου ήταν απαραίτητη η επαφή μαζί τους. Δυστυχώς όμως υπάρχουνκαι ορισμένα άτομα που λόγω κοντινής συγγένειας πρέπει να τους μιλάς και να τους χαιρετάς και να γενικάνα συναναστρέφεσαι μαζί τους και το χειρότερο να κάνεις ότι δεν ξέρεις τίποτα για όσα σου έκαναν...
και το χειρότερο απ' όλα είναι ότι πρέπει να ξεχρεώνεις εσύ τα χρήματα που εκείνοι εισέπραξαν, και οι ίδιοι τα έχουν για να τα δώσουν αλλά κάνουν το κορόιδο...
Φιλίτσα μου είναι μία μεγάλη ιστορία χωρίς τέλος και όσο και να την έχω αφήσει πίσω μου, έρχονται στιγμές (όπως τώρα με τηνοικονομική κρίση και τις δυσκολίες που όλοι μας αντιμετωπίζουμε) που αναρωτιέμαι γιατί έπρεπε να μου φερθόύν εμένα έτσι, ενώ θα μπορούσα τώρα να είμαι ανεξάρτητη και να μην έχω την ανάγκη κανενός!!!
Απορίες και ερωτήματα αναπάντητα!!!
Τέλος πάντων να μην σας κουράζω άλλο. Τώρα είμαστε εδώ με την παρεούλα μας και όλα θα γίνουν καλά κάποια στιγμή!!!
Ο ήλιος πάντα θα βγαίνει και θα λάμπει μετά τις καταιγίδες!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 2:18 am

AN ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ( ΤΑΦΟ)ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΛΥΠΕΙ ΤΟΤΕ Η ΛΥΠΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΗ.ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Η ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΗ.
ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΦΥΣΙΚΑ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΖΟΡΙΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ(Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ). flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 11:58 am

FELITSIA έγραψε:
AN ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ( ΤΑΦΟ)ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΛΥΠΕΙ ΤΟΤΕ Η ΛΥΠΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΗ.ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Η ΧΑΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΗ.
ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΦΥΣΙΚΑ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΖΟΡΙΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ(Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ). flower
Είναι τόσα πολλά αυτά που θα θελα να πω κάποια στιγμή που δεν θα με φτάσουν τα μηνύματα, πίστεψέ με Φιλίτσα

Ίσως κάποια στιγμή να βρεθώ στη θέση και να τα γράψω ή να τα πω...
Ε και τότε θα διαβάσεις όλο το βιβλίο μου από το χειρόγραφο του συγγραφέα!!! cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 12:43 pm

ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ .ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙΣ (ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΧΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΣΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 12:52 pm

ΜΑΖΙ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΙΒΛΙΟ ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΥΦΩΝΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΜΙΞΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ .ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΩΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΕΡΗ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.ΟΠΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΥΧΩΡΕΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΑ ΣΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΑΝΤΟΧΗΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 12:47 am

FELITSIA έγραψε:
ΜΑΖΙ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΒΙΒΛΙΟ ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΦΟΥΡΤΟΥΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΥΦΩΝΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΜΙΞΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ .ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΩΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΕΡΗ ΤΗΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ.ΑΣΕ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.ΟΠΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΥΧΩΡΕΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΑ ΣΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΑΝΤΟΧΗΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower

Ωραία Φιλίτσα μου, πρέπει μόνο να βρούμε τον εκδοτικό οίκο που θα αναλάβει να δημοσιεύσει τα βιβλία μας και μετά ξεκινάμε το γράψιμο. Σίγουρα θα έχουμε επιτυχία γιατί θα είναι όλα αληθινά μέσα από τα προσωπικά μας βιώματα, και όχι φαντασίες και εικασίες κάποιου συγγραφέα.
Οπότε η επιτυχία μας είναι σίγουρη, μην σου πω ότι θα προταθούν και ως βιβλία της χρονιάς...
Μόνο να κανονίσουμε τα ποσοστά από τα κέρδη μας, μην μας την φέρουν οι εκδότες!!!
study study study Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 5 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 5:16 am

ΠΟΙΟΙ ΕΚΔΟΤΕΣ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ.ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ.ΟΧΙ ΜΕΣΑΖΟΝΤΕΣ .ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ...ΚΑΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ .ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις