Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήκοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 κοφτα κεντηματα

Πήγαινε κάτω 
+4
FELITSIA
EVDOKIAKAL
Anna
ronitsa
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 7:21 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ειμαι καινουρια στην παρεα σας και εκτος απο την αρχοντικη σταυροβελονια μου αρεσουν παρα πολυ και τα κοφτα και εχω κανει αρκετα και συνεχιζω ασταματητα,θα προσπαθεισω να σας τα βαλω να τα δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 2:04 pm

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ .ΕΚΤΟΝΩΘΕΙΤΕ ΜΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.ΔΟΥΛΕΨΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΕΙΤΕ ΣΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ .ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΑΣ,ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ ΣΑΣ,ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ . Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 4:06 am

Έτσι είναι κορίτσια..
Τελικά όταν βλέπεις ότι όσα κάνεις δεν αναγνωρίζονται και σου ζητάνε συνέχεια να κάνεις περισσότερα χωρίς να ανγνωρίζεται τίποτα από όλα όσα προσφέρεις, και εσύ πρέπει απλά να κάνεις την δουλειά που πρέπει να κάνεις και να παίρνεις την αμοιβή που έχετε κανονίσει, και τίποτα άλλο..

Και εγώ μετά από όσα έκανα το μόνο που πήρα από αυτούς τους ανθρώπους ήταν να μου ζητάνε όλο και περισσότερα και φυσικά εκείνοι να μην μου δίνουν ούτε μία ημέρα άδεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 7:27 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Έτσι είναι κορίτσια..
Τελικά όταν βλέπεις ότι όσα κάνεις δεν αναγνωρίζονται και σου ζητάνε συνέχεια να κάνεις περισσότερα χωρίς να ανγνωρίζεται τίποτα από όλα όσα προσφέρεις, και εσύ πρέπει απλά να κάνεις την δουλειά που πρέπει να κάνεις και να παίρνεις την αμοιβή που έχετε κανονίσει, και τίποτα άλλο..

Και εγώ μετά από όσα έκανα το μόνο που πήρα από αυτούς τους ανθρώπους ήταν να μου ζητάνε όλο και περισσότερα και φυσικά εκείνοι να μην μου δίνουν ούτε μία ημέρα άδεια!!!

Αυτό όντως είναι πολύ απάνθρωπο και εγώ δεν μπορώ να πάρω ούτε μία μέρα άδεια αλλά τουλάχιστον απο τα υπόλοιπα με τα αφεντικά μου δεν έχω πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:24 am

fani έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
Έτσι είναι κορίτσια..
Τελικά όταν βλέπεις ότι όσα κάνεις δεν αναγνωρίζονται και σου ζητάνε συνέχεια να κάνεις περισσότερα χωρίς να ανγνωρίζεται τίποτα από όλα όσα προσφέρεις, και εσύ πρέπει απλά να κάνεις την δουλειά που πρέπει να κάνεις και να παίρνεις την αμοιβή που έχετε κανονίσει, και τίποτα άλλο..

Και εγώ μετά από όσα έκανα το μόνο που πήρα από αυτούς τους ανθρώπους ήταν να μου ζητάνε όλο και περισσότερα και φυσικά εκείνοι να μην μου δίνουν ούτε μία ημέρα άδεια!!!

Αυτό όντως είναι πολύ απάνθρωπο και εγώ δεν μπορώ να πάρω ούτε μία μέρα άδεια αλλά τουλάχιστον απο τα υπόλοιπα με τα αφεντικά μου δεν έχω πρόβλημα.

Υπάρχουν άνθρωποι και άνθρωποι όσον αφορά τον εργασιακό χώρο...
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλοι οι εργοδότες περιμένουν από τους υπαλλήλους τους να τελειώνουν την εργασία τους και "χθες" αν ήταν δυνατόν, αλλά χωρίς να δίνουν κάτι παραπάνω είτε σε ρεπό, είτε σε άδεια ή ακόμα και σε χρηματικό ποσό....

Βέβαια υπάρχουν και αυτοί που είναι η ακραία περίπτωση που προσπαθούν να εκεμεταλλευτούν εκτός από τις εργασιακές υπηρεσίες και άλλα πράγματα (πολύ χειρότερα), οπότε εκεί τα πράγματα γίνονται πολύ άσχημα...

και δυστυχώς όσο ψηφίζονται από το Κράτος νόμοι που είναι εναντίον των εργαζομένων και δίνουν το δικαίωμα στους εργοδότες και μειώσεις μισθων να κάνουν και να απολύουν χωρίς πολλές αναστολές αυτοί θ αέχουν το πάνω χέρι και σύντομα θα δούμε σκηνικά εργασιακού μεσαίωνα σε όλους τους χώρους της εργασίας!!!

Υπομονή λοιπόν γιατί τα δύσκολα δεν έχουν έρθει ακόμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 11:04 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Έτσι είναι κορίτσια..
Τελικά όταν βλέπεις ότι όσα κάνεις δεν αναγνωρίζονται και σου ζητάνε συνέχεια να κάνεις περισσότερα χωρίς να ανγνωρίζεται τίποτα από όλα όσα προσφέρεις, και εσύ πρέπει απλά να κάνεις την δουλειά που πρέπει να κάνεις και να παίρνεις την αμοιβή που έχετε κανονίσει, και τίποτα άλλο..

Και εγώ μετά από όσα έκανα το μόνο που πήρα από αυτούς τους ανθρώπους ήταν να μου ζητάνε όλο και περισσότερα και φυσικά εκείνοι να μην μου δίνουν ούτε μία ημέρα άδεια!!!

Με κάλυψες απόλυτα! Μα ακριβώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Δεκ 14, 2012 9:40 pm

Καλημερα με ψαχνατε πολυ, εμπλεξα σε κατι τρελες καταστασεις που δεν μπορει κανεις ουτε καν να σκεφτει για το λογο αυτο εξαφανιστηκα και εχασα τα νεα σας αλλα τωρα πρεπει να αντηδρασω και να επειστρεψω."Καλος σας βρηκα για δευτερη φορα."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Δεκ 15, 2012 2:02 am

KALOS MAS HRTHES RONITSA .SYGNOMH GIA TA LATINIKA ALLA KOLLHSE O YPOLOGISTHS KAI MONO AYTO EXO .SOY EYXOMAI KALES GIORTES ,NA EISAI KALA KAI OLA THA GINOYN KAI NA MHN STENAXORIESAI GIA TIPOTA .DEN PEFTOYME POTE .POLLA FILIA KAI KALO S/K SE OLES SAS Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Δεκ 15, 2012 9:13 pm

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Felitsia πιστεω να συνελθω γρηγορα και να ηρεμησω,αλλα ειμαι συγουρη οτι η παρεα σας με βοηθαει ακομη και οταν δεν μηλαω με κανετε να περναω καλα πολλα φιλια και σε ευχαριστω.Καλημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Δεκ 15, 2012 10:56 pm

Ο,ΤΙ ΘΕΣ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Smile flower I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
κοφτα κεντηματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις