Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:47 am

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΝΝΟΩ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:39 am

Φωτεινή μου μετά από τηνεπίσκεψη της Άννας στην αθήνα, και αφού κλείσουν τα σχολεία, από ό,τι είδα θα κανονίσετε συνάντηση και οι εκ της Θεσσαλονίκης φίλες της παρεούλας...
Οπότε τότε θα ζηλεύουμε εμείς για τη δική σας συνάντηση!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 7:37 am

Κορίτσια καλησπέρα επιτέλους 'Αννα κατάφερα να δω και εγώ τις δημιουργίες σου τέλεια όλα το ένα καλύτερο απο το άλλο. Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω στην συνάντηση για να σας γνωρίσω όλες και τις Αθηναίες και τις πατριώτησες μου από εκεί πάνω που θα κάνουν τόσα χλμ για να έρθουν στην πρωτεύουσα. τι ώρα είναι η σύνάντηση Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 11:00 am

EYHA έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα επιτέλους 'Αννα κατάφερα να δω και εγώ τις δημιουργίες σου τέλεια όλα το ένα καλύτερο απο το άλλο. Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω στην συνάντηση για να σας γνωρίσω όλες και τις Αθηναίες και τις πατριώτησες μου από εκεί πάνω που θα κάνουν τόσα χλμ για να έρθουν στην πρωτεύουσα. τι ώρα είναι η σύνάντηση Razz Razz Razz

Έχουμε πει στις 8 το πρωί ΕΥΗΑ. κοντά στο ξενοδοχείο της Άννας, για να μη χάσουμε χρόνο από τον ελάχιστο πολύτιμο που θα έχει η Αννα ....
Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία θα σε ενημερώσουμε..... καιμέσω του φόρουμ είτε μέσω του blog είτε με email
Καλό βράδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 11:27 am

Ευα με το καλό να σε συναντήσουμε και σένα !!! Θα σας χαλάσω το σαββατιάτικο ύπνο κορίτσια, κι ελπίζω να μην βρέχει... δεν περνάνε οι ώρες!!!!!!!!
Φωτεινούλα μου,μη ζηλευεις, μόλις τελειωσουν τα σχολεία θα πιουμε καφεδάκι, θα γελάσουμε, θα ανεβάσουμε και φωτογραφιες να μας δουν και οι φιλενάδες μας σε όλη την Ελλάδα!
Ευδοκια μου , φανταζεσαι, σε αναμένα καρβουνα κάθομαι!

Λοιπόν, κι επειδή όπως λένε όσοι με ξέρουν έχω υπερβολική αισθηση καθηκοντος(!!!), εκανα κι ανέβασα και την βελονιά της εβδομάδας! Με μυθολογικό υποβαθρο (κουβεντιάζουμε εδω και κατεβάζω ιδεες εγω) και με πολιτική χροιά! Και για να μην μου μελαγχολήσετε το γύρισα στο τελος σε γλυκιά ιστορία! Σας μπερδεψα; Ελάτε να δείτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 12:14 pm

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΓΛΥΚΟ .ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΗΓΕΣ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ .ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΠΑΖΕΙ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΣΟΥ .ΤΟΝ ΘΗΣΕΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ .Η ΒΕΛΟΝΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ .ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΑΠΛΟ.ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 10:39 am

Φιλιτσα μου, όση φαντασία κι αν έχω, Θησέα δεν βλέπω...
Και εμένα μου άρεσε για τελειώμα και σίγουρα κάπου θα την ξανακάνω! Ειναι κι ευκολη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 7:51 am

ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕΝΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 10:38 am

ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΕΧΕΙ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΣΕ Ο,ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ Η ΙΔΡΥΤΡΙΑ ΤΗΣ .ΕΚΕΙΝΗ ΚΙΝΕΙ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 6:23 am

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΙ ? ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΕΝΤΑΤΕ?
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 1:09 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΗΑ. Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΝΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΗΣ ΔΕΝ ΚΕΝΤΑΜΕ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Ο ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΕΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΨΥΧΟΣΑΒΒΑΤΑ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΕΝΤΑΜΕ. ΕΤΣΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 11:30 pm

KALHMERA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ .ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ .Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ .ΑΣ ΑΦΙΕΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Ιουν 02, 2012 11:55 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩς ΕΤΣΙ ΤΑ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 1:20 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΥΗΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΕΙΤΕ ΔΙΑΒΑΖΩ,ΕΙΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 5:36 am

Εγώ είμαι η παραδόπιστη της παρέας! Απο μικρή μαλωνα με τη μαμά μου και τη γιαγιά μου για αυτό το θέμα! Οτι μου είχαν μαθει να κεντάω και σαν εφτανε σαββατοκυριακο μου λέγαν οοοοοοχι τωρα! Και εγω έλεγα : γιατι;;;;;;;;;;; μα τι κάνω;;;;;;;
Κι επείδη ούτε τότε αλλά ούτε και τωρα καταλαβαίνω γιατί, τα σκ κεντάω και πλέκω! Αλλωστε αν δεν ήταν και τα σκ με τις δουλειές και τη δουλεια, τίποτα δεν θα τελειωνε...

Στο μεταξύ σας έχω και έτοιμη καινούργια βελονιά (αυτή που χρωστουσα απο την προηγουμενη βδομάδα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 5:44 am

Και εγώ έτσι το ξέρω,αλλά μου έλεγε και μια γριούλα στο χωριό μου οτι αν κάθομαι μέσα στο σπίτι μου και κοιτάω την δουλεία μου (δεν κουτσομπολεύω δηλαδή)μπορώ να κεντάω αν θέλω,
Άννα μου πολύ ωραίο το σχέδιο σου με την βελονιά απο τα μέρη μου,μπράβο Πικάσο της παρέας μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 7:15 am

Καλησπέρα Παρασκευή σήμερα και επανέρχομαι στο θέμα δηλ. που ειναι το κακό και η αμαρτία αν κεντάς δεν ξέρω .Όταν κάνουμε δουλειές τουσπιτιού σκούπισμα, ξεσκονισμα πλύσιμο(αν και τώρα τελευταία προσπαθώ να το αποφύγω) δεν ειναι αμαρτία.
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 8:10 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΑΠΟ ΓΙΟΡΤΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΑΝΗ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ .ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ .ΚΡΑΤΕΙΣΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΚΛΩΣΤΕΣ ΝΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΛΤΑΡΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΚΛΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΕΣ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 11:34 am

Χαχαχχαχαχ μου αρέσει που κάνουμε απόθεμα!!! Τωρα που το σκέφτομαι 'εχω υλικά για να πλέξω και να κεντησω για ένα χρόνο, τουλαχιστον!!!!!!!! Η πιο μεγάλη παγίδα είναι τα νηματα κορίτσια. Εκεί ξεφευγω... αλλά τωρα τελευταία είπα οχι άλλο!
Και θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Φανή και την Ευα και τη Φιλίτσα! Νομίζω οτι η ουσία δεν είναι στο πότε θα κεντησεις, αλλά στο τι θα κάνεις την ωρα που δεν κεντας!
Φανή αυτό τη βελονιά την εκανα γρήγορα γιατί έχω στο νου μου το σαλι με το βελονάκι!Πολυ μου άρεσε τελικά!
Και να ρωτησω και κάτι με την ευκαιρια τις εμπειρες: Φτιάχνω όπως ξέρετε το δευτερο καρεδάκι με τις βελονιές. Και σκεφτηκα αντί να πάρω κορδέλα για να βάλω γύρω γυρω , να πλέξω μια δαντελιτσα , μικρή σε φάρδος και χοντρούτσικη. Τι κλωστή να πάρω; και πως να την ζητήσω; Γιατί είναι εντελώς αγνωστα νερά για μενα αυτά!
Μεχρι τωρα είχα παρει απο το πατρικό μου τις κλωστες και τις εταμινες της μαμας μου. Την επόμενη φορά μου φαινεται θα κουβαλήσω και τα βελονάκια της και τους τσιλέδες της....΄το απόθεμα που λέγαμε!
Αλλά το σκεφτόμουν, καλυτερα να κάνω μια απλή δαντελιτσα στα κεντηματά μου από το να βάζω τρεσες και κορδέλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 11:55 am

ΛΟΙΠON ANNA MOY ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΝΤΕΛΛΑ ΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ .ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΒΑΡΙΣΤΡΑ (COTTON PERLE) ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΝΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΞΕΙΣ ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΔΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΠΛΗ .ΣΧΕΔΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΣΕ SITE ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΛΙ .ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΛΑΘΗ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΛΟΝΙΑ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΚΑΤΕΠΛΗΞΕΣ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΦΑΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΠΙΚΑΣΣΟ ΜΑΣ .ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 11:11 am

Φιλιτσα του τα λάθη τα έχει, αλλά εγω είμαι πολύ χαρουμενη και γιατί έμαθα βελονάκι και γιατί γίνεται πολύ ωραίο! Το μόνο θέμα είναι πως τωρα που είναι πια μεγάλο και με τη ζέστη που έχει είναι ζόρικο!!!!!!! Αλλά μου αρεσε πάρα πολύ!
Για τη δαντελίτσα θα το δοκιμάσω σίγουρα κι αν πετυχει θα το καθιερώσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 11:50 am

ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ ΤΟ THE FILET BOOK ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΕΧΕΙ ΔΑΝΤΕΛΙΤΣΕΣ ΑΡΚΕΤΕΣ .ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΜΑΣ SITE ΜΕ ΠΛΕΚΤΑ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ .ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΡΙΚΑ .ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΔΕΣ ΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ .ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΣΕ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΕΙΞΑ ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΟΡΝΤΩ ΚΛΩΣΤΗ COTON PERLE SE KRHTIKES ΠΟΔΙΕΣ (ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΕΜΕΝ)ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΔΑΝΤΕΛΛΑ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΛΩΣΤΗ)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΜΠΟΡΝΤΩ ΚΛΩΣΤΗ)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΜΠΕΖ ΚΛΩΣΤΗ ΝΟ 40 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Η ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ).ΔΕΣ ΤΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ .ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΣΧΗΜΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:35 am

Φιλιτσα μου πολύ όμορφες και οι τρεις! Σε μέγεθος για το καρεδάκι μου σκεφτομαι κάτι μικρό σαν αυτό με την κίτρινη κλωστη. Με τι νουμερο βελονάκι όμως;;;; Για πες εσυ που ξέρεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:56 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΛΩΣΤΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ (Η ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΕΛΟΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ) ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΠΟΙΟ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΦΙΚΤΑ Η ΧΑΛΑΡΑ ΠΛΕΚΕΙΣ .ΕΓΩ ΠΛΕΚΩ ΠΟΛΥ ΣΦΙΚΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΛΕΓΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ .ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕ ΛΙΓΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΑΝΤΕΛΛΑ .ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ .ΠΟΙΟ ΒΟΛΕΥΕΙ ΕΣΕΝΑ.ΤΩΡΑ ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:59 am

Και εγώ σε όσα καρεδάκια και σεμεδάκια έχω κάνει έχω βάλει δαντελίτσες γύρω γύρω. Μου αρέσουν πολύ σαν τελείωμα και μου φαίνεται πιο γεμάτο το κέντημα!!
Και εγώ ΄σου προτείνω να φτιάξεις δαντελίτσα για τελείωμα....
Νομίζω στο είχα πει και παλαιότερα όταν ρωτούσες και για κάποια άλλα κεντήματά σου τί τελείωμα να βάλεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις