Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 10:40 am

Κορίτσια να ειστε καλά για τα καλά σας λόγια!!! Σημερα καμαρωτή καμαρωτή το φορεσα στη δουλεια (με το πουκαμισακι και το κολιεδάκι!) και δεχόμουν....παραγγελιες!!!!! Βεβαια εγω προσφερθηκα να τους δείξω, αλλά λες;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:10 am

'Αννα μου σε ευχαριστώ μόλις τελειώσω την κάπα-σάλι της κόρης μου που πλέκω με κυκλικές βελόνες μάλλον θα καταπιαστώ με αυτό,ε να κάνω και κάτι για μένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 1:38 pm

Κορίτσια, σήμερα βρήκα λίγο χρόνο και πήγα σε ένα κατάστημα στους Αμπελόκηπους (ήμουν εκεί κοντά για δουλειά) με (φυσικά τί άλλο) εργόχειρα...
Το κατάστημα λειτουργεί εκεί από το 1960. Υπάρχουν ένα σωρό πράγματα εκεί μέσα...
έχει πάρα πολλά σταμπωτά σχέδια παλιά με 1 ή 2 ερώ και μεγάλα καρέ ή σεμέν με 10 ευρώ...
Ανακάλυψα πολλά περίεργα πράγματα.., όπως μεγάλες ειδικές βελόνες για να μπορέσεις να περάσεις το λάστιχο στη μέεση μίας φόρμας ή ενός παντελονιού, αντί να χρησιμοποιούμε παραμάνα ή μεγάλο τσιμπιδάκι (φουρκέτα)...
Φανταστικό, δεν ήξερα καν ότι υπήρχε κάτι τέτοιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:09 pm

Και άλλη ανακάλυψη.
Είχε καμβά (τον παλιό κλασσικό καμβά που κεντούσαμα παλιά πριν έρθει και στη χώρα το ύφασμα aida), σε χρώμα κόκκινο, μαυρο και κίτρινο!!!! Όνειρο ΖΩ μην με ξυπνάτε!!!!
Θέλω να πάρω από όλα......
Αφήστε δε πόσα πολλά και περιέργα κουμπιά έχει εκεί μέσα...
Μιλάμε είναι ένας μικρός επίγειος παράδεισος για εργόχειρα και τα πλεκτά......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:20 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/4/dsc0754sf.jpg

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/215/dsc0756r.jpg

Και φυσικά ανάμεσα στα παλιά υπήρχαν και τα νέα ευρήματα
Αυτά τα νηματα είναι από μπαμπού, έχουν φανταστική υφή και είναι πολύ καλά για ανοιξιάτικες ακι καλοκαιρινές δημιουργίες. Είναι 50 γραμμάρια, και 125 μέτρα και κοστίζουν 2,30 ευρώ., υπάρχουν σε πολλά παστέλ χρώματα..
Πήρα 2 κουβαράκια στα χρώματα που μου άρεσαν για να αρχίσω να φτιάξω κάτι και να δω πόσες κούκλες χρειάζονται απ' αυτό!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:21 pm

ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ. ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠ΄ΟΛΑ, Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ: ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ (ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΣΕΙ) ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠ΄ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:04 pm

EF75 έγραψε:
ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ. ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠ΄ΟΛΑ, Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΛΕΕΙ: ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ (ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΣΕΙ) ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠ΄ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ...

Φωτεινή μου έτσι ακριβώς κάνω σαν τα παιδιά!
Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιό να πρωτοπάρω και φτάνει η στιγμή που έχω διαλέξει τόσα πολλά πράγματα να αγοράσω που αναρωτιέμαι πότε θα τα φτιάξω όλα αυτά εγώ, πότε??? Οεο???
Αλλά όταν μπαίνω σε κατάστημα με εργόχειρα ξεχνιέμαι πραγματικά και αν η ιδιοκτήτρια είναι καλή και με αφήνει να χαζέψω όλα τα καλούδια που έχει στο μαγαζί της, ε τότε τα παίρνω όλα σβάρνα!!!!
Και το ίδιο παθαίνω και στα τζάμπο!!! Η αφεντομουτσουνάρα μου απο εδώ κάνω χειρότερα από τα παιδιά... Πηγαίνω στο τμήμα με τα οικιακά (εάν πήγαινα στο τμήμα με τις κούκλες, θα με παρεξηγούσαν εκεί μέσα), και κάθομαι με τις ώρες να δω τί νέο έχουν φέρει, και κυρίως στα είδη αποθήκευσης για τις κλωστές που αγοράζω κατά καιρούς για μελλοντική χρήση!
Ε, και εμείς παιδιά είμασταν κάποτε και τότε δεν υπήρχαν όλα αυτά τα πράγματα που υπάρχουν σήμερα!!!
Γι' αυτό όσα δεν τα κάναμε τότε, ας τα απολαύσουμε τώρα!!!
sunny sunny sunny Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:11 am

Αχ Ευδοκία πολυ τις ζηλευω αυτες τις βολτες σου στα μαγαζια!!!!!!!! Κι εχω πολυ καιρό να κανω τετοια βολτα.... Ασε που σκεφτόμουν μεσα στην εβδομάδα να παρω μια μερα άδεια για να κατεβω στην αγορά για μια τετοια βολτα!!!!
Βασικά τρωγομαι για να αγοράσω νήμα για μια ακόμα μπλουζα....φωτιες μου αναβεις, φωτιες!!!!
Το νημα πολυ ωραίο. Τα βλέπω στο ιντερνετ- νημα απο μπαμπου- αλλα εκεί δεν μπορείς να το πιασεις, οεο!!!
Και τωρα που το είπες θέλω κι ενα κουτάκι με διαχωριστικά για τις χαντρες...μμμμμμμμμμ

Θα παω στο καθρεφτη τωρα και θα κάνω ασκήσεις θάρρους: " πρεπει να τελειωσω οτι έχω αρχίσει!, πρεπει να τελειώσω οτι εχω αρχίσει! " Λες να πιασει;;;;;;;
Μπα!!!!!
(αυριο το πρωι εχω να κατεβω στη Θερμη για τα δωρα για τα βαφτηστηρια- θα παω απο τη ξινή, μπας κι εχει νημα μπαμπου!!!!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:16 am

Τωρα που το θυμηθηκα δείτε κι αυτό:
http://pleko.gr/shop/yarn/muskat.html
Ωραίο νήμα δεν είναι και ωραία χρώματα έχει!!!! Και η τιμή του καλή δεν είναι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:23 pm

Άννα μου, το μονο καλό που έχουν οι αποστολές γα δουλειά σε μακρινά σημεία είναι ότι μπορώ να βλέπω καταστήματα σε διάφορα σημεία του νομού και όταν βλέπω ενα τέτοιο μαγαζί μπαίνω μέσα και χαζεύω ότι μπορεί να έχει και μου κάνει κλικ...
Και να σου πώ και κάτι άλλο όταν μου ανακοινώνουν ότι αύριο θα πας εκεί (2 ώρες διαδρομή), το μυαλό μου αμέσως σχεδιάζει τι θα κάνω όταν τελειώσω τον έλεγχο, και σε ποιό κατάστημα θα βρεθώ....
Κάπως έτσι ξεγελάω την απόσταση την κούραση και όση δουλειά πρέπει να κάνω εκεί πού πάω.
Η υφή του μαλλιού είναι υπέροχη είναι σαν να χαιδεύεις μετάξι....
Εσένα τι χρώματα σου αρέσουν, για να σου πω και τι άλλα χρώματα υπάρχουν εκτος από αυτά τα 2 πού πήρα για δοκιμή εγώ.
Απ' ότι θυμάμαι έχει, άσπρο, κοραλί, λιλά, πράσινο πολύ ανοιχτό, ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:25 pm

Smile Σε καταλαβαίνω πάντως Άννα μου και εγώ μόλις το είδα σκέφτηκα να κάνω μία μπλουζίτσα πιο ανοιξιάτικη !!!!, αν και είχα πει ότι θα τελειώσω πρώτα όλα αυτά που έχω στη μέση.....
Αλλά είναι σκέτος πειρασμός αυτά τα νήματα....
Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 7:13 am

Πειρασμός δε λεει τίποτα!
Αλλά συγκρατήθηκα Ευδοκία !!!!! Το λεω με μεγάλη περιφανεια!!!! Δεν γίνεται και τα εξοδα υπολογίζω αλλά και όλα αυτά που έχουν ήδη μαζευτεί!
Στο μεταξύ η αχορταγή έχω και νήμα! Από το γνωστό ιντερνετικό μαγαζί ειχα πάρει και μια 8αδα σε βαμβακερό, όμως είναι πως να το πω και να το περιγράψω... από το ιδιο το νημα , ανα τακτά διαστήματα βγαίνουν κλωστες νηματος (με καταλάβατε;;;;; μαλλόν θα βγάλω φωτο...!) Οπότε στη πλέξη βγαίνει λιγο περιέργο...
ΟΜΩΣ, κάθισα και έψαξα ότι κατα καιρούς έχω αποθηκευσει και βρήκα ένα ευκολο πόντσο. Και νομιζω πως θα ναι οκ!
Θα δοκιμάσω την πλεξη και θα σας ανεβάσω φωτο για να δείτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 8:46 am

Ολες βόλτα είστε;;;;
Λοιπόν εγω εδώ μονάχη παιζω με τις βολόνες μου και σας βγάζω και φωτο! Λοιπόν σας εβγαλά το νήμα, το πως φαίνεται σε πλεξη μια καλή μια ανάποδη και πως βγαίνει το σχέδιο για το πόντσο!
Λέω να κατέβω ένα νούμερο βελόνες και να το τολμήσω. Στο δείγμα είχα 5,5 και μου βγήκε λίγο μεγάλο και πολύ χαλαρό. Τι λετε κι εσεις;;;
http://www.flickr.com/photos/annakousi/?saved=1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 2:58 pm

Razz Razz Μόλις είδα το νήμα σου Αννα. ΝΟμίζω ότι όντως πρέπει να χρησιμοποιήσει μικρότερο νούμερο βελόνες για να γίνει λίγο πιο σφιτχτό γιατί απ' ότι βλέπω στην φωτογραφία είναι λίγο χαλαρό.
Και γενικά αν βλέπεις ότι πλέκεις χαλαρά, να χρησιμοποιείς άντα μικρότερο νούμερο βελόνες απ' αυτό που προτείνουν πάνω στην ετικέτα του μαλλιού.
Ωραίο το μαλλάκι που διάλεξες και το χρώμα...
Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:02 pm

Τελικά περισσότερες βόλτες στα μαγαζιά κάνω τις καθημερινές παρά το Σαββατο. Βλέπεις είναι η ημέρα που πρέπει να προλάβεις να κάνεςι όλα αυτά που δεν μπορείς μέσα στην εβδομάδα.
Λαική, σούπερ, πλυντήρια, γενική καθαριότητα και τόσα πολλά που είναι αδύνατον να βγεις και βόλτα στα μαγαζιά...
Ευτυχώς που έχω πολύ συχνά σχεδόν καθημερινά εξωτερικές δουλειές του γραφείου και έτσι χαζεύω σε διάφορα μαγαζιά τις καθημερινές, γιατί διαφορετικά μέσω internet θα έκανα τις αγορές μου, το βλέπω το εργάκι ....... cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:08 pm

Anna έγραψε:
Ολες βόλτα είστε;;;;
Λοιπόν εγω εδώ μονάχη παιζω με τις βολόνες μου και σας βγάζω και φωτο! Λοιπόν σας εβγαλά το νήμα, το πως φαίνεται σε πλεξη μια καλή μια ανάποδη και πως βγαίνει το σχέδιο για το πόντσο!
Λέω να κατέβω ένα νούμερο βελόνες και να το τολμήσω. Στο δείγμα είχα 5,5 και μου βγήκε λίγο μεγάλο και πολύ χαλαρό. Τι λετε κι εσεις;;;
http://www.flickr.com/photos/annakousi/?saved=1

ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΝΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 8:07 am

Το γυρισα σε 5αρες βελόνες κορίτσια! Ηταν πολύ χαλαρό όντως και το βαμβάκι το φοβάμαι και λίγο οτι θα χαλαρωσει κι άλλο... Θα δούμε!
Το χρωμα πάντως είναι πιο σκούρο- σας ξεγελάει η φωτογραφία. Είναι στο χρώμα του πιπεριού. Ουδέτερο μεν αλλά ταιριάζει με όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 12:38 pm

Νομίζω ότι θα είναι πιο καλά να πλέκουμε με ένα νούμερο μικρότερες βελόνες για να γίνεται πιο σφιχτό το πλεκτό μας και να μην υπάρχει ο φόβος ότι μπορεί να ξεχειλώσει αργότερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 2:20 pm

ΟΥΑΟΥ, ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΕΡΗ χι,χι,χι ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ. Σ΄ΑΓΑΠΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:54 am

Φωτεινη μου, αν κρίνω από το χρώμα πρέπει να είναι το άσπρο πιπέρι, που δεν καίει πολύ.
Αρα θα γίνει γλυκιά και πιπερατη η Αννα μας με την μπλουζίτσα της...
Βέβαια αν ήταν το κόκκινο πιπέρι που καίει, θα γινόταν περίσσότερη καυτή!!!!
Έτσι δεν είναι????
Smile cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 1:36 pm

ANNA MOY TΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ .ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΗ .ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ .ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΣΣΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ.ΘΑ ΠΟΥΛΗΘΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ .ΚΑΝΑΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 3:54 pm

Μακάρι να πουληθούν όλα τα εργόχειρα που έστειλαν όλες οι κοπέλες Φιλίτσα μου και να συγκεντρωθεί ένα ικανοποιητικό ποσό για τις ανάγκες του ορφανοτροφείου .. Μακάρι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 11:10 am

Φωτεινή μου πειραχτηρι...ξερω τι κάνω, πιστεψε με, ο αντρας μου τρελλενεται για καυτερές πιπεριές!!!! χαχαχαχχα!
Αυτές τις μερες πάντως μόνο για πλεξιμο είχα μυαλό - δηλαδή καθόλου! Το σχεδιο είναι ΑΠΛΟ - εντελώς όμως- οπότε το βλεπω να τελειωνει γρηγορα!

Φιλίτσα και Ευδοκία μακάρι να πουληθουν όλα και να πιασει τόπο όχι ο κόπος μας αλλά η ευχαριστηση μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 8:56 pm

Anna έγραψε:
Φωτεινή μου πειραχτηρι...ξερω τι κάνω, πιστεψε με, ο αντρας μου τρελλενεται για καυτερές πιπεριές!!!! χαχαχαχχα!
Αυτές τις μερες πάντως μόνο για πλεξιμο είχα μυαλό - δηλαδή καθόλου! Το σχεδιο είναι ΑΠΛΟ - εντελώς όμως- οπότε το βλεπω να τελειωνει γρηγορα!

Φιλίτσα και Ευδοκία μακάρι να πουληθουν όλα και να πιασει τόπο όχι ο κόπος μας αλλά η ευχαριστηση μας!
Αρα πρέπει να φτιάξεις και ένα κόκκινο πλεκτό ναναι καυτό σαν τις πιπερίτσες τις καυτερές....
Φωτιά στα κόκκινα και εγώ ο πυροσβέστης!!! cherry cherry cherry cherry cherry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 10:49 am

Ελά όμως που δεν φοράω κοκκινα!!! αν και μελαχρινή δεν φοράω κόκκινα! Πιο πολυ ουδέτερα και γηινα Ευδοκία μου - για να περνάω απαρατήρητη μαλλον!
Τωρα που το σκέφτομαι ασυνειδητα το κάνω, αλλά το κάνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις