Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Σεπ 24, 2012 5:17 am

EYA MOY Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ .ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΟΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΜΠΟΡΕΙ ,ΙΣΩΣ ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ .ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑΣ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΛΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΔΩ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤρι Σεπ 25, 2012 10:31 am

Κι οπως λεει και το τραγούδι: "πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντωνουμε!"
Καλό βραδυ σε όλες!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤρι Σεπ 25, 2012 1:35 pm

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .
ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΟΛΕΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο COELIO.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ .ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΗΡΕΜΙΑ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤετ Σεπ 26, 2012 10:33 am

Ανανεωμένη σε βρίσκω Φιλίτσα!!! Ειδες τι κάνει ένα ταξιδάκι κι ένα καφεδάκι με ωραία παρέα;;;
Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Σήμερα έχει μια ζέστη κορίτσια... πνιξιμο! Αλλά όσο κρατάει καλά είναι! Κατα τ' αλλα ησυχία και μπολικο τρεξιμο. Τρεξιμο στη δουλειά, τρεξιμο και στο σπίτι (ποιανού ιδέα ήταν να μαθαίνουν τα 12χρονα αρχαία, ωεω;;;Wink . Με το ζόρι αντέχω μεχρι τις 10 το βραδυ... και μέτά μπιτζαμούλες και ύπνο... σιωπητήριο στο σπίτι! Για αυτό με χανεται κατά καιρούς, αλλά κι αν δεν σας γραφω κάθε μέρα... σας διαβαζω καθε μέρα!
Φιλιά σε όλες!

ΥΓ. στο μεταξύ - για να μην νομίζετε οτι ησύχασα- το έχω ρίξει στο τεμπελικο πλεξιμο!!! ΄Λιγη ώρα την ημέρα όσο για να αδειάσω το μυαλό μου.. το καλύτερο χαλαρωτικό! Αν προλάβω θα ανεβάσω σχετική ανάρτηση και φωτο για να δείτε τι εννοώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤετ Σεπ 26, 2012 10:54 am

ANNA MOY ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ .ΗΤΑΝ ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ .ΘΑ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ .
ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ .ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΙΔΕΡΑ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ?Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ .ΣΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ .
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΑΣ Very Happy flower

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 8:39 am

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?
ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ,ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΜΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΡΙΑΣΤΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ .
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 10:08 am

ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΖΑΜΑΝΙΑ,(ΛΕΝΕ ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ). ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. ΟΙ ΦΟΒΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΑΛΗΘΙΝΕΣ. Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,(ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ). ΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΟΜΩΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ, ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΩΤΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ,(ΒΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΤΙΕΣ). ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 10:15 am

ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΥΤΟ, ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ.


ΜΗΝΥΜΑ ΥΓΕΙΑΣ:







1. Αν το περπάτημα είναι καλό για την υγεία, οι ταχυδρόμοι θα ήταν αθάνατοι.



2. Η φάλαινα κολυμπά όλη μέρα, τρώει μόνο ψάρι και πίνει σκέτο νεράκι αλλά είναι χοντρή.



3. Το κουνέλι όλο τρέχει και (χορό)πηδάει αλλά ζει μόνο 15 χρόνια.



4. Ενώ η χελώνα που δεν τρέχει ούτε κάνει τίποτα ζει άνετα για 170 χρόνια. . . .





ΚΑΙ ΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΣΚΟΥΜΑΙ!


Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Σεπ 27, 2012 1:26 pm

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ (ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ )ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ .ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ .Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΓΙΓΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ ΜΕ 7 ΧΟΡΔΕΣ .ΟΙ 6 ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΗ .ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ .ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΌ .
ΞΗΜΕΡΩΜΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ .ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΕΣΥ .ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ .ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΣΙΔΕΡΟ .ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΙ?ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ .ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΝΟΤΙΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ .ΑΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ .
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ . Very Happy I love you I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Οκτ 01, 2012 10:45 am

Μια καλησπέρα κι ένα τραγουδάκι σας έχω:
" είμαι η Μαιρη Παναγιωταρά,
μια εργαζόμενη μητέρα, μια καλή νοικοκυρα...."
Το θυμάστε;;;; Ετσι νοιώθω.... Κι επειδή γενικά σημερα μου ερχονται εικόνες απο το παρελθόν, τη "μαγισσούλα" την θυμαστε;;; Που κουνούσε τη μυτη της και έκανε τα μαγικά της; Γιατί οταν κουνάω τη μύτη μου δεν γίνεται τίποτα απο μόνο του, ωεω;;;;
Καλό βραδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 3:33 am

OΛΕΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ .ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ .
ΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΑΣ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ .ΕΙΣΑΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΣ .
ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΑ .ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΘΕΛΩ .ΑΣ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΣΥΝΘΕΤΑ .ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΕΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ Η ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ Η ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ .ΑΣ ΤΑ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΜΑΣ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ Τ ΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ .
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ .
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 10:42 am

Αχ Φιλίτσα, μακάρι το θεμα να ήταν μόνο τα παραπάνω πραγματα ή ρούχα. Πολλά τρέχουν και ταυτοχρονα... Και εννοώ τα εμψυχα και σε καμια περίπτωση τα αψυχα...
Κουράγιο δεν έχω να σας γραψω περισσότερα.
Σημερα σας ανέβασα στο μπλογκ το τεμπελικο πλεξιμο - που το είχα γραψει το κείμενο την προηγουμενη βδομάδα, εβγαλα τις φωτο χθες και σήμερα πριν λιγο το ανεβασα....
Σας φιλώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΤρι Οκτ 02, 2012 12:02 pm

ME ΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΑΠΟΚΤΗΜΑ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΝΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ .ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΟ .ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ .
ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ .ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ .ΣΟΥ ΜΙΛΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ .ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ .Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Οκτ 04, 2012 9:07 am

AΠΟ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΣΑ.ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΞΙΖΕΙ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ .

"Ο κόσμος δεν έγινε τώρα κακός...
.... πάντα ήταν"
"Το βραβείο δεν το παίρνει πάντα αυτός που το αξίζει"
- Πρόσφατα πέθανε μια 98χρονη κυρία που την έλεγαν Ιρένα Σέντλερ (Irena Sendler).
Κατά τη διάρκεια του Β´Παγκοσμίου Πολέμου η Ιρένα είχε εργαζόταν στο γκέτο της Βαρσοβίας ως ειδική υδραυλικός υπονόμων.
Είχε όμως κι έναν απώτερο σκοπό.
Όντας γερμανίδα ΗΞΕΡΕ ποια ήταν τα σχέδια των ναζί για τους εβραίους.
Η Ιρένα έβγαζε λαθραία βρέφη στον πάτο της εργαλειοθήκης της ή σε ένα σάκο από λινάτσα που είχε στην καρότσα του φορτηγού της τα μεγαλύτερα παιδιά.
Ακόμα, είχε ένα σκύλο στην καρότσα, που τον είχε εκπαιδεύσει να γαβγίζει όταν οι ναζί φαντάροι της άνοιγαν να μπει ή να βγει από το γκέτο.
Οι φαντάροι, φυσικά, δεν ήθελαν πάρε-δώσε με το σκύλο, ενώ το γάβγισμά του κάλυπτε τους θορύβους/ήχους που έκαναν τα βρέφη/παιδιά!
Στο διάστημα που το έκανε αυτό, κατάφερε να φυγαδεύσει και να σώσει 2.500 παιδιά και βρέφη.
Συνελήφθη και οι ναζί τη χτύπησαν πάρα πολύ άσχημα και της έσπασαν και τα χέρια και τα πόδια.
Η Ιρένα κράτησε ένα αρχείο με τα ονόματα των παιδιών που είχε διασώσει και το φύλαξε σ´ένα γυάλινο βάζο που έθαψε κάτω από ένα δέντρο στην αυλή της.
Μετά τον πόλεμο, προσπάθησε να εντοπίσει όσους γονείς είχαν επιζήσει και επανένωσε τις οικογένειες.
Οι περισσότεροι από αυτούς είχαν πεθάνει στους θαλάμους αερίων. Τα παιδιά αυτών, τα βοήθησε να τακτοποιηθούν σε θετές οικογένειες ή να υιοθετηθούν.

Το 2007, η Ιρένα προτάθηκε για το βραβείο Νόμπελ Ειρήνης.
Δεν επελέγη...!!!

Ο Πρόεδρος Ομπάμα το είχε κερδίσει ένα χρόνο πριν γίνει Πρόεδρος, για την εργασία του ως "οργανωτής κοινότητας" για το ACORΝ...
και ο Αλ Γκορ το κέρδισε το 2007, για ένα φιλμ σχετικά με την υπερθέρμανση της γης...
See More
By: Vivi Kitsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λεμόνια ... δηλητήριο στα σούπερ μάρκετ και τις λαϊκές της Κρήτης!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠαρ Οκτ 05, 2012 10:31 am

Αγαπημένη παρέα της Σταυροβελονιάς, μου έστειλαν το παρακάτω κείμενο και επειδή νομίζω ότι μας ενδιαφέρει όλους, το μοιράζομαι μαζί σας. Το φαινόμενο δεν παρουσιάστηκε μόνο στην Κρήτη. Όλες οι λαϊκές έχουν γεμίσει με λεμόνια Αργεντινής τα οποία πωλούσαν στην αρχή στην τιμή των 2,50 ευρώ Έχω πάρει και το ξέρω.

Θέμα: Λεμόνια ... δηλητήριο στα σούπερ μάρκετ και τις λαϊκές της Κρήτης!



Απίστευτο και όμως αληθινό! Λεμόνια . Αργεντινής που είναι ψεκασμένα με την τοξική ουσία "tiabendazole" που προκαλεί ηπατικά προβλήματα σε ζώα όπως ... αποδείχτηκε μετά από πειράματα, και σοβαρά προβλήματα υγείας στον άνθρωπο.

Μάλιστα το Αγγλικό Wikipedia χαρακτηρίζει την δραστική ουσία 'tiabendazole' ως ναρκωτικό. Όλα αυτά συμβαίνουν σε μια χώρα . σουρωτήρι με ανύπαρκτους ελέγχους, και ένα ΕΦΕΤ στην Κρήτη που φαίνεται για άλλη μια φορά να έχει πιαστεί στον ύπνο!

Το CretePlus.gr δημοσιεύει σήμερα την φωτογραφία ντοκουμέντο που λήφθηκε την Παρασκευή σε σούπερ μάρκετ του Ηρακλείου.

Στο ψυγείο με τα κηπευτικά όπου πωλούνται τα λεμόνια δηλητήριο από την Αργεντινή και μάλιστα σε τιμή. 1,96 ευρώ το κιλό, υπάρχει η ταμπελίτσα που προειδοποιεί χαρακτηριστικά με κεφαλαία γράμματα τους υποψήφιους καταναλωτές οι οποίοι καλούνται μάλλον να αναλάβουν και το σχετικό ρίσκο:

«ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΕ TIABENDAZOLE (ΜΥΚΗΤΟΚΤΟΝΟ). ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ, Η ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΦΛΟΥΔΑΣ ΔΕΝ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ».

Βεβαίως το συγκεκριμένο σούπερ μάρκετ μάλλον φαίνεται να σέβεται τους πελάτες του, και ενημερώνει τον υποψήφιο αγοραστή για τον κίνδυνο που διατρέχει στην περίπτωση που προμηθευτεί τα λεμόνια αυτά και τον προειδοποιεί να μην κάνει χρήση της φλούδας, όπως για παράδειγμα για την παρασκευή ενός γλυκού με χρήση δηλαδή ξύσματος.

Τι γίνεται όμως με τις ανεξέλεγκτες ποσότητες λεμονιών Αργεντινής που διατίθενται στις λαϊκές αγορές της χώρας, και τα σούπερ μάρκετ, όπου και δεν υπάρχουν οι συγκεκριμένες προειδοποιήσεις; Τι γίνεται στην περίπτωση που ένας καταναλωτής ενήλικος ή ανήλικος καταναλώσει την φλούδα δηλητήριο κάτι που συνηθίζεται ευρέως στην χώρα μας.

Αναρωτιόμαστε πως είναι δυνατόν να διατίθενται ανεξέλεγκτα εισαγόμενα νωπά προϊόντα ψεκασμένα με χημικά, ενώ δεν έχει γίνει κανένας επιστημονικός έλεγχος για την προστασία του καταναλωτή.

Πως είναι δυνατόν οι αρμόδιοι ελεγκτικοί μηχανισμοί -όπως είναι ο ΕΦΕΤ παράρτημα του οποίου υπάρχει στην Κρήτη και συγκεκριμένα στο Ηράκλειο- να πιάνονται για άλλη μια φορά κυριολεκτικά στον ύπνο; Για όλα αυτά περιμένουμε σχετικές απαντήσεις και μάλιστα . πειστικές.

Διαβάστε τώρα στο αγγλόφωνο Wikipedia την δραστικότητα του φυτοφαρμάκου 'tiabendazole'.Όπως επισημαίνεται μεταξύ άλλων η ουσία, που χαρακτηρίζεται ως τοξική, και είναι . ψεκασμένα τα λεμόνια Αργεντινής (μόνοWink προκαλούν μεταξύ άλλων: ανορεξία, ναυτία, διάρροια, ζαλάδα, ίλιγγο, πονοκεφάλους, προβλήματα όρασης (!) και δερματοπάθειες! Παράλληλα επισημαίνεται ότι σε πειράματα που έγιναν σε ζώα στα οποία και χορηγήθηκε. το δηλητήριο παρουσίασαν ηπατικό πρόβλημα! Διαβάστε προσεκτικά το Αγγλικό Wikipedia: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Safety

The substance appears to have a slight toxicity in higher doses, with effects such as liver and intestinal disorders at high exposure in test animals (just below LD50 level).[citation needed] Some reproductive disorders and decreasing weaning weight have been observed, also at high exposure. Effects on humans from use as a drug include nausea, vomiting, loss of appetite, diarrhea, dizziness, drowsiness, or headache; very rarely also ringing in the ears, vision changes, stomach pain, yellowing eyes and skin, dark urine, fever, fatigue, increased thirst and change in the amount of urine.[citation needed] No mutagenic or carcinogenic effects have been shown.

creteplus.gr

Καλό βράδυ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠαρ Οκτ 05, 2012 12:30 pm

BARBARA ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΣ.ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΕΩΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΩΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ.
ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΟΤΕ ΛΕΜΟΝΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΣΜΑ ΛΕΜΟΝΙΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΙΤΡΙΝΙΣΟΥΝ ΞΥΝΩ ΟΣΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΣΕ ΓΥΑΛΙΝΟ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΖΑΚΙ .ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΗΡΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ.
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΣαβ Οκτ 06, 2012 11:14 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Καταρχίν Φιλίτσα να είσαι καλά για τη συμπαράσταση, αν και πολύ φοβάμαι πως γυναίκα ναυτικου θα γινω... Για την ωρα προσπαθω να το χωνέψω και το παλευω.. αν και πότε πότε με παιρνει απο κάτω. Ευτυχώς που΄τρέχουν τόσα πολλά ταυτοχρονα που δεν προλαβαίνω να το αναλύσω και να με παρει εντελώς από κάτω...

Βαρβαρα μου κι εδω λεμόνια Αργεντινής κυκλοφορούν. Και καλά που το εστειλες το αρθρο να ξέρω να μην χρησιμοποιώ τη φλουδα στα γλυκά μου ...
Φιλακια σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 6:52 am

ΑΝΝΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ? ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ?
ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ. (ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΗ).
Σ΄ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΒΑΡΑΒΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 6:56 am

I love you ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΣΑΣ.I love you

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΑΙΝΤΑΝΟ!ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ-ΓΛΑΣΤΡΑ!




Θεμα: ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ME 1/2 ΕΥΡΩ.....


AΠO ΚΥΡΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΜΠΑΛΤΑΡΕΤΣΟΥ ΙΑΤΡΟ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ, Δ/ΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΓΕΙΑΣ Ν. ΤΗΝΟΥ - ΚΥΚΛΑΔΩΝ.

ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1 ΕΥΡΩ.....

Περνούν τα χρόνια και τα νεφρά μας φιλτράρουνε το αίμα αφαιρώντας
άλατα, δηλητήρια και κάθε τι ανεπιθύμητο , που μπαίνει στο σώμα μας.

Με την πάροδο του χρόνου τα άλατα συσσωρεύονται και αυτό απαιτεί
θεραπευτική αγωγή καθαρισμού.

Πως γίνεται αυτό ;

Είναι πολύ εύκολο. Πρώτα πάρε ένα μάτσο μαϊντανό και πλύνε το για να καθαρίσει.

Ύστερα ψιλόκοψέ το και βάλτο σε μια κατσαρόλα, ρίξε καθαρό νερό,
βράσε το για ένα δεκάλεπτο, άφησέ το να κρυώσει , κατόπιν φιλτράρισέ
το , άδειασέ το σε ένα καθαρό μπουκάλι και βάλε το μέσα στο ψυγείο να
κρυώσει.

Πίνε ένα ποτήρι την ημέρα και θα διαπιστώσεις πως όλα τα άλατα και
άλλα δηλητήρια να φεύγουν από τα νεφρά σου.

Επίσης θα νοιώσεις την διαφορά που ποτέ πριν δεν είχες νοιώσει.

Ο μαϊντανός είναι γνωστός σαν το καλύτερο καθαρτικό για τα νεφρά και
είναι φυσικό.

Παρακαλώ στείλε το σε όλους σου τους φίλους !


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 9:56 am

Φωτεινή καλησπέρα,
Δεν ήξερα ότι ο μαϊντανός είχε τόσες θεραπευτικές ιδιότητες.
Χρήσιμες οι πληροφορίες σου και καλά έκανες και τις μοιράστηκες
μαζί μας.
Σ'ευχαριστούμε,
Καλό βράδυ και ευχές για μια καλή εβδομάδα.


ΥΓ Τι έγινε ο μαθητής συνήθισε το σχολείο και το διάβασμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 10:24 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Φωτεινή δεν το χάνω το χαμογελο μου, με τίποτα και οι δικοί μου ανθρωποι χαμπάρι δεν παιρνουν απο τις φουρτουνες και τις τρικυμιες του μυαλού μου! Στις φίλες μου μόνο τη βγάζω την αγωνία μου, γιατί αν την κρατήσω για μένα... δεν με σωζει ο μαιντανός!!!

Και μιας και λέμε για γιατροσόφια ένα φυσικό πολυβιταμινούχο σας έχω εγω: το γκοτζι μπερι! Ναι καλά διαβάσατε, είναι αποξηραμένο φρούτο, το βρισκετε σε μαγαζια με βιολογικά, πλουσιο σε βιταμίνες, αντιοξειδωτικά και τονωνει και δινει ενεργεια. Μου το προτεινε η φιλενάδα μου η Εφη και είδα διαφορά! Αφήστε που είναι και φυτικό!

Καλή βδομάδα κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 12:06 pm

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .
ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ .ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ .ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ .Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ .ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΛΕΚΟΝΤΑΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ.ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ .ΘΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ .ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΕΣ .ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΩΝ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΣΟΥ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ .Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ .ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ .ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΕΡΑ ΟΛΑ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΟ ΧΡΗΣΙΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΙΝΤΑΝΟ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΕΕΙ .
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Οκτ 07, 2012 12:12 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ ΓΚΟΤΖΙ ΜΠΕΡΙ .Ο,ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΛΥΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ .ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΟΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΗ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Οκτ 11, 2012 9:01 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ .ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ KATHY.ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ .ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΟΥ .ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΗΠΙΕΣ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΟΥ ?ΠΗΓΕΣ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΣΟΥ ?ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΦΤΟΥ?ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ?ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ .ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ .
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ?ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ?ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑΣ .
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΠεμ Οκτ 11, 2012 9:06 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ .ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 35 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις