Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 29, 2012 8:36 am

FELITSIA έγραψε:
KAI POLY KALA ΚΑΝΕΙ Η ΓΑΤΑ .ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ .ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ .ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :flower:

Και γω το πιστευω αυτό Φιλιτσα, αλλά το χειμώνα με τις δουλειές και τα σχολεια... ο ελευθερος χρόνος περιοριζεται σημαντικά! Οπότε τωρα οτι απολαυσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιουλ 01, 2012 2:30 am

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ( ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΓΙΑΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ) ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 11:30 am

Και αν νομιζετε οτι ζεσταινεστε για κοπιαστε στο blog μου να δείτε τι εκανα η τρελλή για να σας δείξω τα χειμέρινό σάλι που τελειώσε!!! χαχαχαχαχα! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 12:13 pm

TEΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΑΥΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΛΕΓΑΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ .ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ RAVERLY ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΙ ΟΔΗΓΙΕΣ?
Χ Ρ Υ Σ Ο Χ Ε Ρ Α ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 1:47 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ, ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ, ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ??? χι,χι,χι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 10:30 am

EF75 έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ, ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ, ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ??? χι,χι,χι.

Χαχαχχαχαχ! Μήπως και καλσον;;;;;;;;;; Δε θα το γλυτωνα το τρελλάδικο Φωτεινή μου! Ασε που θα έσκαγα!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 5:38 am

Και απο τα χειμωνιάτικα στα απολύτως καλοκαιρινά... ένα μπλουζακι - διχτυ σας ετοιμασα! Το βελονάκι είναι εθιστικό, πιστεψτε με!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 6:52 am

ANNA MOY EISAI ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ .ΤΟ ΔΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΣΟΥ ΣΚΙΖΕΙ .ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ .ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΖΕΣΤΗ .ΔΕΝ ΠΤΟΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΛΙΟ ΠΟΥ ΒΡΑΖΕΙ .ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ .ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΘΙΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ .ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΛΟΙΠΟΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:25 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ,ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 6:50 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ: ΠΡΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ, (ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ) ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΣΕ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ. ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΣΗΜΑΙΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ, ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΟ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:23 am

Να εισαι καλά Φωτεινή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΔευ Σεπ 10, 2012 7:15 am

Λίγο αργά είναι βέβαια για να σχολιάσω τις δημιουργίες της Άννας, (μια και ήδη τις σχολίασα στο δικό της blog), αλλά είπα να τα πω και εδώ.
Άννα οι δημιουργίες σου με το βελονάκι είναι η μία καλύτερη από την άλλη. Σίγουρα στις διακοπές σου θα ξεκουράστηκες και θα επέστρεψες γεμάτη καινούργιες παραστάσεις και ιδέες για νέα εργόχειρα. Και ειδικά τώρα με την αύξηση της τιμής του πετρελαίου, τί καλύτερο υπάρχει από το να πλέκουμε είτε με βελόνες είτε με βελονάκι και να δημιουργούμε όμορφα χειροποίητα ρούχα για μας και τους δικούς.
Ανανμένουμε λοιπόν τις νέες σου δημιουργίες.
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 10:31 am

Χαχαχα! Ευδοκία με το κρύο που θα έχει το σπίτι μας- αν συνυπολογισουμε και την απλωστρα στο σαλόνι, το κλασσικό μας αξεσουάρ- θα πλέκουμε και θα σκεπαζόμαστε το πλεκτό μας!!!!!!!!!!!! χιχιχχι!
Για την ωρα κορίτσια μονο μισα έχω! Το μυαλό μου είναι αλλού και ο χρόνος λίγος... Το μόνο που προλαβα είναι δυο κασκολ για ττους γεροντες σε μια σκήτη στο Αγ. Ορος που είναι να επισκεφτουν τα αγορια. Μου μένει ένα ακόμα, κι ελπίζω να προλάβω αφού για την ωρα δεν τους βλέπω να πηγαινουν ουτε αυτο το σκ αλλά ουτε το άλλο.
Πάντως όταν θα το δωσω στον αντρα μου θα του πω να τους πει πως σε κάθε πόντο σε κάθε βελονιά εχω πλεξει και μια προσευχή. Και έχετε περάσει όλες σας απο το μυαλό μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 12:12 pm

ΑΝΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΤΩΝ ΓΕΡΟΝΤΩΝ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ .ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 6:18 pm

Σευχαριστούμε Άννα που μας συμπεριέλαβες στις προσευχές σου.
Να είσαι πάντα καλά και όλα να σου έρθουν όπως ακριβώς τα λογαριάζεις.
Καλημέρα sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις