Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:08 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
katerina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Κατερίνα αυτό είναι το καρεδάκι που βρήκα στην Αγίου Μάρκου???
Αυτό που αγόρασα εγώμοιάζειμε αυτό. Και είχε και μεγάλο τραπεζομάντηλο.
Πολύ ωραία τα σχέδια που έχεις βάλεις

Ναι από την Αγίου Μάρκου τα είχε πάρει η μαμά μου σε διαφορετικά χρώματα (κιτρινο μπλε ροδακινη και πράσινο νομίζω) 3 ευρω ,στην λαικη τα είχα παρει 2 αλλα δεν προλαβαίνω να πάω, είχα παέι πριν 2-3 βδομάδες και δεν ειχε και μου ειπε οτι θα ξαναφέρει αλλα όλο και κάτι πρέπει να κάνω τις Πέμπτες και δεν έχω χρόνο το πρωί να πεταχτώ πριν παω στην δουλεια. θα προσπαθήσω την άλλη βδομάδα να παω. Σε τι χρώμα πήρες εσύ τα δικά σου??






















Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:16 pm

Ευδοκία το πρωι θα σου γραψω τα νουμερα των κλωστων γιατι κατέβηκα απο τον αδελφό μου και καθησα στο κρεβατακι μου,θέλει ξεκούραστω μυαλό για να σκεφτω σίγουρα θελω το 501 -503 πρασινα και 222- 223 σομον - μπορντό?? θελω επισης κάποια συγκεκριμενα κιτρινο πορτοκαλι γιατι οπως σας ειχα πει έχω αρχίσει να κεντάω τους ήλιους και η αδελφή μου χρεισιμοποιησε τισ κλωστέσ για τα φρουτα και μου τα εχει μπερδέψει οπότε θα τα πάρω απο την αρχή. το πρωι θα προσπαθήσω να τα γράψω.
καλο βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:39 pm

katerina έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
katerina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Κατερίνα αυτό είναι το καρεδάκι που βρήκα στην Αγίου Μάρκου???
Αυτό που αγόρασα εγώμοιάζειμε αυτό. Και είχε και μεγάλο τραπεζομάντηλο.
Πολύ ωραία τα σχέδια που έχεις βάλεις

Ναι από την Αγίου Μάρκου τα είχε πάρει η μαμά μου σε διαφορετικά χρώματα (κιτρινο μπλε ροδακινη και πράσινο νομίζω) 3 ευρω ,στην λαικη τα είχα παρει 2 αλλα δεν προλαβαίνω να πάω, είχα παέι πριν 2-3 βδομάδες και δεν ειχε και μου ειπε οτι θα ξαναφέρει αλλα όλο και κάτι πρέπει να κάνω τις Πέμπτες και δεν έχω χρόνο το πρωί να πεταχτώ πριν παω στην δουλεια. θα προσπαθήσω την άλλη βδομάδα να παω. Σε τι χρώμα πήρες εσύ τα δικά σου??

Κατείνα μου καλημέρα. Πήρα ένα κίτρινο όπως ατό που έχεις κεντήσει εσύ, και το ίδιο σε γαλάζιο και πήρα και τα μεγαλύτερα καρέ τους. Πήρα και ένα πορτοκαλί αλλά είναι ολόκληρο πορτοκαλί. Πριν καιρό που είχα πάει είχε και ένα μεγάλο τραπεζομάντηλο σε άσπρο 1,80 Χ2,00 (αν θυμάμαι καλά) και το είχε 15 ευρώ

Επίσης με 4 ευρώ είχε τα καρεδάκια που ήταν όλόκληρα χρωματιστά.
Ίσως πάω ξανά κάποια μέρα να πάρω κάποιο ακόμα... α φτιάξω και εγώ κάποια με φρούτα ίσως και λαχανικά για την κουζίνα...
cheers cheers






















Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:49 pm

katerina έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
Δεν ξέρω αν προλαβαίνω να γραφτώ και εγώ για να πάρω τα δωρεάν νήματα από τον Σωτηρίου! Άσε που είναι στον Πειραιά και δεν είναι και τόσο εύκολο να βρεθώ εκεί. Σχολάω αργά και για να φτάσω στον Πειραιά θέλω τουλάχιστον 40 λεπτά με το τρένο και περίπου 10 λεπτά περπάτημα ως τοκατάστημα. Και δεν είναι καιροί να κυκλοφορούμε τις βραδινές ώρες σε τέτοιες περιοχές σαν την δική μου!!
Θα προσπαθήσω να φτιάξω την μικρή πετσετούλα και αν δω ότι τα καταφέρνω ίσως ρωτήσω τις κοπέλες αν υπάρχει διαθέσιμο μαλλάκι ακόμα στον Σωτηρίου!!
,

Ευδοκία χρειάζεσαι κάτι από τον Σωτηρίου??? μπορεί να πάει μια φίλη μου που μένει στον πειραία να πεταχτει να αγοράσει ότι θεσ και να μου το φέρει??αν μπορώ να σε εξυπηρετήσω ?? υπάρχει μια περίπτωση να πάω αυρίο το απόγευμα στον πειραια για καφέ αλλίως από βδομάδα, σιγουρα θα βρεθω με την φίλη μου και μου το φέρνει και κανονίζουμε να συναντηθουμε να στο δώσω.........!!!!

Κατερίνα μου αν διάβασες λίγο παραπάνω στα μηνύματα της Άννας γίνεται ένα πασχαλινό παζάρι για το ορφανοτροφείο θηλεώνστη Θεσσαλονίκη τη Μέλισσα, και στόχος είναι να φτιαχτούν από όσες μπορούν και θέλουν κάποιες σαλιάρες και πετσετάκια ώμου. Υπάρχουν κάποιοι χορηγοί που δίνουν δωρεάν μαλλάκι στις κυρίες που θα ασχοληθούν με την κατασκευή τους.
Στην Αθήνα το κατάστημα που είναι χορηγός είναι ο Σωτηρίου Στον Πειραιά. Αν βρεθείς στον Πειραιά για δική σου δουλειά και μόνο, κει είσαι φυσικά κοντά στον Σωτηρίου, αν μπορέσεις ρώτησέ τον αν μπορεί να μας δώσει 2 ή 3 κουβαράκια μαλλάκι για τον πασχαλινό παζάρι της Μέλισσα. Δεν ξέρω μόνο μήπως έπρεπε να γραφτώ πρώτα ότι θα συμμετέχω και μετά να πάρω μαλλάκι. Γι' αυτό δεν θέλω να σε ταλαιπωρήσω μόνο αν βρεθείς κοντά στον Σωτηρίου και έχεις χρόνο αν μπορέσεις ρωτησέ τον αν μπορεί να μας εξυπηρετήσει και να σου δώ σει 2 -3 κουβαράκια.
αυτό είναι το site που αναφέρεται στο πασχαλινό παζάρι της Μέλισσα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επίσης το αναφέρει και η Ελένη και η Άννα στα blog τους (τα οποία υπάρχουν στην βιβιλιοθήκη μας).
Ευχαριστώ πολύ για την προθυμία σου να με εξυπηρετήσεις cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 9:54 pm

katerina έγραψε:
Ευδοκία το πρωι θα σου γραψω τα νουμερα των κλωστων γιατι κατέβηκα απο τον αδελφό μου και καθησα στο κρεβατακι μου,θέλει ξεκούραστω μυαλό για να σκεφτω σίγουρα θελω το 501 -503 πρασινα και 222- 223 σομον - μπορντό?? θελω επισης κάποια συγκεκριμενα κιτρινο πορτοκαλι γιατι οπως σας ειχα πει έχω αρχίσει να κεντάω τους ήλιους και η αδελφή μου χρεισιμοποιησε τισ κλωστέσ για τα φρουτα και μου τα εχει μπερδέψει οπότε θα τα πάρω απο την αρχή. το πρωι θα προσπαθήσω να τα γράψω.
καλο βραδυ
Κατερίνα μου με τν ησυχία σου. Εγώ αύριο το πρωί κανόνισα να είμαι ελεύθερη και θα πάω να τα αγοράσω. Εάν θέλετε συναντιόμαστε την Κυριακή το πρωί για καφεδάκι και να τα πούμε από κοντά.
Αν πάλι θέλετε να 'ρθείτε στη γειτονιά μου και να δείτε όλες τις κλωστές κανένα πρόβλημα. Εγώ απλά είπα να δω τί υπάρχεινα μην ταλαιπωρηθείτε και συναντιόμαστε την Κυριακή όπου θέλετε.
Περιμένων νέα σου Καλημέρα sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 12:41 am

Ευδοκία πείρα τηλέφωνο στον Σωτηρίου και ρώτησα και απλά πας στο κατάστημα του στη Τσαμαδού και λες ότι είναι για το πασχαλινό παζάρι και σου δ'ινει τις κλωστές .Αν θες θα το πω στην φίλη μου που μένει πειραια να πεταχτεί.
Απλά πες μου αν θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 12:46 am

Καλημέρα σε όλη την παρέα,
Έστω και με καθυστέρηση δύο ημερών, σας κάνω αυτή την ανάρτηση, η οποία είναι από μια μικρή οικογενειακή γιορτούλα. Κοπιάστε να σας κεράσω
Φιλιά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:02 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλημέρα σε όλη την παρέα,
Έστω και με καθυστέρηση δύο ημερών, σας κάνω αυτή την ανάρτηση, η οποία είναι από μια μικρή οικογενειακή γιορτούλα. Κοπιάστε να σας κεράσω
Φιλιά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Πολύχρονη Βαρβάρα μου να τα χιλιάσεις με υγεία ευτυχία και ότι άλλα επιθυμείς για σένα και την οικογένεια σου !!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 1:32 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ .
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ .ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:30 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλημέρα σε όλη την παρέα,
Έστω και με καθυστέρηση δύο ημερών, σας κάνω αυτή την ανάρτηση, η οποία είναι από μια μικρή οικογενειακή γιορτούλα. Κοπιάστε να σας κεράσω
Φιλιά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και εγώ σου εύχομαι Χρόνια Πολλά Βαρβάρα μου, να τα χιλιάσεις.
Να σε χαίρονται όσοι αγαπάς και σε αγαπάνε.
Πάντα χαρούμενη να είσαι και δημιουργική με ό,τι καταπιάνεσαι.
cheers cheers sunny sunny I love you I love you

Ευχαριστούμε και για το κέρασμά σου. Γλυκαμένη να είσαι πάντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 2:36 am

katerina έγραψε:
Ευδοκία πείρα τηλέφωνο στον Σωτηρίου και ρώτησα και απλά πας στο κατάστημα του στη Τσαμαδού και λες ότι είναι για το πασχαλινό παζάρι και σου δ'ινει τις κλωστές .Αν θες θα το πω στην φίλη μου που μένει πειραια να πεταχτεί.
Απλά πες μου αν θες.
Κατερίνα αν μπορείς να το κάνεις αυτό θα σου υπόχρεη.
Θέλω να φτιάξω μικρές πετσετούλες ή σαλιάρες σε ροζ ή σιέλ χρώμα, ή ό,τι έχεικανονίσει αυτός να μας δώσει.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Κατερίνα μου. Razz Razz Razz Razz cheers cheers I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 6:23 am

Βαρβάρα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Να είσαι πάντα γερή να σε χαιρονται και να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 6:25 am

Σε όλα τα κορίτσια καλό σαββατοκύριακο και τριήμερο, καλή Σαρακοστή να έχουμε( και να κρατήσει μόνο 40 μέρες!!!!). Να ξεκουραστείτε να περάσετε καλά, να αγοράσετε κλωστούλες, να πάτε και για καφεδάκι!!!
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:29 am

ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΑΝΝΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΜΟΝΟ 40 ΜΕΡΕΣ.......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΗΘΙΝΗ.ΜΑΚΑΡΙ.... flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 11:16 am

Περαστικά Φιλίτσα και σε όλες τις άρρωστες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 9:59 pm

Anna έγραψε:
Σε όλα τα κορίτσια καλό σαββατοκύριακο και τριήμερο, καλή Σαρακοστή να έχουμε( και να κρατήσει μόνο 40 μέρες!!!!). Να ξεκουραστείτε να περάσετε καλά, να αγοράσετε κλωστούλες, να πάτε και για καφεδάκι!!!
Φιλάκια!

Καλημέρα Άννα μου.
Καλό τριήμερο και σε σένα και καλή Σαρακοστή κοπέλα μο.
Μακάρι η ευχή σου να επαληθευτεί και η Σαρακοστή να κρατήσει μόνο 40 ημέρες, αλλά τα νέα μέτρα που ανακοινώνονταικαθημερινά μας δείχνει ότι η Σαρακοστή θα κρατήσει 40 χρόνια!!!
Αλλά επειδή είπμαε ότι πρέπει να βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο, σχολιάζω θετικά και λέω ότι μπορεί να το κάνουν για το καλό μας Εγώ για παράδειγμα που προσπαθώ να χάσω κάποια κιλά και εδώ και χρόνια δεν μπορώ (λόγω και του θυροειδή) θα τα κααφέρω νομίζω να χάσω αρκετά και να γίνω στυλάκι.
Για τις αδύνατες θα υπάρξει το ειδικό πρόγραμμα συντήρησης του βάρους τους. Είδατε πάλι για το καλόμας φροντίζουν οι άνθρωποι!!!! Χαχαχαχαχα!
sunny sunny sunny cheers cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:03 pm

FELITSIA έγραψε:
ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΑΝΝΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΜΟΝΟ 40 ΜΕΡΕΣ.......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΗΘΙΝΗ.ΜΑΚΑΡΙ.... flower

Φιλίτσα μου καλημέρα και περαστικά σου.
Καλό τριήμερο να περάσεις με τους δικούς σου ανθρώπους.
Και γρήγορα να αναρρώσεις για να μας γράφεις συχνά και να μας ενημερώνεις !!
Να σου ευχηθώ και κάτι που νομίζω ότι όλες οι μανούλες το θέλουν πάντα. Του χρόνου να γιορτάσεις αυτό το τριήμερο μαζί και με τα παιδιά σου.
Να λάμπει γι απάντα ο ήλιος στη ζωή σου και να είσαι χαρούμενη sunny sunny sunny sunny
Καλημέρα καλή μου φίλη I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:12 pm

ΑΧ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ.ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ.....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΝΙΤΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΤΙΣΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΚΑΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ.ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:42 pm

Φιλίτσα μου θα τους δώσω φιλάκια από σένα. Και σίγουρα θα νιώθουμε ότι είσαι και εσύ στην παρεούλα μας και θα πίνεις το καφεδάκι σου μαζί μας και θα σχολιάζουμε τα νέα σχέδιά μας που πρόκειται να φτιάξουμε
Φιλάκια πολλά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:51 pm

Καλημέρα αγαπημένη παρέα,
΄Οπως κάθε μέρα έφτιαξα το καφεδάκι μου και πιστή στο ραντεβού μας ήρθα να τα πούμε λίγο.
Φιλίτσα μου, χαίρομαι που νιώθεις λίγο καλύτερα σήμερα και ελπίζω κατά τη διάρκεια της ημέρας να είσαι όλο και πιο καλά. (εγώ μεταξύ μας θα είχα χαπακωθεί με CLARITYNE-D γιατί δεν αντέχω το συνάχι και τον ερεθισμό στη μύτη). Εύχομαι να έχετε ένα όμορφο τριήμερο και να είστε όλοι καλά. Πολλά φιλιά και θα τα πούμε αργότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:58 pm

Ευδοκία μου καλημέρα, θα σου απαντήσω εντός της ημέρας για τη συνάντηση της Κυριακής.
Το θέλω πάρα πολύ, αλλά επειδή λείπουν για τριήμερο οι φίλοι μας, δεν θα ήθελα να αφήσω το μεγάλο αγόρι μου μόνο του. Θα δω πως θα βγει το πρόγραμμα και θα σου πω. Έτσι και αλλιώς εσύ με την Κατερίνα και την Μαρία θα συναντηθείτε. Φιλιά προς το παρόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 11:04 pm

Αννα μου καλή σου μέρα και σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.
Ευχή σε όλες, να έχουμε ευχάριστες οικογενειακές στιγμές (Από ότι είδες και τα δικά μου πουλάκια έτοιμα να πετάξουν είναι. Αραγε πόσο μακριά??)
Φιλιά, καλή σαρακοστή και καλή ξεκούραση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 11:08 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου καλημέρα, θα σου απαντήσω εντός της ημέρας για τη συνάντηση της Κυριακής.
Το θέλω πάρα πολύ, αλλά επειδή λείπουν για τριήμερο οι φίλοι μας, δεν θα ήθελα να αφήσω το μεγάλο αγόρι μου μόνο του. Θα δω πως θα βγει το πρόγραμμα και θα σου πω. Έτσι και αλλιώς εσύ με την Κατερίνα και την Μαρία θα συναντηθείτε. Φιλιά προς το παρόν
Καλημέρα Βαρβάρα μου. Κανόνισε όπως θέλειςεσύ το πρόγραμμά σου.
Το κινητόμου το έχεις οπότε κάτι και τελευταία στιγμή να αλλάξει μας ενημερώνεις και τηλεφωνικά.
Καλό τριήμερο να έχεις και εσύ και Καλή σαρακοστή!
sunny Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 2:14 am

Αφιερωμένο με πολλή αγάπη σε όλες εσάς, την αγαπημένη παρέα της Σταυροβελονιάς
Χαλαρώστε, δυναμώστε στον ήχο και καλή ακρόαση,

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 22 EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 3:54 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Αφιερωμένο με πολλή αγάπη σε όλες εσάς, την αγαπημένη παρέα της Σταυροβελονιάς
Χαλαρώστε, δυναμώστε στον ήχο και καλή ακρόαση,

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Πολύ καλό. μας ταξίδεψε σε άλλες εποχές πολύ κσλύτερες από το σήμερα!! Very Happy sunny flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις