Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!

ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Share | 

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

Αριθμός μηνυμάτων: 1005
Ημερομηνία εγγραφής: 14/07/2011
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Apr 05, 2012 1:07 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης

Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Go down

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

Αριθμός μηνυμάτων: 950
Ημερομηνία εγγραφής: 24/07/2011
Τόπος: ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 12:14 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ. Very Happy I love you flower
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 12:14 pm

Είδατε αμεσότητα στην σωστή ενημέρωση. Δεν προλαβαίνει να ρωτήσει κάποια από εμάς κάτι και εισπράττει περισσότερες απαντήσεις για το θέμα που την απασχολεί...

Είμαστε πρώτες στη σωστή και έγκυρη ενημέρωση.

Μήπως έπρεπε να πάρουν εμάς στο γραφείο τύπου της εκάστοτε κυβέρνησης??? Λέω μήπως????
EYHA

Αριθμός μηνυμάτων: 45
Ημερομηνία εγγραφής: 19/08/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 12:16 pm

Συνάντηση πότε έχει η παρέα ?
EVDOKIAKAL

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 1:09 pm

EYHA έγραψε:
Συνάντηση πότε έχει η παρέα ?

Η σίγουρη ημερομηνία για την συνάντησή μας θα είναι σίγουρα το Σάββατο που θα έρθει και η Άννα στην Αθήνα, οπότε θα κανονίσουμε πότε και ποιά ώρα μας εξυπηρετεί όλες και θα τα πούμε τότε οπωσδήποτε. Αν εν τω μεταξύ κανονίσουμε και κάποια άλλη συνάντηση πριν την άφιξη της Άννας, τότε θα σου στείλω μήνυμα στο email σου.

Καλημέρα

Ευδοκία
jokasta

Αριθμός μηνυμάτων: 17
Ημερομηνία εγγραφής: 27/08/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 4:44 pm

και παλι 1,80 και 15 ευρω ειναι πολυ καλη τιμη.
προς το παρον κανω μονο σχεδια στο μυαλο μου γιατι εχω ηδη 2 κεντηματα με αρκετη δουλεια και μια μπορντουρα σε πετσετα οποτε τα χερια μου ειναι γεματα!!!
στο internet κοιταξα και γω χθες σε ηλεκτρονικα καταστηματα ετσι για να παρω μια ιδεα αλλα δεν συμφερει πολυ νομιζω. τα περισσοτερα κοματια ειναι 30Χ50, 50Χ50 κτλ δηλαδη μικρα και οτι ειναι 1Χ1 μετρο ειναι τοσο ακριβο οσο και στα καταστηματα. βαλε και τα μεταφορικα που ειναι 3-5 ευρω συνηθως...
βεβαια οποιος ψαχνει βρισκει οποτε θα συνεχισω το ψαξιμο.
και να πω ενα μπραβο στην Αννα γιατι διαπιστωσα οτι τα αγγλικα της ειναι αψογα και εντυπωσιαστηκα!!!διαβασα καποια σχολια σου στο site με τις βελονιες και ειδα οτι τα γραφεις και αρα τα μιλας παρα πολυ καλα!!! cheers cheers cheers
Anna

Αριθμός μηνυμάτων: 679
Ημερομηνία εγγραφής: 15/07/2011
Τόπος: Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 10:16 pm

Ευχαριστώ jocasta! Να σου πω τα πτυχία τα έχω εδώ και πολλά χρόνια (20;Wink αλλά τα χρειαστηκα ενδιάμεσα για τις σπουδές μου και έτσι δεν τα άφησα! Ασε που με το site τα εξασκώ! Και μην ξεχνάς έχω και δυο γιους που όλο και κάτι θα ρωτήσουν!

Ευδοκία, είσαι κορυφή στην άμεση και γρήγορη ενημέρωση!!!! Και στην ερευνα αγοράς!!!! Το κρατάω στα υπόψη και για την εταμίνα και για τις κλωστές γιατί θα χρειαστούν!! Αλλά ακόμα έχω!!! Και η τιμή για την εταμίνα είναι πολύ καλή!!!!

ΕΥΗΑ, Σαββατο 26 Μαιου! Σε δυο βδομάδες... για τα υπόλοιπα θα συνεννοηθούμε!!!

Και σας έχω και έτοιμη τη νεα βελονια! Κανει πολυ όμορφα μοτιφ... Και έβαλα πολλές χάντρες! Βρήκα ένα μαγαζί με χάντρες στη Θέρμη, αυτές για κοσμήματα τις έχουν βεβαια, αλλά εγώ τις βαζω στα κεντήματα μου!

Καλό βράδυ!
EYHA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 10:24 pm

Καλησπέρα Άννα ότι θες για χάντρες εδώ ............ σίγουρα θα τις πληρωσες και ακριβά ξέρω μαγαζί που πουλάει χονδρικής τις χάντρες. Περιμένω να δω πότε και τι ώρα θα συναντηθείτε ελπίζω να τα καταφέρω............. Very Happy Very Happy Very Happy
roula.o

Αριθμός μηνυμάτων: 96
Ημερομηνία εγγραφής: 26/03/2012
Τόπος: ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 10:42 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΑΝΝΑ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΜΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΓΚΙΚΑ?
ΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
EYHA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Πεμ Μαϊος 10, 2012 11:06 pm

ROULA.O ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ. ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΧΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΊ ΠΑΙΡΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΥΡΙΕς. Η ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΜΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΓΚΙΚΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
Anna

Αριθμός μηνυμάτων: 679
Ημερομηνία εγγραφής: 15/07/2011
Τόπος: Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Παρ Μαϊος 11, 2012 9:14 pm

ΕΥΗΑ τις χαντρούλες τις δοκίμασα σε μυστικό project και είναι οκ! Πολύ ακριβές δεν ήταν αλλά σίγουρα αν τις βρισκεις καπου χονδρικής θα είναι πιο φθηνα!
Ρούλα, ο Μαιος και μέχρι να κλεισουν τα σχολεία είναι λίγο τρελλος (εξετάσεις, εκδρομές, θεατρικά κτλκτλ) Μα μόλις τελειωσουμε θα το κανονισουμε το καφεδάκι, να είσαι σιγουρη!
EYHA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Παρ Μαϊος 11, 2012 9:25 pm

Καλησπέρα κορίτσια Άννα η αλήθεια ειναι οταν παίρνεις πολύ μικρές ποσότητες δεν καταλαβαίνεις την διαφορά στην τιμή αλλά οταν παιρνεις σακουλάκια μισόκιλα εκεί βλέπεις τη διαφορά .Εχω κάνει διατριβη στο θέμα χάντρες ΦΙΛΑΚΙ
titi

Αριθμός μηνυμάτων: 5
Ημερομηνία εγγραφής: 22/01/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Δευ Μαϊος 14, 2012 9:09 am

kalhmera koritsia,

mhpws exete sxedia me geometrica motif??
EYHA

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Δευ Μαϊος 14, 2012 7:21 pm

Καλησπέρα κορίτσια εγώ titi έχω κεντημένο το λαβύρινθο που ειναι με γεωμετρικά σχήματα εάν θες να το βγάλω φωτοτυπία και να σου το στείλω
jokasta

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Δευ Μαϊος 14, 2012 7:26 pm

δες εδω
:http://stavrovelonia-nasia.blogspot.com/#axzz1tdUnkL00
επισης αν μου γραψεις το mail σου μπορω να σου στειλω και γω καποια αν και αρκετα απο αυτα που εχω ειναι απο το παραπανω site
jokasta

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   Δευ Μαϊος 14, 2012 10:16 pm

επισης πολλα απο τα σχεδια που εχω βρει στο internet τα εχω στειλει στη σταυροβελονια και τα εχει ανεβασει στο blog της:http://staurovelonia.blogspot.com/

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 21Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: -
Free forum | © phpBB | Free forum support | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Create your own free blog