Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήHardanger! - Σελίδα 3 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Hardanger!

Πήγαινε κάτω 
+5
μία καλή ... μία ανάποδη
EVDOKIAKAL
kleoniki
Staurovelonia
Anna
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 15, 2011 7:05 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λοιπόν, το επόμενο βήμα μετά τη σταυροβελονιά μπορεί να είναι για κάποιον το hardanger! Ή το κοφτό αν προτιμάτε!
Πάλι μετράμε, πάντα υπάρχει ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο, ε.. πρέπει να κόψουμε και λίγο! Όσο δύσκολο κι αν φαίνεται, στην πράξη είναι απλό και θέλει απλά ήρεμες κινήσεις. Το αποτέλεσμα άλλωστε σε δικαιώνει!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Σε αυτό το σύνδεσμο θα δείτε το πρώτο μου δημιούργημα! (και ακολουθούν και άλλα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 23, 2011 1:04 pm

Καλησπέρα Φελίτσια.
Έβλεπα τις συζητήσεις σας, αλλά μου ήταν αδύνατο να γράψω έστω και μία γραμμή. Κάποια στιγμή έγραφα μία απλή καλημέρα για να δώσω την παρουσία μου, αλλά ήταν φοβερά δύσκολο να γράψω.
Με ταλαιπωρεί εδώ και πολύ καιρό μία ίωση με ξερόβηχα, πυρετό που ανεβαίνει το βράδυ και φοβερή ατονία.
Στο γραφείο υπάρχει πάρα πολλή δουλειά λόγω του ότι τελειώνει ο χρόνος και ξαφνικά πρέπει να γίνουν όλα "ΧΘΕΣ" οπότε δεν υπάρχει ούτε ένα λεπτό για διάλειμμα.
Ερχόμουν πτώμα στο σπίτι και ίσα που προλάβαινα να φτιάξω φαγητό και να κάνω τα απαραίτητα, πριν με πάρει ο ύπνος (πολλές φορές χωρίς να φάω τίποτα).
Το τριήμερο αυτό ευελπιστώ να ξεκουραστώ και να ασχοληθω λίγο με τα εργόχειρά μου santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 23, 2011 1:08 pm

Διάβασα για το καδράκι που έφτιαξες και από την περιγραφή που έκανες φαίνεται να είναι πολύ όμορφο. Περιμένω να μας δείξεις φωτογραφία από το δημιούργημά σου.
Και εδώ κάνει πολύ κρύο και το μεσημεράκι έριξε ψ ιλό χιονάκι και στο κέντρο της Αθήνας.
Καιρός ήταν βέβαια να κρώσει και λίγο ο καιρός να καταλάβουμε και λίγο χειμώνα.
Ευτυχώς που αυτές τις ημέρες θα καθόμαστε στο σπίτι και δεν θα χρειαστεί να βγούμε έξω στο κρύο να κάνουμε τις δουλειές μας. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 23, 2011 1:12 pm

Άννα, εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου περαστικά στον πονεμένο γιό σου.
Ευτυχώς που έκλεισαν τα σχολεία για τις γιορτές και έτσι η ανάρρωσή του θα είναι ταχεία αφού που θα βρίσκεται στο σπίτι το μεγαλύτερο διάστημα της ημέρας και θα έχει τη φροντίδα των γονιών του.
Εύχομαι αυτό το μικρό ατύχημα να είναι το τελευταίο άσχημο συμβάν που συνέβη στην οικογένειά σου και από εδώ και πέρα να σας συμβαίνουν μόνο καλά πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 12:10 pm

Ευδοκία!!!!!!!!!!!!! Καλώς την, περαστικά και καλή ξεκούραση! Μας έλλειψες! Και ειλικρινά χαίρομαι που είδα νέα σου!
Ευχαριστώ για τα περαστικά για τον γιο μου! Ευτυχώς είναι όντως βολικό το χρονικό διάστημα που συνέβη το "συμβάν" και για την ανάρρωση του αλλά και για μας, αλλά σήμερα που δεν πήγε για κάλαντα συννέφιασε το πρόσωπο του...

Κορίτσια ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 1:05 pm

Καλησπέρα σε όλη την σταυροβελονιά- παρέα μας. santa
Σας εύχομαι Καλά Χριστουγέννα σε όλες μας να τα περάσουμε με υγεία, αγάπη και ηρεμία, μετά από τόσα άσχημα που συνέβησαν στην Ελλάδα μας και κατ' επέκταση σε όλους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Δεκ 24, 2011 1:23 pm

ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ , ΕΥΤΥΧΙΑ ,ΧΑΜΟΓΕΛΟ .ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ.ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΟΝΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΜΙΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ.ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.
ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ.
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Δεκ 25, 2011 11:28 pm

Καλημέρα αγαπημένη παρέα της Σταυροβελονιάς. Χρόνια Πολλά !!! Ευχές σε όσους γιορτάζουν και σήμερα. ΄Εφτιαξα το καφεδάκι μου και ήρθα να το πιούμε παρέα και να τα πούμε λίγο. Η μέρα των Χριστουγέννων είναι μεγάλη μέρα γιορτής για την οικογένειά μου. Γιορτάζει ο γιος μου "το παλληκάρι μου" και πέρασε πολύ όμορφα με την οικογένεια. Σήμερα στρώνουμε ξανά τραπέζι για τους αγαπημένους φίλους μας, δηλ. το μεγάλο φαγοπότι συνεχίζεται. Και θα μου πείτε, αντί να μαγειρεύεις κάθεσαι και μιλάς; Γι'αυτό το τραπέζι όμως θα σας πω κάποια άλλη στιγμή.
Εύχομαι περαστικά στον γιόκα της Αννας και στην Ευδοκία.
Σταυροβελονιά, Φιλίτσα, ΄Αννα, Ευδοκία, Κλεονίκη Mary και σε όλες τις φίλες της παρέας , πολλά πολλά φιλιά και να έχετε μια όμορφη μέρα (και κάνει ένα τσουχτερό κρύο σήμερα ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 9:36 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ .ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΑΓΗΤΑ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ.
ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΠΗΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 12:09 pm

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!! ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Καλησπέρα και πολλές ευχές κι απο μένα σε όλες! Βαρβάρα να χαίρεσαι το παλικάρι σου! Και όλες μας να είμαστε γερές και να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας.

Και δω κορίτσια κρύο πολύ αλλά με ήλιο! Το πρωί τα αυτοκίνητά είναι μέσα στο πάγο... Οι γιορτινές μέρες πέρασαν ήσυχα με φίλους και κουμπάρους και πολύ φαγητό... (σας στέλνω και μια ωραία συνταγή για κάτι πιο ελαφρύ για να ηρεμήσουν λίγο τα στομάχια μας μέχρι την Πρωτοχρονιά!)

Αντε καλή βδομάδα από αύριο και καλό κουράγιο σε όσες απο μας δουλεύουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 12:41 pm

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΤΕ .ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΟΡΝΙΖΑ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 1:11 pm

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Χρόνια πολλά σε όλους γιόρταζαν οι ίδιοι ή τα αγαπημενα τους πρόσωπα.
Λίγες ήταν οι μέρες της "ξεκούρασης"! Πού λέει ο λόγος ξεκούρασης δηλαδή γιατί οι γιορτές μόνο για ξεκούραση δεν είναι, ειδικά για τις νοικοκυρές.

Από αύριο πρέπει να σηκωθούμε πρωί πρωί και να πάμε ξανά στη δουλειά. Και το άσχημο είναι ότι η επόμενη αργία της Πρωτοχρονιάς πέφτει Κυριακή και η επόμενη ημέρα δεν είναι αργία δυστυχώς όπως των Χριστουγέννων.
Φέτος απ' ό,τι είδα λίγο στο ημερολόγιο όλες οι αργίες πέφτουν σαββατοκύριακα...., οπότε πάει και η λίγη ξεκούραση που θα περιμέναμε.
Αλλά αυτό να ναι το τελυεταίο που θα χάσουμε και τίποτα άλλο...
santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Δεκ 26, 2011 1:31 pm

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΩΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΓΙΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΟΥΤΕ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ.ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ ΟΛΑ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΦΙΣΤΟΥΜΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ (ΑΦΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΠΙ ΠΟΔΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Δεκ 27, 2011 11:45 am

Κορίτσια να σας πω κάτι... ας μη γκρινιάζουμε..είμαστε γερές κι εμείς και οι οικογένειες μας και αυτό ειναι που μετράει... Πριν λιγο μίλησα με ένα φίλο μας που είχα καιρό να του μιλήσω και έμαθα πως ένας κοινός μας φίλος, στην ηλικία μας πέθανε. Το ήξερα απο το καλοκαίρι οτι είχε καρκίνο και μάλιστα χωρίς καμία πιθανότητα, αλλά όσο κι αν ξέρεις κάτι, όσο κι αν το περιμένεις, πάλι δεν χωνεύεται με τίποτα.
Για αυτό σας λέω... όσο κι αν ζοριζόμαστε, όσο κι αν ζοριστούμε , σημασία έχει να είμαστε γερές κι εμείς και οι δικοί μας άνθρωποι. Όλα τα άλλα τα παλευουμε η τουλάχισον θα προσπαθήσουμε όσο καλύτερα μπορούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Δεκ 27, 2011 1:05 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΑΝΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ.ΕΔΩ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΖΗΣΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝ.ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΠΟ ΜΑΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Η ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΥΠΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΘΟΥΜΕ ΕΞΥΠΝΑ.
Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.
ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΛΕΝΗ.ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤρι Δεκ 27, 2011 2:06 pm

Anna έγραψε:
Κορίτσια να σας πω κάτι... ας μη γκρινιάζουμε..είμαστε γερές κι εμείς και οι οικογένειες μας και αυτό ειναι που μετράει... Πριν λιγο μίλησα με ένα φίλο μας που είχα καιρό να του μιλήσω και έμαθα πως ένας κοινός μας φίλος, στην ηλικία μας πέθανε. Το ήξερα απο το καλοκαίρι οτι είχε καρκίνο και μάλιστα χωρίς καμία πιθανότητα, αλλά όσο κι αν ξέρεις κάτι, όσο κι αν το περιμένεις, πάλι δεν χωνεύεται με τίποτα.
Για αυτό σας λέω... όσο κι αν ζοριζόμαστε, όσο κι αν ζοριστούμε , σημασία έχει να είμαστε γερές κι εμείς και οι δικοί μας άνθρωποι. Όλα τα άλλα τα παλευουμε η τουλάχισον θα προσπαθήσουμε όσο καλύτερα μπορούμε.

Έχεις δίκιο Άννα. Μόνο εάν δούμε τα χειρότερα που συμβαινουν δίπλα μας μπορεί να καταλάβουμε ότι είμαστε καλύτερα από κάποιους άλλους συνανθρώπους μας.
Ο καρκίνος τα τελευταία χρόνια "θερίζει" χωρίς να κάνει διακρίσεις σε ηλικίες. Χτυπάει ακόμα και παιδιά και μάλιστα σε πολύ μικρές ηλικίες.
Και είναι άδικο να βλέπεις μικρές τρυφερές υπάρξεις να βασανίζονται καθημερινά με θεραπείες, επώδυνες παρακεντήσεις και παρά την ταλαιπωρία τους να χαμογελούν να ελπίζουν και να βλέπουν με αισιοδοξία το "αβέβαιο" μέλλον τους.
Έχω ζήσει από κοντά όλη αυτή την κατάσταση με τα παιδάκια που για πολλούς μήνες το νοσοκομείο είναι το σπίτι, το σχολείο, η παιδική τους χαρά, και γνωρίζω πώς νοιώθουν και τι σκέφτονται για την κατάσταση στην οποία βρισκονται άθελά τους.

Βλέποντας αυτά όντως πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι και να συνεχίζουμε να βλέπουμε το ποτήρι μας μισογεμάτο. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Δεκ 28, 2011 12:53 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Σ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΤΑ ΕΖΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΣΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΔΡΑΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΕΝΑΝ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ) ΜΕ ΓΑΡΥΦΑΛΛΑΚΙΑ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ .ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ.ΘΑ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Δεκ 28, 2011 11:56 am

Αισιοδοξία, ψυχραιμία και υγεία κορίτσια. Δεν πιστεύω οτι υπάρχει κάτι που δεν μπορούμε να κάνουμε ή να αντιμετωπίσουμε. Και το λέω έχοντας ζήσει πολύ δύσκολες καταστάσεις...


Φελίτσια περιμένω τις φωτογραφίες!!!!!
Εγώ τελειώνω ένα κασκόλ που φτιάχνω για τον τραυματία μου και ετοιμάζομαι για να αρχίζω να μαθαίνω νέες βελονιές!
Πήρα και κάτι και έφτιαξα και κάτι! Και εξηγούμαι: ο άντρας μου αγοράζει συχνά ανταλλακτικά και διάφορα απο το ebay. Μπήκα και γω ένα βράδυ και έψαχνα για αυτά που με ενδιαφέρουν! Αγόρασα λοιπόν ένα σετ απο 18 ζεύγη βελόνες πλεξίματος ( μεγέθη απο 2 μέχρι 10 χιλιοστά) με 15€! Και με την ραπτομηχανή έφτιαξα μια ύφασμάτινη θήκη για να τις έχω και συμμαζεμένες!
Θα βγάλω φωτο και θα σας τα δείξω!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Δεκ 28, 2011 12:56 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ .ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΕΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙ ΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ.ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 9:39 am

Σας ανέβασα και φωτογραφίες στο μπλογκ μου από τη θήκη και το κασκόλ!
Για να ξεκινήσω καινουργια πράγματα το 2012!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 10:37 am

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙ ΘΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΖΕΣΤΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΛΕΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΙΝΕΛΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ,ΤΟΝ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΔΩΡΟ .ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΑΣ ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 3:58 pm

Anna έγραψε:
Σας ανέβασα και φωτογραφίες στο μπλογκ μου από τη θήκη και το κασκόλ!
Για να ξεκινήσω καινουργια πράγματα το 2012!
Άννα μου Καλή Χρονιά να έχεις κοντα στην οικογένειά σου. Να είναι δημιουργικότερη από ό,τι ήταν το 2011 με καινουργιες ιδέες για τα εργόχειρά σου και γενικότερα τις κατασκευές σου.
Το κασκόλ σου υπέροχο, και πολύ θα' θελα να φτιάξω και εγώ ένα, αλλά κανένας από την οικογένειά μου δεν φοράει κασκόλ, οπότε το αφήνω προς το παρόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 4:01 pm

Anna έγραψε:
Σας ανέβασα και φωτογραφίες στο μπλογκ μου από τη θήκη και το κασκόλ!
Για να ξεκινήσω καινουργια πράγματα το 2012!
Η δε θήκη για τις βελόνες πρωτότυπη και πολύ εξυπηρετική. Επειδή και εγώ θέλω να αγοράσω βελόνες, αν σου είναι εύκολο θα μου γράψεις το site από όπου τις αγόρασες??
Θα προσπαθήσω να φτιάξω και εγώ μία θήκη για τις βελόνες μου, αλλά δε έχω ραπτομηχανή και έτσι η κατασκευή μου θα είναι hand made!! Σίγουρα δεν θα γίνει σαν τη δική σου αλλά τις βελόνες θα τις φυλάει...
santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 4:04 pm

FELITSIA έγραψε:
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙ ΘΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΖΕΣΤΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΛΕΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΙΝΕΛΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ,ΤΟΝ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΔΩΡΟ .ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΑΣ ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.
Καλή χρονιά Φελίτσια, και το 2012 να σου χαρίσει όλα όσα σου έλειψαν το 2011.
Περιμένω με αγωνία να δω το καδράκι σου. Πριν λίγο καιρό γέννησε η γυναίκα του αγαπημένου ξάδερφου και σκεφτόμουν να τους χαρισω κάτι αντίστοιχο για το δωμάτιο του μωρού τους. Βρήκα αρκετά σχέδια αλλά δεν μπορώ να καταλήξω κάπου ακόμα. Ίσως αν δω τη δική σου κατασκευή να αποφασίσω με τι θα το γεμίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 4:13 pm

FELITSIA έγραψε:
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙ ΘΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΖΕΣΤΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΛΕΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΗΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΙΝΕΛΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ,ΤΟΝ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΝΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΔΩΡΟ .ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΑΣ ΣΧΕΔΙΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.

Να σου πω την αλήθεια με ξεσήκωσες λίγο με τον σελιδοδείκτη σου.
Θυμήθηκα ότι είχα φτιάξει δύο σελιδοδείκτες για τους κουμπάρους μου και ευτυχώς τους είχα φωτογραφήσει. Ανέτρεξα λοιπόν στο κουτί με τις φωτογραφίες μου και τους βρήκα. Είχαν ένα μοτιφ χριστουγεννιάτικο και με βλέπω να ξεκινήσω έναν για μένα.
Σου εύχομαι Φελίτσια να δημιουργήσεις πολλά νέα αριστουργήματα το 2012, νασαι καλά και ευτυχισμένη με τους δικούς σου και να μαζεύεστε όσο πιο συχνά γίνεται..
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιαν 01, 2012 11:16 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 34 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΠΑΣΧΑ ,ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ,ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ..
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ.ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ,ΓΕΜΑΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΕΝΤΗΜΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΕ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Hardanger!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις