Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 11:00 am

Καλησπέρα κι απο μένα. Κυριακή φορτωμένη είχα σήμερα με μεγείρεμα , πλύσιμο, και γλυκες επισκέψεις το απογευμα- το βαφτισιμιό μου. Τωρα κάθισα και σας διαβάζω.
Κορίτσια καλό κουράγιο με τις αλλεργίες. Εχω φίλες που έχουν και βλέπω οτι είνια μεγάλο ζόρι...
Ευδοκία μου, όπως στα λεει η Φιλιτσα , συμφωνω και επαυξανω! Κάτσε ξεκουράσου, στριμωξε και τους άλλους να κάνουν κατι, και μια μερα μεσα στην Μεγάλη Βδομάδα θα είσαι αρρωστη!
Φωτεινή μου, το σπίτι μας είναι στα Λουτρά του Αγ. Νικολάου, ανάμεσα σε Σκιώνη και Αγ. Παρασκευή. Ακριβώς απεναντι μου έχω την Φιλίτσα!!! αν δεις σηματα καπνου Φιλίτσα εγω θα είμαι!!! Και κορίτσια τα βασικά κάνω μόνο αλλά... το σπίτι το εφτιαξαν οι δικοί μου. Εδω έμεναν στο ενοίκιο αλλα εκεί βγάλαν το μεράκι τους. Και το εφτιαχναν σιγά σιγά. Ο μηχανικός που το σχεδιάσε τους ειπε: "τωρα είστε 4, αλλά αυριο θα είστε 3 οικογένειες" (η δική μου , του αδερφού μου και οι γονείς μου). Με αποτέλεσμα το σπίτι να γίνει ...ΜΕΓΑΛΟ. Και όπως ξέρετε είμαστε πια μια και μόνο οικογένεια... (και μια νοικοκυρα...)
Τα βασικά θα κάνω γιατί και να θέλω ,δεν προλαβαίνω για περισσότερα! αφού σκεφτομαι να φυγουμε απο Μ. Πεμπτη, μετά τη δουλειά, για να έχω όλη την Μ. Παρασκευή στη διάθεση μου. Γιατί είναι και το μαγείρεμα στην μεση...
Αντε καλή και ησυχη Μεγάλη Βδομάδα να έχουμε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 12:22 pm

ANNA MOY SHMERA ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ .ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΓΗΚΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ .ΧΘΕΣ ΕΒΡΕΞΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ.ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ.ΜΙΑ ΑΕΡΑΣ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ.ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ...ΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΛΕΥΤΑ.
ΤΑ ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΠΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ. Very Happy I love you flower
ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 3:38 am

Καλησπέρα κοριτσάκια δεν πρόλαβα το πρωί να μπω να πω μια καλημέρα αλλά όπως σας είπα πήγα στο νοσοκομείο να πάρω το εξιτήριο και τις υπόλοιπες οδηγίες του γιατρού. Ευτυχώς μου έκοψε και τα ράμματα οπότε δεν χρειάζεται να ξαναπάω πριν βγει η ιστολογική, σε ένα μήνα περίπου θα επικοινωνήσουμε!!.(και επιτέλους την Τετάρτη θα μπορώ να λουστώ!!!!)
Το μόνο κακό είναι ότι είμαι μουδιασμένη σαν να έχω πάθει εγκεφαλικό και νόμιζα ότι είναι από την πολύ ώρα που με είχαν στο οξυγόνο ή από την πίεση που ανέβασα μετά το χειρουργείο αλλά τελικά είναι από την έλλειψη ασβεστίου οπότε αν 8 ώρες πρέπει να παίρνω 1 χάπι και πρωί βράδυ ασβέστιο και βιταμίνες και βλέπουμε!!!
Ελπίζω να μπορώ να καταπιώ και καλύτερα μέχρι το Πάσχα για να ευχαριστηθώ το κοκορετσάκι μου!!!
Το αφεντικό με πήρε πρωί πρωί τηλέφωνο να ρωτήσει κάτι αλλά πιο πολύ για να δει αν θα πάω αύριο για δουλεία … τελικά ο γιατρός με ρώτησε πόσες μέρες θέλω άδεια και του είπα 7 οπότε μετά το Πάσχα θα επιστρέψω …γιατί αν δεν επιστρέψω θα πάρω τα παπούτσια στο χέρι και δεν είναι και η εποχή κατάλληλη για εύρεση εργασίας. Αυτά εν συντομία τα νέα μου θα ξαναμπώ αργότερα πάω να ξαπλώσω να ισιώσει η πλάτη μου !! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές και το ενδιαφέρον σας!!
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 3:49 am

TI LES ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ?ΑΝ ΔΕΝ ΝΟΙΑΣΤΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΑΣ?ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 6:09 am

Κατερίνακι ξεκουράσου και ελπίζω μέχρι την Κυριακή να έχει συνέλθει και ο λαιμος σου και να απολαυσεις το κοκορετσάκι κι ολά τα καλά που θα έχετε στο τραπέζι σας! Και καλά σου λεει η Φιλίτσα: μια παρέα είμαστε και είναι απολύτως λογικό να νοιαζόμαστε η μια για την άλλη!
Κι εδω που τα λέμε με την άδεια καλά έκανες... Μπορεί να λεγαμε να τον ηχογραφήσεις ή να το βγάλεις με κάμερα όταν θα του έλεγες για ένα μήνα άδεια αλλά η αλήθεια είναι πως οι καιροί είναι δυσκολοι κι ας μην προκαλούμε...

Φιλίτσα γιατί πονάει παλυ η μεση σου, ωεω;; Τι έγινε με τη ζημιά στο σπίτι που μας έγραψες;
Ευδοκία μου, που τρέχεις όλη μερα; Και χθες το βράδυ δεν μπήκες...
Δηλαδή καμία δεν μπήκε τωρα που το παρατηρω....

Και για να ξέρετε πως σας ακούω και προσέχω τις συμβουλές σας- Βαρβάρα μου για σενα αυτό- σήμερα έδωσα και εγγράφως την αίτηση για μετάθεση στο δ/ντη μου. Κι ενω μέσα στο μυαλό μου είχα προετοιμαστεί για να του σύρω ουκ ολίγα, πρυτάνευσε η λογική -ή η γυναικεια πονηριά και διπλωματία;;;;- και του είπα οτι πρέπει να φύγω για την εξέλιξη μου και δεν είναι κατι προσωπικο κτλ κτλ.Με αποτέλεσμα το γράμμα του που συνοδευει την δική μου αίτηση να μην είναι αρνητικό και να μην διαταραχτεί το κλιμα. Και το τελευταιο είναι βασικό, γιατί η μετάθεση μπορεί να έρθει αυριο μπορεί και σε έξι μηνες....
Σας φιλώ κορίτσια. Θα τα ξαναπούμε και το βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 7:26 am

Άννα μου καλησπέρα,
Πραγματικά αυτό που έκανες ήταν πολύ λογικό. Το ότι είπες ότι, θέλεις την μετάθεση λόγω εξέλιξης και δεν τον άφησες να καταλάβει την δυσαρέσκεια σου, ήταν η πιο σωστή κίνηση.
Συμφωνώ και με την Κατερίνα που δεν τράβηξε στα άκρα τις μέρες της άδειας της.Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα στο τομέα της εργασίας είναι για να κλαις. Δεν μπορείς να βρεις το δίκιο σου ούτε κανένας αναγνωρίζει την αξία σου. Σου εύχομαι πάντως μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και η μετάθεση σου να έρθει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Φιλιά και καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 10:55 am

Βοηθήσατε και σεις Βαρβάρα μου!!!! Το τι λεει η καθεμιά σας το ακούω και το προσέχω γιατί ξερω οτι πάντα είναι γραμμένο με αγάπη! I love you
Κορίτσια ...θα πάω για υπνο, με τις κοτούλες.. γιατί κι αυριανή μερα δυσκολη φαίνεται (τελικά θα φυγουμε Πεμπτη απόγευμα... όπότε αυριο θα πρέπει να έχω τελειώσει με ότι εκκρεμεί για το σπίτι εδω!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:48 am

Smile Smile Smile Smile Καλησπέρα Άννα μου. Χθες είχα να φτιάξω τα τσουρέκια μου και τα κουλουράκια μου και μπήκα μόνο για να σας διαβάσω λίγο και έγραψα στο μπλογκ για τις ασχολίες μου.
Χαίρομαι που προχωρησες με την αίτησή σου και υπερίσχυσε η γυναικεία διπλωματική λογική.
Με το καλό να έρθουν σύντομα και τα χαρούμενα νέα για την μετάθεσή σου....
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:52 am

KALA EKANES ANNA MOY .MPRABO SOY. Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ .ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.Η ΓΛΩΣΣΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΠΟΥΜΕΡΑΓΚ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ .Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΕΛΑΜΕ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ .ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ .ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ.....(ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ).ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΑΡΑΞΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΑΣ.ΠΕΙΤΕ ΤΕΡΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΑ Ο ΘΕΟΣ...... Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:53 am

Απόψε Άννα μου είχα οδοντίατρο 2.00 ολόκληρες ώρες έφτιαχνε τα δοντάκια μου...Ευτυχώς το επόμενο μου ραντεβού είναι την Τρίτη μετά το Πάσχα...
Θα ηρεμήσω λιγάκι...
μετά έκανα 2,30 ώρες στα μέσα μεταφοράς οπόταν το καλύψαμε το 12ωρο και σήμερα!!!

Θα κάνω ένα μπανάκι και θα την πέσω γιατί το πρωί πρέπει να κυπνήσω πολύ νωρίς (τι ασυνήθιστο) για ν απάω στην εφορία)!!!!
και μετά έχει πολύ μα πάρα πολύ γράψιμο στο γραφείο..........
Και είπαμε ότι σήμερα είναι Μεγάλη Εβδομάδα????? ε????
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:56 am

FELITSIA έγραψε:
KALA EKANES ANNA MOY .MPRABO SOY. Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ .ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.Η ΓΛΩΣΣΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΠΟΥΜΕΡΑΓΚ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ .Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΕΛΑΜΕ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ .ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ .ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ.....(ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ).ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΑΡΑΞΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΣΑΣ.ΠΕΙΤΕ ΤΕΡΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΑ Ο ΘΕΟΣ...... Very Happy I love you flower

Μακάρι να βρεθεί ένας πιο απλός τρόπος για να επιδιορθώσετε την ζημιά σας...,, Φιλίτσα χωρίς να χρειαστείτε μάστορες και να κάνετε πολλά έξοδα....
Και με το καλό να ανέβεις στο χωριό σου και να ετοιμάσεις τα γλυκά σου...
Ευτυχως που θα έρθει και ο γιός σου με την κοπέλα του και έτσι θα αισθανθείς πολύ καλύτερα από τις χρονιές απου δεν είχες τα παιδιά μαζί σου...
Καλή ξεκούραση φιλενάδα μου
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:59 am

TELIKA TVRA HRUE TO INTERNET EDV STO BOLO ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΣΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ .ΣΑΣ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΔΩ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ .ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 12:24 pm

EYDOKIA MOY TA ΠAΘH TOY XΡISTOY TRABAME AYTES TIS MERES.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.....ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΧΩ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Απρ 09, 2012 11:56 pm

FELITSIA έγραψε:
EYDOKIA MOY TA ΠAΘH TOY XΡISTOY TRABAME AYTES TIS MERES.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.....ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΧΩ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower

Γι αυτό ο καιρός είναι μουντός και συννεφιασμένος Φιλίτσα μου για να συμμετάσχουμε και εμείς στην ΄Μεγάλη εβδομάδα των παθών!!!

Υπομονή και ο ουρανος θα γίνει πιο γαλανός!sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 8:39 am

Και παλι μια βιαστική καλησπέρα να σας πω! Περιμένω απο λεπτό σε λεπτό τους νονούς του μεγάλου.... Τρεξιμο και πάλι τρεξιμο αυτές οι μερες κορίτσια!
Φιλιτσα μου ελπίζω να βρεθεί η πιο βολική λύση για την ζημιά και με το καλό να δεχτεις το γιο σου και το κορίτσι του για το Πασχα! Να τους χαρείς και να περάσετε καλα!
Βαρβάρα και σεις καλά να περάσετε με την παρέα σας! Και ασε και λιγο εκμεκ και για μένα (είμαι γνωστή γλυκατζου!!!!)
Ευδοκία μου ελπίζω οι μερες να κυλουν γρήγορα στη δουλειά και συντομα να χαλαρώσεις στο σπίτι σου!
Ρονίτσα τέλειο το κέντημα !
Σε όλη την παρέα πολλά πολλά φιλιά και τα λέμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 11:27 am

ANNA MOY KAI ΓΩ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΣΕ ΘΕΣΗ ΟΡΘΗΣ ΓΩΝΙΑΣ .ΓΕΡΝΩ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΓΕΡΟΥΣ 110 ΧΡΟΝΩΝ.ΣΚΕΤΟ ΡΑΜΟΛΥ ΣΑΣ ΛΕΩ .ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ .ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΕΡΙΞΕ 20 ΠΟΝΤΟΥΣ ΝΕΟ ΧΙΟΝΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΓΕΙΑ .ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ASPEN ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ H ΣΤΙΣ ΕΛΒΕΤΙΚΕΣ ΑΛΠΕΙΣ.ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ.
ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΝΑ ΦΑΤΕ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙΤΕ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΥΠΟΜΟΝΗΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:17 pm

Anna έγραψε:
Και παλι μια βιαστική καλησπέρα να σας πω! Περιμένω απο λεπτό σε λεπτό τους νονούς του μεγάλου.... Τρεξιμο και πάλι τρεξιμο αυτές οι μερες κορίτσια!
Φιλιτσα μου ελπίζω να βρεθεί η πιο βολική λύση για την ζημιά και με το καλό να δεχτεις το γιο σου και το κορίτσι του για το Πασχα! Να τους χαρείς και να περάσετε καλα!
Βαρβάρα και σεις καλά να περάσετε με την παρέα σας! Και ασε και λιγο εκμεκ και για μένα (είμαι γνωστή γλυκατζου!!!!)
Ευδοκία μου ελπίζω οι μερες να κυλουν γρήγορα στη δουλειά και συντομα να χαλαρώσεις στο σπίτι σου!
Ρονίτσα τέλειο το κέντημα !
Σε όλη την παρέα πολλά πολλά φιλιά και τα λέμε!

Άννα μου, δυστυχώς θα δουλεψω και Μεγάλη Πέμπτη και ίσως κάποιες ώρες την Παρασκευή...
Θυμήθηκαν τώρα να ζητήσουν ενημέρωση από όλα τα καταστήματα για όλες τις υποθέσεις που έχουν αναθέσει στον εργοδότη μου. Και είναι πάρα μα πάρα πολλές υποθέσεις. Η ενημέρωση για κάθε φάκελο θέλει τουλάχιστον μισή ώρα. Εϊναι μόνο για φέτος 50 φάκελοι οπότε καταλαβαίνετε, φέτος θα σουβλίσω φακέλους αντί για αρνάκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:22 pm

FELITSIA έγραψε:
ANNA MOY KAI ΓΩ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΣΕ ΘΕΣΗ ΟΡΘΗΣ ΓΩΝΙΑΣ .ΓΕΡΝΩ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΓΕΡΟΥΣ 110 ΧΡΟΝΩΝ.ΣΚΕΤΟ ΡΑΜΟΛΥ ΣΑΣ ΛΕΩ .ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ .ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΕΡΙΞΕ 20 ΠΟΝΤΟΥΣ ΝΕΟ ΧΙΟΝΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΓΕΙΑ .ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ASPEN ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ H ΣΤΙΣ ΕΛΒΕΤΙΚΕΣ ΑΛΠΕΙΣ.ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥΣ.
ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΝΑ ΦΑΤΕ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙΤΕ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΥΠΟΜΟΝΗΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΑ Very Happy I love you flower

Φιλίτσα μου ξεουράσου όσο περισσότερο μπορείς, γιατί έπεσες απότομα στις δουλειές και η μέση σου παραπονιεται......
Πρόσεχε φιλενάδα μου γιατι έρχονται και άλλες δύσκολες ημέρες και πρέπειν να είσαι γερή και όρθια για να τις αντιμετωπίσεις!!!

και εδώ έχει πολύκρύο, και θυμίζει περισσότερο χειμώνα παρά άνοιξη. Μήπως να φτιάξω και μελομακάρονα????
scratch scratch scratch scratch scratch
καλήνυχτα και καλή ξεκούραση. Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:27 pm

Φωτεινή η ιδέα μου είναι ή έχουμε καιρό να σε διαβάσουμε????
Πράγμα που σημαίνει ή ότι δεν έχεις internet ή ότι τώρα που τα παιδιά είναι σπίτι δεν προλαβαίνεις να γράψεις...
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 12:29 pm

Κατερίνα μου, άραξε την τώρα που μπορείς και όλα θα πάνε καλά. Και σύντομα θα τα πούμε και από κοντά.

Βαρβάρα μου καλή ξεκούραση και σε σένα και αύριο θα τα πούμε πρωί πρωί, πίνοντας το καφεδάκι μας...

Σταυροβελονιά μάλλον δουλεύεις αυτές τις ημέρες και δεν σε ακούμε καθόλου. Καλή δύναμη και υπομονή.

Ronitsa, Ελένη, Κλεονίκη, ΕΥΗΑ, Φανή, και στην υπόλοιπη παρεούλα μας καλη νύχτα και καλό ξημέρωμα να έχουμε sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 7:59 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΧΘΕΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΤΥΧΟΥΝ , ΚΑΘΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ. ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΖΥΜΙ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 8:46 pm

EYDOKIA MOY H ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥΒΛΙΣΕΙΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ .ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ .ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΕΚΜΕΚ?ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ?ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΩΡΑ Η ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ?ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ .ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΓΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ?ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥ?ΦΩΤΕΙΝΗ ,ΕΥΗΑ,ΕΛΕΝΗ,RONITSA,ΦΑΝΗ,ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΤΣΙΑ.
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 8:58 pm

Καλημέρα κοριτσάρες μου. εδώ και 1,30 ώρα τρέχω να απλώσω να μαζέψω και τα συναφή και σε λίγο φευγω και εγώ για δουλειά θα τα πούμε αργότερα.
Φιλάκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 9:08 pm

Καλημέρα Ευδοκία μου,
Είδα ότι είσαι μέσα και πέρασα να σου πω μια καλημέρα. Μη σταματήσεις τις δουλειές σου
για να απαντήσεις, θα τα πούμε κάποια στιγμή στη διάρκεια της ημέρας.
Φιλιά και καλή δουλειά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Απρ 10, 2012 9:22 pm

KALHMERA BARBARA ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ .ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΚΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΜΕΚ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΤΡΩΣ ΛΑΔΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις