Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:44 am

Κορίτσια η εγκυκλοπαίδια αν και παλιά είναι πολύ καλή.Αλλά θέλει χρόνο!!! Να πω την αμαρτια μου, προτιμώ πάντα την έντυπη μορφή, γιατί με το μικρό μου το λαπτοπάκι (που λεει και η Βαρβάρα) δε λεει!
Οσο για ιδεες και σχέδια, υγεία να έχουμε και όρεξη! Πάντως - το έχω πει παρα πολλές φορές- ευγνομωνω το Θεο που ξαναπιασα το κέντημα στα χερια μου!
Σας έχω πει όλη την ιστορία; Η Δαφνη ήταν θεία του αντρα της φίλης μου. Χωρισμένη και χωρίς παιδιά είχε το ζευγάρι τους φίλους μας σαν παιδιά και τα παιδιά τους εγγόνια. Την βλέπαμε σε γιορτες και σχολικές παραστάσεις. Πάντα είχα την αίσθηση οτι με συμαπθουσε λιγο παραπάνω γιατί είχα χασει και γω τη μαμα μου και παλευα μονη μου... Η Δαφνη αρρωστησε απο την καρκίνο, το πάλεψε για ένα χρόνο περίπου και μετά την χασαμε.
Η φιλενάδα μου λοιπόν, ως ανεργη ήταν αυτή που πηγε να αδειάσει το σπίτι που η Δαφνη νοικιαζε. Ενα σπιτικό κορίτσια δεν αδειάζει ευκολα, οπότε επι δυο βδομάδες η φιλενάδα μου καθάριζε, μαζευε, πετουσε. Ενα απογευμα μου είπε οτι βρηκε και ένα κέντημα μισό και θα το πετουσε. Θελετε επειδη την αγαπουσα τη Δαφνη, θέλετε επειδη θεωρώ κριμα να πεταχτεί ενα κεντημα της είπα και μου το φερε κι ας είχα χροονια να πιάσω βελόνα!
Το βαλα στην ακρη ένα ολοκληρο καλοκαίρι και σαν ήρθε η ωρα τσουπ το πιασα!!! Δεν το χω τελειωσει , κορίτσια, ειναι δυσκολο όλο ανεβατό με μεταξωτή κλωστή, αλλά δεν υπαρχει μερα που να μην μνημονευω τη Δαφνη και να την ευχαριστω για το δωρο της!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:50 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
ΑΝΝΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ. ΕΙΔΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΡΓΑ ΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ. ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΟΔΟ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 12:04 pm

Στο μεταξύ εγω η τρελλή ειπα θα παω για υπνο και κόλησα !!!! Προσπαθώ να σας ανεβάσω ένα βιντεακι με την νεα βελονιά (κομποβελονιά;;Wink στο μπογκ μου!!! Και αργειιιιιιιιιι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 12:53 pm

Anna έγραψε:
Στο μεταξύ εγω η τρελλή ειπα θα παω για υπνο και κόλησα !!!! Προσπαθώ να σας ανεβάσω ένα βιντεακι με την νεα βελονιά (κομποβελονιά;;Wink στο μπογκ μου!!! Και αργειιιιιιιιιι!

Αχ βρε Άννα μου αφού το ξέρεις όταν μπεις στην παρέα, κολλάς και μετά δεν ξεκολλάς με τίποτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 1:29 pm

ANNA MOY KAI ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΟΧΙ .ΓΕΙΑΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ,ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΑΛΚΟΛΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ...... Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 8:57 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ. Η ΕΓΚΗΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΗΚΗ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 9:24 pm

ronitsa έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ. Η ΕΓΚΗΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΗΚΗ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟ ΜΠΛΟΚ ΜΟΥ ΜΙΑ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ.
Ρονίτσα μου καλημέρα και χρόνια πολλά
Κατ'αρχήν να σου ευχηθώ περαστικά για το έγκαυμα στο πρόσωπό σου.
Μόλις τώρα είδα το κέντημα της μαμάς σου. Να της δώσεις πολλά συγχαρητήρια και να είναι καλά και να φτιάξει και άλλα τέτοια όμορφα κεντήματα της "ΥΠΟΜΟΝΗΣ", γιατί και αυτό, της υπομομονής είναι. Σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη μέρα
Καλή συνέχεια
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 10:30 pm

RONITSA MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΦΗΣΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ .ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΒΑΛΣΑΜΕΛΑΙΟ ΒΑΖΕ ΛΙΓΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΣΤΟ ΕΓΓΥΩΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ.
AYTO TO SXEDIO TO EXV KENTHSEI KAI ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ .ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΑΚΤΩΔΩΣ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:27 pm

Ronitsa καλημέρα και περαστικά και από μένα.

Πολύ όμορφο το κέντημα της μαμάς σου, που από ότι φαίνεται κληρονόμησες την υπομονή της για να κάνεις τέτοια έργα.

Να είσαι καλά να δημιουργείς πάνα τέτοια έργα.Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 8:57 am

Ronitsa καλησπέρα και από εμένα μπράβο σου (και στην μαμά σου) για τα όμορφα κεντήματά σας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:46 pm

felitsia ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΨΙΛΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΘΗΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ .ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΟΛΟΨΥΧΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 8:57 pm

ronitsa έγραψε:
felitsia ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΨΙΛΟ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΘΗΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ .ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΝ ΟΛΟΨΥΧΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ.

Ρονίτσα καλημέρα,
Θα κάνω μια προσπάθεια να σε βοηθήσω για να δεις τις φωτογραφίες της Φιλίτσας.
1. Να συνδεθείς στο forum (όπως όταν κάνεις για να μας γράψεις κάτι "Log in")
2. Πας στη σελ. 18 στη θεματική ενότητα "με πολύ πολύ αγάπη). Εδώ η Φιλίτσα έχει γράψει
τις διευθύνσεις από το facebook με τις φωτογραφίες που έχει ανεβάσει. Εμας που δεν
έχουμε facebook η Φιλίτσα θα μας διευκολύνει κάθε φορά με αυτό τον τρόπο
3. αν κάνεις κλικ στην πρώτη φωτογραφία, όλες οι φωτογραφίες θα μεγαλώσουν και θα
διαβάζεις και τις επεξηγήσεις που έχει κάνει η καλή μας φίλη.
Τόσο απλά. Ελπίζω να σε βοήθησα. Κάθισε αναπαυτικά και απόλαυσε ....
Εύχομαι να έχεις μια όμορφη ημέρα με λιγότερο πόνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 3:06 am

BARBARA ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΤΗΝ ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .ΟΛΟ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ .ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΝΙΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ).ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΔΙΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
KAI ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ .ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΟ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ .ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 3:12 am

RONITSA STH SELIDA 2 KAI STH SELIDA 5 ΣΤΟ FLICKR ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ ΑΦΤΙΑΧΤΟ ΚΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ.ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ 5 ΣΥΝΟΛΙΚΑ .ΜΟΛΙΣ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΔΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 ΚΛΠ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 7:17 am

Μια βιαστική καλησπέρα - γιατί τα πολλά θα τα πουμε το βράδυ- αλλά δεν αντεχα να μην σας πω: μπείτε και δείτε στο μπλογκ την επόμενη βελονιά.
Ειναι το καπελάκι της παρέας μας !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 8:12 am

ANNOYΛΑ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΥΠΕΡΟΧΟ .......ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΙΔΕΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΕΧΕΙΣ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΕΣ ΙΔΕΕΣ ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΕΣ.ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ .ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΟΥ.ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 10:54 am

Μα Φιλιτσα μου δεν μπορεί παρά να είναι το καπέλο της παρέας μας! Γιατί οι βελονιές είναι η σφιχτά η μια διπλα στην άλλη και καθε μια έχει το δικό της χρώμα και το δικό της ογκο!!!

Αλλώστε , μπορώ να φανταστω καθε μια μας να το φοράει: εσένα όταν είσαι στο κήπο σου, την Κατερίνα στο ταξίδι, την Φωτείνη με τα παιδιά της στην αυλή, τη Ρονίτσα να πηγαίνει Κυριακή στην εκκλησια με αυτό, τη Ρούλα να βγαίνει για ψωνια και να χαιρεται χαλαρά τη μερα, τη Φανή να το κάνει μόδα στη Κρήτη, το Νυχτολουλουδο να το βλέπει και να χαμογελάει , την ΕΥΗΑ να το φοράει και να χορευει με το γιο της με το ωραίο χαμόγελο....
να μη σου πω κι όλες μας να το φοράμε και να ανεβαίνουμε στον Αγιο Ιωάννη (θα πάρω την Ευδοκία και τη Βαρβάρα αγκαζε και ετσι θα ανεβούμε να σε βρούμε- να τετραγωνισουμε και το εκμεκ!)

Καλο σας βράδυ καλές μου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:11 am

ANNA MOY DEN EISAI MONO O PIKASSOΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ .ΠΟΣΟ ΩΡΑΙ ΑΤΑ ΤΑΙΡΙΑΞΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ?ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΓΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΚΕΝΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΕΔΙΝΑΜΕ ,ΝΑ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ (ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ,ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ) ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΜΕΝΕΣ ΣΑΝ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Π/Σ/Κ.(ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ)ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:49 am

Anna έγραψε:
Μα Φιλιτσα μου δεν μπορεί παρά να είναι το καπέλο της παρέας μας! Γιατί οι βελονιές είναι η σφιχτά η μια διπλα στην άλλη και καθε μια έχει το δικό της χρώμα και το δικό της ογκο!!!

Αλλώστε , μπορώ να φανταστω καθε μια μας να το φοράει: εσένα όταν είσαι στο κήπο σου, την Κατερίνα στο ταξίδι, την Φωτείνη με τα παιδιά της στην αυλή, τη Ρονίτσα να πηγαίνει Κυριακή στην εκκλησια με αυτό, τη Ρούλα να βγαίνει για ψωνια και να χαιρεται χαλαρά τη μερα, τη Φανή να το κάνει μόδα στη Κρήτη, το Νυχτολουλουδο να το βλέπει και να χαμογελάει , την ΕΥΗΑ να το φοράει και να χορευει με το γιο της με το ωραίο χαμόγελο....
να μη σου πω κι όλες μας να το φοράμε και να ανεβαίνουμε στον Αγιο Ιωάννη (θα πάρω την Ευδοκία και τη Βαρβάρα αγκαζε και ετσι θα ανεβούμε να σε βρούμε- να τετραγωνισουμε και το εκμεκ!)

Καλο σας βράδυ καλές μου!

Μήπως έπρεπε να κάνεις αίτηση για μετάθεση όχι στην ίδια δουλειά σε άλλο μέρος, αλλά σε κάποιο λογοτεχνικό στέκι ή σε κάποιο καλλιτεχνικό χώρο γενικότερα????
Αποδεικνύεις καθημερινά την καλλιτεχνική φλέβα ποιυ υπάρχει μέσα σου την οποία και εκφράζεις με τηνπρώτη ευκαιρία...
Χαιρετώ τον Πικάσο που ομορφαίνει τη ζωή μας, και τον Λουντέμη που μας ταξιδεύει με την γραφή του Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:51 am

Οκ είμαστε έτοιμες να φορέσουμε το καπελάκι μας και να πάμε να περπατήσουμε στο καταπράσινο Αγιο Ιωάννη να συναντήσουμε την Φιλίτσα και να καθίσουμε στο μπαλκονάκι της και να βλέπουμε την θάλασσα πίνοντας το καφεδάκι μας και ονειροπολώντας.....
Παίρνω το καπελάκι μου και σας ακολουθώ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:56 am

Φιλίτσα μου αυτή την σκέψη την έχω κάνει πάρα πολλές φορές. Γιατί να μην είμαστε όλες μαζί στην ίδια πόλη, να καθόμαστε κάποια απογεύματα να πίνουμε το καφεδάκι μας, να ψάχνουμε για τα νέα σχέδια για τα κεντήματά μας, να κεντάμε να πλέκουμε και να χαμογελάμε με τα σχόλια ή τα αστεία μας....

Σαν τις παλιές καλές εποχές!!!!!! Αχ μήπως έπρεπε να γεννηθούμε σε κάποια άλλη εποχή. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:59 am

Ευτυχώς που αύριο είναι Παρασκευή και θα μπορέσουμε να ξεκουραστούμε λίγο αυτό το Σαββατοκύριακο.
Αν και η Δευτέρα ήταν αργία, δεν ξέρω εσείς, αλλά εγώ νιώθω πάρα πολύ κουρασμένη.
Ίσως επειδή είχε πολύ τρέξιμο,, πολύ γραψιμο, και φοβερή κούραση στο γραφείο. Και από την άλλη ήταν και τα δόντια μου που με ταλαιπώρησαν οπότε έπεσαν όλα μαζί...

Αντε να έχουμε ένα καλό σαββατοκύριακο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:05 pm

ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ, ΑΝΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ [ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ] ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΒΓΕΙ. ΕΥΔΟΚΙΑ Ο ΛΟΥΝΤΕΜΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ [ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΗ ΘΕΡΜΗ]. ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ, ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:09 pm

Καλησπέρα και σε σένα Ρούλα.
έτσι είναι όλη η παρέα έδεσε σαν γλυκό κουταλιού γιατί μας συνδέουν πολλά στοιχεία, άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο. Αλλά όλες έχουμε κολλήσει για τα καλά σ'΄αυτην παρεόύλα
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 9:24 pm

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΛΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΝ ΧΡΩΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ,ΤΑ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΑ,ΒΙΣΙΝΗ ΣΚΟΥΡΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις