Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 9:01 pm

Κατερίνα Καλή επιτυχία στην επέμβασή σου σήμερα. Να πάνε όλα καλά κοπέλα μου.
flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 10:54 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΗΔΗ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ .ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ.ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ?ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΦΑΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΑΣΣΤΟ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ .ΕΚΑΤΣΑ 45 ΜΕΡΕΣ.ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ.ΠΕΡΑΣΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΕΛΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 10:58 pm

Ουπς!!! Φιλίτσα μου σε τσάκωσα είσαι μέσα στο φόρουμ, ε??

Καλημέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 11:25 pm

ΚΟΙΤΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 12:04 am

το ξέρω Φιλίτσαμου. Απλά την στιγμή που μήκα μέσα είδα ότι είσαι καιεσύ και είπα να σε πειράξω λιγουλάκι!!!

Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 12:05 am

Όταν μπορέσεις μπες να δεις και τα σχέδια που αγόρασα προχθές. είναι Στο θέμα Κέντημα στην θεματική ενότητα Σχεδια για κέντημα

Περιμένω εντυπώσεις σου

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 12:15 am

ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ .ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΥΜΕ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 8:59 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑΑΑΑΑ, ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ, ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ (ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ). ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΘΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΞΕΤΡΕΛΑΝΑΝ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΕΚΕΙ, Ο ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ, 24 ΩΡΕΣ ΣΕ ΦΤΑΝΟΥΝ?

ΡΟΥΛΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ?

ΑΝΝΟΥΛΑ ΛΙΓΟ ΕΛΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ, ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.

ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΖΗΒΑΝΙΑ, ΕΦΤΙΑΞΑ ΛΙΚΕΡ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΕΒΑΛΑ ΖΗΒΑΝΙΑ. ΕΙΠΙΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΕΛΑΦΡΥ, ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΚΩΤΟ.

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ? ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟΚΟΥΤΙ ΜΑΣ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ (ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ) ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ.

Υ.Γ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΧΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 9:00 am

ΠΩ ΠΩ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΕΓΡΑΨΑ. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 10:31 am

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΗΠΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΥΝΕΧΩΣ .ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΙΛΑΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΔΕΥΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ,ΞΕΡΙΖΩΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΖΙΖΑΝΙΟ,ΠΟΤΙΖΩ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ).ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑΤΑ,ΝΑ ΔΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΙΑΣΕΜΙΑ ΠΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΑΔΕΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΞΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΟ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΟ (3 ΚΑΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ,3 ΧΑΡΙΤΕΣΚΛΠ).ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΔΙΑΣΤΙΚΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΚΛΑΔΙ ΚΑΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ?ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Η ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΚΟΜΑ?
ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ .ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 10:56 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΛΑΣΑΚΙ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ[ΑΠΕΙΡΕΣ] ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΟΛΛΗΣΕ ΙΟ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΣΑΣ ΕΒΡΕΞΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΛΙΠΑΣΜΑ, ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ , ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ.
ΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΒΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ. ΜΟΛΙΣ ΣΤΡΙΜΩΞΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ.
ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 11:14 am

Καλησπέρα κι απο μενα!
Πρωτη πρωτη η Κατερίνα μας! ΠΕραστικά ευχες και φιλιά! Κι οπως ειπε και η Ρούλα να είναι το τελευταίο χειρουργείο!
Φιλίτσα μου φαντάζομαι πως όλη αυτή ηπροσωπική δουλειά στους κήπους αλλά και στο σπίτι, μπορεί να είναι ακρως κοπιαστική, αλλά σίγουρα οι επισκέπτες σου την εισπράττουν και απολαμβάνουν ένα σπιτι κι οχι απλά ένα κατάλυμα!Εσυ ομως να προσέχεις και λίγο και να ξεκουράζεσαι!
Ευδοκία η ζηβανία υπαρχει και ποτέ απο το σπίτι μας δεν λείπει το τσιπουρο!!! Οπότε όποτε θες, εδω είμαστε! Αλλά φιλενάδα εγω θα σου κάνω παρέα με νερωμενο τσιπουρο (σε νεροπότηρο 1/5 τσιπουρο, 4/5 νερό) γιατί αλλιώς .... Με το καλό να βρεθούμε στην Αθήνα!!! Δεν ξερεις πως το περιμένω να σας δω!!!
Φωτείνη δυο μερες έλλειψες και γω κανονιζω πραγματα!!! χαχαχαχ Το ταξίδι στην Αθήνα είναι η τριήμερη που πανε τα παιδιά της εκτης με τους γονεις για να πάνε στη Βουλή και στην Ακροπολη! Ε, να μη δω και τις φιλενάδες μας; που θα βρω ξανα την ευκαιρία;
Οσο για την μετάθεση, ευχαριστώ για τις ευχές σας αλλά απο δω και περα θέλει γερό στομαχι και υπομονή. Εγω έκανα οτι κινησεις επρεπε να κάνω(βρηκα που μπορώ να πάω και ενημέρωσα το μεγάλο αφεντικο) , αλλά αυτά θέλουν χρόνο... Και γερό στομάχι γιατί τη Δευτερα που θα υποβάλω και την αίτηση επίσημα στο δ/ντη μου... θα αρχίσει το show! Αλλά εγω ετσι είμαι, αν πω "τερμα" αυτο σημαίνει "τερμα". Παρακαλάτε μόνο να μην μου παρει πάνω απο εξάμηνο για να φυγω, γιατι... θα σκάσω!
Σας φιλώ κορίτσια, αντε κι αυριο Παρασκευή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 11:28 am

ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΒΡΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΔΩ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Σ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΘΑ ΛΥΩΣΕΙ ΤΟ ΛΙΠΑΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΔΩ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ .Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΜΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΜΑΣ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ. Very Happy I love you flower ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 11:30 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΟΥΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ .ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΛΛΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 11:57 am

Άννα μου καλησπέρα σου
Αφού δεν θα πίνεις εσύ πολύ θα αναπληρώσω τα κενά σου και θα πιω και εγώ το δικό μερίδιο.
Και εγώ ανυπομονώ να περάσει ο καιρός για να έρθεις στην Αθήνα... Πρέπει να βρούμε ένα κατάλληλο μέρος για να μπορέσουμε να συναντηθούμε και να πούμε όλα τα νέα μας και να μην μας κοιτάζουν σαν εξωγήινες!!!
Φαντάζεσαι να βγάλουμε τα σχέδια μας και να τα δείχνουμε γελώντας και σχολιάζοντας δυνατά!!
Τρέλα θα είναι !

Πότε θα φύγουν οι μέρες, τι τρικ να κάνουμε για να περάσουν πιο γρήγορα και να είναι η μέρα που θα έρθεις αύριο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 12:00 pm

Το θέμα είναι ότι είσαι έτοιμη Άννα, να κάνεις το μεγάλο βήμα και ήδη το έκανες αφού συζήτησες για το θέμα αυτό. Τώρα εάν θα αντιμετωπίσουν το όλο ζήτημα με περίεργο τρόπο και θα δοθεί και show, εσύ θα συνεχίσεις ατάραχη τη δουλειά σου και θα περιμενεις υπομονετικά ν απεράσει ο καιρός και να πας στο νέο σου πόστο!
Με το καλό λοιπόν να έρθει η μετάθεσή σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 5:34 am

Να ευχηθώ στην Κατερίνα γρήγορη ανάρωση,στην 'Αννα μια γρήγορη μετάθεση.Ευδοκία μου απο οτι κατάλαβες πονόδοντος δεν πρόκειται να σε ξαναπιάσει,μόλις πεις οτι πόνεσες έχουμε το γιατρικό έτοιμο,Φιλίτσα μου όποτε θελήσεις να μας ξαναεπισκευτείς η πόρτα μου είναι ανοιχτή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 8:13 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ.ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ .......
ΑΝΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ?ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΙΔΙΕΣ . ΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΞΕΘΕΩΝΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΗΚΕΣ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΟΥ?Η ΝΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ?
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ .ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 8:29 am

Φιλίτσα μου το μεσημέρι που μίλησα με τη Μαρία μετέφερα τις ευχές σας για γρήγορη ανάρρωση και τα φιλιά σας. Της είπα αν μπορέσει και αύριο να μας πάρει τηλέφωνο για τα νεότερα.
Όταν με το καλό θα έχεις κανονίσει τις περισσότερες δουλειές σου και αν μέχρι τότε δεν έχω βρει κάτι θα σε επιστρατεύσω. Πρέπει να ρωτήσω και την συνάδελφο μου τι χρώματα επικρατούν στο μπάνιο της.

Αννα μου όπως σου έγραψα και το πρωί στο σχολιοκούτι να κάνεις βήματα αργά και σταθερά γιατί οι καιροί είναι πάρα πολύ δύσκολοι και πονηροί.

Φιλιά προς το παρόν, πάω τη βολτούλα μου με τον αγαπημένο και τα λέμε αργότερα.
Όσο για τη συνταγή που σας ανέβασα, σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 9:33 am

EΝΤΑΞΕΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ.ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΟΥ .ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΥΜΝΑΖΕΣΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 10:37 am

Καλησπέρα!!!!
Επιτέλους Παρασκευή κορίτσια!!!! Φιλιά πολλά στην Κατερίνα και να γυρίσει με το καλό στο σπίτι της!
Φιλίτσα μου, είμαι σίγουρη οτι στο σπιτι σου όλοι οι φιλοξενουμενοι θα νοιώοθν συγγενεις κι οχι ξένοι και για αυτό στο έγραψα. Οσες φορες πηγαίναμε για διακοπές σπάνια νοιώθαμε σαν το σπίτι μας, όσο όμορφο κι αν ήταν το σπιτι! Και για αυτό πιστευω οτι αν κάποιος παει κάπου και νοιώσει οικεία και φιλόξενα, σιγουρα θα ξαναπάει!!!
Νεό απο μένα σήμερα δεν έχει. Οπως λεει η Βαρβάρα κάνω μικρά και σταθερά βηματα! Αχ Βαρβάρα και γω διστάζω και προσεχω πολύ, αλλά είχα φτάσει στο αμην! (και φημιζομαι για την υπομονή μου!). Θα πάρει χρόνο αλλά το ζόρι θα είναι απο βδομάδα που θα το υποβάλλω και γραπτως. Οι δικοί μου θα με ζορίσουν , Φιλίτσα, το ξέρω , αλλά όπως είπε και η Ευδοκία θα κάνω τη δουλειά μου και θα φευγω... Θα δουμε κορίτσια. Κρατάω μικρό καλάθι, πάντως και δύσκολα εμπιστευομαι... γιατι στην τελική όλη τη δουλειά τους θέλουν να κάνουν...
Ευδοκία για τα γέλια ΄-οταν συνατηθούμε όλες μαζι -είμαι σιγουρη, αλλά καλή μου εγω σχέδια που να φέρω!!!!Με φαντάζεσαι μια τσαντούλα για τα ρούχα και μια βαλίτσα με σχέδια;;;; χαχα
Καλή ξεκουραση σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:34 am

Απ' ό,τι βλέπω Φανή μου σίγουρα δεν θα πονέσει πολύ το δοντάκι μου αφού πάντα θα υπάρχει ένα ποτηράκι άπό το γιατρικό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:43 am

Φιλίτσα μου δίκιο έχεις ότι η Παρασκευή είναι η τελευταία εργάσιμη ημέρα οπότε ότι και αν γινει έρχεται σαββατοκύριακο.
Άλλά βρε κορίτσια είναι απαράδεκτο αυτό που γίνεται
Σήμερα έτρεχα σαν τον Βέγγο (μάλλον περισσότερο από τον Βέγγο) και γύρισα στο γραφείο κουρασμένη και εξαντλημένη..
Και φυσικά μόλις μπήκα μέσα δεν πρόλαβα ούτε νεράκι να πιω και το αφεντικό άρχισε να μου υπαγορεύει... Δεν προλάβαινα να τελειώσω το ένα κειμενο και την ωρα που τύπωνα αμέσως άρχιζε να μου υπαγορεύει το άλλο κείμενο
Κούραση και πάλι κούραση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:50 am

Και όχι τίποτα άλλο η νέα κοπέλα που έχουμε στο γραφείο σήμερα δεν ήρθε γιατί αποφάσισε ότι δεν υπήρχε δουλειά γι' αυτήν οπότε τηνέκανε!!!!
Ατιμη κοινωνία άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:56 am

Άννα μου μην μου στεναχωριέσαι καθόλου. Όταν με το καλό έρθεις στην ΑΘήνα, θα φέρουμε εμείς τα σχέδια και εσύ θα βλέπεις και θα σχολιάζεις!!!!

όσο για αυτά που έγραψες για την Φιλίτσα και εγώ συμφωνώ, πώς όποιο πηγαίνει στο ξενώνα της δεν θα θελει να φύγει, και σιγουρα θα ξαναπάει σύντομα. Και φυσικά θα τον προτείνει σε φίλους του...
cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις