Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήHardanger! - Σελίδα 13 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Hardanger!

Πήγαινε κάτω 
+5
μία καλή ... μία ανάποδη
EVDOKIAKAL
kleoniki
Staurovelonia
Anna
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Ιουλ 15, 2011 7:05 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λοιπόν, το επόμενο βήμα μετά τη σταυροβελονιά μπορεί να είναι για κάποιον το hardanger! Ή το κοφτό αν προτιμάτε!
Πάλι μετράμε, πάντα υπάρχει ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο, ε.. πρέπει να κόψουμε και λίγο! Όσο δύσκολο κι αν φαίνεται, στην πράξη είναι απλό και θέλει απλά ήρεμες κινήσεις. Το αποτέλεσμα άλλωστε σε δικαιώνει!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Σε αυτό το σύνδεσμο θα δείτε το πρώτο μου δημιούργημα! (και ακολουθούν και άλλα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 13 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:11 pm

Anna έγραψε:
FELITSIA έγραψε:
ANNA MOY PERASTIKA SOY KAI ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΕΙΣΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΟΔΟ ΣΤΑ ΕΡΓΟΧΕΙΡΑ ΣΟΥ .ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΑΤΗ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ .ΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΟΝ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ.
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ flower


Φιλίτσα πλάκα έκανα με τα ντεπόν γιατί σας έγραφα "μες την τρελλή χαρά" !!! Ευτυχώς είμαι καλά και συνήλθα γρήγορα. Μαλλόν η προχθεσινή βραδινή ταλαιπωρία με γλύτωσε απο χειρότερα!!!
Και να σας πω βρε κορίτσια (να εξηγήσω δηλαδή την καλή διάθεση που είχα χθες): το έχω παρατηρήσει μια ώρα να πλέξω ή να κεντήσω, αδειάζει το μυαλό μου και ηρεμώ, όσο σκασμένη και να είμαι. Αγχολυτικό υγειινό!!! Ε μετά μπαινω και βλέπω και τα νέα όλης της παρέας... είναι να μην είμαι χαρούμενη;;;
Έτσι ακριβώς είναι Άννα όταν ασχολούμαστε με κάτι που μας αρέσει πολύ (όπως είναι το κέντημα και το πλέξιμο), αισθάνομαστε γεμάτες και ηρεμούμε αφήνοντας πίσω μας όλα όσα συμβαλινουν είτε στο χώρο της εργασίας μας είτε γενικά γύρω μας.
flower sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Hardanger!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις