Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΔευ Νοε 12, 2012 9:02 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ .ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ .ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 5,30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΤΖΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ .
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΝ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙ ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΜΕΡΑ .ΦΟΡΕΣΤΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ .ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 12:05 pm

Φωτεινή μου ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά και μη αγχωνεσαι... Σαραντα μέρες μετράνε όλες οι γιορτες , σωστα; Ασε που και γω εξαφανισμένη είμαι, με τα τρεχαματα και τις δουλειές. Και ακόμα, εδω καμια δεν πααρεξηγει καμία, γιατί αν δεν καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας, τοτε τι κάνουμε, ωεω;;;
Φιλίτσα κι εδω κρυο έχει... Το τζακι αναβει το σκ και σιγα σιγα με βλέπω να το αναβω και τις καθημερινες.. Πάντως τυλιγομαι με το shrug μου , που είναι και πολύ ζεστό και είμαι μια χαρα!
Καλό βραδυ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 2:45 pm

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Νοε 14, 2012 3:28 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΚΙ ΕΓΩ , ΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!
ΦΙΛΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ.
ΦΥΣΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.
ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Νοε 14, 2012 10:45 am

ΕΓΩ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ.
ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ (ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ).

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΡΥΟ ΘΕΡΙΕΨΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΤΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Νοε 14, 2012 12:28 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΙΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ .ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΕΣ ΠΙΣΤΕΣ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΒΕΒΑΙΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΑ .ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΖΑΜΕ .
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΜΑΘΗΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ (ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ)ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΝΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ .ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Νοε 14, 2012 12:35 pm

fΦιλίτσα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! Με υγεια σοου ευχομαι. Να είσαι γερή, δυνατή και να σκορπάς τριγυρω σου αγάπη, κουράγιο και ενθάρρυνση!
Σε φιλώ γλυκά γλυκά! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Νοε 14, 2012 12:40 pm

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΝΑ ΜΑΣ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ .ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ. Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Νοε 16, 2012 7:24 am

AΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΡΕΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ .ΤΩΡΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΒΡΕΓΜΕΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ .ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 1/3 ΤΩΝ ΕΛΙΩΝ ΜΑΣ .ΧΘΕΣ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ 0,5 ΟΞΥΤΗΤΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ 1 ΚΙΛΟ ΛΑΔΙ ΣΤΑ 6 ΚΙΛΑ ΕΛΙΕΣ .ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΑΛΒΑ ΜΕ ΣΙΜΙΓΔΑΛΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ .ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ .ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ .ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ Η ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΜΕ ΣΟΥΣΑΜΙ .ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ .ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ .
ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ Π/Σ/Κ ΣΑΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Νοε 16, 2012 7:26 am

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΝΑ SITE ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ .ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΚυρ Νοε 18, 2012 3:09 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΧΤΗ .ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΖΑΚΙ ΑΣ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΧΤΗ ΕΔΩ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Νοε 22, 2012 11:33 am

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα, τη εξαφανισμένη όπως και η αφεντιά μου!
Ελπίζω να είστε όοοοοοοοοοολες καλά απο υγεία και η εξαφανιση μας να οφείλετε στο τρεξιμο και στις δουλειές!
Φιλίτσα μου κι εδω όλοι τζακι ανάβουμε! Βγαινεις το απογευμα στο χωριο μια βόλτα και απο παντου η μυρωδιά απο κοαμμένο ξύλο ερχεται! Κι αντε εδω είμαστε χωριο, σε κεντρικές περιοχές της Θεσσαλονίκης να δείτε τι γίνεται...!
Βεβαια στο δικό μου σαλόνι υπάρχει και η πρωτοποριακή λύση : τζακι και απλώστρα μαζι! Θα θελά να ηξερα ποιος ηληθιος φανταστηκε οτι ανεβαζοντας τη φορολογία στο πετρελαιο θα μαζεψει το κράτος λεφτα! Αφου κανεις δεν αγοράζει, τι θα μαζεψει;;; Αφήστε που όταν ηταν φθηνο και βάζαμε όλοι πιο πολλά μαζευαν! Θέλει πολυ φαντασία βρε κορίτσια;;;
Κατα τ' αλλα, αγώνας και τρέξιμο κι εδώ! Επισήμως πια να πω οτι το σχεδιο να αλλάξει εδρα το ετερο ημισι για την ωρα εγκαταληφθηκε και έτσι μπορώ να κοιμάμαι με ένα βαρος - και τι βάρος!- λιγοτερο!
Στο μεταξύ όλο καινουργια πραγματα δοκιμάζω και σας έχω ανεβάσει το blackwork που σας έλεγα! Στο μεταξυ επειδη εδω στην παρέα περιμένουμε γεννητουρια διδυμων των Ιανουάριο απο μια φίλη πολύ αγαπητή, εχω βαλει μπρος μια κουβερτούλα για την μπεμπα και μολις τελειώσω θα ξεκινησω κι αυτή του μπεμπη!
Κεντάτε και πλέκετε κορίτσια! Δεν υπάρχει καλύτερο γιατρικό και καλύτερος τρόπος για να βάλουμε σε μια σειρά τις σκέψεις μας , τις αγωνίες μας αλλά και την αναπνοή μας!
Σας φιλώ όλες και - αν και χάνομαι - δεν σας ξεχνώ!
(και σαν καλό και πολύ κουρασμένο κοριτσακι πάω για υπνο κι ας είναι μόλις 9μιση- αυριο το πρωι έχει τρεξιμο και το βραδυ γλεντάκι στο ταβερνάκι του χωριου με κρητική μουσική!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠεμ Νοε 22, 2012 12:08 pm

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ .ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ .ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΟΣ ΕΤΣΙ ΑΛΛΟΣ ΑΛΛΙΩΣ .ΟΜΩΣ ΦΤΑΝΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΕ ΟΛΑ .ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ .ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ .
Η ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ MUST.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ .ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΕΛΙΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ .ΛΕΝΕ ΠΩΣ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ (ΕΙΔΩΜΕΝ ).ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΑΣ ΠΑΡ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ )ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΑΛΙΑ .ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ .ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ .
ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΑΥΤΟ .ΟΛΕΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ,ΟΜΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΟΛΩΝ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ,ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ Ο,ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΝΕΙΣ .
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ .ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ .ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΑΣ Smile I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΠαρ Νοε 23, 2012 10:22 am

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο, Φιλίτσα!
Κουράγιο και θετική σκέψη αυτό είναι το κλειδί νομίζω κι εγώ. Και να μην ξεχνάμε πότε να είμαστε χαρούμενοι με αυτά που έχουμε!
Καλό βραδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Δεκ 04, 2012 12:10 am

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΤΗ .ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ .ΑΝ ΠΟΤΕ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ BLOG ΜΑΣ.
ΟΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Very Happy flower I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Δεκ 04, 2012 1:57 am

Καλημέρα Βαρβάρα.
Σε συνέχεια των ευχών μου από το blog, σου εύχομαι και από την σελίδα αυτή του φόρουμ τα χρόνια πολλά για την ονομαστικήσου εορτή.
Να είσαι πάντα χαρούμενη, υγιέστατη (πάνω απ' όλα) και να μεταδίδεις την γλύκα και την ευθυμία σου σε όλους που βρίσκονται γύρω σου..
sunny Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Δεκ 04, 2012 6:39 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΤΗ .ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ .ΑΝ ΠΟΤΕ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ BLOG ΜΑΣ.
ΟΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Very Happy flower I love you

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και για την special αφιέρωσή σου.
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤρι Δεκ 04, 2012 6:49 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Καλημέρα Βαρβάρα.
Σε συνέχεια των ευχών μου από το blog, σου εύχομαι και από την σελίδα αυτή του φόρουμ τα χρόνια πολλά για την ονομαστικήσου εορτή.
Να είσαι πάντα χαρούμενη, υγιέστατη (πάνω απ' όλα) και να μεταδίδεις την γλύκα και την ευθυμία σου σε όλους που βρίσκονται γύρω σου..
sunny Smile

Ευδοκία μου mille merci για τις ευχές σου. Να είστε όλες καλά, που μπήκατε τόσο ξαφνικά και απρόσμενα στη ζωή μου και γίνατε η αγαπημένη μου παρέα. Σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου.

Φιλιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Δεκ 05, 2012 10:54 am

Καλησπέρα σε όλες! Χρόνια πολλά αν έχετε εορτάζοντες στο σπίτι σας σήμερα αλλά και αυριο!
Πως πάτε; Εδω πολύ κρύο κορίτσια... Το τζακι αναμμένο και τα χαράματα λιγο το αιρ κοντισιον... ζακετούλες, καλτσούλες ... ε κάπως την παλευουμε!
Χιχιχιχιχι- και το καλύετρο: το σιδερο .... αρχισε να αποτελει απόλαυση!!!! Να πουμε και κανενα καλαμπουράκι!
Είμαι στο σπίτι κορίτσια με άδεια μέχρι την παρασκευή (λίγη ξεκουραση πριν το χαμό των γιορτών, λίγο να ετοιμασω το σπίτι, λίγο να διαβάσω γιατί δίνω κάτι εξετασεις για μια πιστοποιήση). Οσο για να ετοιμασω το σπίτι για τις γιορτες, θα στρώσω τα χριστουγεννιάτικα ( σας έχω εκπληξη αλλά ακόμα δεν είναι ετοιμη), θα βάλω κανα δυο κουκλάκια, δισκάκια βαζάκια και θα φτιάξω μελομακάρονα ( την πρωτη δόση, φυσικά , γιατί θα έρθουν κι άλλες).
Καλό σας βραδυ και καλή ευκολία σε οτι κι αν κάνετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Δεκ 05, 2012 10:59 am

Φιλιτσα σου έχω και μια ερώτηση: Θυμάσαι που λέγαμε για τα λεμόνια αργεντινής και οτι δεν χρησιμοποιούμε το τριμμα τους;
Αν θυμαμαι καλά είχες πει οτι κρατάς απο τα δικά σας το τριμμα στην κατάψυξη. Θυμάμαι καλά;
Προχθες ο Ξαδερφος μου - και γειτονας- μου εφερε απο το σπίτι μας στη Χαλκιδική λεμόνια και πορτακάλια απο τα δέντρα μας. Δεν το συζητάω πως μοσχοβολάνε και τι υπέροχη γευση έχουν! Και έτσι σε σκεφτομουν και αναρωτιομουν αν θυμόμουν καλά τη συμβουλή σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Δεκ 05, 2012 11:18 am

NAI ANNA ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΤΡΙΜΑ ΛΕΜΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ .ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΤΣΙ ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΡΕΣΚΟ ΒΑΖΩ ΦΡΕΣΚΟ .ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΓΑΚΙΑ ΛΕΜΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ .ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΛΥΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΛΕΜΟΝΙ ΚΑΙ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΩΝ .ΟΙ ΦΛΟΥΔΕΣ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ (ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΚΙΑ) ΤΥΛΙΓΜΕΝΑ ΣΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΙΔΙΩΣ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΤετ Δεκ 05, 2012 11:24 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΔΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΛΗ ΣΕ ΟΛΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 3:29 am

Καλημέρα στην παρέα της σταυροβελονιάς από την βροχερή Αθήνα.
Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες.
Ευχές για μία όμορφη κυριακάτικη ημέρα αλλά και για τις γιορτές που έρχονται σε λίγες ημέρες.
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 3:33 am

Άννα καλημέρα.
Χρόνια σου πολλά για την ονομαστική σου γιορτή.
Να είσαι πάντα χαρούμενη κοντά στους ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπάνε και να έχεις πολλές ευτυχισμένες στιγμές καθημερινά στη ζωή σου.
Και να ξεπερνάς τα μικρά και ελάχιστα εμπόδια που μπορεί να εμφανιστούν στη ζωή σου με όπλο το φωτεινό σου χαμόγελο.
Να σε χαιρόμαστε.
flower flower flower Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 38 EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 5:13 am

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ .ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ .ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ . I love you Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 38 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις