Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 12:03 pm

Για το τί νούμερο βελονάκι θα χρησιμοποιήσεις έχει δίκιο η Φιλίτσα. Πρέπει να δοκιμάσεις με διαφορετικά νούμερα όπως και με τις βελόνες που πλέκουμε και ανάλογα με τον τρόπο που πλέκεις να διαλέξεις και το κατάλληλο νούμερο βελονάκι που θα χρησιμοποιήσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 12:19 pm

Ευδοκία οταν μου το είχες πει δεν ηξερα βελονάκι, ενω τωρα.....
Εχω ανεβασει φωτογραφιες στο μπλογκ απο το σαλι και τις περιπετειες του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 12:29 pm

ΟΣΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΕΥΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ .ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΙΣΩ ΣΟΥ .ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΟΜΙΖΩ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ (ΑΠ Ο,ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ) .ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (ΟΠΩΣ Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΑΝ .ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ Η ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Σ Ε ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 3:19 am

Το βραβείο Φιλίτσα είναι η παρέα μας και το παιρνουμε όλες νομιζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 3:24 am

TO BΡABEIO MAΣ TO EΦΤΙΑΞΕ Η ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ .
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΡΟΣΕΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΞΩ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ ΥΓΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΤΕ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΤΕ ΚΑΠΕΛΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 3:52 am

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ, ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ ΓΙΑ ΣΧΕΔΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 4:00 am

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.
Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ 'ΛΑ ΑΥΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 11:49 am

EF75 έγραψε:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.
Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ 'ΛΑ ΑΥΤΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 11:52 am

EF75 έγραψε:
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΜΕ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ, ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ ΓΙΑ ΣΧΕΔΙΟ.

Ποτέ μην λές ποτέ! έμαθα να πλέκω και με τις βελόνες και με το βελονάκι απο το ιντερνετ! Ορεξη να εχεις και να το θέλεις κι όλα γίνονται! Κι οταν ήμουν μικρή, η γιαγιά μου θυμαμαι προσπαθουσε να μου μαθει βελονακι αλλά μια αλυσίδα κι αυτη με το ζόρι!
και είναι πολυ ωραίο το ατιμο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤετ Ιουν 13, 2012 12:23 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΜΑΤΑ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 6:24 am

FELITSIA έγραψε:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΜΑΤΑ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ ΕΜΑΘΑ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΦΕΤΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 10:44 am

Χιχιχ... εμένα μου αρέσουν όλα! καθε ένα έχει τη ΄χαρη του! Για αυτό τα κανω όλα ταυτοχρονα και γίνεται χαμος!!!!
Πάντως Φανή να είναι καλά το ιντερνετ! Ποτε δεν φανταζόμουν οτι θα μαθαινα τόσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Ιουν 14, 2012 11:45 am

Έχεις δίκιο Άννα ούτε εγώ το φανταζόμουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 12:35 pm

Ελάτε κι απο το μπλογκ μου να σας κεράσω .... σταφύλι! Νεα βελονιά γιατί το σάλι- σαλι αλλά και οι βελονιές τρέχουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Ιουν 15, 2012 1:19 pm

ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ !ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΡΥΒΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΣΤΑΦΥΛΙΑ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 10:02 am

Να σαι καλά Φιλιτσα για τα καλά σου λόγια! Και να ρωτησω κάτι... οταν λές να το κοιτάξω τι εννοείς; να παω στο γιατρό;;;; (πλακα κάνω!)
Αχ Φιλίτσα έκτος από μας εδω και κάποιες λίγες ακόμα - από τη μπλογκγειτονιά - κανείς δεν ενδιαφερεται ... και το ξερουμε. Εδω ο άντρας μου ακόμα περιέργα με κοιτάει όταν κεντάω ή πλέκω! Δε το συζητάω άμα βγω στο μπαλκόνι... έχω και κατι θειες απεναντι ... σα ουφο με κοιτάν! Οχι οτι με νοιάζει , αλλά για να σου δειξω οτι ειμαστε είδος υπο εξαφάνιση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Ιουν 16, 2012 10:49 am

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ.ΑΣΤΕΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.ΕΔΩ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΚΕΝΤΑΣ ΕΣΥ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ?ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΗ .ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ .ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ?ΟΤΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ,ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ,ΟΤΙ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟΥ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,Η ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΧΑΝΕΣΤΕ .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 11:15 am

Να σου πω να γελάσεις Φιλιτσα. Σήμερα μαζεψα το μετρητό και έστρωσα το λευκαδιτικο. Και όπως άνοιξα το συρτάρι είδα μια σταυροβελονιά - που την έκανα πέρσι - και είπα : ουπς αυτό δεν το έστρωσα φέτος! Δεν σου βάζω κι αυτά που έκανε η μανούλα μου! Αλλά ... εμένα μου αρέσει και με ηρεμεί. Ασε που πια μου είναι αδιανόητο να κάτσω με σταυρώμένα χέρια!
Τωρα που το σκέφτομαι το πλεξιμο βολευει πιο πολύ γιατί με αυτό τουλάχιστον κάνεις τα ρούχα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΚυρ Ιουν 17, 2012 11:28 am

ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΕΝΤΑΣ ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΑΝΤΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 10:47 am

Και σε σενα και σε όλη τη παρέα! (που θα παρω απουσιολόγιο και θα σας βάλω όλες απουσία!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 12:01 pm

ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟΥΣΙΑ ?ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ?ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ?ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ .
ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 12:08 pm

ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΙΤΣΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΟΜΩΣ ΚΕΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΔευ Ιουν 18, 2012 12:13 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΚΕΝΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΕΝΤΑΤΕ ΝΑ ΞΕΦΤΑΕΙ (ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΤΕ)ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΕΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΕΝΤΑΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΣΧΗΜΑ .....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 10:52 am

Φιλιτσα - που φυσικά δεν έχεις ουτε μια απουσία!!!- κεντάω έγω για σένα!
Απο βδομάδα με το καλό που θα τελιώσει κι ο μεγάλος, θα πάνε τα αγορια για δυο βδομαδες στους παππουδες. Επίσης θα κάνω και αναγκαστική διαιτα στον άντρα μου οπότε... θα δουλευώ, θα διαβάζω και θα κεντάω! Α, θα παω και για καφέ με τα κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 12 EmptyΤρι Ιουν 19, 2012 11:57 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ .
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΕΝΤΑΣ (ΠΡΟΚΟΜΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ)ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ (ΘΑ ΜΕ ΜΕΛΕΤΑΣ ΟΤΑΝ ΚΕΝΤΑΣ) ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΩ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ(ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ).
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ .ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΖΩΗ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις