Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 7:11 am

2 ΠΑΚΕΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΠΤΙ ΜΠΕΡ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΓΡ DIGESTIVE.(Ο,ΤΙ ΕΧΕΤΕ)
150 GR BOYTYΡΟ (ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΜΙΣΟ ΒΙΤΑΜ ΜΙΣΟ ΑDORO)
1/2 ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΚΟΝΙΑΚ
500ΓΡ ΑΝΘΟΤΥΡΟ
2 ΚΡΕΜΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ 35 %ΛΙΠΑΡΑ
4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΑΧΝΗ
500ΓΡ ΚΕΡΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ
1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΟΡΝ ΦΛΑΟΥΡ
ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΝΕΛΛΑ
ΕΝΑ ΠΥΡΕΞ Η ΤΑΨΑΚΙ 28 CM
ΕΚΤΕΛΕΣΗ
ΧΤΥΠΩ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΚΟΝΗ .ΛΥΩΝΩ ΤΟ ΒΟΥΤΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΙΑΚ .ΣΤΟ ΤΑΨΑΚΙ ΒΑΖΩ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΤΥΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΙΑΚ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΑΖΑ.ΤΗΝ ΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΡΩΝΩ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΣΕΡΚΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΒΑΖΩ ΤΟ ΤΑΨΑΚΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.
ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΜΕ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΑΧΝΗ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΕ ΣΑΝΤΙΓΥ.ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΩΜΕΝΟ ΑΝΘΟΤΥΡΟ (ΜΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΙ) ΝΑ ΧΤΥΠΗΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ ΣΕ ΣΙΓΑΝΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΟΓΚΟΣ ΤΗΣ ΣΑΝΤΙΓΥ.
ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΨΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΝΕΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΣΑΝΤΙΓΥ.ΞΑΝΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.
ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΛΥΤΖΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΝΕΡΟ ΔΙΑΛΥΩ 1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΟΡΝ ΦΛΑΟΥΡ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΣΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΜΕ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΑΧΝΗ .ΑΝΑΚΑΤΕΥΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΗΖΕΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΡΥΩΣΕΙ.ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΙΓΥ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΡΟΥΜΕ ΣΕ ΤΡΙΓΩΝΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ .
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 7:47 am

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΣΙΖ-ΚΕΙΚ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 7:55 am

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΝΤΑΓΗ .ΦΙΛΑΚΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 11:37 am

Λιποθυμάω τώρα!!!!!! Τρια ωραιότατα γλυκά σήμερα, μμμμμμμμμμμμμμμμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 12:26 pm

Μάλλον έπαθα υπογλυκαιμία !! με λιγόσατε βρε κορίτσια και είμαι και λιχούδο, πάω να φάω λίγο σοκολάτα γιατί τέτοια ώρα τσιζ κείκ και μαρμελάδα αποκλίεται να κανω !! ΧΡΥΣΟΧΕΡΕΣ ΜΟΥ !!!Στην άδεια μου θα ή κάποια Σαββατοκύριακο θα πειραματιστώ!!! πολλά φιλία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 1:45 pm

GIATI ESY TI EISAI KAΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ?ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ?ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ   ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:45 pm

Anna έγραψε:
Λιποθυμάω τώρα!!!!!! Τρια ωραιότατα γλυκά σήμερα, μμμμμμμμμμμμμμμμ
Εμένα πάντως μου ανέβηκε το ζάχαρο στα ύψη..
Και αισθάνομαι μία ζαλάδα...... Θα μου δανείσεις τον αιθέρα σου από προχθές???
Ελπίζω να μην το χρησιμοποίησες όλο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΣΗΖ ΚΕΙΚ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  ΤΣΙΖ-ΚΕΙΚ
» ΚΕΙΚ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ - ΣΟΥΦΛΕ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Συνταγές μαγειρικής.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις