Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:17 pm

DIKIO EXEIS ALLA POY NA TO BREIS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:25 pm

FELITSIA έγραψε:
DIKIO EXEIS ALLA POY NA TO BREIS

Εγώ θα το βρω Φιλίτσα μου και θα κάνω το κουμάντο μου!!!
Η Ελλάδα γενικότερα δεν πρόκειται να το βρει ποτέ και με αυτά που κάνουμε όλοι οι "ΕΛΛΗΝΕΣ" θα μας κοροιδεύουν όλοι στο εξωτερικό!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:50 pm

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΣΟΥ .ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ (ΒΛΕΠΕ ΙΚΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΔΕΝ ΘΑ ΝΟΙΑΣΤΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΓΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ .ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΕΝΝΟΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 2:49 am

Τώρα αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι. Αποφεύγω τα γερμανικά προϊόντα γιατί η υποβάθμισή μας οφείλεται 1000% σ' αυτούς.
Λες και τα είχαν μαζί μας και κυρίως για τον πολιτισμό μας που από την αρχαιότητα ήταν παραδειγματικός και προσπαθούν με ύπουλους τρόπους νας μας εξαφανίσουν!!!
Και μετά ο καθένας να κάνει τις επιλογές του με σύμβουλο το πορτοφόλι του και τις ανάγκες του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 6:00 am

ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΔΙΔΥΜΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ .ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 11:30 am

Μεγα θέμα κορίτσια , μεγα!!! Συμφωνώ όμως, ελληνικά προιοντα και επιλογή σε ποιούς αφήνουμε τα λεφτά μας. Δηλαδή όχι στη Σουσού μοδίστρα και ναι στον Αιγυπτιο , γιατί και η μαντάμ Σουσου θα πρέπει να γίνει πιο λογική στις τιμές της! Να στηριξουμε τα μαγαζιά της γειτονιάς, αλλά να είναι κι αυτοί εντάξει απέναντί μας και σε τιμές και σε εξυπηρέτηση, να μας κόψουν κι απόδειξη, χωρίς να τη ζητήσουμε!
μόνο αν αλλάξουμε κι εμείς, έχουμε μια ελπίδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 3:54 pm

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ, ΧΩΡΙΣ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΟΥ (ΨΩΜΙ-ΓΑΛΑ) ΕΩΣ ΒΕΝΖΥΝΗ-ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 6:50 am

EF75 έγραψε:
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ, ΧΩΡΙΣ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΟΥ (ΨΩΜΙ-ΓΑΛΑ) ΕΩΣ ΒΕΝΖΥΝΗ-ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.
Οχι απλά πρέπει να κάνουμε έρευνα αγορά αλλά τώρα πια να τους το λέμε και στα ίσια, ότι βρήκαμε το ίδιο αντικείμενο για αγορά με λιγότερα χρήματα και θα προτιμήσουμε να πάμε εκεί!!!
Είναι τραγικό για κάποια πολύ απλά πράγματα να χρεώνουν όχι απλά διαφορετικές τιμές αλλά να είναι και εξωφρενικά εξωπραγματικές.
Κορίτσια για την ίδια έγχρωμη φωτοτυπία η χρέωση ξεκίνησε από 7 ευρώ και έφτασε στα 24. Για το ίδιο μέγεθος και τηνίδια ποιότητα και τους έδειχνα ακριβώς τη φωτογραφία να μην μου πουν μετά ότι δεν τους πήγα την ιδια!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 3:08 am

Τελείωσα και τα άλλα 2 πανάκια για το παζάρι της ¨ΜΕΛΙΣΣΑ"
Δείτε τα κορίτσια:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/dsc0715ds.jpg
Και αυτό είναι το πρώτο που έφτιαξα
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/24/pict0038mp.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 3:38 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Τελείωσα και τα άλλα 2 πανάκια για το παζάρι της ¨ΜΕΛΙΣΣΑ"
Δείτε τα κορίτσια:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/dsc0715ds.jpg
Και αυτό είναι το πρώτο που έφτιαξα
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/24/pict0038mp.jpg/

Ευδοκία μου, μπράβο, γεια στα χέρια σου. ΄Εγιναν πολύ χαριτωμένα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 8:05 am

Μπράβο Ευδοκία μου πολύ καλά βγήκαν!!! Είπαμε είσαι χρυσοχέρα!! Πως θα τα στείλεις στην Μέλισσα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 11:19 am

[quote="EVDOKIAKAL"]Τελείωσα και τα άλλα 2 πανάκια για το παζάρι της ¨ΜΕΛΙΣΣΑ"
Δείτε τα κορίτσια:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/32/dsc0715ds.jpg
Και αυτό είναι το πρώτο που έφτιαξα
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/24/pict0038mp.jpg/[/q


ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΠΡΑΒΟ. ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΞΙΕΠΑΙΝΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:04 pm

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια κορίτσια..
Κατερίνα θα τα στείλω με μεταφορική εταιρία μάλλον γιατί τα ίδια χρήματα και ίσως πιο φθηνά από τα ΕΛΤΑ θα είναι και θα φτάσουν σίγουρα πιο γρήγορα στον προορισμό τους. Απόψε λέω να το ξενυχτήσω όσο αντέξω για να φτιάξω ακόμα ένα πανάκι με την καρδούλα!!! Αν το πάρω ζεστά θα το τελειώσω πολύ γρήγορα. Είναι σαν να κεντάς σταυροβελονιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 7:32 am

Πανέμορφα Ευδοκία μου Μπράβο σου!
(σα να κεντάς μετρητό σταυροβελονιά δεν είνα;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 2:08 am

Anna έγραψε:
Πανέμορφα Ευδοκία μου Μπράβο σου!
(σα να κεντάς μετρητό σταυροβελονιά δεν είνα;;Wink
Ναι Άννα μου είναι πάρα πολύ εύκολο. Είναι πράγματι σαν να ξεσηκώνεις το σχέδιο από πατρόν για μετρητό!!!
Μακάρι να έχει επιτυχία το παζάρι και να μαζευτούν αρκετά πράγματα για τις ανάγκες της ΜΕΛΙΣΣΑΣ Smile cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:24 pm

Κορίτσια τελείωσα ακόμα ένα πανάκι για τη ΜΕΛΙΣΣΑ
Περιμένω να στεγνώσουν και την Παρασκευή θα τα στείλω με courier στη Θεσσαλονίκη!!
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/593/dsc0724l.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 11:25 am

Μπράβο Φιλενάδα!!!! Πανέμορφο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:23 am

Anna έγραψε:
Μπράβο Φιλενάδα!!!! Πανέμορφο!


Ευχαριστώ πολύ φιλενάδα μου. Τελικά θα τα στείλω τη Δευτέρα στη ΜΕΛΙΣΣΑ μήπως προλάβω να φτιάξω άλλο ένα.. (και μαζί θα σου στειλω και τα δικά σ ου πράγματα, δεν σε ξέχασα, αλλά τρέχω με τη δουλειά και μετά ίσα που προλαβάινω να κάνω τα αναγκαία στο σπίτι!!!)
Φιλάκια cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 6:05 am

μη στεναχωριέσαι! κοιτα τον εαυτό σου και τις δουλειές σου !εγώ ε΄χω πραγματα να κανω... στοιβες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:42 pm

Anna έγραψε:
μη στεναχωριέσαι! κοιτα τον εαυτό σου και τις δουλειές σου !εγώ ε΄χω πραγματα να κανω... στοιβες!
Άννα επειδή βλέπω ότι ταιριάζουμε σε αρκετά θέματα, πιστεύω πως θα κάνεςι όπως και εγώ...
Θα θέλεις να βγάλεις τις πετσετούλες σου, να τις ανοίξεις και να τις κοιτάξεις μία μία, και να αρχίσεις να κάνεις σχέδια πώς θα τις φτιάξεις και τί θα βάλεις στην κάθε μία...
Θα τις χαιδεύεις και θα ονειρεύεσαι ποιό σχέδιο να κεντήσεις σε κάθ μία και .....
γενικότερα θα "ζεις σε όνειρο" για λίγη ώρα...
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 12:44 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Anna έγραψε:
μη στεναχωριέσαι! κοιτα τον εαυτό σου και τις δουλειές σου !εγώ ε΄χω πραγματα να κανω... στοιβες!
Άννα επειδή βλέπω ότι ταιριάζουμε σε αρκετά θέματα, πιστεύω πως θα κάνεςι όπως και εγώ...
Θα θέλεις να βγάλεις τις πετσετούλες σου, να τις ανοίξεις και να τις κοιτάξεις μία μία, και να αρχίσεις να κάνεις σχέδια πώς θα τις φτιάξεις και τί θα βάλεις στην κάθε μία...
Θα τις χαιδεύεις και θα ονειρεύεσαι ποιό σχέδιο να κεντήσεις σε κάθ μία και .....
γενικότερα θα "ζεις σε όνειρο" για λίγη ώρα...
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Ακριβώς επειδή αυτό θα κάνω(χαχαχχαχαχ) και θα αφήσω τα υπόλοιπα πίσω, αργησε όσο θες!!!
Σημερα τελειώσα με το μπλουζάκι μου! Μένει ο γιακάς, αλλά θα μου τον κάνει η μαμα μιας φίλης που έχει κυκλικες βελόνες και εμπειρία! Θα της το δώσω αυριο, όποτε σήμερα έπρεπε πασει θυσία να τελειώσω!
Καλό έγινε! Με τα λαθάκια του βέβαια, αλλα έμαθα πολλά κι αυτός ήταν ο σκοπός του! Θα σας το δείξω φορεμένο όταν τελειώσει!
Οποτε φιλεναδα τωρα θα πάρουν σειρα τα μισα κεντηματα, να τελιώσουν και μεταααααα θα πιάσω τις πετσετες (αν δεν προκύψει τιποτε άλλο- είδα μια ωραια πλέξη....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 3:53 am

Αννα μου το πρώτο εργόχειρό μας είτε είναι κέντημα είτε πλεκτό πάντα θα έχει μικρολαθάκια, αλλά θα έχει πάντα ιδιαίτερη αξία γιατί θα είναι το πρώτο εργόχειρο στο είδος του και είναι ανεκτιμητης αξίας με τα όσα λαθάκια του!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 11:01 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Αννα μου το πρώτο εργόχειρό μας είτε είναι κέντημα είτε πλεκτό πάντα θα έχει μικρολαθάκια, αλλά θα έχει πάντα ιδιαίτερη αξία γιατί θα είναι το πρώτο εργόχειρο στο είδος του και είναι ανεκτιμητης αξίας με τα όσα λαθάκια του!!!


Το βασικό είναι οτι θα φοριέται!!! χαχαχα! Το πήγα σήμερα στην κυρα Σούλα- χρόνια πλέκτρια- και μου πε πως για πρωτο μια χαρά είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:31 pm

Anna έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
Αννα μου το πρώτο εργόχειρό μας είτε είναι κέντημα είτε πλεκτό πάντα θα έχει μικρολαθάκια, αλλά θα έχει πάντα ιδιαίτερη αξία γιατί θα είναι το πρώτο εργόχειρο στο είδος του και είναι ανεκτιμητης αξίας με τα όσα λαθάκια του!!!


Το βασικό είναι οτι θα φοριέται!!! χαχαχα! Το πήγα σήμερα στην κυρα Σούλα- χρόνια πλέκτρια- και μου πε πως για πρωτο μια χαρά είναι!

Με το καλό να φορέσεις και να το χαρεις Άννα μου...
sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 7 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:56 am

Κορίτσια είναι ΕΤΟΙΜΟ!!!! Μπείτε στο μπλογκ να το δειτε και και και ...ΦΟΡΙΕΤΑΙ! Κι οχι μόνο είναι και όμορφο!!!
Το αστείο της υπόθεσης: το φοράω και λέω στον άντρα μου να με βγάλει μια φωτογραφία για να σας το στειλω. Και με έβγαλε... στο μπαλκόνι! Γιατί ο φωτογράφος είπε οτι έτσι θα βγουν καλύτερα τα χρώματα!!! Ρεζίλι σε όλα το χωριο αλλά ΔΕ με νοιάζει!!! Μεγάλη χαρά να φτιάχνεις ένα ρούχο όλο δικό σου!!!
Αφού ενώ έπιασα να τελειώσω τα κεντήματα μου ,που περιμεναν τόσο καιρό υπομονετικά το μυαλό μου σκεφτεται: "να κανω αλλο ένα μπλουζακι;;;!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις