Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήKENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 KENTHMA ΝΕΟ

Πήγαινε κάτω 
+4
EF75
EVDOKIAKAL
Anna
FELITSIA
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

KORITSIA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΖΩ .ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.Α ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΦΥΤΕΜΑ ΣΤΟ ΕΓΓΥΣ ΜΕΛΛΟΝ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9.30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 1:30 pm

ΠΟΣΟ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ .ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ .ΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ .ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ 5.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΣ ΤΑ ΜΑΙΛ ΣΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:15 pm

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ Wink . ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΠΛΕ ΣΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΜΑΖΕΥΩ, ΜΑΖΕΥΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ? 4 ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΙΚΙΣΩ....χι,χι,χι Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:46 pm

Καλημέρα και από μένα σας παρακολουθώ αρκετό καιρό έχω μεγάλο κόλλημα με το κέντημα και τώρα με κολλήσατε ακόμα περισσότερο . Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και εγώ τα δημιουργήματα μου . ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:51 pm

EYHA έγραψε:
Καλημέρα και από μένα σας παρακολουθώ αρκετό καιρό έχω μεγάλο κόλλημα με το κέντημα και τώρα με κολλήσατε ακόμα περισσότερο . Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και εγώ τα δημιουργήματα μου . ΦΙΛΑΚΙΑ
Καλή σου ημέρα ΕΥΗΑ.
Είδες τί καλό κάνει η παρέα μας???

Σου μεγαλώνει την διάθεση να αναπτύξεις το χόμπυ σου πιο πολύ και να προσπαθείς να κλέψεις κάποιες ώρες για να φτιάξεις όλα όσα νέα σχέδια βλέπεις!!!
Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας... sunny sunny sunny Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:56 pm

Άννα μου επειδή βλέπω ότι έχουν μεγάλη ζήτηση τα σχέδια της φίλης σου (ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ), δεν χρειάζεται να στείλεις σε όλες μας φωτοτυπίες... Μπορείς απλά να στείλεις σε μία από μας και εμείς θα τα πάρουμε μεταξύ μας...
Φιλάκια και να έχει μιά καλή και ήρεμη ημέρα στην εργασία σου.
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:58 pm

Ευχαριστώ Evdokiakal για το καλοσώρισμα το θέμα είναι ότι εγώ αφήνω και τις δουλειές του σπιτιού για να ξεπλέξω χρόνο και στο τέλος τρέχω σαν τρελή αλλά όταν βλέπω τα δημιουργήματα μου τα ξεχνώ όλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:08 pm

Οι δουλειές δυστυχώς δεν θα σταματήσουν ποτέ, και όσα και αν κάνεις μέσα στο σπίτι, δεν φαίνονται πόλύ αλλά για πολύ λίγο, και σε χρόνο ρεκόρ, όλα γίνονται όπως πριν και πάλι πρέπει να ξεκινήσεις να τα ξαναφτιάχνεις, οπότε, κάνε μόνο τα απαραίτητα στο σπίτι, και ασχολήσου με τα εργόχειρά σου, που θα τα απολαμβάνεις και θα τα καμαρώνεις για πάντα....
Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Παρ Μαρ 30, 2012 10:27 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:23 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Οι δουλειές δυστυχώς δεν σταματήσουν ποτέ, και όσα και αν κάνεις μέσα στο σπίτι, δεν φαίνονται για πολύ λίγο, και σε χρόνο ρεκόρ, όλα γίνονται όπως πριν και πάλι πρέπει να ξεκινήσει να τα ξαναφτιάχνεις, οπότε, κάνε μόνο τα απαραίτητα στο σπίτι, και ασχολήσου με τα εργόχειρά σου, που ΄θα τα απολαμβάνεις και θα τα καμαρώνεις για πάντα....
:)
΄

Σωστηηηηηηηηηηηηη!
Εγω λεω να παρω καμια κοτα να τρωει τα ψιχουλα που ρίχνουν οι γιοι (τα ιδια κι οταν ηταν μωρα, τα ιδια και τωρα!!!) Πάνω που λες το άδειασα το καλαθι των απλυτων... τσουπ! γεμιζει!!!
Δεν έχει τελειωμό κοριτσια , δεν έχει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:26 am

EYHA έγραψε:
Καλημέρα και από μένα σας παρακολουθώ αρκετό καιρό έχω μεγάλο κόλλημα με το κέντημα και τώρα με κολλήσατε ακόμα περισσότερο . Κάποια στιγμή θα ανεβάσω και εγώ τα δημιουργήματα μου . ΦΙΛΑΚΙΑ

ΕΥΗΑ καλως ήρθες στην παρεα!!! Κολλημενες όλες και με το κεντημα και με την παρεα! Με το καλό να μας ανεβάσεις και φωτογραφιες! Και οτι χρειαστείς εδω είμαστε!!! Και καλά σου λεει η Ευδοκία, οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:30 am

Φιλιτσα, Βαρβαρα, Ευδοκια, Φωτείνη, και σε οποια άλλη ενδιαφερεται: θα στειλω σημερα e-mail στο Κατερινακι για να ζητήσω τα σχέδια. Θα μεταφέρω τα χρόνια πολλά, θα την προσκαλεσω στην παρεα και αν συμφωνείτε και σεις εγω λεω να βάλουμε και το μπλογκ της στη βιβλιοθήκη μας!!!
Ευδοκία μου, αν με το καλό μας τα στείλει, θα στειλω ένα αντιγραφο, Αθήνα, ένα Βολο κι ένα Χαλκιδική για την ωρα. Και κάνεις εσυ τη διανομη στην Αθήνα, οκ;;;;
(εχουμε και μια εκκρεμότητα εμεις οι δυο... που ειναι ο λογαριασμος,οεοWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:38 am

Very Happy ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ. ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ? ΕΧΕΙΣ e-mail?
ΕΥΗΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ. ΑΝ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:50 am

ΕΥΗΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΟΛΕΣ ΑΝΙΚΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΡΕΛΑΣ ΚΑΙΝΤΗΜΑΤΩΝ.ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΚΑΠΟΥΕ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΥΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:29 pm

Anna έγραψε:
Φιλιτσα, Βαρβαρα, Ευδοκια, Φωτείνη, και σε οποια άλλη ενδιαφερεται: θα στειλω σημερα e-mail στο Κατερινακι για να ζητήσω τα σχέδια. Θα μεταφέρω τα χρόνια πολλά, θα την προσκαλεσω στην παρεα και αν συμφωνείτε και σεις εγω λεω να βάλουμε και το μπλογκ της στη βιβλιοθήκη μας!!!
Ευδοκία μου, αν με το καλό μας τα στείλει, θα στειλω ένα αντιγραφο, Αθήνα, ένα Βολο κι ένα Χαλκιδική για την ωρα. Και κάνεις εσυ τη διανομη στην Αθήνα, οκ;;;;
(εχουμε και μια εκκρεμότητα εμεις οι δυο... που ειναι ο λογαριασμος,οεοWink
Αννα, εντάξει κοπέλα μου, στειλτα μου και εγώ θα τα μοιράσω στις κοπέλες εδώ...
Και σίγουρα θα προσθέσω το μλπογκ της στην βιβλιοθήκη μας.... Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:45 pm

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για το καλά σας λόγια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 7:02 am

Λοιπόν κορίτσια το mail στο Κατερινάκι το έστειλα χθες εκ μέρους όλου του φορουμ! Την προσκάλεσα να ρθει να μας βρει - για να δει τι τρελλα κουβαλάμε- και ελπίζω να μας τα στείλει! Αν ναι, τότε Φωτεινή , τα ΕΛΤΑ να 'ναι καλά! Θα τα βγάλω φωτοτυπίες, θα μου στείλετε δ/νσεις στο mail μου, και θα σας τα στείλω! Ρονίτσα και σε σένα φυσικά και σε όποιά άλλη ενδιαφέρεται!
Ωραία αλληλογραφία δεν βρίσκετε; Και για σκεφτείτε προορισμους: Αθήνα, Βόλο, Χαλκιδική, Μυτιλήνη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 7:28 am

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Αννα μου ευχαριστούμε πολύ που μεσολάβησες στο Κατερινάκι για το σχέδιο. Από ότι έχω δεί
είναι ήδη μέλος στο blog της Σταυροβελονιάς. Με το καλό να μας επισκεφθεί.
Καλή συνέχεια,
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:04 pm

Εντάξει Αννα μου. Οταν θα τα έχεις θα σου στείλω διεύθυνσή μου.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:11 pm

Ο.Κ ΑΝΝΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΕΛΤΑ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ. χι,χι,χι Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:25 pm

Σε λίγο κορίτσια έτσι όπως πάμε, δεν θα έχουμε internet και θα επιστρέψουμε στον παλιό παραδοσιακό τρόπο επικοινωνίας με τα γράμματα...
Οπότε μήπως πρέπει να ετοιμαζόμαστε από τώρα σιγά σιγά, και να κάνουμε και καμία δοκιμή για την αποστολή των επιστολών.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:38 pm

MOY FAINETAI OTI TO EIXAME JANAPEI AYTO PALAIOTERA EYDOKIA ΜΟΥ .ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ .ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΝΟΜΙΖΩ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΩΝ ΚΕΝΤΗΜΑΤΩΝ .ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 4:03 pm

Ε, το επαναλαμβάνουμε για να αρχίσουμε να το εμπεδώνουμε Φιλίτσα μου...
Όχι για τίποτα άλλο, αλλά να μην μας κακοφανεί όταν θα αναγκαστούμε να το κάνουμε!!!
Φιλάκια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 8:22 am

Τα ευχαριστώ αφήστε τα για όταν κι αν μας τα στειλει η κοπέλα!!!! Κι αν ναι, πάλι ευχαριστώ δεν χρειάζεται αφου εδω η μια βοηθάει την άλλη όπως μπορεί!
Και μια και μιλάμε για βοήθεια...Δείτε : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Θυμαστε που σας ελεγα πως κάνω ένα μετρητό που είναι τα σχέδια απο 2 καδρακια, που εγω δεν θέλω να τα κάνω καδράκια; Ε εδω είναι κεντημενα τα δύο! Και έχω σκεφτεί τις εξης εναλλακτικές:
1. Μια μπουρντουρα τριγυρω - φαρδουτσικη - και τα δυο μπουκέτα σκετα
2. Μια μπουρντουρα στενη τριγυρω και στο εσωτερικό διασπαρτα κεντημενα φυλλα και καρποι
3. Κοβω το υφασμα στη μεση, κρατάω καθε μπουκέτο μόνο του και γινονται δυο πετσετάκια σε μεγεθος σουπλα (με μια διακριτική μπουρτουρα), όσο για να στολίζουν το τραπεζι της κουζινας

Το όλο ερώτημα μπαινει γιατι το δευο μπουκέτα δεν είναι ιδια, οπότε φοβάμαι μην γίνει παραταιροο...
Αντε κουκλες πειτε την γνωμη σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 9:51 am

ANNA MOY ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΕΜΕΝ ΕΝΩ ΑΝ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΙΔΕΑ ΝΟ2.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ .ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ .ΡΩΤΑΕΙ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΙΣ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΤΩΡΑ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΚΛΕΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ .ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΤΑΥΡΩΤΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 8:12 pm

Καλημερα και καλο μηνα. Αννα και εγω νομιζω οτι η δευτερη προταση εινα καλητερη, εχω την εντιποση οτι θα μοιαζει με σεμεν. Τα μπουκετα και τα δυο ειναι καταπληκτηκα και πανεμορφα. Οσο για τη σκεψη που εκανες οτι δεν ειναι ιδια αυτη ειναι η ιδιαιτεροτητα του κενυηματος και η μοναδικοτητα του που οταν τελειωση θα ειναι πανεμορφο και καταπληκτηκο.Καλημερα καλη εβδομαδα και πολλα φιλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 2 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 2:47 am

Άννα μου καλημέρα. Θα συμφωνήσω και εγώ με τις προηγούμενες απόψεις, ότι καλύτερη μου φαίνεται η δεύτερη ιδέα σου...
Αλλά να διευκρινίσω κάτι γιατί ίσως δεν κατάλαβα κάτι καλά.
Αυτό το κέντημα είναι δικό σου και το έχεις ήδη τελειώσει???
Εγώ θα γέμιζα και τις δύό άλλες πλευρές με κάποια μικρότερα μπουκετάκια, ίσως τα ίδια αλλά να φαίντονται σε κάποια άλλη εποχή (φθινόπωρο με κίτριαν φύλλα, χειμώνας με χιόνια στα κλάδια τους,.....). ή θα έριχνα σκόρπια φυλλαράκια και λουλουδάκια για να γεμίσει κάπως.
Από την φωτογραφία νομίζω ότι είναι καρεδάκι , οπότε θα το βάλεις στο τραπέζι σου τριγωνικά, έτσι ώστε να φαίνονται οι 2 γωνίες με τα μπουκετάκια πιο πολύ???
Οπότε στις άλλες δύο γωνίες θα κεντήσεις φυλλαράκια και ανθάκια (ή καρπούς), νομίζω ότι θα του πηγαίνει πολύ.
Αν τώρα πρόκειται για σεμέν και τα μπουκέτα είναι αντικριστά τότε όντως θα ρίξεις φυλλαράκι και άνθη διάσπαρτα στο κέντρο για το στολίσεις...
Πάντως εγώ δεν θα τα χώριζα στα δύο. Θα προτιμούσα να το έχω ολόκληρο στο τραπέζι μου και όχι σε δύο κομμάτια.... Δείχνει πιο ωραίο...
Τώρα μάλλον σε μπέρδεψα περισσότερο μου φαίνεται....
Προτιμώ την δεύτερη ιδέα σου, όπως ακριβώς την διατύπωσες... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
KENTHMA ΝΕΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις