Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 2:31 am

επίσης και όποια άλλη κοπέλα θέλει να έρθει στην συνάντησή μας που θα γίνει το επόμενο Σάββατο, ας μας το γράψει εδώ για να συντονιστούμε λίγο καλύτερα. Ευχαριστώ
Καλό απόγευμα σε όλη την παρεούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 11:23 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
επίσης και όποια άλλη κοπέλα θέλει να έρθει στην συνάντησή μας που θα γίνει το επόμενο Σάββατο, ας μας το γράψει εδώ για να συντονιστούμε λίγο καλύτερα. Ευχαριστώ
Καλό απόγευμα σε όλη την παρεούλα


Εγω! εγω! :D :P :D :P :D :P
Δεν κρατιέμαι!!! χαχαχαχαχ! Σημερα που εφυγε ο μικρός για την περιβαλλοντική όλο σκεφτόμουν, αντε και την επόμενη βδομάδα κι εμεις!!!!!!!!

Φιλίτσα μου, σα βιβλιο είμαστε, ουτως η άλλως! Τόσες γυναίκες απο κάθε μερια της Ελλάδας, τόσο διαφορετικές κι όμως με ένα κοινό τόπο συνάντησης!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 1:34 pm

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΜΑΣ?ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Μάης 18, 2012 10:24 am

Φιλιτσα μου και μόνο που βρεθήκαμε όλες μαζί, φτάνει! Και να σου πω, αν σκεφτεις ετσι που μπαινουμε η καθε μια μας την ωρα που μας βολευει και διαβάζουμε η μια τα νεα της άλλης, σα να διαβάζουμε ένα βιβλιο δεν είναι; Μόνο που το γραφει η ιδια η ζωή με τους δικους της ρυθμους!

Σας έχω ετοιμάσει την σκουληκοβελονιά! Πονάει το δάχτυλό μου , απο το ζόρι, αλλά θα χορτάσετε χρώμα καλοκαιρινό! Καλο βράδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Μάης 18, 2012 10:50 am

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΣΚΟΥΛΙΚΟΒΕΛΟΝΙΑΣ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ .ΜΠΡΑΒΟ, ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΚΑΙ Σ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΑΓΝΩΣΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΛΑΟ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΠαρ Μάης 18, 2012 2:51 pm

ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, ΜΕ ΠΗΓΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ. ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥ, ΣΕ ΚΑΝΔΡΟ, ΜΕ ΣΚΟΥΛΙΚΑΚΙΑ, ΚΟΜΠΟΒΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ, ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ "ΚΑΛΗΜΕΡΑ".

ΩΡΑΙΑ ΞΕΝΙΑΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Μάης 19, 2012 2:44 am

Φωετινή, νομίζω οτι αυτό ειναι και το νοημα. Και να εξηγήσω τι εννοώ. Οταν κεντάμε η πλέκουμε το μυαλό μας φευγει απο όλα αυτά που μας βαραίνουν και ζωγραφίζουμε με τις κλωστές μας οτι λαχταράμε, οτι μας ευχαριστεί κι οτι σαν το βλέπουμε μας κάνει να χαμογελάμε! Σαν την καλημέρα της προγιαγιας σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 7:14 am

Anna έγραψε:
Φωετινή, νομίζω οτι αυτό ειναι και το νοημα. Και να εξηγήσω τι εννοώ. Οταν κεντάμε η πλέκουμε το μυαλό μας φευγει απο όλα αυτά που μας βαραίνουν και ζωγραφίζουμε με τις κλωστές μας οτι λαχταράμε, οτι μας ευχαριστεί κι οτι σαν το βλέπουμε μας κάνει να χαμογελάμε! Σαν την καλημέρα της προγιαγιας σου!


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 10:52 am

Το απόλυτο ηρεμιστικό Φωτεινή και χωρίς παρενεργειες!!! Γυρισα σήμερα, σιδερωσα, συμμαζεψα, μαγειρεψα και έστω για μισή ωρα - όσο κράτησε το δελτίο είδησεων- κέντησα. Ισα ισα για να ηρεμήσω... (με αυτα που ακουγα βεβαια, αντε να ηρεμήσω, αλλά λέμε...)
Στο μεταξύ ανέβασα στο μπλογκ και το μετρητό με το κρόσι... Παει κι αυτό! πάμε για άλλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 12:33 pm

ANNA MOY ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΕΜΕΝ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΟΣΣΙ ΣΚΙΖΕΙ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ.
ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ?ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ .ΕΙΣΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.
ΟΤΑΝ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΓΩ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΩ ΥΣΤΕΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ .ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΝΕ ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 12:45 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΣΤΑ ΚΡΟΣΣΙΑ.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ. ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ[ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 1:50 pm

KAI POLY KALA KANEIS ROYLA MOY
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 2:27 pm

ΑΝΝΑ ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΤΡΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 9:19 pm

ΚΑλημέρα να έχετε μία όμορφη ημέρα!!!!!!!
Για άλλη μία φορά εγώ δεν ξέρω που θα δω τις δημιουργίες σας.......... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 9:40 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ
ΕΥΗΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ BLOG ΤΟ- ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ - ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 9:44 pm

ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 9:48 pm

EYHA έγραψε:
ΚΑλημέρα να έχετε μία όμορφη ημέρα!!!!!!!
Για άλλη μία φορά εγώ δεν ξέρω που θα δω τις δημιουργίες σας.......... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Φιλάκια
Καλημέρα ΕΥΗΑ, είμαι εδώ για να σου λύσω το πρόβλημα.
Το blogoσπιτάκι της Άννας είναι εδώ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

δεν έχει παρά να συνδεθείς και να απολαύσεις τις δημιουργίες της φίλης μας.
Ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις στο ραντεβού μας το Σάββατο και να τα πούμε
από κοντά. Θα χαρώ πολύ να γνωρίσω μια καινούργια blogoφίλη.
Καλή συνέχεια
,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 10:08 pm

ευχαριστώ για την βοήθεια. Ελπίζω να τα καταφέρω.Τέλεια τα σχέδια της Άννας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 11:57 pm

EYHA MOY ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΣΤΟ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΔευ Μάης 21, 2012 11:59 pm

ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΣ.ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:17 am

Να σας ευχαριστησω όλες για τα καλά σας λόγια αλλά και για τη βοήθεια σας, γιατί αν θυμάστε σε αυτό το σεμεδάκι είπατε κανα δυο φορές τη γνώμη σας!!!

Ευα ελπίζω να βρήκες το σπιτάκι μου και με το καλό να βολέψει για το Σαββατο!

Φιλίτσα μου, σήμερα καθισα πάλι για μισή ωρίτσα και ισα ισα ξεκίνησα την τελευταία βελονιά! Ευκολη είναι και βιαζομαι να την τελειώσω γιατι είναι και το ταξιδι!!! Και θέμα της....κατα κάποιο τρόπο μια κουβεντα μας ήταν η αφορμη...
Δε λεω παραπάνω, θα σας τα πω άμα τελειώσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 12:52 pm

TEΛΙΚΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΨΑΡΕΥΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ.ΘΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ΠΑΛΙ .ΑΝΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ .Η ΑΘΗΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:54 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
EYHA έγραψε:
ΚΑλημέρα να έχετε μία όμορφη ημέρα!!!!!!!
Για άλλη μία φορά εγώ δεν ξέρω που θα δω τις δημιουργίες σας.......... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Φιλάκια
Καλημέρα ΕΥΗΑ, είμαι εδώ για να σου λύσω το πρόβλημα.
Το blogoσπιτάκι της Άννας είναι εδώ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

δεν έχει παρά να συνδεθείς και να απολαύσεις τις δημιουργίες της φίλης μας.
Ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις στο ραντεβού μας το Σάββατο και να τα πούμε
από κοντά. Θα χαρώ πολύ να γνωρίσω μια καινούργια blogoφίλη.
Καλή συνέχεια
,

Έτσι σας θέλω, αμεσότητα στις απαντήσεις σας και σβελτάδα!!
Να έρχονται οι απαντήσεις η μία πάνω στην άλλη.... Τέλεια οργάνωση και συγχρονισμός!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:57 pm

Anna έγραψε:
Να σας ευχαριστησω όλες για τα καλά σας λόγια αλλά και για τη βοήθεια σας, γιατί αν θυμάστε σε αυτό το σεμεδάκι είπατε κανα δυο φορές τη γνώμη σας!!!

Ευα ελπίζω να βρήκες το σπιτάκι μου και με το καλό να βολέψει για το Σαββατο!

Φιλίτσα μου, σήμερα καθισα πάλι για μισή ωρίτσα και ισα ισα ξεκίνησα την τελευταία βελονιά! Ευκολη είναι και βιαζομαι να την τελειώσω γιατι είναι και το ταξιδι!!! Και θέμα της....κατα κάποιο τρόπο μια κουβεντα μας ήταν η αφορμη...
Δε λεω παραπάνω, θα σας τα πω άμα τελειώσει!


Χαίρομαι που οι κουβεντες μας, ε βοηθάνε τόσο για να στολίσεις τα εργόχειρά σου, όσο και για να πάρεις ιδέες για τις νέες χειροτεχνίες!!!!
Εχεις δίκιο η βελονιά αυτής της εβδομάδας είναι πολύ ευκολότερη από τη σκουληκοβελονιά!!!

Αναμένουμε λοιπόν το νέο σου δημιούργημα!!!!
Και μην ξεχνάς σήμερα είναι Τετάρτη!!!!! Η Αθήνα σε περιμένει!!! cheers cheers Και οι ΑΘηναίες εννοείται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 10 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:45 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Anna έγραψε:
Να σας ευχαριστησω όλες για τα καλά σας λόγια αλλά και για τη βοήθεια σας, γιατί αν θυμάστε σε αυτό το σεμεδάκι είπατε κανα δυο φορές τη γνώμη σας!!!

Ευα ελπίζω να βρήκες το σπιτάκι μου και με το καλό να βολέψει για το Σαββατο!

Φιλίτσα μου, σήμερα καθισα πάλι για μισή ωρίτσα και ισα ισα ξεκίνησα την τελευταία βελονιά! Ευκολη είναι και βιαζομαι να την τελειώσω γιατι είναι και το ταξιδι!!! Και θέμα της....κατα κάποιο τρόπο μια κουβεντα μας ήταν η αφορμη...
Δε λεω παραπάνω, θα σας τα πω άμα τελειώσει!


Χαίρομαι που οι κουβεντες μας, ε βοηθάνε τόσο για να στολίσεις τα εργόχειρά σου, όσο και για να πάρεις ιδέες για τις νέες χειροτεχνίες!!!!
Εχεις δίκιο η βελονιά αυτής της εβδομάδας είναι πολύ ευκολότερη από τη σκουληκοβελονιά!!!

Αναμένουμε λοιπόν το νέο σου δημιούργημα!!!!
Και μην ξεχνάς σήμερα είναι Τετάρτη!!!!! Η Αθήνα σε περιμένει!!! cheers cheers Και οι ΑΘηναίες εννοείται!!!


ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ. No ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις