Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήKENTHMA ΝΕΟ  I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 KENTHMA ΝΕΟ

Πήγαινε κάτω 
+4
EF75
EVDOKIAKAL
Anna
FELITSIA
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:10 am

KORITSIA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΖΩ .ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.Α ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΦΥΤΕΜΑ ΣΤΟ ΕΓΓΥΣ ΜΕΛΛΟΝ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9.30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:49 am

Φιλίτσα μου το καινουργιο είναι πολύ όμορφο!!! Με το καλό να το αρχίσεις, να το αφήσεις το καλοκαίρι επειδη θα πνιγεσαι στη δουλειά και ξανα να το πιασεις το φθινοπωρο!!!!
(δεν αντεξες και το πηρες!!! αλλά καλά έκανες- ειπαμε τα μικρα είναι που φωτιζουν τη ζωή μας!).
Επειτα, με το γεμισμα μου αρέσει πιο πολύ αυτό που τελειώνεις! Είναι πιο πλουσιο και φωτίζονται πιο πολυ τα χρώματα του!
Και αν θέλεις βοηθεια για τα λουλουδάκια, θα έρθουμε με την Ευδοκία να βοηθησουμε!!!!

(Μπορώ να σε φανταστώ να γεμίζεις το παλιο και το μυαλό σου να είναι στο καινούργιο! Ετσι δεν είναι;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:00 am

Μόλις γύρισα στο σπίτι κούκλες και το πρώτο που έκανα ήταν να μπω στο φόρουμ για να δω το νέο σου απόκτημα Φιλίτσα μου...
Υπέροχο φιλενάδα μου, μοναδικό σχέδιο!!!
Όποτε θέλεις σε βοηθάω και εγώ να το γεμίσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:02 am

Και η Αννα έχει δίκιο θα προσπαθείς να τελειώσεις το γέμισμα στο παλιό σου κέντημα και το μυαλό σου θα σκέφεται πότε θα ξεικνήσεις το νέο σου εργόχειρο!!!
Αυτό θα έκανα και εγώ και μεταξύ μας αυτό κάνω και τώρα γι' αυτό έχω αρχίσει τόσα κεντήμτα και τα έχω όλα μαζί στη μέση....
Μαρέσει πάρα πολύ Φιλίτσα μου Καλοκέντητο να είναι και με τοκαλό να το στρώσεις στο τραπέζι σου και να το καμαρώσουμε όλες οι φίλες σου!!! cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:08 am

Όσο για τα λουλουδάκια σου, είναι υπέροχα. Και φυσικά τα κυκλάμινα είναι μοναδικά (εξάλου είναι το αγαπημένο μου αγριολούλουδο, χαχα ένα από τα πολλά!!).. Δίνει χρώμα και ζωή μέσα στο κρύο και μουντό χειμωνιάτικο τοπίο!!!! Όνειρο.... Γι αυτό και όταν βρίσκομαι στην εξχή βγάζω όσους περισσότερους βολβούς για να τους φυτέψω στις γλάστρες μου και να τα βλέπω και να τα καμαρώνω καθημερινά!!!!

Και οι πανσέδες βρε κορίτσια δεν πάνε πίσω, δεν είναι φανταστικός ο συνδυασμός των χρωμάτων τους??? και μοιάζουν να σου χαμογελούν κάθε φορά που τα κοιτάς στην γλάστρα τους!!!!
Φιλίτσα μου μην ανησυχείς εγώ με την Άννα θα τα φυτέψουμε όλα στην αυλή σου και στις γλάστρες σου!!!!!
Εσύ απλά φτιάξε μας καμία μηλόπιτα για να τσιμπήσουμε κανένα τετραγωνισμένο στρογγυλό κομματάκι μετά το φύτεμα!!! flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:39 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ.ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΑΜΕΣΩΣ.ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ .Η ΤΡΕΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ .....ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΕΝΤΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΕΝΤΑ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ.ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ.ΕΙΧΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΥΤΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΕ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΞΥΣΤΕΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΤΑ 4 ΑΠΟ ΤΑ 5.ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 1 ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΝ ΚΑΜΒΑ ΝΟ8 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ 2 ΒΕΛΟΝΕΣ ΠΛΗΡΩΣΑ 50 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ.ΤΩΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗ ΛΑΙΚΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΥΚΛΑΜΙΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΑΓΟΡΑΖΩ Ο,ΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ 1.5-2 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΥΤΕΨΩ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΓΛΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ .
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΕΝΤΑΤΕ Η ΠΛΕΚΕΤΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΧΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΣΚΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΝΩ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ?ΕΡΩΤΗΜΑ ΚΡΙΣΕΩΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΑΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:53 am

Κοίτα Φιλίτσα μου, εγώ είμαι άνθρωπος που μαρέσει να λέω την αλήθεια σε κάθε φάση της ζωής μου και αυτό το έχω πληρώσει πολλές φορές...
Έχω χασει την παρέα μίας πολύ καλής μου φίλης, η οποία ναι μεν παραδέχτηκε ότι με θεωρεί την καλή της φίλη για πάντα με όσα της είπα για ένα θέμα που την απασχολούσε (και της άνοιξα και λίγο τα μάτια) αλλά δεν μπορούσε να με βλέπει και να σκέφτεται όλα αυτά που είχαμε συζητήσει (θα σας τα πω από κοντά κάποια στιγμή)

Αν δεν μου άρεσε θα σου το έλεγα από την αρχή, να είσαι σίγουρη.
Αλλά όπως βλέπεις όλη η παρέα, τα ίδια γούστα έχει και μας αρέσουν τα ίδια πράγμτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:13 pm

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑΙΡΙΑΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΠΩΣ ΔΕΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ.ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΣΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΑΞΙΖΕ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ .ΑΞΙΖΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ .ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ .ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΠΟΥ ΤΟΛΜΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΣΑΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΜΑΖΙ . cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:11 pm

Φιλίτσα μου όταν μπορέσεις γράψε μου εδώ ξανά τους αριθμούς των κλωστών από το νέο σου κεντημα, γιατί μου τις έγραψες στο blog και χαθηκαν μετα πολλά μηνύματά μας!!!
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:14 pm

ΕΓΩ ΦΙΛΙΤΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ, ΤΕΛΕΙΟ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΘΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΤΡΗΤΗΣ. ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ (ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ) ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΣΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:14 pm

FELITSIA έγραψε:
ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑΙΡΙΑΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΠΩΣ ΔΕΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ.ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΣΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΑΞΙΖΕ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ .ΑΞΙΖΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ .ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ .ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΠΟΥ ΤΟΛΜΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΣΑΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΜΑΖΙ . cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Φιλίτσα μου, ούτε εγώ (αλλά πιστεύω ούτε και καμία άλλη κοπέλα από την παρέα μας), μπορούμε να φανταστούμε την ζωή μας χωρις εσένα και γενικά χωρίς την παρέα της σταυροβελονιάς!!!!

Πραγματικά αυτή η αλλαγή στην ζωή μας είναι από τις πιο όμορφες και απροσδόκητες που μπορεί ποτέ να γίνουν και όταν γίνεται είναι από τα πιο σπάνια πράγματα που μπορεί να συμβούν ποτέ στον οποιονδηποτε!!!
Εκρηκτική αλλαγή cherry cherry cherry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:17 pm

Δέσαμε σαν γλυκό κουταλιού και κολλήσαμε σαν να είμαστε παλιές γνώριμες σαν να γνωριζόμαστε από πολύ παλιά λες και είχαμε γνωριστεί και κάναμε παρέα και σε προηγούμενη ζωή (ζωές)!!!!
Έχουμε την πιο φανταστική τρελή μοναδική παρεούλα!!! cheers
bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 9:56 pm

Καταπληκτικα και τα δυο με το καλο να τα τελειωσεις.Ολα αυτα εγω τα ονομαζω "ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ"καλη δυναμη λοιπον.Εχω και εγω κανει ενα καποια στιγμη θα σας το ανεβασω να το δειτε αλλα το εκανα σε μια δεκαετια γιατι ταυτοχρονα εκανα και ποιο απλα για να ξεκουραζομαι.Αυτο ειναι το ελατομα μου δεν μπορω να κανω μονο ενα γιατι βαριεμαι.Κλημερα σε ολες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:21 pm

KORITSIA SAS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΜΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΤΗ ΝΙΤΡΟΓΛΥΚΕΡΙΝΗ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΠΛΕΚΤΑ ΜΕ ΒΕΛΟΝΑΚΙ (ΕΧΩ 2 ΜΙΣΑ)
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ .ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ .ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΨΩΝΙΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΒΗΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ .ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 10:51 am

Φιλιτσα αν δεν μας αρεζε θα σου το λεγαμε , πιστεψε μας, η μαλλον θα το καταλαβαινες γιατί δεν θα είμασταν τοσο ενθουσιασμένες!
Εγω βλέπεις τι κεντάω, λιγο απο όλα. Και αυτά τα σχεδια και γω της υπομονης τα λέω. Ομως ενω εχω δει πολλά αυτό μου άρεσε! (αχ ειδα κι ενα σε ενα μπλογκ πολυ ωραίο αν το βρω θα σας στειλω την δ/νση να το δειτε- και μαλιστα τη ρωτησα για το σχεδιο- για σενα , φυσικά!!!-θα παω μετα να δω αν απάντησε!)
Και σαν τη Ρονιτσα κι εγω τα μεγάλα τα βαριεμαι γιατι σκεφτομαι ηδη το επομενα!!! Με τις βελονιες φετος -αυτή τη βδομαδα εχουμε ρεπο!- πολυ βολευτηκα: φτιαχνω κατι και ενδιάμεσα κανω και ένα διάλλειμα με την νεα βελονιά - κι ετσι δεν βαριέμαι! Ετσι φιλοδοξω να τελειωσω τα μισοτελιωμενα!!! Επίσης, βαριέμαι τα σετ, σεμεν , καρε, πετσετακια... Το ξερω οτι ετσι πρεπει αλλά και τα τρια το ιδιο σχέδιο;;;;;;;;; Ειναι θεμα για μενα.
Αυτά φιλάκια κουκλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:12 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Για δες το Φιλιτσα! Αν σου αρεσει το σχεδιο μπορει να μου το στειλει!!!!!!!!
(και είναι και πατριωτισσα σου η κοπελα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:31 am

Anna έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Για δες το Φιλιτσα! Αν σου αρεσει το σχεδιο μπορει να μου το στειλει!!!!!!!!
(και είναι και πατριωτισσα σου η κοπελα!)

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ? ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:47 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΛΟΓΕΜΙΣΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΣΑΝ ΧΑΛΙ .Ο ΒΑΘΜΟΣ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΕΤ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΓΛΕΙΦΙΝΤΖΟΥΡΙ.
ΜΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ?ΚΑΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ Η ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ .
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:54 am

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, Η ΣΕΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ, Η ΣΕΜΕ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ, Η ΚΑΡΕ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΕΜΑΤΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 9:00 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΜΑΤΟ .ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ?ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ 2 ΜΠΛΕ .ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΒΡΑΔΥ . ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΑΜΕ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕVery Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:02 am

Φιλιτσα διαβάζω το μπλογκ της και κείνη το δικό μου! Της είπα οτι έχω μια φίλη που τρελλαινεται για τετοια σχέδια και μου απάντησε οτι μπορεί να τα στείλει σε φωτοτυπιες. Οπότε αυριο- γιατί σήμερα από όσο θυμάμαι έχει γενέθλια- θα της στειλω ένα μειλ και θα τα ζητήσω και θα σας τα στείλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:11 am

EF75 έγραψε:
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, Η ΣΕΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ, Η ΣΕΜΕ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ, Η ΚΑΡΕ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΓΕΜΑΤΟ.

Φωτείνη και γω εχω μερικά που είναι σετ,αλλά το βαριέμαι συνέχεια όλο το ίδιο σχέδιο!!!! Τωρα για το όλο γεματο... μμμ και ναι και οχι, ανάλογα το σχέδιο! Αν είναιι δουλεμενο σε καμβά και γω το προτιμώ όλο γεμάτο, αλλά σε εταμίνα ή σε λινο... δε μ'αρεσει. Για παραδειγμα τη σταυροβελονιά που έχω ανεβάσει δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς. Κι από την άλλη, τωρα κεντάω το χριστουγεννιάτικο μου δωρο: ήταν δυο σχέδια για καδρα με κλαδιά με μικρούς καρπους - σαν γκι φαντάσου τα- δεμενα σε μπουκέτο. Το ύφασμα του είναι ενα υπέροχο λινό ασπρο - αλλά οχι το αστραφτερό (antique white το λένε). Ε το λυπόμουνα το ύφασμα να το χαλάσω για καδρο και το κάνω ένα σεμεν, με τα 2 μπουκέτα διαγώνια. Και σκέφτομαι να βάλω μια ωραία μπουρντούρα γυρω γυρω και να το αφήσω. Απλό και λιτο.
Αλλά γουστα ειναι αυτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 11:57 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ.ΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΝΤΑΜΕ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΚΕΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΔΑ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ .ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙΣ.
ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΣΕ ΟΛΑ.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ .ΤΟΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΤΣΑΝΤΕΣ ΤΣΑΝΤΟΥΛΕΣ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.......ΤΟΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ .ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΑΡΤΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΚΕΜΒΡΗ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 12:28 pm

Anna έγραψε:
Φιλιτσα διαβάζω το μπλογκ της και κείνη το δικό μου! Της είπα οτι έχω μια φίλη που τρελλαινεται για τετοια σχέδια και μου απάντησε οτι μπορεί να τα στείλει σε φωτοτυπιες. Οπότε αυριο- γιατί σήμερα από όσο θυμάμαι έχει γενέθλια- θα της στειλω ένα μειλ και θα τα ζητήσω και θα σας τα στείλω!

Αννα και Φιλίτσα καλησπέρα.
Είδα το κέντημα της Κατερίνας και όπως έγραψα και στο blog μου άρεσε ιδιαίτερα, για να μην πω πάρα πολύ. Όπως έλεγα το απόγευμα στην Ευδοκία αν το έφτιαχνα θα το γέμιζα όλο χωρίς να κάνω το σταυρό. Ούτως ή άλλως τα κομμάτια που κάνουν τον σταυρό είναι τα μισά από τα τετράγωνα που υπάρχουν στις γωνίες. Δηλ. εύκολα κάνεις την αλλαγή κεντώντας 9 τετράγωνα.
Αννα μου αν καταφέρεις να πάρεις το σχέδιο ... pleaseeeee θέλω και εγώ φωτοτυπία.
Πολλά φιλιά και μια γλυκιά καληνύχτα και πως να μην είναι γλυκιά αφού αύριο είναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

KENTHMA ΝΕΟ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: KENTHMA ΝΕΟ    KENTHMA ΝΕΟ  EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 1:10 pm

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.
Άννα εαν γίνεται θέλω και εγώ τα σχέδια από το blog της φίλης σου ¨Κατερινάκι"
Μαρέσουν πάρα πολύ τα εργόχειρα με τα μπλε χρώματα (ίσως επειδή είναι το χρώμα μου το μπλε). Αλλά και το σχέδιο που αρέσει στην Βαρβάρα είναι πάρα πόλύ ωραίο και το προτιμώ και εγω με την έκδοση που είπε η Βαρβάρα...

Αν δεν σου κάνει κόπο μπορώ να έχω και εγώ αυτές τις φωτοτυπίες για μελλοντική χρήση γιατί προς το παρόν έχω αρκετές δημιουργίες στη μέση ..... Smile cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
KENTHMA ΝΕΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις