Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήKENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 KENTHMA ΝΕΟ

Πήγαινε κάτω 
+4
EF75
EVDOKIAKAL
Anna
FELITSIA
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

KORITSIA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΖΩ .ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.Α ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΦΥΤΕΜΑ ΣΤΟ ΕΓΓΥΣ ΜΕΛΛΟΝ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9.30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilium

lilium


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2011
Τόπος : Αθήνα

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 2:13 am

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες και για την πρόσκληση!
Το είδα όμως λίγο αργά... Smile
Προς το παρόν προχωράει το εργόχειρο με πολύ αργούς ρυθμούς, πιστεύω και εύχομαι μέχρι την επόμενη συνάντηση, να έχει φτάσει στα μισά του το σεμέν, ώστε να το φέρω να ακούσω τη γνώμη σας

Φιλιά σε όλες, ευχαριστώ και πάλι!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 4:57 am

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ LILIUM ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ .ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
KENTHMA ΝΕΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις