Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 12:43 am

KAΛΗΜΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ Σ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ .....ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ..... flower Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 03, 2012 6:45 am

έτσι είναι κορίτσια!
Είναι μεγάλη χαρά να δίνεις κάτι που το χεις φτιάξει με αγάπη... ότι κι αν είναι αυτό!
Το καλοκαίρι είχε έρθει η αδερφή της μαμάς μου απο την Αυστραλία. Που λέτε τις χάρισα δυο κεντήματα: ένα που το είχαμε φτιάξει μισό η μαμά μου και μισό εγώ και το ίδιο το σχέδιο κεντημένο από μένα μέ άλλα χρώματα και χάντρες. Το χάρηκε διπλά και εγω τριπλά απο τη χαρά της!
Και η κουμπάρα μου το φοράει το κασκολάκι της καθε μερα όποτε κάθε μερα χαιρομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 10:02 am

Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Περάσαμε ένα σαββατοκύριακο μέσα την ομίχλη... σήμερα διαλύθηκε περίπου στις 12 το μεσημέρι, αλλά τουλάχιστον υποχώρησε το κρύο.
Λοιπόν, γλυκιά μου Φελίτσια έκανα το κασκόλ του γιου μου με το δικό σου σχέδιο, εύκολο και γρήγορο. Και έτσι όπως βγαίνει λαστιχωτό, έραψα τα δυο άκρα για να το φοράει τυλιγωντας το δυο φορές στο λαιμό μου χωρίς να λύνεται! Το σχέδιο και η ιδέα μου άρεσε πολύ - σας ανέβασα και φώτο στο μπλογκ μου για να το δείτε και νομίζω οτι θα το ξανακάνω αλλά για μένα αυτή τη φορά!
Βέβαια ο άτιμος ενω γκρίνιαζε τόσο καιρό ότι μόνο για το μικρό κάνω κασκόλ, διάλεξε το χρώμα που ήθελε, και επέβλεπε την πρόοδο μου!- και γω η δόλια σηκωνόμουν απο τις 7 το πρωί για να το τελειώσω γρήγορα- τωρα μου λεει οτι " ε, δεν τρελλαθηκα κιόλας..." (τον πνίγεις τον έφηβο ή δεν τον πνίγεις;;;;;;Wink.
Και από οτι βλεπω θα το φοράει ο άντρας μου που το εκτίμησε περισσότερο ! ( και ο μικρός λέει: " εμένα κυκλικό δεν μου κάνες!, να με πας να διαλλέξω χρώμα!")

Κορίτσια να είστε όλες καλά και να έχετε μια ήρεμη και όσο το δυνατό ζεστή εβδομάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 10:09 pm

[quote="Anna"] Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Περάσαμε ένα σαββατοκύριακο μέσα την ομίχλη... σήμερα διαλύθηκε περίπου στις 12 το μεσημέρι, αλλά τουλάχιστον υποχώρησε το κρύο.
Λοιπόν, γλυκιά μου Φελίτσια έκανα το κασκόλ του γιου μου με το δικό σου σχέδιο, εύκολο και γρήγορο. Και έτσι όπως βγαίνει λαστιχωτό, έραψα τα δυο άκρα για να το φοράει τυλιγωντας το δυο φορές στο λαιμό μου χωρίς να λύνεται! Το σχέδιο και η ιδέα μου άρεσε πολύ - σας ανέβασα και φώτο στο μπλογκ μου για να το δείτε και νομίζω οτι θα το ξανακάνω αλλά για μένα αυτή τη φορά!
Βέβαια ο άτιμος ενω γκρίνιαζε τόσο καιρό ότι μόνο για το μικρό κάνω κασκόλ, διάλεξε το χρώμα που ήθελε, και επέβλεπε την πρόοδο μου!- και γω η δόλια σηκωνόμουν απο τις 7 το πρωί για να το τελειώσω γρήγορα- τωρα μου λεει οτι " ε, δεν τρελλαθηκα κιόλας..." (τον πνίγεις τον έφηβο ή δεν τον πνίγεις;;;;;;Wink.
Και από οτι βλεπω θα το φοράει ο άντρας μου που το εκτίμησε περισσότερο ! ( και ο μικρός λέει: " εμένα κυκλικό δεν μου κάνες!, να με πας να διαλλέξω χρώμα!")

Κορίτσια να είστε όλες καλά και να έχετε μια ήρεμη και όσο το δυνατό ζεστή εβδομάδα![/quote

Χαχαχαχαχαχα!!!! Τον πνιγεις τον πνιγεις, ανετα. Κι εμενα τετοια μου κανουν, φτιαξε μου ετουτο, φτιαξε μου εκεινο και σπαααανια τα φορανε!! Γι'αυτο κι εγω πλεκω για μενα!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 7:13 am

Ελένη μου δεν θα σκάσω! Σήμερα το φόρεσα ωραιότατα πάνω απο ένα μαυρο ζιβάγκο και ήταν μια χαρα! Και ωραίο και ζεστό! χιχιχιχιχι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 10:55 pm

Anna έγραψε:
Ελένη μου δεν θα σκάσω! Σήμερα το φόρεσα ωραιότατα πάνω απο ένα μαυρο ζιβάγκο και ήταν μια χαρα! Και ωραίο και ζεστό! χιχιχιχιχι!

Και πολυ καλα εκανες!!!!Σιγα μη σκασουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:44 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ (ΣΚΟΥΦΑΚΙ)ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΤΟΥ (ΤΗΣ ΚΟΡΥΦΗΣ)ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΙΚΟ ΚΑΣΚΩΛ.ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΣΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ
https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=EKtRI6rEFug
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 11:29 am

Φιλίτσα, σήμερα τελείωσα το κυκλικό του μικρού και μου μένει το μισό από αυτό του κουμπάρου μου. Μετά τέλος τα κασκόλ! Θα βάλω μπρος για κάτι ανοιξιάτικο για μενα! Τα μαλλιά που πήρα με φωνάζουν!!! Αλλά πρέπει να βρω ένα σχέδιο απλό κι εύκολο .... για την αρχάρια της παρέας- γιατί καλά τα κασκόλ αλλά μια μπλόυζα;;; Θα σας τρελλάνω στις ερωτήσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:45 pm

ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕ ΠΑΤΡΟΝ ΚΛΠ.ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ.ΔΕΣ ΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΑΛΛΑΚΙΑ?
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 2:11 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ.
ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ .ΠΕΣ ΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ) ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ .ΩΡΑΙΟ?
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΙΩΣ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .
http://knigi.tr200.ru/v.php?id=1787411
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
kleoniki




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 62
Τόπος : Θέρμη Θεσσαλονικης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 5:09 am

Καλησπέρα Φελίσια.Είναι πράγματι πολύ ωραίο.πως μπορώ να το κατεβάσω;Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 9:44 am

ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΟΥ KAΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ.ΠΑΤΑΣ ΕΠΑΝΩ Σ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΕΛΙΔΑ .ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΗ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΕΑΝ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ .ΘΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΠΑΤΑΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ DOWN LOAD KAI ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΩΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ DESKTOP.META ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΚΛΙΚ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΣΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ .ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ MAC ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 12:18 pm

FELITSIA έγραψε:
ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕ ΠΑΤΡΟΝ ΚΛΠ.ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ.ΔΕΣ ΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΑΛΛΑΚΙΑ?
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ :flower:

Φιλίτσα στην τελευταία παραγγελια τα μαλλιά κόστισαν 7 δολλάρια και τα μεταφορικά 12δολλάρια. Συνολικά 15 ευρω, για 16 κούκλες μαλλί των 50 γρ η καθεμια. Το ένα ειναι βαμβακερό και το αλλό είναι μεικτό ( μερινό, μαλλί και ακρυλικό).
Για τα κασκόλ είχα παρει απο την ξινή, αυτά που σας ανέβασα στο μπλογκ τις προάλλες και έδωσα 19 ευρώ για 4 κούκλες, αντε 6 ( αν σκεφτείς οτι οι 2 είναι των 100γρ). Και η μια απο αυτό του γιού μου ήταν σκληρή, ξερή... δεν ξέρω πως να το περιγράψω... Αφού σκέφτηκα ότι μπορεί να την είχε στην βιτρίνα της και από τον ήλιο και την σκόνη να έγινε έτσι.... Χθες βράδυ που το τελειώσα, το επλυνα, - εβαλα και μαλλάκτικό - ακολούθησα πιστά τις οδηγίες σας για το στεγνωμα κι αυριο θα το βαλει ο μικρός μου!
Αυτά. Εγώ νομίζω οτι συμφέρει- αν συνυπολογίσω οτι θα πρέπει να παρω άδεια για να κατεβώ το πρωι στο κέντρο για να ψωνισω τετοια πραγματα, βαλε βενζίνη και χρόνο)
Το μόνο μείον είναι οτι άλλο να το δεις και να το πιάσεις κι αλλό να δεις μια φωτο...εδώ εχει ένα ρίσκο... αλλά παλι κατι θα φτιαξεις με αυτό , σωστά;
Καληνύχτα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤρι Φεβ 14, 2012 12:34 pm

EXEIS DIKIO ANNA ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ .ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ .ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ .ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΡΚΟΥΣ Η ΟΧΙ?ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.....ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΚΕΨΗ ΠΟΛΛΗ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 4:03 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ.
ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ .ΠΕΣ ΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ) ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ .ΩΡΑΙΟ?
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΙΩΣ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .
http://knigi.tr200.ru/v.php?id=1787411
Φιλίτσα, χθες το βράδυ κατέβασα την πρώτη σειρά από το βιβλίο που μας χάρισες, ακολουθώντας τις οδηγίες που έβλεπα πατώντας κάθε φορά σ’ όποιο μήνυμα παρουσιαζόταν. Δεν άντεξα να κατεβάσω και τις υπόλοιπες σειρές. Κοίταξα λίγο τα σχέδια που κατέβασα και είναι υπέροχα. Να’ σαι καλά για τον θησαυρό που μας χάρισες. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 4:09 am

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 250 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΚΑΝΑ DOWNLOAD ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΩΡΕΑΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 5:15 am

FELITSIA έγραψε:
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 250 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΚΑΝΑ DOWNLOAD ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΩΡΕΑΝ
Μπορεί να μην το πρόσεξα Φιλίτσα μου. Είδα ότι μου κατέβασε ένα βιβλίο με πλέξεις αλλά δεν μπορούσα να δω τί άλλο υπάρχει γιατί τα ματάκια μου θόλωναν..


Θα το κοιτάξω το βράδυ με την ησυχία μου!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 12:48 pm

Φιλίτσα, αγοράζεις από Τούρκους. Γεγονός. Αφού είναι πιο ξύπνιοι απο μας... Να σου πω έχω και εγώ ένα θέμα, δηλ. επειδη προέρχομαι απο οικογένεια εμπόρων από μικρή έμαθα να στηριζω τα ελληνικά καταστήματα και μάλιστα τις γειτονιάς κοκ. Ιδιαίτερη αδυναμία σε μάρκες κτλ δεν είχα- δεν είμαι κοκέτα- όποτε πάντα φρόντιζα και φροντίζω να στηριζω τα γύρω μαγαζιά. Και τα ελληνικά προιοντα. (πατάτα γερμανιάς 0,50 το κιλο, ελληνική 0,70 την ελληνική θα πάρω κι ας είναι μαυρη απο μέσα- για να σου δώσω ένα παράδεγμα).
Εδω όμως... σου είπα 2,5 η κούκλα το ακρυλικο η ξινή και μια βδομάδα για να φέρει ξανά- και τι της ζήτησα;;;πεταλούδα!
Υστερα να σου πω και την αληθεια εγω έμπειρη δεν είμαι. Τώρα μαθαίνω, όποτε δεν θέλω να ξοδέψω και πολλά σε κάτι που μπορεί να μην πετύχει ή να το βάλω μέσα στο σπίτι μονο!
αυτά!
Αν και να σου πω προχθές ήρθε ένας πελάτης στη δουλειά με βιοτεχνια κλωστών και νημάτων- έτσι έγραφε η σφραγίδα. Την επόμενη φορά που θα έρθει θα τον ρωτήσω αν έχει μόνο για μηχανές ... κι αν όχι θα του πω να πηγαίνω από αυτόν κατευθείαν, το προτιμω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 12:50 pm

Α και το βιβλίο το κατεβασα κι εγω και είναι ένα! Ευχαριστούμε Φιλιτσα.΄
Τώρα πρέπει να βρούμε κι ένα τρόπο να ζήσουμε 2 ζωές για να προλάβουμε να τα μάθουμε ( για μένα αυτό) και να τα κάνουμε όλα αυτά!
χαχαχχαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 2:04 pm

BRE ANNA MOY KAI MONO ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΦΥΛΛΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΛΕΞΗ ΦΤΑΝΕΙ .ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΣΑΝ ΝΑ ΒΡΗΚΑ ΘΗΣΑΥΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ.ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΘΕΣΗ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΝΩ .ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΗΛΑΔΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ 11 ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ.....ΧΑ ΧΑΧΑ ΧΑ...
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 4:28 pm

FELITSIA έγραψε:
ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 250 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΚΑΝΑ DOWNLOAD ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΩΡΕΑΝ
Είχες δίκιο Φιλίτσα, το κατέβασα ολόκληρο το βιβλίο, αλλά προχθές δεν το είχα δει καλά...
Είναι ένας μικρός θησαυρός και νομίζω ότι και μόνο να το χαζεύουμε θα περνουν πολύ ευχάριστα οι ωρες μας.... Wink flower Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 3:19 am

Anna έγραψε:
Φιλίτσα, αγοράζεις από Τούρκους. Γεγονός. Αφού είναι πιο ξύπνιοι απο μας... Να σου πω έχω και εγώ ένα θέμα, δηλ. επειδη προέρχομαι απο οικογένεια εμπόρων από μικρή έμαθα να στηριζω τα ελληνικά καταστήματα και μάλιστα τις γειτονιάς κοκ. Ιδιαίτερη αδυναμία σε μάρκες κτλ δεν είχα- δεν είμαι κοκέτα- όποτε πάντα φρόντιζα και φροντίζω να στηριζω τα γύρω μαγαζιά. Και τα ελληνικά προιοντα. (πατάτα γερμανιάς 0,50 το κιλο, ελληνική 0,70 την ελληνική θα πάρω κι ας είναι μαυρη απο μέσα- για να σου δώσω ένα παράδεγμα).
Εδω όμως... σου είπα 2,5 η κούκλα το ακρυλικο η ξινή και μια βδομάδα για να φέρει ξανά- και τι της ζήτησα;;;πεταλούδα!
Υστερα να σου πω και την αληθεια εγω έμπειρη δεν είμαι. Τώρα μαθαίνω, όποτε δεν θέλω να ξοδέψω και πολλά σε κάτι που μπορεί να μην πετύχει ή να το βάλω μέσα στο σπίτι μονο!
αυτά!
Αν και να σου πω προχθές ήρθε ένας πελάτης στη δουλειά με βιοτεχνια κλωστών και νημάτων- έτσι έγραφε η σφραγίδα. Την επόμενη φορά που θα έρθει θα τον ρωτήσω αν έχει μόνο για μηχανές ... κι αν όχι θα του πω να πηγαίνω από αυτόν κατευθείαν, το προτιμω.

Γεια σας κοριτσια. Εχω καιρο να γραψω αλλα μπαινω και σας παρακολουθω. Αυτη τη στιγμη κατεβαζω το βιβλιο!!! Wink
Κι εγω εχω αγορασει απο Τουρκια και για να ειμαι ειλικρινης το σκεφτηκα αρκετα πριν το κανω. Οπως λεει ομως και η Αννα ειναι πιο ξυπνιοι. Εχουμε μαγαζια εδω στη Θεσσαλονικη με υπεροχης ποιοτητας νηματα που καλλιστα θα μπορουσαν να πουλανε online. Κατι παει να γινει τωρα με τις ιστοσελιδες τους, για να δουμε. Το θεμα ομως ειναι τι τιμες θα εχουν. Εχω ψωνισει απειρες φορες απο αυτα τα μαγαζια και φυσικα θα ξαναψωνισω αλλα οσον αφορα τις τιμες του συγκεκριμενου τουρκικου site ειναι αναμφιβολα πολυ χαμηλες. Σιγουρα προτιμαμε τα ελληνικα αλλα ας κατεβασουν και λιγο τις τιμες τους. Δεν μπορει μια κουκλα να την παιρνεις εδω με 5€ και απο το τουρκικο μαζι με μεταφορικα να βγαινει ουτε 2-3€!!!!! Τα Alize και τα Kartopu που ειναι τουρκια νηματα, εδω ειναι πανακριβα.
Οσο για τον πελατη Αννουλα με τη βιοτεχνια κλωστων οταν μαθεις λεπτομερειες ενημερωσε μας.
Φιλια σε ολες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 11:49 am

καλησπέρα σε όλες!
Η Ελένη όπως ξέρετε είναι σε ένα φορουμ για πλέξιμο, το raverly. Εκεί λοιπόν υπάρχει και ελληνικό γκρουπ που για το Πάσχα θα πλέξει σαλιάρες και πέτσετούλες ώμου για το παζάρι που διοργανώνει το ορφανοτροφείο Μελισσα, εδω στη Θεσσαλονίκη. Πληροφορίες έχει η Ελένη στο μπλογκ της :http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/ αλλά και στην σελίδα του γκρουπ http://www.ravelry.com/discuss/---hellas/2025099/26-50#.
Αν έχετε λίγο χρόνο και λίγο περισσευούμενο βαμβακερό νήμα, τι λέτε , δεν βοηθάμε και εμείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 10:51 pm

Καλημέρα φιλενάδες μου Σας ανεβάζω φωτογραφίες από το κασκόλ που τελείωσα για την κόρη μου το οποίο το ήθελε φαρδύ και μακρύ! Ούτε κουβέρτα να ήταν!!!
Επίσης αποτελείωσα και ένα γιλεκάκι αυτή την εβδομάδα και το ανεβάζ και αυτό!!!! (είναι ένα από τα πολλά εργόχειρα που τα χω αρχίσει και δεν τα τελείωσα ακόμα). Οπότε ξεκίνησα τώρα να τα τελειώνω σιγά σιγά... cheers sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 10:53 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/341/pict0007ul.jpg

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/710/pict0006ce.jpg

Αυτό είναι τι γιλεκάκι μου στο χρώμα που μαρέσει πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις