Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Με πολύ πολύ αγάπη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Τόπος : Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 7:24 am

Καλησπέρα!!!!!!!
Μετά από ένα "τρεχα Άννα , τρέχα!!!" πρωινό, απολαμβάνω ένα υπερβολικά ησυχο Σαββατιάτικο απογευμα! Ο μικρός πηγε με το φίλο του που ειχε γενεθλια - και την οικογένεια του- στο λουνα παρκ, ο μεγάλος πήγε στο μπασκετ και ο extra large είναι απο το πρωι στο Αγιο Ορος, για να επιδιορθώσει κάτι (ελπίζω να μην μείνει κιόλας, γιατί από το τηλεφωνο μου έλεγε οτι έχει τετοια ηρεμια και ησυχία εκει που δεν θέλει να φύγει!!!!)
Οπότε έχω ένα διωρο ΟΛΟ ΔΙΚΟ μου!!!!
Εκανα λοιπόν το καφεδάκι μου, επιασα την γνωστή γωνιά του καναπε, και μπηκα να πω στις φιλενάδες μου μια καλησπέρα!
Ευδοκία μου καιρός ηταν να κοιμηθείς και να ξεκουραστεί το κορμάκι σου! Δεν άντεξε το δόλιο άλλο!!!
Ρούλα, εισαι μέσα στο πνευμα! Οποια μπαινει βοηθάει την άλλη!!!
ΕΥΗΑ, εσυ βρηκες εμάς πρωτες! Ως συνήθως ο δρόμος είναι απο το blog της Σταυροβελονιας, που εφτιαξε και το φορουμ. Ψαξε το blog, εχει πολλά πολλά σχέδια!
Και για τις καινουργιες: μην τρομαξετε αν δεν δειτε πολυ κινηση το σκ. Καταρχίν, λείπει η Φιλίτσα που είναι η κινητηριος δύναμη και κάθε σκ όλες κάνουμε ... τι άλλο δουλειές!
Σας αφήνω, θα τα πουμε κι αργότερα!
EVDOKIAKAL

Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 2:50 pm

Άλλο ένα Σάββατο έφυγε πολύ κουραστικό και πάρα πολύ φορτωμένο...
Το μόνο καλό που είχε αυτό το σαβ/κο ήταν ο καλός καιρός που βοήθησε τα ρούχα να στεγνώσουν γρήγορα, και γενικά να κάνουμε όλες τις δουλειές μας με ζέστη...
Η κούραση δεν σταματάει ότι καιρο και να κάνει!!!
Αν και αύριο έχει τέτοιο καιρό, μάλλον θα πάω και εγώ καμιά βολτίτσα σε κάποιο κοντινό εξοχικό σημείο!!!
sunny flower flower flower flower
FELITSIA

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:02 pm

H FILITSA ΔΕΝ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΝΩΜΕΝΗ ΜΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΛΕΤΕ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΓΩ .?ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ ΚΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ.ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΙΑ ΨΥΧΗ .ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΤΩΜΑ .ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ .ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑΜΑΤΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΓΩ ΕΞΟΧΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙΝΟΣ ΑΦΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ.......ΧΑ ΧΑ ΧΑ Very Happy I love you flower
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:07 pm

Εντάξει Φιλίτσα μου.. Θα βρω τις συντεταγμένες το πρωί, θα ενημερώσω τον πιλότο μου και θα απογειωθούμε ρωί πρωί για να μην βρούμε και πολλή κίνηση στον δρόμο!!!!
Καλή ξεκούραση φιλενάδα μου και να προσέχει με τις δουλειές με το μαλακό!
Καληνύχτα και καλήμέρα. Καλό μήνα
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:08 pm

Αν είδα καλά, Φωτεινή είσαι στο φόρουμ???
Η ζουζούνα σου πάλι ξύπνια είναι και χορεύει???
EF75

Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:18 pm

flower ΟΧΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ, ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 1:30 ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΛΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ. ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ. (ΑΝΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΓΙΕΣ). flower
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:22 pm

ΚΑλή ξεκούραση Φωτεινή και καλό μήνα και σένα.
Ναι ευτυχώς έρχονταικαι οι γιορτές του Πάσχα.... Θα κουραστούμε λίγο παραπάνω με τις προετιμασίες για τα πασχαλινά καλούδια, αλλά τουλάχιστον θα είμαστε σπίτι μας!!!
Καλή σου νύχτα Φωτεινή Sleep Sleep Sleep Sleep
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 3:41 pm

KALHNYXTA KAI KALHMERA FVTEINH ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ Very Happy I love you flower
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 4:05 pm

sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Μία ηλιόλουστη Κυριακή να έχετε όλες...
Και ένα χαρούμενο μήνα χωρίς πολλά ψέμματα....
cheers cheers cheers
Anna

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 9:32 pm

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες! Σας διαβάζω στα γρήγορα το πρωι και σε λίγο...αρχιζει το τρεξιμο....Φιλάκια!
fani

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Σαβ Μαρ 31, 2012 10:05 pm

Καλημέρα κορίτσια,καλό μήνα
Μετά απο δύο μέρες χωρίς ίντερνετ επέστρεψα,έχω να σας πω οτι το σαπουνάκι μου έγινε μια χαρά τελικά,Άννα θα μπω το βραδάκι μετά τις δουλειές πρώτα ο Θεός για την συντάγη φιλάκια σε όλες.
Anna

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Κυρ Απρ 01, 2012 8:03 am

Καλησπέρα, σε όλες!
Φιλιτσα μου σε φανταζομαι στον Αγιο Ιωαννη μεσα στις ομορφιες και ξεκουράζομαι! Βεβαια εσυ θα τρέχεις με τις δουλειές- ειπαμε με μετρο και να προσεχεις! Ελπίζω να χαρηκες τον γιο σου και συντομα να ξαναέρθει (για το Πασχα , φαντάζομαι;;Wink
Ειδες Φανή το ατιμο το ιντερνετ; Μια μερα να μην έχουμε θα τρελλαθουμε, οι εθισμένες!!! χαχαχα
Ευδοκία μου ξεκουραστηκες; Κατερινάκι καλως τους δεχτηκες τους δικούς σου και να τους χορτάσεις! Βαρβάρα τι καλό μαγειρεψες;;; Φωτείνη μου, το Πασχα έχει το καλό οτι τα παιδια δεν πανε σχολειο! Κατα τ' αλλα εχει κουραση και τρεξιμο και παραπάνω δουλειές! Εμεις θα παμε στο σπίτι στην Χαλκιδική, οι 4 αντρες μου και γω, και φάντασου, οτι έχουμε να πάμε απο το καλοκαίρι! Μεχρι το Μ. Σαββατο καθαρίζω και μετα μαγειρευω...(και πολυ πιατο,πολυ πολυ πιάτο!)
Κορίτσια, γυρισε και ο αντρας μου απο το Αγιο Ορος, και μου μετέφερε πανεμορφες εικόνες. Καθώς έμενε σε σκήτη κι οχι σε μόνη τα πραγματα ήταν πιο απλά - και πιο χαλαρα όσο αφορά το προγραμμα, αλλά και πιο πνευματικά...Ετσι με μια ωραία εικόνα να σας αφήσω !
Καλη βδομάδα να έχουμε απο αυριο!
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Κυρ Απρ 01, 2012 9:36 am

ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΓΓΑΛΙΑΖΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ.ΑΜΑ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΞΕΚΙΝΑΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ .ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ Α4 ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΤΛ,ΚΤΛ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ .Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ .ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΑΣΝ ΟΙ ΩΡΕΣ .ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 3 ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΣΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΕΝΑΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ .ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ .ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ .ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ .ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ .ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ .ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ .ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΛΠΙΖΩ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ,ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ?ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΗ ?ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ Σ/Κ?ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΥΑ ΜΕΘΟΔΟ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΔΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ .
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ .
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Κυρ Απρ 01, 2012 1:08 pm

Καλό μήνα σε όλες σας κορίτσια. Ελπίζω να μην σας γέλασαν σήμερα....
Καλή εβδομάδα να έχουμε από αύριο, και υπομονη μέχρι το επόμενο σαββατοκύριακο.
Δυστυχώς όπως είπαμε και παλαιότερα, οι αργίες και οι γιορτές δεν είναι για μας... Γιατί οι δουλειές αυξάνονται και όλοι οι υπόλοιποι κάθονται ενώ εμείς τρέχουμε σαν τον Βέγγο να τα προλαβουμε όλα....
Το μόνο θετικό είναι ότι βρισκόμαστε στον δικό μας προσωπικό χώρο και όχι στον εργασιακό χώρο, να κάνουμε αυτά που μας λένε οι άλλο ότι πρέπει να κάνουμε!!!
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Κυρ Απρ 01, 2012 1:16 pm

Αλήθεια είναι ότι έχουμε κολλήσει όλες με το φόρουμ και την παρέα της σταυροβελονιάς/
Αλήθεια είναι ότι και΄εγώ όταν βρίσκομαι κάπου, το πρώτο πράγμα που κάνω, είναι να ψάχνω και να ρωταω είναι αν υπάρχει κάπου στο χώρο internet???
αφού αποτελεί πλέον αναπόσπαστο μέρος της ζωής μας!!!
Είναι η καθημερινή μας ανάσα, απαραίτητη (η παρεούλα μας), όπως το πρωινό καφεδάκι, ή μια μικρή απογευματινή βόλτα.... cheers
Anna

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Δευ Απρ 02, 2012 10:36 am

Καλησπέρα!!!
Νυχτοπούλια σήμερα δεν σας προλαβαίνω με τίποτα... θα πάω νωρίς για ύπνο γιατί σημερα ως πρωτομηνιά ειχαμε οχι απλως δουλειά αλλά κυνηγητό! χαλάλι οι δουλειές που έκανα το σκ και μπορεσα και κάθισα λίγο σήμερα!
Κι από ότι είδα όλες στο τρέξιμο είμασταν!
Φιλίτσα μου σιγα σιγά και με μετρο οι δουλειές και μην αγχώνεσαι για μας, όποτε έχεις χρόνο θα μπαίνεις και θα μας βλέπεις! Να βλέπεις τις ανατολές και την ομορφιά τριγύρω σου , σαν να τις βλέπεις για όλες μας!
Κορίτσια σας φιλω όλες, καλό βράδυ και ο Θεος να βάλει το χέρι του αυριο όλες να έχουμε μια ήρεμη μερα!
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Δευ Απρ 02, 2012 12:35 pm

Τα ίδια είχαμε και εμείς στο γραφείο Άννα. Πολύ τρέξιμο και δεν προλάβαινα να ολοκληρώσω καμία δουλειά.
Βέβαια αυτός ο πανικός γίνεται καθημερινα σε μας και όχι μόνο την πρώτη του μήνα....
Και την ώρα που τα έκλεισα και πήγα να φύγω, χτύπησε το τηλέφωνο και γύρισα πίσω για να γράψω μία αίτηση να την καταθέσω αύριο....
Έλεος πια !!! Γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι και εμείς είμαστε άνθρωποι καιόχι ρομποτάκια και πρέπει κάποια στιγμήνα ξεκουραστούμε!!!
Καληνύχτα σε όλη την παρεούλα και καλό ξημέρωμα. Θα πέσω και εγώ τώρα γιατί αύριο έχω απόσταση να διανύσω.... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
EF75

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Δευ Απρ 02, 2012 1:41 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα, σε όλες!
Φιλιτσα μου σε φανταζομαι στον Αγιο Ιωαννη μεσα στις ομορφιες και ξεκουράζομαι! Βεβαια εσυ θα τρέχεις με τις δουλειές- ειπαμε με μετρο και να προσεχεις! Ελπίζω να χαρηκες τον γιο σου και συντομα να ξαναέρθει (για το Πασχα , φαντάζομαι;;Wink
Ειδες Φανή το ατιμο το ιντερνετ; Μια μερα να μην έχουμε θα τρελλαθουμε, οι εθισμένες!!! χαχαχα
Ευδοκία μου ξεκουραστηκες; Κατερινάκι καλως τους δεχτηκες τους δικούς σου και να τους χορτάσεις! Βαρβάρα τι καλό μαγειρεψες;;; Φωτείνη μου, το Πασχα έχει το καλό οτι τα παιδια δεν πανε σχολειο! Κατα τ' αλλα εχει κουραση και τρεξιμο και παραπάνω δουλειές! Εμεις θα παμε στο σπίτι στην Χαλκιδική, οι 4 αντρες μου και γω, και φάντασου, οτι έχουμε να πάμε απο το καλοκαίρι! Μεχρι το Μ. Σαββατο καθαρίζω και μετα μαγειρευω...(και πολυ πιατο,πολυ πολυ πιάτο!)
Κορίτσια, γυρισε και ο αντρας μου απο το Αγιο Ορος, και μου μετέφερε πανεμορφες εικόνες. Καθώς έμενε σε σκήτη κι οχι σε μόνη τα πραγματα ήταν πιο απλά - και πιο χαλαρα όσο αφορά το προγραμμα, αλλά και πιο πνευματικά...Ετσι με μια ωραία εικόνα να σας αφήσω !
Καλη βδομάδα να έχουμε απο αυριο!

ΚΑΛΟ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ?(ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΟΛΕΙΟ) ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΟ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.
EF75

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Δευ Απρ 02, 2012 2:01 pm

ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ ΟΛΕΣ. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ ΔΕΧΤΗΚΕΣ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΕΡΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Υ.Γ ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΓΑΛΑΝΟΣ.(ΑΦΟΥ ΑΝΘΙΣΑΝ ΟΙ ΛΕΜΟΝΙΕΣ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΑΚΙΑ. χι,χι,χι,) sunny sunny sunny
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Δευ Απρ 02, 2012 10:52 pm

KORITSIA ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ Η MARYGIANN XΘΕΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΕΙΣΤΕ ΤΟ

Ημερομηνία: Πέμπτη, 22 Μάρτιος 2012, 21:12

Άφιξη codex alimentarius στην Ελλάδα

Μια φωτογραφία 1000 λέξεις... το Codex Alimentarius έκανε την εμφάνιση του και στην Ελλάδα... ετοιμαστείτε για ακραίες καταστάσεις στο προσεχές μέλλον!!!

image

Απαγορεύεται η φύτευση ,εξαιτίας του ότι η "ράτσα" της πατάτας ανήκει μαζί με τα δικαιώματά της σε κάποια εταιρεία ή οποία απαγορεύει την αναπαραγωγή της, κάτι σαν ΑCTA διατροφική, το λεγόμενο "Codex Alimentarius",βάσει του οποίου θα απαγορεύεται μελλοντικά η αναπαραγωγή "τέτοιου τύπου" με κατοχυρωμένη πατέντα αγροτικών προϊόντων.

Προσέξτε αυτό είναι το σχέδιο , ο έλεγχος των τροφίμων, ήδη μόνο υβρίδια κυκλοφορούν που ανήκουν σε εταιρείες κι επειδή χωρίς λεφτά ζεις αλλά χωρίς φαγητό όχι, φυλάξτε παλιούς σπόρους που ξαναφύονται και δεν ανήκουν σε εταιρείες,γιατί τα υβρίδια είναι μονοετή και μολύνουν το έδαφος.Είναι σημαντικό να ενισχυθούν όσοι κρατάνε παλιούς σπόρους και να προσπαθήσουμε κι οι ίδιοι να τους αναπαράγουμε.Ο έλεγχος του φαγητού θα βοηθήσει την νέα τάξη να εδραιωθεί.!

Και να προσθέσω:

Ένας και μοναδικός τρόπος για να σταματήσει αυτή η πρακτική: Σαμποτάζ στα σούπερ μάρκετ, τα μπακάλικα και τους παραγωγούς που εμπορεύονται τέτοια είδη! Διαβάζετε τα καρτελάκια! Αφήστε αυτά τα προϊόντα στα ράφια τους να τα φάνε μόνοι τους!!!! Η οικονομική ζημιά είναι η μόνη γλώσσα που καταλαβαίνουν!!!!

Ενημερώστε όσους περισσότερους μπορείτε, με όποιον τρόπο μπορείτε!!! Είναι ίσως η πιο σημαντική πληροφορία που έχει κυκλοφορήσει τα τελευταία χρόνια!!!

Το θέμα είναι ίσως από τα σοβαρότερα που έχουμε να αντιμετωπίσουμε από τώρα και στο εξής, πχ

να φανταστείτε ότι τις πατάτες Νάξου τις έχει κατοχυρώσει Ολλανδική εταιρεία, οπότε για να σπείρει κάποιος
πατάτες Νάξου θα πρέπει να αγοράσει σπόρο από τους Ολλανδούς!!! Και τι άλλο θα δούμε..
fani

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Τρι Απρ 03, 2012 9:05 am

Καλησπέρα κορίτσια,
Κατερίνα μην αγχώνεσαι,αν κατάλαβα καλά θα κάνεις επέμβαση θυροεϊδούς,αν είναι ετσι πέρυσι τέτοιο καίρο έκανε η πεθερά μου,καλή επιτυχία και καλή ανάρρωση.Φιλίτσα μου να ξέρεις οτι παρόλο που κατάγωμαι απο χωριό και είναι και κοντά μου σε ζηλεύω που μένεις εκεί(ποτέ δεν πίστευα οτι θα το έλεγα αυτό,όταν έμενα εκεί ήθελα να φύγω),η συνταγή για το σαπούνι είναι
1 κιλό λάδι(μπορείς να βάλεις τηγανόλαδα)
380 γρ.νερό
130 γρ. καυστική σόδα
ανακατεύεις τη σόδα με το νερό,προσοχή οχι το αντίθετο και περιμένεις να πέσει λίγο η θερμοκρασία του μείγματος αυτού,περίπου 40 βαθμούς κελσίου,ζεσταίνεις λίγο το λάδι να πάει και αυτό στην ίδια θερμοκρασία και ρίχνεις τη σόδα στο λάδι,ανακατεύεις πολύ καλά μέχρι να αρχίσει να πήζει,εμένα δεν μου έπηξε πολύ αλλά μια χαρά βγήκε,το βάζεις στο καλούπι που έχεις επενδύσει με λαδόκολλα ή μεμβράνη το αφήνεις να σφίξει καλά και μετά το βγάζεις και το κόβεις στο μέγεθος που θέλεις,το αφήνεις σε σκιερό μέρος για 2 μήνες περίπου και είναι έτοιμο.
Άννα αν θέλεις θα σου γράψω τη συνταγή εδώ γιατί δεν την ξέρω με ποσότητες μόνο με το μάτι.
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Τρι Απρ 03, 2012 9:42 am

FANH ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΦΑΝΗ ΜΟΥ .ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ .ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΔΑ ΜΕΣΑ?
ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ?ΕΧΕΙΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ?
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ .Ο,ΤΙ ΞΕΡΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΣ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ .ΘΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ .ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ . Very Happy I love you flower
Anna

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Τρι Απρ 03, 2012 9:50 am

Κορίτσια καλησπέρα ! Σας διάβασα όλες και θέλω να απάντησω σε όλες.... αλλά είχα μια πολυ πολύ δυσκολη μερα στη δουλειά. αν μεχρι τωρα ειχα στα χερια μου ένα ποτήρι γεμάτο, σήμερα έπεσε Η σταγόνα και ξεχειλησε...Απο τα πραγματα που με ενοχλουν αφάνταστα είναι η αχαριστία και σήμερα την έζησα σε΄ΟΛΟ της το μεγαλειο! Δεν σας ζαλίζω παραπάνω. Θα τα πούμε αυριο κι ισως και το πρωι! - εχω άδεια, αλλα και εξωτερικές δουλειές αλλά ελπίζω να προλάβω να σας δω!

Φιλιτσα μου,μεσα είσαι! αχ και να μουν εκει... να βγαινα να παιρνα μια βαθια ανάσα καθαρό βουνίσιο αερα, γιατι να σκάσω είμαι!
FELITSIA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Τρι Απρ 03, 2012 11:05 am

YPOMONH ANNA MOY ERXONTAI PIO DYSKOLES MERES .ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ........
ΜΑΖΕΨΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ,ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΑΣ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΣΟΥΣ ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.......
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΙ ΣΥΧΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.
ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΠΤΕΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΟΥΡΑ,ΚΛΠΚΛΠ(ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΙΣ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ (ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ).
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .ΑΓΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy I love you flower
fani

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Τρι Απρ 03, 2012 11:13 am

Φιλίτσα μου το νερό ζεσταίνεται απο μόνο του μόλις πέσει η σόδα μέσα,οσο για το πως το καταλαβαίνω ναι έχω ένα θερμόμετρο του καλού μου που μετράει απο απόσταση,εσύ μπορείς να το καταλάβεις αν ακουμπώντας το δοχείο είναι χλιαρό στο χέρι σου.

Με πολύ πολύ αγάπη!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Αποκτήστε ένα μπλογκ