Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:50 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΩ ΕΓΩ .ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ .Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΕΖ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΑΝ ΗΛΙΟΣ. ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ,ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ.(ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ).
ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΡΗΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .
ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ,ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΝΟΙΕΣ.ΔΕΝ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ .ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΣΕΣ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ.
ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕΤΕ.
ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΥΣΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ .
ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 1:28 am

Αυτό ακριβώς έλειπε από τη δική μου ζωή τουλάχιστον. Μία ζεστή αρεούλα όπυ θα μπορώ να μοιράζομαι από το πιο απλό καθημερινό συμβάν ή ανησυχία μου μέχρι το πιο σοβαρό. Και ακόμα και αν δεν μπορώ να το πω να ξέρω ότι κάπου εκεί είναι η παρέα μου που είναι έτοιμη να μου πει μία ζεστή καλημέρα που θα είναι πραγματική και θα την νιώθουν και δεν την λένε έτσι επειδή πρέπει να την πούν!!!!
Και αν η δική σου ζωή ήταν μπεζ γκρι η δική μου ήταν κοντά στο μαύρο....
Είχα χάσει το νόημα της εδώ και πολυ καιρό και αιωρούμουν στο άπειρο.
Τώρα ξαναβρήκα κάτι να ασχολούμαι και να γεμίζω τις άδειες ώρες μου κυρίως να εργάζομαι και να ανυπομονώ να τελειώσωσ για να σας διαβάσω ή να δω τα νέα σας εργόχειρα.
Και αυτό είναι πολύ σημαντικό για μένα....
Σαββατοκύριακο είναι και ας μην το χαλάσω άλλο με τους προβληματισμούς μου.
Θα σας αφήσω εδώ να πάω λαική και για ψώνια γενικά γιατί μετά πρέπει να κάνω και τις δουλειές στο σπίτι και θα ταπούμε αργότερα.
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 7:33 am

Καλησπέρα!!!! Καλά δεν σας πρόλαβαίνω!!! Πόσα γράψατε σε ένα 24ωρο!!!!
Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α!
(από ποιά να αρχίσω;;;Wink

EF75 κρύο και μούχλα και εδώ! Αλήθεια από ποιό μερος της Χαλκιδικής είσαι;;; Μια γειτονιά είμαστε ... Ευχάριστώ για το ενδοφέρον και τα περαστικά! και γω πονεμένη από γιατρούς , όπότε το παρακουλουθώ... Όσο για την παρέα, είναι όπως στο είπαν τα κορίτσια. Το Φόρουμ υπαρχει από το καλοκαίρι, οπότε μέτρα μήνες... τίποτα! Απλά κοινή αγάπη για ότι κάνουμε, κοινά ενδιεφέροντά και μπόλικη τρέλλα...και έδεσε το "γλυκό". Τώρα αν δεν μιλήσουμε ή μια με την άλλη , κάτι δεν πάει καλά! Δίνε παρών οπότε μπορείς και είσαι μέσα!

Ευδοκία μου , αμα δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε, που λέει η παροιμία! Και το λέω για τα πανάκια με το πουλάκι!!! Τρομέρο;;; από τα τόσα σχέδια και διαλλέξαμε το ίδιο!!!!!
¨οσο για την ανασφάλεια... ε λογικό είναι , εγώ είμαι αρχάρια καλή μου. Εσύ έχεις τόσα πλεκτά στο ενεργητικό σου!!! Σήμερα τα πλυνα στο χέρι και ακολούθησα και τη συμβουλή της Ελένης (στιψιμο με πετσετα), και τώρα στρωνουν απλωμένα σε μια πετσέτα στο σαλόνι, διπλά στην απλώστρα... Θεέλω ήλιοοοοοο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 7:45 am

Και συνεχίζω
Βαρβάρα, Ευδοκία και Φιλίτσα, για το καδράκι το σκέφτηκα και γω, κυρίως για τους λεκέδες... ¨Οταν στρώνω κάτι στη κουζίνα το μετανιώνω, γιατί οι γιοί μου, στην καλύτερη περιπτωση θα το κανουν μια σουρα προκειμένου να φάνε... Από την άλλη όμως αυτό είναι περίπου 50Χ50 και θα γίνουν άλλα τρια τέτοια... Η αλήθεια ειναι πως, έχω ενα τοίχο στη κουζίνα που θα τα χωρούσε, αλλά δεν θα είναι πολύ;;;;;
Και σκέφτομαι οτι κάποιες βελονιές που έχουν ογκο δεν θα πατηθούν στο κάδρο;; Και μετα σκεφτομαι 4 κάδρα, 4 εποχές (αν θυμάστε το αρχικο πλάνο , καθε καρέ θα είναι με τα χρώματα κάθε επόχης) , 4 κορνίζες σε διαφορετικό χρώμα ... καλό είναι...
Θέλει σκέψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 7:55 am

Φιλίτσα, χωρίς να το καταλαβαίνεις πάντα μας εμψυχώνεις!!! Στο έχω ξαναγράψει και θα το ξαναπώ , ο λόγος σου πάντα είνα βάλσαμο!
Και επειδή στο τέλος καλές μου, με τις γκρι και τις μαυρες ζωές με στεναχωρησατε, να σας πω ότι χαιρομαι που είμαστε μια παρέα τόσο δεμένη και αγαπημένη! Με τις καλημέρες μας ( η τις καλησπέρες για μένα που είμαι βραδινή ) που τις λέμε με αγάπη και με ενδιαφέρον που η μια νοιάζεται για την άλλη και μοιράζεται την χαρά και την πίκρα της άλλης!
Κορίτσια η ζωή είναι μικρή για νατη περνάμε λυπημένες και για αυτό πρέπει να παιρνουμε τη χαρά από όπου μπορούμε! Από ένα ωραίο κέντημα, απο μια γλυκιά παρέα, απο το κελαιδισμα του καναρινιου (για τη Φιλιτσα αυτό!)
Και πρέπει να αγαπάμε και εμεις τον εαυτό μας και να σεβόμαστε και εμείς τα δικά μας θέλω για να τα σεβαστούν και οι άλλοι!
Αυτά ( με πολυ φιλοσοφική διάθεση!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 7:58 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΚΑΔΡΑ ΜΕ ΨΗΛΗ ΣΕ ΥΨΟΣ ΤΗΝ ΚΟΡΙΖΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΗΘΟΥΝ ΟΙ ΒΕΛΟΝΙΕΣ.ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΙΣΩΒΕΛΟΝΙΑ .ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΜΠΡΑΒΟ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ 100 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΙΣΩΣ.ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ .ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΑ .ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ .ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ .
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ .ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕΡΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ.ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ 4 ΕΠΟΧΕΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΛΥ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ .4 ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΟΡΝΙΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ.ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΕΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΑΝΟΙΞΗ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΝΟΙΞΗ ΝΩΡΙΣ ΑΝΟΙΞΗ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΗ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ?ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΣΑΝΤΡΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 8:07 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΕ cheers ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ .ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ .ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ .ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΝΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΑΚΟΜΗ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΕΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ .ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ....
ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΧΡΕΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ........
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:02 pm

I love you ΣΑΒΒΑΤΟ, ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΜΕΡΙΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΣΩ. ΑΝΝΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΥΝΘΟ, Η ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΝΘΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:24 pm

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ EF75.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Σ/Κ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΑΙ ΕΔΩ .ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ.ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ.ΤΟΤΕ ΜΟΝΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ .ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟΝ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ.Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ .ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:29 pm

Καλησπέρα και πάλι!
Φιλίτσα να είσαι καλά για όλα τα καλά σου λόγια! Ακόμα γελάω με το ενδεχόμενο να κεντήσω μόνο : άνοιξη, άνοιξη και πάλι άνοιξη , αντε και λιγο καλοκαίρι!!! Να σου πω...
Και εννοείται οτι όλα ξεκίνησαν απο τη Σταυροβελονιά, δεν τη ξεχνάμε! Αυτό εννοείται πάντα πως εκείνη έγινε αφορμή αλλά και η αιτία να γνωριστούμε!
Και ναι ,καλά κατάλαβες είμαι καλύτερα. Δεν φτερουγίζει τίποτα και σήμερα μετά από πολλές μέρες εφαγα μεχρι σκασμου!!!! Και ήρεμησα και λίγο, γιατί πολύ αγχώθηκα Φιλιτσα...
Και να σας πω για να γελάτε με τη άπειρη μπου βάλθηκε να μάθει να πλέκει: Το νήμα της μπλουζας είναι σα κορδέλα ψηλή , βαμβακερο. Σήμερα που άρχισα το μπρροστά κομμάτι ανακάλυψα πως να κάνω την πλέξη μου στρωτη και ίσια...Στο ακρυλικό ( στα κασκόλ δηλαδή) δεν φαινόταν, αλλά με αυτό το νήμα φαινεται λιγο... Πειράζει αν απο μπροστά βγει ισια και ωραία η πλέξη και απο πίσω λιγο... κουνιστη;;;;;
( χαχαχχααχ- έτσι μαθαινει κανεις- από τα λάθη του, σωστά;;;;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:33 pm

EF75 έγραψε:
:heart: ΣΑΒΒΑΤΟ, ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΜΕΡΙΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΣΩ. ΑΝΝΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΥΝΘΟ, Η ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΝΘΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ. :heart:

Μη νομίζεις όλες στο τρέξιμο είμαστε!!! Εμένα τώρα που τα αγόρια μου μεγάλωσαν (14 και 12) λίγο ξενιάσα! Ασε που πια πολλές φορές βγαίνουν τα παιδιά και μένουμε μεσα εμεις!!! Καπότε το κάναμε κι εμεις και τωρα φαινεται πως ήρθε η σειρά μας να φυλαμε το σπίτι!!!!
Μπηκα και είδα που είναι η Όλυνθος. Ακουστά την είχα, αλλά εμείς εχουμε σπίτι στο πρώτο πόδι, και όλο από κει είναι ο δρόμος μας!!!
Καλό σου βράδυ και καλή ξεκούραση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:39 pm

Καλησπέρα σε όλη τηνπαρεούλα...
Το Σαββατοκύριακο όπως έχουμε γράψει ξανά μόνο για ξεκούραση δεν είναι δυστυχώς....
Πρέπει να κάνουμε όλα όσα δεν προλαβαίνουμε να κανουμε τις υπόλοιπες ημέρες της εβδομάδας.
Μακάρι να γινόταν να υπήρχαν μόνο 2 εργάσιμες ημέρες και οι υπόλοιπες να ήταν σαββατοκύριακο!!!
Smile Smile Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 1:10 pm

NAI NAI NAAAIII !!!
βρήκα ένα ωραίο μπλογκ : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
και έχει και οδηγίες ! Βραδινο δωράκι!
Παω για ύπνο κουκλες! Γιατί αυριο έχει πολύ πολυ κατσαρόλα...
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 1:17 pm

Άννα νομίζω ότι η ιδέα να γεμίσεις τον ελεύθερο τοίχο της κουζίνας σου με 4 κάδρα που θα απεικονίζουν με τα σχέδια τους τις 4 εποχές του χρόνου θα είναι πολύ όμορφη και πρωτότυπη, και επιπλέον θα έχεις την δυνατότητα να καμαρώνεις ανάπάσα στιγμή τα έργα σου χωρίς αυτά να φθείρονται από τους ανεπιθύμητους λεκέδες και το χρόνο!!!
Γιατί υπάρχουν πολλά σχέδια για καδράκια που απεικονίζουν ένα συγκεκριμένο θέμα που αλλάζει ανάλογα με τις 4 εποχές του χρόνου, αλλά τα δικά σου 4 καδράκια θα είναι πρωτότυπα και διαφορετικά...
Και η ιδέα σου να μπει κορνίζα διαφορετική στο καθένα που θα ταιριάζει σε κάθε εποχή είναι πού καλή.
Όπως είπε ήδη η Φιλίτσα, το τζάμι δεν θα μπει ακριβώς πάνω στο κέντημα (όπως κάνουμε με τα κλασικά κεντήματα που γίνονται κάδρα) αλλά θα υπάρχει μία απόσταση αρκετή ώστε να μην πιέζονται οι βελονιές σου και να μην αλλοιώνεται το αποτέλεσμα του έργου σου....

Μέχρι να το τελειώσεις το πρώτο δου καρεδάκι, μπορεί να βρεθεί και κάποια άλλη λύση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 1:21 pm

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΕΣ .ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .ΚΑΛΑ ΜΕΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 6:21 pm

Anna έγραψε:
Φιλίτσα, χωρίς να το καταλαβαίνεις πάντα μας εμψυχώνεις!!! Στο έχω ξαναγράψει και θα το ξαναπώ , ο λόγος σου πάντα είνα βάλσαμο!
Και επειδή στο τέλος καλές μου, με τις γκρι και τις μαυρες ζωές με στεναχωρησατε, να σας πω ότι χαιρομαι που είμαστε μια παρέα τόσο δεμένη και αγαπημένη! Με τις καλημέρες μας ( η τις καλησπέρες για μένα που είμαι βραδινή ) που τις λέμε με αγάπη και με ενδιαφέρον που η μια νοιάζεται για την άλλη και μοιράζεται την χαρά και την πίκρα της άλλης!
Κορίτσια η ζωή είναι μικρή για νατη περνάμε λυπημένες και για αυτό πρέπει να παιρνουμε τη χαρά από όπου μπορούμε! Από ένα ωραίο κέντημα, απο μια γλυκιά παρέα, απο το κελαιδισμα του καναρινιου (για τη Φιλιτσα αυτό!)
Και πρέπει να αγαπάμε και εμεις τον εαυτό μας και να σεβόμαστε και εμείς τα δικά μας θέλω για να τα σεβαστούν και οι άλλοι!
Αυτά ( με πολυ φιλοσοφική διάθεση!!!!)
Ετσι είναι Αννα μου, η ζωή μας είναι μικρή και λίγη και δυστυχώς πρέπει να αναθεωρήσουμε ορισμενες σκέψεις για τηνκαθημερινότητα μας και να βάλουμε προτεραιότητα σε πιο σημαντικά και ουσιαστικα πράγματα.
Αλλά εάν δεν πάθεις δεν θα μάθεις που λέει και το ρητό.. (είναι σαν τη διαφήμιση για τη μεταμοσχευση οργάνων, που πάει οκύριος στο γιατρό και στην ερώτηση του γιατρού τι γνώμη έχει για τη μεταμ/ση οργάνων αυτός απαντάει, ότι καλή ιδέα αλλά ο ίδιος δεν ...., και τον χτυπαέι κατακέφαλα η απάντηση του γιατρού "Ωραία γιατί θα χρειαστείς μεταμόσχευση)

Ετσι κι εμείς μέχρι να μας κάνει μπαμ κάτι και να ξυπνησυμε από το λήθαργό μας, δεν καταλαβαίνουμε την αξία που έχουν κάποια απλά πράγματα, πυ μπορούμε να τα κάνουμε καθημερινά αλλά τα αναβάλλουμε διαρκώς με την δικαιολογία ότι θα βρεθεί η στιγμη που θα τα κάνουμε κι αυτά, αλλά όταν θα βρεθεί η στιγμή μήπως θα το έχουμε χάσει το τρένο ΟΕΟ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 6:28 pm

FELITSIA έγραψε:
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ EF75.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Σ/Κ ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΑΙ ΕΔΩ .ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ.ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ.ΤΟΤΕ ΜΟΝΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ .ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟΝ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ.Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ .ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower

Φιλίτσα δεν θα σ' αφήσουμε εμείς να χάσεις επαφή. Οσο υπάρχουν ακόμη κινητά, θα σου στέλνουμε μηνύματα, μετά θα σου γράφουμε, όλο και κατι θα κάνουμε για να διαβάζεις τα νέα μας και να μας δίνεις συμβουλές!!!!
και η φιλία μας (επειδή γεννήθηκε μέσα στην κρίση που χτυπάει τη χώρα μας), δεν θα σταματήσει ποτέ να υπάρχει και να μεγαλώνει καθημερινά όσο μακριά και αν είναι η μία από την αλλη!!!!
Αγαπημένη φίλη από τη Χαλκιδική EF75 θα το νιώσεις και εσύ αυτό το συναίσθημα και θα κολλήσεις πολύ γρήγορα το δικό μας μικρόβιο!!! Και τότε δεν θα ξεκολλάς από τον υπολογιστή σου!!!
Καλημέρα σε όλες και μακάρι ο ήλις α λάμπει καθημερινά στις ζωές μας!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 2:40 am

ΘΑ ΣΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΖΑΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ.ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ Α.ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΦΕΤΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ....ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΕΣΤΕ ΑΥΤΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΜΟΝΟ ΜΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ .ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 10:46 am

Αγαπημένες καλησπέρα.
Πριν από λίγο τελείωσα την τσαντούλα μου και την έβγαλα φωτογραφίες για να την δείτε. Κάθε βελονιά είναι και μια ευχή για αυτό το μικρό αγγελούδι που έφερε χαρά και ευτυχία στην οικογένεια της ανιψιάς μου. (Φιλίτσα μου εμείς πότε θα γίνουμε ... γιαγιάδες??)
Φιλιά σε όλες να έχετε ένα όμορφο βράδυ και μια καλή εβδομάδα.
ΥΓ Οι φωτογραφίες έχουν και λουλουδάκια από τις γλάστρες μου. Η άνοιξη δεν είναι μακριά (δυστυχώς όμως ξαναγυρίζει το κρύο. Υπομονή)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 11:32 am

BARBARA ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ .ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΗΨΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΕΡΟ .ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ .ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ .
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ.ΣΚΙΖΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 11:34 am

Καλησπέρα!!!
Βαρβάρα τι ομορφιές είναι αυτές;;;!!!!!!!!! Τέλεια η τσάντα καλή μου και πανέμορφη! Και οι δικές μου οι ευχές για το ανηψάκι σας! Και με το καλό και συ και η Φιλίτσα γιαγιάδες!!!
Και τα λουλουδάκια σου μια όμορφιά μεσα σε αυτό το χειμώνα που μας έχει πλακώσει και δεν λέει να φύγει....όλη μερα βρέχει έδω, σαπίσαμε ! Κι αν δεν κάνω λάθος το μωβ είναι ανεμώνα;;;; Είναι το αγαπημένο μου λουλούδι!!!


Ξέρεις τι με έκανες να σκεφτώ;;; ΄΄Οταν ήμουν εγγυος στο μεγάλο μου , είχα επιπλοκές και είχα μείνει στο κρεββάτι . Τότε λοιπόν κεντούσα, πρώτα τελειώσα ένα της μαμάς μου και ύστερα καρεδάκια κτλ κτλ. Πως η χαζή δεν εφτιαξα τότε μωρουδιακά που τα βλέπω τωρα και τα ζηλευω;;;;;
Αλλά ξέρεις τι λέω; Με το καλό, γερή να είμαι θα κάνω στα εγγόνια μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 11:46 am

Κατα τ' αλλα κορίτσια, πολύ κατσαρόλα σήμερα... και δουλειές και απλώστρα φυσικά στο σαλόνι! Το κινημα απλώστρα θα κάνουμε!!!!
Αποφάσισαν δε ότι δεν θέλαν τίποτα απο τα συνηθισμένα , όποτε δοκίμασα και νέες συνταγές: μοσχαράκι με μανιτάρια και σουπιές με πατάτες. Ηρθε και ο αδερφός μου, πήρε και κείνος της προμήθειες του και παει η Κυριακή... Βλέπετε , δεν ξέρω αν το χω πει, έχω ένα αδερφό, ελευθερο και σαραντάρη- Φιλίτσα εσύ για τα παιδιά σου θα λες και γω για το αδερφάκι μου. Είμαστε πολύ δεμένοι και αγαπημένοι. Οπότε από όταν χάσαμε τη μαμά, κάθε Κυριακή έρχεται με άδεια τάπερ και φευγει με γεμάτα! ( τεσσερις άντρες ταιζω και φροντιζω, βοήθεια μου!!). Εμαθε να κάνει και μακαρόνια με κιμά και να ψήνει κανενα ψαράκι που και που... Αλλά τα χρόνια περνάνε κι όλο τον έχω στο νου μου, που κάθε βράδυ γυρνάει στο σπίτι μόνος....

Αυτά, καλή βδομάδα κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 11:58 am

Φιλίτσα μου και Άννα μου σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Ελπίζω να σας άρεσε πραγματικά. Αν κάτι σας φαίνεται περιττό ή κάπως πείτε μου τώρα που ακόμα την έχω και μπορώ να τη διορθώσω.
Άννα μου με το καλό ο αδελφός σου να φτιάξει τη ζωή του. Όχι ότι και τότε δεν θα τον έχεις στο μυαλό σου, άλλα είναι αυτό που είπες. Γυρίζει στο σπίτι και είναι μόνος. Πραγματικά του εύχομαι τα καλύτερα.
Σας ευχαριστώ και πάλι, φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 1:06 pm

ANNA MOY MHN ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ .ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΡΑΓΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΧΑΡΗ.
ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ.
ΑΥΡΙΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΠΙΑ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΜΑΝΕΣΤΡΑ Η ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ .
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ .ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ .ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΟΥΝ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΝ .ΑΝ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΘΑ ΠΕΤΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ .ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.....
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 1:34 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Αγαπημένες καλησπέρα.
Πριν από λίγο τελείωσα την τσαντούλα μου και την έβγαλα φωτογραφίες για να την δείτε. Κάθε βελονιά είναι και μια ευχή για αυτό το μικρό αγγελούδι που έφερε χαρά και ευτυχία στην οικογένεια της ανιψιάς μου. (Φιλίτσα μου εμείς πότε θα γίνουμε ... γιαγιάδες??)
Φιλιά σε όλες να έχετε ένα όμορφο βράδυ και μια καλή εβδομάδα.
ΥΓ Οι φωτογραφίες έχουν και λουλουδάκια από τις γλάστρες μου. Η άνοιξη δεν είναι μακριά (δυστυχώς όμως ξαναγυρίζει το κρύο. Υπομονή)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Υπέροχη η τσαντούλα Βαρβάρα, και η επιλογή των σχεδίων σου είναι πάρα πολύ καλή και συνδυάζονται όμορφα...
Τυχερό και υγιέστατο να είναι το μωράκι για το οποίο προορίζεται η τσαντούλα.
Και μην ανησυχείς θα γίνεις γιαγιά και εσύ και θα φτιάχνεις ένα σωρό καλούδια για τα δικά σου εγγόνια τότε...
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 31 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις