Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΤετ Σεπ 12, 2012 6:16 pm

Razz Άννα καλημέρα και από μένα.
Καλή αρχή στο νέο σου εργασιακό χώρο.
Τα όσα ξέρεις γύρω από το θέμα της εργασίας σου θα μπορέσουν να το διαπιστώσουν οι νέοι σου συνάδελφοι εν καιρώ.
Εσύ σήμερα πας για να κάνεις "θραύση" (από τη φοβερή ατάκα της Θεοπούλας στο παρά πέντε) Χαχαχα¨
Όλη μου η θετική ενέργεια είναι δίπλα σου.
Καλή αρχή
Very Happy Wink Wink cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2012 9:58 am

Χαχαχαχαχ! Κορίτσια ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια την ενοιωθα όλη την ωρα! Και ναι Φιλίτσα έσκασα πολλά χομόγελα γιατι το ξέρω πως είναι το "δυνατό" μου στοιχείο! Και Φωτεινή αν και χαμογελούσα προσπάθησα να κρατησω τη θέση μου οπότε....ειπα και κανα δυο για να με φοβούνται! Τωρα για θραυση.... χαχχαχαχαχα! δεν θα το λεγα, αλλα νομιζω πως πηγε πολυ καλα! Παντως τωρα που εχω εικόνα, εφυγε το μισό και παραπάνω βάρος και αγχος που ενοιωθα!
Σιγα σιγα να μπω σε μια σειρά απο κει , για να μπουμε και σε μια σειρα με τα σχολεια και με όλα τα άλλα!!!
Σας φιλώ και σας ευχαριστω όλες για τη θετική σας ενέργεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2012 10:17 am

Η ΑΡΧΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΣ .ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΣΟΥ .ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΛΑ ΩΣ ΑΡΙΣΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2012 9:18 pm

Καλημέρα στην παρεούλα.
Μπράβο Άννα υπέροχα τα νέα σου.
Είχα δίκιο λοιπόν που είπα ότι θα κάνεις ΘΡΑΥΣΗ....
Και ξέρεις εσύ κάθε ημέρα από λίγο ....., μην τους τρελάνουμε από την αρχή τους ανθρώπους.
Καλή συνέχεια και πάντα επιτυχίες......
Very Happy Smile sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠαρ Σεπ 14, 2012 6:34 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΣΤΕΡΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΜΟΙΒΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .
ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
lilium

lilium


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2011
Τόπος : Αθήνα

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Σεπ 15, 2012 5:10 am

Καλή αρχή Αννούλα στη νέα σου θέση, θετική σκέψη να έχεις κι όλα καλά θα πάνε!

Καλή κι ευλογημένη σχολική χρονιά και στα παιδάκια μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Σεπ 17, 2012 8:33 am

Τελικά η ζωή είναι ένα μεγάλο παιχνίδι, μια πολύ ανατρεπτική παράσταση. Τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις και με τον πιο απροσδόκητο τρόπο. Και ίσως όταν δεν το περιμένεις και δεν το κυνηγάς. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να απολαύσεις το ταξίδι. Έτσι κι αλλιώς όλα για κάποιο λόγο συμβαίνουν.
TO ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ .ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΡΥΒΕΙ.....
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Σ/Κ .ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ .ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ Σ/Κ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΑΛΙΕΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΤΑΜΩΣΟΥΜΕ .ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Σεπ 17, 2012 10:52 am

Καλησπέρα και απο μένα και με το καλό να ανταμωσετε!!!
Αντε Φιλιτσα και μετά απο τα μερη μας!
Χανομαι που και που και μην με παρεξηγείτε, αλλά όλα μαζι τρεχουν! Σημερα εφερα διάβασμα στο σπίτι, τα αγόρια με τα σχολεία και ο άντρας μου για δουλειά στα Χανιά!!! ( ζηλευω κορίτσια, σαν διακοπες μου ακουγεται!!!)
Λιγο να συμμαζεψεις, λίγο να μαγειρέψεις, λίγο να κάνεις και το καθημερινό κηρυγμα (" τα απλυτα τα πάμε στο καλάθι αμέσως, δεν τα παραταμε στην καρεκλα μεχρι να γίνουν βουνο!") ε, παει η μερα! Σας φιλώ όλες, διπλό φιλί σε όσες γιορτάζουν , και καλό σας βραδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Σεπ 17, 2012 10:57 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.
ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ.
ΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΘΕΣΗ. ΣΗΜΕΡΑ, ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ, ΤΟ ΕΜΑΘΑ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΝΑ ΞΕΔΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ , ΛΟΙΠΟΝ.
ΟΤΙ ΟΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ , ΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ- ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ!
ΕΓΩ ΤΟ Σ/Κ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΡΚΕΤΕΣ, ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ - ΒΑΨΙΜΟ! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΑΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Σεπ 17, 2012 11:14 am

ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ .ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ .ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΡΕΠΟ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ .
ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΒΑΨΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩ?ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ .
ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΖΩΗ .ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ .
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Σεπ 17, 2012 11:25 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΔΕΝ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΣΑΣ.ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ .ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΙΩΝΕΣ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ .
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 7:53 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ .ΕΓΩ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΑΙ .ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΗ (ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ)ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΕΙ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΤΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ.
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Σεπ 20, 2012 5:01 am

Θέλω να πιστεύω, ότι μπαίνοντας για να διαβάσετε τα νέα της παρέας της Σταυροβελονιάς, να μην φύγατε βιαστικά και να είδατε ότι, η Φιλίτσα αφήνει για λίγο τον θαυμαστό της κόσμο στον Άγιο Ιωάννη και κάνει μια ολιγοήμερη επίσκεψη στην Αθήνα. Κανονίζουμε λοιπόν συνάντηση τη Δευτέρα, με καφεδάκι και μπόλικη κουβέντα .... και βέβαια, σας περιμένουμε.
Καλό απόγευμα
Βαρβάρα

ΥΓ αν σας ενδιαφέρει η ώρα και τόπος συνάντησης είμαστε πρόθυμες να σας απαντήσουμε
στο e-mail σας (για ευνόητους λόγους).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠεμ Σεπ 20, 2012 7:06 am

BAΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΥΠΑΝΤΗΣΕΤΕ .ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ .ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ .ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ .ΤΕΛΙΚΑ ΚΡΙΣΗ ΞΕΚΡΙΣΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2012 7:48 am

Με το καλό να βρεθειτε κορίτσια! Θα είμαστε και μεις με το μυαλό μας εκει!!!!
Καλή - αγια - Παρασκευή σημερα! Σα να εχει βγει όλη η κουραση μου φαινεται κι εχω αραξει στη γωνιτσα μου του καναπε! Φυσαει κι ενας Βαρδαρης απο χθες που έχει καθαρισει μεν την ατμοσφαιρα αλλά μας παραδρόσισε (14 βαθμοι το πρωι!!!!)
Σας ανεβασα και τις τελευταιες τρεις βελονιές - με πολυ καθυστερηση- και μια εικόνα απο τη γειτονιά μου! Φθινοπωρινά και τα δυο!
Καλό σκ και καλή συνάντηση κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2012 11:32 am

ANNOYLA ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΟΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΝΟΕΡΑ ΜΑΖΙ .ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ .
Ο ΒΑΡΓΑΡΗΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΑΝΤΑΡΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ .ΣΗΚΩΣΕ ΕΝΑ ΚΥΜΑ ΘΕΟΡΑΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΑΣ.ΑΡΚΕΤΟ ΚΡΥΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ .
ΟΙ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ .ΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ .ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ .
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΑΚΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ .ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΟΡΕΙΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ .Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2012 11:04 am

Με το καλό να συναντηθειτε και να περάσετε καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2012 12:42 pm

ANNA ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ .ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2012 11:49 pm

Καλημέρα σε όλη την παρέα...
Να έχετε μία όμορφη Κυριακή, που απ' ό,τι φαίνεται θα είναι άκρως καλοκαιρινή.
Απολαύστε λοιπόν τις τελευταίες καλοκαιρινές ημέρες, που μεταξύ μας ελπίζω να κρατήσουν για πολύ καιρό ακόμα.
Καλημέρα σας λοιπόν
sunny sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2012 11:56 pm

Φιλίτσα, είδες πώς πέρασαν οι ημέρες και φτάσαμε στην ημέρα της συνάντησής μας????
Τελικά ισχύει το ρητό όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ, όλα συνηγορούν στο να πραγματοποιηθεί η επιυμία σου. Νά έχεις μία όμορφη ημέρα και να περάσεις καλά στο μυστήριο που θα βρεθείς σήμερα με αγαπημένα σου πρόσωπα.
Θα τα πούμε και αύριο το απόγευμα από κοντά στη συναντησή μας
Καλή σου ημέρα sunny
Υ.Γ. Όπως είδες ο καιρός είναι καλοκαιρινός κι όχι άστατος και βροχερός όπως τις προηγούμενες ημέρες, για να απολαύσεις την πόλη με καλοκαιρία και όχι με παλιόκαιρο.
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 12:05 am

Κορίτσια, να σας υπενθυμίσουμε ότι αύριο το απόγευμα θα συναντηθούμε με τη Φιλίτσα η οποία βρίσκεται στην πόλη μας για λίγες ημέρες.
Όποια από εσάς επιθυμεί να βρεθεί στη συνάντησή μας, ας γράψει ένα μήνυμα εδώ και θα σας στείλουμε μήνυμα στο email σας (για ευνόητους λόγους) και θα σας ενημερώσουμε για τον τόπο συνάντησής μας.
Και όσες δεν θα μπορέσετε να βρεθείτε στη συνάντηση αυτή για λόγους ανωτέρας βίας, ή λόγω της αποστάσεως, μην ανησυχείτε θα είσαστε όλες μαζί μας και θα σας αναφέρουμε στη συνάντησή μας μία προς μία.
Καλή σας ημέρα και πάλι και να έχετε μία όμορφη Κυριακή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 1:23 am

Καλημέρα και από μένα σε όλη την παρέα.
Κατ'αρχήν να ευχηθώ στην Ευδοκία, τα μηνύματά της σύντομα να φτάσουν τα 2000
Ευδοκία, να είσαι καλά και πάντα κοντά μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 8:57 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ .ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΧΙ 2000 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ 10000 ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΣΑΝ ΥΠΑΡΧΗΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΣΕ ΣΥΓΚΑΤΑΛΕΓΩ .ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΣΥ ,ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΒΑΡΒΑΡΑ ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,ΑΝΝΑ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 9:26 am

Καλά να περάσετε, να πιείτε το καφεδάκι σας κάτω από τον ήλιο και με το καλό κάποτε να ανταμώσουμε οοοοοοολες μαζί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2012 11:34 pm

Κορίτσια καλημέρα χαίρομαι που καταφέρατε και πάλι να συναντηθείτε εγώ να δούμε πότε θα σας γνωρίσω δεν απογοητεύομαι βέβαια ο χειμώνας είναι μπροστά μας. Καλά να περάσετε πολλά φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 34 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις