Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:57 am

ΚΑι φυσικά να κάνεις όπως είπες, θα κάνεις την δουλειά σου και θα φεύγεις...
Εγώ να δω τί θα κάνω, που από ό,τι βλέπω θα δουλεύω σίγουρα και τη Μεγάλη Παρασκευή!!!!!
Και αν ήταν δυνατόν να πάω και το Πάσχα καλά θα ήταν για αυτούς.. Και πάλι ευχαριστημένοι δεν θα ήταν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:00 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΒΕΓΓΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ.ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ .
ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΘΑΡΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΣ .ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ .ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ .ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣVery Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:03 pm

Φιλίτσα μου, άρχισα να κάνω αυτό πουμας είχες εδώ και πολύ καιρό, κάνω τα στραβά μάτια σε πολλά πράγματα που δεν απαραίτητα να γίνουν.
Και προτιμώ να βρίσκω λίγο χρόνο και για μένα, ακόμα και για να κάθομαι και να κοιτάζω τηλεόραση χωρίς να κάνω απολύτως τίποτα....

Και εγώ σκέφτομαι όλα όσα πρέπει νά κάνω τη Μεγάλη Εβδομάδα, που μάλλον θα ξενυχτίσω να τα κάνω αφού θα δουλεύω συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:06 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΟΥ ΑΚΙΝΗΤΗ .ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ .ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΚΑΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ .ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ .ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:10 pm

το έχω σκεφτεί και αυτό Φιλίτσα μου και θα αρχίσω να το εφαρμόζω σιγά σιγά γιατί δεν καταλαβαίνουν τίποτα πια. Τους έχω πει ότι έχω πρόβλημα και πρέπει να πάω σε γιατρούς για εξετάσεις και ένα σωρό πράγματα ,,, αλλά αυτοί απλά κωφεύουν.....
Οπότε μάλλον θα το βάλω σε πρόγραμμα το σχεδιάκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:12 pm

Φιλίτσα, τώρα για τα μηνύματα που σταμάτησαν να έρχονται στα email μας, δεν ξέρω τί έχει γίνει...
Πάντως παρατήρησα, ότι μου έρχεται μήνυμα όταν κάποιος γράφει κάτω από το δικό μου μήνυμα. Αν μετά γράψει κάποιος άλλος δεν μου έρχεται ειδοποίηση.. Δεν ξέρω πως έγινε αυτό αλλά πάντως ούτε και εγώ ενημερώνομαι όπως παλιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 2:54 pm

I love you ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ. ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΙΣΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 10:54 pm

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα μας.
Καλό σαββατοκύριακο σε όλες μας και με το καλό να γίνουν όλες οι προετοιμασίες για την Μεγάλη Εβδομάδα που έρχεται.
cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:08 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ .ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΜΟΝΟ.
ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑΡΚΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ .ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ.ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ .ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:14 pm

Είπα να σας απαντήσω εδώ γιατί στο μπλογκ τα σχόλια μου χάνονται πάλι.
Φιλίτσα μου το ξέρω ότι δεν είναι η κατάλληλη εποχή.
Αλλά έχω φυτέψει κλαδάκια από τις τριανταφυλλιές όλες τις εποχές του χρόνου, ακόμα και το καλοκαίρι και τα περισσότερα από αυτά έπιασαν
Η μητέρα μου, μου έλεγε ότι έχω καλό χέρι, και θυμάμαι πάντα όταν έφτιαχνε γλυκά η φαγητά με φώναζε να κάνω και εγώ ένα ανακάτεμα για να πετύχει η συνταγή.
Δεν ξέρω αν οφείλεται στο καλό μου χέρι ή στην αγάπη μου προς τα φυτά ή ότι μου αρέσει να βλέπω ΄να δημιουργείται ζωή από ένα μικρό σπόρο ή ένα κλαδάκι, ή όλα αυτά μαζί.
Αλλά εγώ φυτεύω τα κλαδάκια και ότι πιάσει έπιασε. Ετσι και άλλιως από κλάδεμα προέρχονται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:18 pm

Εβαλα πριν καιρό και καταβολάδες από γιασεμί, και έπιασαν και τώρα έχουν αρχίσει να πετάνε νέα φυλαράκα τα νέα φυτά και είμαι πολύ χαρούμενη με το αποτέλεσμα.
Οσο για τα κυκλάμινα εγώ κρατάω του σπόρους από τα λουλουδάκια που μαραίνονται και τα σπερνω σε άλλες γλάστρες και έτσι βγαίνουν νές μικρές πατατούλες.


Αν μεγαλώσουν όλα αυτά θα έχω ένα τεράστιο φυτώριο με Ευδοκίες, συγνώμη κυκλάμινα ήθελα να πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:19 pm

Και τότε θα σας προμηθεύσω όλες με αυτά για να με έχετε παντού γύρω σας.
Και αν σας ενοχλώ απλά θα με πηγαίνετε λίγο πιο μακριά!!! Χα χα χαχα Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 11:37 pm

study Όπως είπα και στο μπλογκ νωριτερα τελείωσα το βιβλίο που είχα δανειστεί από τον ξαδερφό μου.
Ο τίτλος του "Σκέψου έναν αριθμό " και είναι αστυνομική περιπέτεια Εχει πολλή ωραία πλοκή
και σε κρατάει σε συνεχή εγρήγορση και δεν θέλεις να σταματήσεις το διάβασμα μέχρι να δεις την κατάληξη.
Το διάβαζα κάθε φορά που πήγαινα σε μακρινές αποστάσεις μέσα στο λεωφορείο και γενικά όπου περίμενα.
Και σήμερα που δεν μπορούσα να σηκωθώ κάθισα και το τελίωσα.
Πολύ ωραίο κορίτσια, σας το προτείνω
Όπως επίσης και το πρώτο βιβλίο που διάβασα "Ο Φρόιντ στο Μανχάταν", επίσης αστυνομικό και αυτό είναι πολύ καλό και φεύγει σαν νεράκι.
Πολυ καλά και τα δύο.
Τώρα έχω το τρίτο βιβλίο που μου έδωσε ο ξαδέρφός μου "Τα 12 Στρατιβάριους".
Και θα το ξεκινήσω με την πρώτη ευκαιρία.
study study study study study study study study study study study study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 7:44 am

Ευδοκία, καλα σου λεει η Φιλίτσα, να αργεις οταν εισαι εξω και κανε και λίγο την αρρωστη! Γιατί ειδες οταν τρεχεις για τις εξωετρικες δουλειες, σου βάζουν μετα διπλές και τριπλές εσωτερικές... Για την Μ. Παρασκευη, παλεψε το , αν μπορεις να μη δουλέψεις. Αν τους πεις πως θα φυγετε οικογενειακώς;;;;
Και στο σπιτι Ευδοκία, τα sos, αφου ξέρεις πως μόλις τα κάνουμε απο πισω ...τσουπ όλα πάλι θέλουν να γίνουν! Και να σου πω, βαλτους όλους στο παιχνιδι, να κάνουν όλοι κι απο κάτι. (και για όλα τα κορίτσια το λεω αυτό). Δεν ειναι κακο να βάλουν μια ηλεκτρική , οσο εσυ σιδερώνεις, ουτε να πάνε για τα ψωνια. Και ένα όριο στην ωρα: δηλ θα πεις θα κάνω δουλειές μεχρι τις 9, τισ 10! και να το κρατησεις για να σου μείνει και σενα λιγος χρόνος να ξεκουραστεις και να ηρεμήσεις. Προσεχε τον εαυτό σου γιατί κανεις αλλος δεν θα το κανει!
(βασικες αρχες επιβιωσης μιας συχρονης εργαζομενης νοικοκυρας!)
Και για του λόγου το αληθες...σας αφηνω για να παω να σιδερώσω και να κάνω γλυκο με φραουλες (τις ψιλοκόβω, τις ραντιζω με λιγο κονιακ, δυο κουταλιες σουπας ζαχαρή και το χυμο απο τρια πορτοκαλια και τις βαζω στο ψυγειο για δυο ωρίτσες και ετοιμες- και δεν χαλανε σε χρόνο dt).!!!!!!!!!!αλλά στις 8 το πολυ θα έχω τελειωσει για να κάτσω και γω λιγάκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 8:10 am

KALH EPITYXIA ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΑΣ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ.ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ.ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΤΕ.ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 Η 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.ΝΑ ΤΟ ΤΗΡΗΣΕΤΕ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΑ ΠΑΝΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 12:30 pm

Αννα μου καλή επιτυχία στις γλυκές σου φραουλίτσες...
Όσο για τις δουλειές στο εξοχικό σου, που σιγουρα θα είναι πολλές, μετά από τόσ καιρό που έχεις να πας εκεί, όπως είπες και εσύ με μέτρο, τα αναγκαία καιαπαραίτητα μόνο, αφού άλλωστε θα μείνετε μόνο για λίγες ημέρες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 12:34 pm

Μακάρι να ήμουν έξω για δουλειές αυτή την εβδομάδα. Αλλά λόγω του ότι υπάρχουν πολλές εκκρεμότητες στο γραφείο, μου δήλωσε ο "μεγάλος" ότι πρέπει να κάτσω στο γραφείο να τελειώσουμε (με εκνευρίζει αυτός ο πληθυντικός, αφού όλα μόνη μου θα τα κάνω στο τέλος, και εκείνος απλά κάθεται στο γραφείο του βλέποντας τηλεόραση και διορθώνει αυτά που γράφω εγώ, μιλάμε ακόμα και το κόμμα, άλογο πράγμα!!!), τις εκκρεμότητες με τα υποθηκοφυλακεία...
Αλλά στα σίγουρα θα πέσει και αρρώστια στη μέση γιατί δεν με βλέπω να τα προλαβαίω όλα μέσα στη μεγάλη εβδομάδα...
Και δυστυχώς την Μ. Παρασκευή, δεν θα την γλυτώσω τη δουλειά έστω και για λίγες ώρες!!!!!
Τον εργατικό μεσαίωνα εγώ τον ζω εδώ και 7 χρόνια που είμαι σ' αυτή τη δουλειά Άννα μου....
μετά θα περάσω στο σκλαβοπάζαρο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 12:53 pm

Να σας πω κορίτσια, σήμερα λόγω και των ποδιών μου το απογευματάκι με πήρε ο ύπνος στη γωνίτσα μου και ενώ ψιλοξύπναγα και σκεφτόμουν όλες τις δουλειές που πρέπει να κάνω, δεν τόλμησα να σηκωθώ γιατί ήξερα ότι δεν θα ξαναέβρισκα άλλη τέτοια ευκαιρία να ξεκουραστώ...
Οπότε ένα δίωρο ή τρίωρο ξεκουράστηκα. Δεν είναι και πολύ μπροστά στην ταλαιπωρία όλης της εβδομάδας αλλα είναι μεγαλείο αν ακεφτεί κανείς ότι έχω να το κάνω πάρα πολύ καιρό...
Και όσο για τις δουλειές στο σπίτι, ήδη είπα στα τέκνα μου τώρ απου στμάτησαν σχολείο και πανεπιστήμιο να αναλάβουν κάποια πράγματα στο σπίτι για να μπορέσω και εγώ λίγο να ξαποστάσω..... ότνα θα έρχομαι πτώμα από την δουλειά...
Και δεν έχω σκοπό να κάνω κάτι θα τους αφήσω να δω τι θα κάνουν τελικά!!!!
Γιατί καλά όλα αλλά ξεπέρασα τα όρια μου και δεν έχω ώρα ν ακάνω τίποτα για μένα...
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 1:33 pm

KAΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ?ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ .
ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΣΤΟΠ.ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΞΕΧΝΑ ΜΕ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ .
ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΝΕΤ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ .ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΑΛΕΝΤΑ ΚΑΙ ΗΘΟΣ ΜΑΖΙ .ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΕΣ ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΝ .ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 1:38 pm

ΑΠ΄ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΔΕΝ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ, Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΥΖΟ ΣΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΕΠΕΙΤΑ ΣΤΗΝ ΖΗΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΚΟΝΙΑΚ. ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.

ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΠ΄ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ. ΑΝ ΞΕΜΕΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΕΝΑ ΦΥΤΩΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΣ.

ΑΝΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ, ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΕΙΣΩ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 2:42 pm

Φιλίτσα μου αυτή την εκπομπή βλέπω από τη στιγμή που άρχισε...
Πολύ ωραία εκπομπήκαι θα συμφωνήσω μαζί σου για το μουσικό σχολείο Βόλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 2:45 pm

Φωτεινή μου, ένα ποτηράκι κάνει καλό.. Και οι γιατ΄ροί λένε ένα ποτηράκι κρασάκι κάνει καλό στην καρδιά και το παλιό γνωμικό το λέει "Οίνος ευφραίνει καρδίας"""
Όταν είναι με μέτρο (και αυτο ισχύει για όλα τα πράγματα) όλα είναι καλά!!!!
Τώρα για το αν θα πεινάσω στην ζωή μου, αυτά είναι τυχερά Φωτεινή μου και ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει αύριο και πού μπορεί να βρεθείς από τη μία στιγμή στην άλλη!!!!
Ελπίζουμε απλά ότι ολα θα πάνε καλά... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 7:56 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΕΘΕΝΕΙ Η ΑΛΕΡΓΙΑ.ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΤΑΛΗΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΑΝΑΠΝΟΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΦΤΑΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ Η ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΆ ΚΑΙ ΙΣΗΧΑ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 1:04 am

RONITSA MOY EXV ENA ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΙΚΟ .ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥΣ.
ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΣΚΟΡΔΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΜΕΛΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΞΥΔΙ .ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΣΚΟΡΔΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΣΚΕΛΙΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΖΥΓΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΣΚΟΡΔΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ (ΠΡΟΣΟΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ)ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΥΠΗΤΟ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ.ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΒΡΑΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ (ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ).ΜΟΛΙΣ ΝΟΜΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΡΑΣΕΙ(ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΖΟΥΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΒΡΑΣΑΝ).ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΛΟΥΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΕ 1 ΚΙΛΟ ΜΕΛΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΞΥΔΙ.ΑΥΤΗ ΗΚΡΕΜΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΒΑΖΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΘΑ ΤΡΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 1 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ 1 ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ ΔΕΝ ΜΘΑ ΜΥΡΙΖΕΙΣ ΣΚΟΡΔΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ .ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΟΥ .ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 9:08 am

Καλησπέρα κορίτσια Ρονίτσα σε καταλαβαίνω απόλυτα με την αλλεργία σου,μια απο τα ίδια και απο εδώ συν οτι επι μία βδομάδα απο τον πονόλαιμο δεν μπορούσα ούτε να καταπιώ,Φιλίτσα μου σε ευχαριστούμε για την συνταγή σου,Άννα μου καλό κουράγιο με τις δουλειές σου και όπως είπαν τα κορίτσια μόνο τα απαραίτητα,Κατερίνα μου καλή ανάρρωση και υπομονή θέλει πολύ προσοχή τις πρώτες μέρες κυρίως,εύχομαι σε όλες μια καλή Μεγάλη εβδομάδα χωρίς μεγάλα πάθη για μας τις εργαζόμενες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις