Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήκοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 κοφτα κεντηματα

Πήγαινε κάτω 
+4
FELITSIA
EVDOKIAKAL
Anna
ronitsa
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 7:21 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Ειμαι καινουρια στην παρεα σας και εκτος απο την αρχοντικη σταυροβελονια μου αρεσουν παρα πολυ και τα κοφτα και εχω κανει αρκετα και συνεχιζω ασταματητα,θα προσπαθεισω να σας τα βαλω να τα δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 12:55 am

Φωτεινή μου καλημέρα και καλή εβδομάδα,
Εύχομαι να είστε καλά και να καμαρώνετε τα βλαστάρια σας. Να είστε όλοι μαζί, υγιείς αγαπημένοι, ευτυχισμένοι και ενωμένοι σαν μία γροθιά. Όσο για τη συνταγή μην αγχώνεσαι, όπως μπορείς να την γράψεις. Σου εύχομαι καλή συνέχεια και να προσέχεις τα παιδιά σου σαν
τα μάτια σου,
Φιλιά
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 1:30 am

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ .ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ .ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΠΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ .ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ . Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:48 am

EF75 έγραψε:
Very Happy ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΝΩΡΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ. ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΣΑΡΙΑ.(ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΟΛΕΙΟ.) ΤΩΡΑ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ: ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ, Η ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ, ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΤΑ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΞΕΦΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 9χρ.ΚΟΡΙΤΣΙ, 7χρ.ΚΟΡΙΤΣΙ, 6χρ ΑΓΟΡΙ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ: ΤΡΩΝ, ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ, Η ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. Very Happy

Φωτεινή μου καλησπέρα σου. Χρειάζεται πολύ υπομονή και γερά νεύρα για να αντέξεις τις ζουζουνιές τους...
Αλλά εγώ που έχω μεγαλύτερα παιδιά, νοσταλγώ πάρα πολύ τις στιγμές που ήταν μικρά τα ζουζούνια μου και περνούσαμε πολύ όμορφες στιγμές όλοι μαζί....
Οπότε ναι μεν μπορεί να κουράζεσαι και να ξενυχτάς τώρα αλλά αυτές οι ηλικές δεν γυρίζουν πίσω και είναι οι ωραιότερες!!!
Οπόταν αγκαλιά με την μικρή σου και μάθε φιγούρες για χορό μαζί της......
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 7:22 am

Φωτεινή να σου ζήσουν και καλό κουράγιο!!! Δύναμη και όρεξη να έχεις και η Ευδοκία έχει δίκιο αυτά τα χρόνια είναι όμορφα και δεν ξανερχονται!!!
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:01 pm

Φωτεινή, σε ενημερώνω ότι σήμερα θα αργήσω να κοιμηθώ !!!
Αν η κοράκλα σου έχει όρεξη για χορό, την αναλαμβάνω εγώ για μερικές φιγούρες και εσύ μπορείς να ξεκουραστείς για λίγο!!! Οκ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:24 pm

ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΔΑΞΩ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΤΟΥ .ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΤΟ BABY SITTING.ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ....ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣ ΠΟΤΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΙΣ ΦΤΕΡΟΥΓΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ.............ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΖΙΒΑΕΡΙ ΤΗΣ ΔΟΜΝΑΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:30 pm

Εγινε κορίτσια ετοιμαστείτε για χορό!!!!
Ετσι είναι Φιλίτσα μου η αποστολή μας Να μεγαλώνουμε τα παιδιά μας να τους δινουμε τις σωστές βάσεις για να γίνουν σωστοί άνθρωποι και χρήσιμοι στην κοινωνία.
Και μόλις μεγαλώσουν και μάθουν να πετάνε καλά μόνα τους, ανοίγουν τα φτερά τους και πετάνε μακριά από τη ζεστη και γεμάτη προστασία φωλιά τους για να δοκιμάσουν την τύχη τους και να χτίσουν τη δική τους φωλιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 2:01 pm

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΦΩΛΙΤΣΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΑΜΟΣ?ΓΙΑΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΑ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΕΔΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΞΩ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΖΙΒΑΕΡΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΞΗ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ?
ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ .ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ .ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ ΑΚΡΙΒΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ .
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ .
ΑΝ Μ ΑΓΑΠΑΣ ΦΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΑΝ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ .
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΤΕ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 3:55 pm

I love you ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Ο ΧΟΡΟΣ, ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΤΑΕΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ BABY SITTING, ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΡΩΤΗ. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΤΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ, ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΟΡΟ, ΕΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 4:28 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Μ΄ΑΦΗΣΑΤΕ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΖΟΥΖΟΥΝΟΤΡΑΓΟΥΔΙΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ ΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 2:32 am

EF75 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Μ΄ΑΦΗΣΑΤΕ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΖΟΥΖΟΥΝΟΤΡΑΓΟΥΔΙΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ ΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΑΠΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. Sleep Sleep Sleep
Συγνώμη Φωτεινή μου. Έβλεπα ένα ενδιαφέρον βίντεο, που μάλλον θα το λογοκρίνουν σύντομα και θα τ κατεβάσουν, οπότε έπρεπε να προλάβω να το δω, και μετά παρασύρθηκα με τις αστυνομικές σειρές που είχε στην τηλεόραση και δεν μπήκα καθόλου στο φόρουμ

Την επόμενη φορά θα τσεκάρω συχνά πυκνά το φόρουμ να δω μήπως χρειαστείς κάτι...
cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 2:39 am

FELITSIA έγραψε:
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΦΩΛΙΤΣΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΑΜΟΣ?ΓΙΑΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΕΝΑ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΕΔΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΞΩ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΖΙΒΑΕΡΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΞΗ ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ?
ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ .ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ .ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ ΑΚΡΙΒΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ .
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ .
ΑΝ Μ ΑΓΑΠΑΣ ΦΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΩ ΑΝ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ .
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΤΕ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Αχ Φιλίτσα μου, η πατρίαδα μας, θα μας έδιωχνε όλους αν μπορούσε.
Αλλά οι μεγάλοι δεν είναι εύκολο να φύγουν τώρα να πάνε στο εξωτερικό για να δουλέψουν, οπότε υποχρεωτικά μένουν εδώ και υπομένουν όσα τους υποχρεώνουν οι μεγάλοι ν ακάνουν!!!
Τα παιδιά μας που τελειώνουν κάποια σχολή έχουν όνειρα (και αλοίμονο αν οι νέοι δεν έχουν όνειρα) και βλέποντας ότι η πατρίδα τους δεν θα τους βοηθήσει να τα τα πραγματοποιήσουν, την κάνουν με ελαφρά πηδαματάκια προς τις χώρες που πιστεύουν ή ελπίζουν ότι θα είναι πιο καλά..
Εμείς ως γονείς που τόσα χρόνια τους καθοδηγούσαμε και τους συμβουλεύαμε να κάνουν αυτό που επιθυμούν πολύ, τώρα δεν μπορούμε (και δεν είναι στο χέρι μας πια) να τους σταματήσουμε να φύγουν αφού δεν έχουμε να τους αντιπροτείνουμε κάτι καλύτερο που θα υπάρχει στην χώρα μας..


Υπομονή και όλα κάποια μέρα θα αλλάξουν!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 5:57 am

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ .ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.ΨΥΧΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 11:36 am

Λοιπόν με καλύψατε πλήρως.... τα παιδιά όντως πρέπει να ανοίγουν τα φτερά τους για να φυγουν μακριά μας και για να πάνε καπου καλύτερα και για να ζήσουν καλύτερα από μας! Οπότε Φίλίτσα μου υπομονή και εδω όλες μαζί , όλα μαζι θα τα περνάμε. Με μια γλυκιά κουβέντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 11:40 am

Φωτεινή, υπομονή κορίτσι μου! Μια συμβουλή να σου δώσω; Εγώ και τα δυο τα θηρία, αν κοιμόντουσαν το μεσημέρι, τους ξυπνούσα κατά τις 5, 5μησι έτσι ωστε στις 9 μησι να είναι πάλι στα κρεββάτια τους. Και έπιανε!
Ακόμα και τώρα - και όσο με ακούνε- στις εννιάμιση έχουν παει στα κρεββάτια τους! και ησυχάζουμε και εμεις!
Δοκίμασε το κοπέλα μου, γιατί και εσυ έχεις ανάγκη από ξεκουραση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 12:14 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ .ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΑΥΤΑ.ΜΕ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΑΝΑΒΟΛΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΟΥΣΕΠΙΒΑΛΛΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΒΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ .ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙΣ ΟΛΑ .ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΡΥΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΟΥΝ .ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ .
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ .ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ 9.30-10 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΤΟΥΣ(ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ .ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΙ .ΟΜΩΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ.ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ .ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ .ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΥΓΝΩΜΟΝΕΙΣ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΨΕΙΣ ΣΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ .ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΛΩΤΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΟΙ ΟΛΩΝ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΒΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΛΟΥΣ.ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ ΛΙΓΟ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ .ΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 3:39 pm

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΝΩΡΙΣ, ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤV Η DVD, ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΖΩ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΠΑΘΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ, ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΓΕΜΙΣΕ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΛΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΡΟΠΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 9:06 pm

Καλημερα σε ολους,εσεις εισαστε της νυχτας και εγω του πρωινου,αλλα μου φαινεται οταν ο γιος μου αρχισει τα ξενυχτια θα σας ερθω.Αννα σημερα ανεβασα στο μπλοκοσπιτακι μου ενα λευκαδιτικο αν θες περνα μια βολτα να το δεις ,θα περιμενω με ανυπομονησια τα σχολια σου και τα υπολοιπα κοριτσια εαν θελετε εισαστε παντα ευπροσδεκτες.Καλη δουλεια σε οσες δουλευουν τελευταια μερα εφτασε το σαββατοκυριακο θα ξεκουραστητε λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 3:56 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚΟΣΠΙΤΑΚΙ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 5:21 am

EF75 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚΟΣΠΙΤΑΚΙ???
Καλησπέρα Φωτεινή.
Υπάρχουν κάποιες κοπέλες από τη παρέα μας που έχουν φτιάξει δικές τους σελίδες και εκεί ανεβάζουν τις δημιουργίες της όπως για παράδειγμα η Αννα, η ronitsa ...., για να μπεις στα μπλογκοσπιτάκια τους θα πας στη θεμταική εντότητα που είναι η βιβλιοθήκη μας και στην στήλη που αναφέρονται οι δημιουργίες των μελών. σε κάθε γραμμή υπάρχει η διεύθυνση κάθε μέλους. Αν πατήσεις πάνω σε αυτή τη διεύθυνση θα σε βγάλει στη διεύθυνση κάθε κοπέλας, και αν δεν έχει δική της σελίδα, στις φωτογραφίες όπου φαίνονται κάποιες από τις δημιουργίες της...
Η δημιουργός του φόρουμ η Σταυροβελονιά έχει δικό της μπλογκοσπιτάκι που είναι το εξής:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Οτι χρειαστείς μη διστάσεις να επικοινωνήσεις ξανά μαζί μας. Και αν αργήσουμε να σου απαντήσουμε θα είναι γιατί είμαστε ακόμα στις εργασίες μας και αδυνατούμε να κοιτάξουμε τις νέες αναρτήσεις, αλλά θα σου απαντήσουμε σίγουρα όταν μπορέσουμε
Φιλάκια
Ευδοκία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 6:34 am

Οπως τα λεει η Ευδοκία Φωτεινή μου.
Καπου έπρεπε να βάλουμε τις φωτογραφίες από οσα κάνουμε , όποτε άλλη έφτιαξε μπλογκ κι αλλη ανέβασε φωτογραφίες! Πάνε στη βιβλιοθήκη κι έλα να δεις τι κάνουμε η καθε μια μας με αγάπη και μεράκι!
Και στο άλλο που σου γράφει η Ευδοκία έχει δίκιο, αργούμε αλλά απαντούμε! Βλέπεις τα πρωινά είμαστε στη δουλειά,-εγω εκει δεν έχω καθόλου ιντερνετ, που και να είχα , δεν υπάρχει χρόνος...- οπότε όπως θα δεις όλο ΄βράδυ η αργά το απογευμα μπαινω!

Στο μεταξύ και γω ανεβασα τη βελονιά της εβδομάδας στο δικό μου "σπιτακι". Ελληνικό όνομα δεν έχει whipped wheel λέγεται. Η βελονιά μου άρεσε, αυτό που έκανα δεν μου αρεσε... Ε όλες οι μερες δεν είναι ίδιες ... Ελάτε να το δείτε! (και γω τωρα πάω στης ronitsas να δω το λευκαδίτικο!)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 6:53 am

ronitsa έγραψε:
Καλημερα σε ολους,εσεις εισαστε της νυχτας και εγω του πρωινου,αλλα μου φαινεται οταν ο γιος μου αρχισει τα ξενυχτια θα σας ερθω.Αννα σημερα ανεβασα στο μπλοκοσπιτακι μου ενα λευκαδιτικο αν θες περνα μια βολτα να το δεις ,θα περιμενω με ανυπομονησια τα σχολια σου και τα υπολοιπα κοριτσια εαν θελετε εισαστε παντα ευπροσδεκτες.Καλη δουλεια σε οσες δουλευουν τελευταια μερα εφτασε το σαββατοκυριακο θα ξεκουραστητε λιγο.

Ρονίτσα όλα τέλεια μπράβο σου! Κορίτσια να μπείτε οπωσδήποτε να τα δείτε!!! Γιατί η Ρονίτσ σήμερα δεν ανέβασε μόνο το λευκαδιτικό αλλά και πολλά πανέμορφα κοφτά! Ολα τόσο όμορφα και καλοδουλεμένα! Μπράβο και πάλι μπράβο!
:cheers: :cheers: :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 7:23 am

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ. ΑΝ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ?

Υ.Γ ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:42 am

Ronitsa καλησπέρα,
το πρωί έκανα βόλτα στο blogoσπιτάκι σου και είδα το λευκαδίτικο σου. Είναι πραγματικά πολύ όμορφο, Και τα κοφτά σου επίσης.
Να είσαι καλά και πάντα δημιουργική
Φιλιά
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:34 am

EF75 έγραψε:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ. ΑΝ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ?

Υ.Γ ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ?

Δε ζητάς πολλά καλε!
Λοιπόν, μια ιδέα ειναι να μπεις εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] να εγγραφείς -είναι δωρεάν- και να ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου απο τον υπολογιστή. Η Ευδοκία ξέρει άλλο κολπο , και φαντάζομαι οταν μπει θα στο πει!
Αν θελήσεις να φτιάξεις το δικό σου μπλογκ, μπαινεις εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και σε καθοδηγεί το ίδιο το προγραμμα- θέλει όμως περισσότερο χρόνο!

Να μας ανεβάσεις φωτογραφίες οπωσδηποτε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κοφτα κεντηματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις