Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 9:16 am

AYTO ΣOY TO EΛEΓE H MAMA ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ .ΘΥΜΑΣΑΙ?ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ(ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ).ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ 1989 ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ.ΠΑΝΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑ 3 ΒΙΟΛΕΤΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΥΤΕΨΩ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΑΝΣΕ ΔΩΡΟ.ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΟΛΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΙΑΣΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΛΟΥΛΟΥΔΩ.ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ Η ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ Η ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΜΑΣ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower ΤΟ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΜΟΥ flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 12:58 pm

Αχ μακάρι να ζούσα και εγώ σε ένα χωριουδάκι, απομονωμένο και να φρόντιζα τον κήπο μου με τα λαχανικά μου, τα λουλούδιά μου τα δέντρα μου.. Να είχα τόσα πράγματα αρκετά για να μπορώ να έχω στο τραπέζι μου καθημερινά ένα πιάτο φαγητό.... Να έχω λουλούδια που θα στολίζουν την ημέρα όσο συννεφιασμένη και μουντή θα είναι (κυρίως από αυτά που θα γίνονται εκεί έξω)... Μα τι λέω αφού θα είμαι εκεί για ποιό λόγο να μαθαίνω νέα που θα είναι άσχημα????
Θα έχω internet μόνο για να επικοινωνώ μαζί σας και να μπαίνω να βρίσκω κάποιο σχέδιο για το νεο μου κέντημα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:05 pm

Και λόγω της ημέρας να σας πω και ένα μικρό βασανιστήριο παράπονο που έχω τα τελευταία 7 χρόνια που εργάζομαι στον γνωστό εργοδότη μου

Στις εθνικές επετείους που τα παιδιά μου είχαν γιορτή στο σχολείο, εγώ είτε δεν πήγαινα καθόλου, είτε πήγαινα με τη ψυχη στο στόμα, ισα να δω τί θα απαγγείλουν τα παιδιά μου ή σε ποιό θεατρικο σκετς θα παίξουν και μετά έτρεχα να προλαβω τις διάφορες υπηρεσίες ανοιχτές, γιατί ως γνωστόν προπαραμονή των αργιών όλες οι εργαζόμενοι στις διάφορες υπηρεσίες (κυρίως του δημοσίου) έχουν καθιερωσει να φεύγουν πολύ νωρίτερα για να μπορέσουν να ετοιμαστούν για το ταξιδάκι τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:07 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΕΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΝΑ ΣΚΑΒΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ,ΣΤΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ .ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΤΙ ΛΕΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:09 pm

Παρόλο που έλεγα ότι τα παιδιά έχουν γιορτή και θα πάω το πρωί, με είχαν τρελάνει στα τηλέφωνα γιατί δεν μπορούσαν να βρουν φακέλους ή έπρεπε να απαντήσουν σε ερωτήσεις των καταστημάτων για την πορεία των υποθέσεων!!!


Και θυμάμαι την πρώτη φορά που η κόρη μου ήταν σημαιοφόρος και έκανε παρέλαση, εγώ έτρεχα να πάρω μία διαταγή που παραγραφόταν την ίδια μέρα... και έφτασα με τη ψυχή στο στόμα να δω το παιδί μου... Ευτυχώς βέβαια στο τέλος πρόλαβα και την είδα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:13 pm

FELITSIA έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΕΛΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΝΑ ΣΚΑΒΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ,ΣΤΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ .ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΤΙ ΛΕΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. flower flower flower flower

Σευχαριστώ πολύ Φιλίτσα μου. Η πρόσκληση σου ειναι πολύ δελεαστική, τόσο που θα ψάξω να βρω κάποια παραθυράκια για να πάρω σύνταξη άμεσα και να ρθω και εγώ εκεί....
Σε "Όνειρο θα Ζω" και δεν θα κοιμάμαι αλλά θα είμαι ξυπνια....
Πω, πω υπέροχα θα είναι φιλενάδα μου flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:16 pm

και πολλές φορές νιώθω άσχημα που πάντα έφτανα στις γιορτές τους με τη ψυχή στο στόμα και δεν καθόμουν σε όλη την παράσταση, αλλά σε ενα μέρος της μόνο!
Τοχω συζητήσει με τα παιδιά μου αυτό, το πώς ένιωθα και νιώθω τώρα, γιατί το έκανα, ποιά ήταν η κατάσταση στο γραφείο, και με καταλαβαίνουν και σε καμία περίπτωση δεν μου κρατάνε κακία..

Αλλά εγώ όμως νιώθω να βασανίζομαι από τις δικές μου μικρές τύψεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:19 pm

Ευτυχώς όταν ηταν στο νήπιο και το δημοτικό η δουλειά μου ήταν part time, και όταν ήταν στο σχολείο, οπότε είχα πολλές ώρες να περάσω μαζί τους και να διαβάσουμε μαζί ή να κάνουμε τα μαθήματα και τις εργασίες τους..
Αυτό λίγο απομακρύνει απότο μυαλό μου τις τύψεις μου

Αλλά και πάλι κάποιες στιγμές με πιάνει ένας μικρός πανικός!!!!!! scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:22 pm

Αρκετά σας κούρασα με τις σκέψεις και τις τύψεις μου!!!

Απλά τα είπα για να φύγει το μεγάλο παραπονό μου και να μεινει μόνο ένα μικρό μικρούλι Γιατί???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:23 pm

ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ .ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΣΑΝΙΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΣΤΕ ΤΑ ΠΙΣΩ ΣΑΣ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.ΧΑΡΕΙΤΕ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΑΓΜΑΤΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΙΟΛΕΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΔΩΡΟ.ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΑΡΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΚΕΛΑΙΔΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΗΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΤΣΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:24 pm

Φιλίτσα μου η προτασή σου είναι υπέροχη. και ναι δέχομαι να μείνω μαζί σου στο χωριό και να φροντίζουμε μαζί τον κήπο και τα λαχανικά (λουλούδια, δέντρα) και μετά να κεντάμε κάτω από την σκιά κάποιου δέντρου...
Μην σου πω μάλιστα ότι σήμερα θα αποκοιμηθώ με αυτή την εικόνα!!!!!!!
Sleep Sleep Sleep Sleep flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:26 pm

Φιλίτσα και Φωτεινή είσαστε και εσείς στο φόρουμ από ό,τι είδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:27 pm

Φωτεινη η μικρη σου κοιμηθηκε ή ζουζουνίζει κάπου εκεί δίπλα σου και πάλι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:28 pm

Φιλίτσα μου η μέση σου πώς είναι???
Σου πέρασε καθόλου ή μήπως την ταλαιπώρησες σήμερα με τα ψώνια σου από την λαϊκή????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:29 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΤΗΝ ΕΧΩ ΨΩΦΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 10 Η ΩΡΑ. cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:33 pm

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΕΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΤΕΥΕΙΣ, ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΙΕΣ. Very Happy Very Happy Very Happy
ΕΔΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:33 pm

Όσο για την ανακοίνωση που ανέβασες σχετικά με την εξέταση για το παχύ έντερο, είναι πολύ καλό να γίνονται αυτές οι εξετασεις σε τακτά διαστήματα από όλους μας και κυρίως όσους δεν άνουμε σωστή διατροφή και έχουμε και άγχος...

Τελικά από όσες μελέτες και ερευνες έχουν γίνει έχει αποδειχθεί ότι η μεσογειακή διατροφή είναι η καλύτερη για το στομάχι μας και όσοι την εφαρμόζουν δεν έχουν ενοχλήσεις και προβλήματα με το στομάχι το έντερο και όλα τα συναφή...
Αρκεί βέβαια να μπορέσουν να αποβάλλουν το άγχος από την ζωή τους!!! (αν βρεί κάποια τον τρόπο, ας μου το πει και μένα)!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:35 pm

Φωτεινή αυτό είναι καλό που κάνεις!!!
Τώρα που έχει καλυτερέψει ο καιρός θα μπορείτε να κάνετε πολλές βόλτες οπότε θα κουράζετε και έτσι θα κοιμάται νωρίς...
Και εσύ θα έχεις χρόνο να ασχοληθείς με αυτά που αγαπάς και σε ευχαριστούν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:41 pm

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ .ΑΠΟΨΕ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΙΤΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ .
ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ Ο,ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΣ ΔΥΝΑΤΟΝ .ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.
ΑΝΤΕ ΑΣΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ .
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕΣ ΒΓΕΙ .ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ?ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ?ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΩΡΙΣ Η ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ?ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:42 pm

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ, Ο ΥΠΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΟΡΤΑΣΩ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:43 pm

Φωτεινή σευχαριστώ πολύ για τηνπρόσκλησή σου.
Σε λίγο όλοι θα φύγουμε από την πόλη και θα πάμε σε μέρη όπου θα μπορούμε να καλλιεργούμε τα δικά μας λαχανικά για το φαγητό μας... Και σίγουρα να έχουμε και τις ελιές μας για το λαδάκι του χρόνου...

Πριν από ένα μήνα που είχα περάσει από ένα πάρκο, που έξω από τηνπερίφραξή του είχε ελιές είδα 3- 4 άτομα να μαζεύουν ελιές!!!!!
Φανταστειτε τι έχει να γίνει αργότερα κορίτσια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:45 pm

ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ . ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Μ Ο Ν Η ΜΟΥ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:47 pm

Ετσι είναι Φιλίτσα μου. Πρέπει να κοιτάζουμε μπροστά στο μέλλον, καινα σκεφτόμαστε όλα αυτά που πρέπει να κάνουμε, αλλά ξέρείς υπάρχουν κάποιες στιγμές που θυμάσαι κάποια μικροπράγματα και αναρωτιέσαι γιατί να μην είναι όλα διαφορετικά???
Αλλά όπως είπαμε δεν αφήνουμε τίποτα να μας χαλάσει τη διάθεση!!!
Η άνοιξη ήρθε, η ώρα αλλάζει από τα ξημερώματα της Κυριακής και μαζί πρέπει να αλλάξουμε τη διάθεσή μας προς το καλύτερο φυσικά....
Καλή νύχτα Φιλίτσα και καλή ξεκούραση φιλενάδα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:48 pm

Φωτεινή καλή σου νύχτα και σε σένα και καλή ξεκούραση και σε σένα!!!
Καλό ξημέρωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Μαρ 23, 2012 1:54 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΕΛΙΕΣ,ΛΕΜΟΝΙΑ ,ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ.ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΧΩΡΑΦΙΑ ,ΝΑ ΚΑΨΕΙΣ ,ΝΑ ΤΣΟΥΓΡΑΝΙΣΕΙΣ ,ΝΑ ΞΕΧΟΡΤΑΡΙΑΣΕΙΣ ,ΝΑ ΚΛΑΔΕΨΕΙΣ ,ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙΣ ΑΥΛΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙΣ ΞΕΡΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ.
ΜΟΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΕΡΓΑΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΘΕΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 10.ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις