Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:47 am

Καρδούλα μου θα κλείσω , πρεπει να πάω να φάω κάτι...Καλό βράδυ και αυριο μια ωραία λιακάδα να είναι συντροφιά στις δουλειές μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:49 am

Έτσι ειναι. Μήπως φταίει το ότι κουβαλάνε στην πλάτη τους το φορτίο ότι είναι άντρες άρα πρέπει να ειναι σκληροί και ΑΝΤΡΕΣ!!!! Οπότε ναι μεν δείχνυν εξωτερικά τον σκληρό τους χαρακτήρα αλλά μέσα τους μένουν πάντα παιδιά!!!!????? Λέω εγώ τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:50 am

Καλή ξεκούραση γλυκιά μου Καλό ηλιόλουστο σαββατοκύριακο sunny
sunny sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:50 am

BARBARA MOY ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ?ΑΥΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ ΜΟΥ.
ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ.....
Στα 1530, στη βενετοκρατούμενη Κέρκυρα, ένας τίμιος νέος, ο Στέφανος, γύριζε κάποια μέρα από την πόλη στο χωριό του. Στον δρόμο συνάντησε κι άλλους οδοιπόρους, κι έτσι βάδιζαν όλοι μαζί συντροφιά. Κάποια στιγμή διέκριναν μακριά μερικούς νεαρούς, πού μετέφεραν αλεύρι από τον μύλο. Η παρέα του Στέφανου μπήκε σε πειρασμό. - Δεν τους κλέβουμε το αλεύρι; είπαν μεταξύ τους. Κανείς δεν μας βλέπει. Θα το μοιραστούμε και θα το μεταφέρουμε στα σπίτια μας. Όλοι συμφώνησαν, εκτός από τον Στέφανο. - Είναι αμαρτία! διαμαρτυρήθηκε. Κι ύστερα, δεν θα ξεφύγουμε τη δικαιοσύνη. Θα τιμωρηθούμε σαν ληστές και κακοποιοί. Εκείνοι όμως ήταν αποφασισμένοι. Κι όταν πλησίασε η λεία τους, επιτέθηκαν στα παιδιά, τα έδειραν και άρπαξαν το αλεύρι. Οι νεαροί, δαρμένοι και κακοποιημένοι, πήγαν στα σπίτια τους και διηγήθηκαν το επεισόδιο. Ύστερα ειδοποίησαν τον διοικητή, τον Σίμωνα Μπάϊλο, κι εκείνος έστειλε στρατιώτες για να συλλάβουν τους κακοποιούς. Οι στρατιώτες συνέλαβαν σαν ύποπτο μόνο τον Στέφανο, γιατί οι άλλοι είχαν εξαφανιστεί. Εκείνος βάδιζε αμέριμνος, έχοντας πεποίθηση στην αθωότητά του. Απολογήθηκε στους στρατιώτες με ειλικρίνεια, αλλά δεν τον πίστεψαν. Τον έδεσαν και τον έκλεισαν στη φυλακή. Όταν τον οδήγησαν στον κριτή, ομολόγησε πάλι την αλήθεια: - Βάδιζα με τους ληστές, αλλά μέρος στη ληστεία δεν έλαβα. Άδικα με κατηγορείτε. Ο δικαστής όμως δεν τον πίστεψε και τον καταδίκασε. - Ποιά τιμωρία προτιμάς, τον ρώτησε, να σου κόψουν τα χέρια ή να σου βγάλουν τα μάτια; Κι εκείνος, περίλυπτος, προτίμησε τη δεύτερη, γιατί του φάνηκε λιγότερο οδυνηρή. Με θρήνους και οδυρμούς οδηγήθηκε στον τόπο της καταδίκης, όπου εκτελέστηκε η φοβερή απόφαση. Ο Στέφανος τώρα, ανίκανος για μετακινήσεις, χειραγωγείται από τη μητέρα του. Δεκαοχτώ μίλια από την πρωτεύουσα του νησιού ήταν χτισμένη η παραθαλάσσια πόλη Κασσιώπη. Ήταν γνωστή για ένα ναό της Θεοτόκου, από τον όποιο περνούσε πλήθος λαού και προσκυνούσαν τη θαυματουργή της εικόνα. Ο Στέφανος αποφασίζει και πηγαίνει στην πόλη αυτή. Θα μένει στον ναό της Θεοτόκου και θα ζητά ελεημοσύνη από τους φιλάνθρωπους. Προσκύνησε με τη μητέρα του τη θαυματουργή εικόνα και παρακάλεσε τον διακονητή μοναχό να του παραχωρήσει ένα κελλάκι για τη διαμονή του. Την πρώτη βραδιά έμειναν μέσα στην εκκλησία. Η μητέρα του, κατάκοπη, κοιμήθηκε αμέσως. Ο ίδιος όμως δεν μπορούσε να ησυχάσει από τους πόνους. Κάποια στιγμή τον πηρε ένας ύπνος ελαφρός. Νοιώθει τότε δυο χέρια να τον ακουμπούν και να ψηλαφούν τις κόγχες των ματιών του. Ήταν τόσο αισθητό, ώστε ξύπνησε αμέσως και αναρωτιόταν ποιος να τον είχε αγγίξει. Και τότε βλέπει μπροστά του μια γυναίκα λαμπροφορεμένη και λουσμένη στο φώς. Στάθηκε λίγο κι ύστερα εξαφανίστηκε. Γυρίζει ο Στέφανος και βλέπει τα καντήλια αναμμένα. Ξυπνάει τη μητέρα του και τη ρωτάει: - Ποιος άναψε τα καντήλια; - Σώπα και κοιμήσου, του λέει εκείνη, νομίζοντας πώς το παιδί της ονειρεύεται. Εκείνος όμως επέμενε: - Βλέπω την εικόνα της Θεοτόκου. Δεν είναι φαντασίες αυτά πού σου λέω! Τότε η μητέρα ανασηκώθηκε και κοίταξε με ανησυχία και λαχτάρα το πρόσωπο του. Ναι, δεν την απατούσαν τα μάτια της. Ζούσε τη στιγμή εκείνη ένα ολοζώντανο θαύμα: Οι κόγχες του παιδιού της στολίζονταν από δύο γαλανά μάτια! Ενώ, πριν την τύφλωση, τα μάτια του Στέφανου ήταν μαύρα! Αμέσως, μητέρα και γιος ευχαρίστησαν με δάκρυα χαράς την Υπεραγία Θεοτόκο για τη γρήγορη επέμβασή της. Από τον θόρυβο πηρε είδηση ο νεωκόρος μοναχός κι έτρεξε στον ναό για να δει τί συμβαίνει. Τ΄ ολοφάνερο θαύμα τον συγκλόνισε κι έφυγε γρήγορα για τη χώρα, για ν΄ αναγγείλει το γεγονός στον διοικητή. Εκείνος, παραξενεμένος, πήρε μαζί του τους προκρίτους της Κέρκυρας κι επισκέφθηκε τον Στέφανο. Είδε τα νέα μάτια στις κόγχες τους και θαύμασε. Είδε ακόμη, σαν απόδειξη, και το σημάδι στα βλέφαρά του από το πυρακτωμένο σίδερο. Μέσα του όμως ο διοικητής είχε και κάποια αμφιβολία. Γι΄ αυτό, όταν επέστρεψε στη χώρα, καλεί τον δήμιο και τον ρωτάει: - Έβγαλες, πραγματικά, τα μάτια του Στέφανου, όπως είχα διατάξει; - Βεβαίως τα έβγαλα. Βρίσκονται ακόμη μέσα σε μία λεκάνη. Ορίστε! Ο Μπάϊλος κοίταξε ανήσυχος τη λεκάνη. Πράγματι μέσα σ΄ αυτήν υπήρχαν δύο μάτια, και μάλιστα μαύρα μάτια, όχι γαλανά, σαν κι΄ αυτά πού είχε τώρα ο Στέφανος. Η αλήθεια αποδείχθηκε με τον πιο εύγλωττο και πειστικό τρόπο. Κι΄ ο ηγεμόνας, αφού ειδοποίησε να φέρουν τον Στέφανο, του ζήτησε συγνώμη και τον αποζημίωσε με πλούσια δώρα. Τέλος, ανακαίνισε μ΄ επιμέλεια τον περίβολο του ιερού ναού της Θεοτόκου. Πηγή: Παναγία η Κασσιωπία, Μέγας Συναξαριστής της Ορθοδόξου Εκκλησίας



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:05 pm

Αυτό το κατακίτρινο χρώμα στα τριαντάφυλλα μου λείπει και μένα Φιλίτσα μου. Κάποτε η μητέρα είχε μια τριανταφυλλιά που ήταν κίτρινη και στο τελείωμα τυς τα πέταλα είχαν μια πορτοκαλί απόχρωση. Σκέτη ζωγραφιά ήταν τα τιαντάφυλλα!!!

Πολύ καλό το κείμενο που σου έστειλε ο πνευματικός σου Φιλίτσα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:23 pm

EYDOKIA ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΣΤΟ FORUM.ΑΝ ΕΝΟΧΛΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ,ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:36 pm

Εμένα δεν με ενοχλεί Φιλίτσα μου. Αντίθετα είναι κειμενα που μας βοηθούν να πάρουμε κουράγι και να πιστέψουμε περισσότερο στις αξίες που έχουν χαθεί από την ζωή μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:50 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ,ΕΝΑΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΕΡΑ ΑΠΟΡΩ .ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ, ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ, ΤΟΝ ΕΡΑΓΚΟΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ. ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROFICIENCY ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΡΩΝΟΤΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ .
ΕΝΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΔΥΟ ΓΕΦΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ.
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ 80 ΤΜ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΕΧΩ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΚΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 5 ΑΤΟΜΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!
ΦΙΛΙΤΣΑ ΕΣΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ? ΕΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΗΔΕΥΤΕΡΗ. ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ [ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ , ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ] ΤΟ ΧΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ. 23 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ. ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΜΗΜΑ , ΠΑΙΔΟΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ. ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:53 pm

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ, ΕΙΠΑΜΕ ΕΔΩ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 1:18 pm

Roula έχεις δίκιο. όσα χρήματα και να έχεις τόσα ώστε να μπορείς να αγοράσεις τα παντα, δυστυχώς είναι κάποια πράγματα που δεν μπορείς να τα αγοράσεις ποτέ.
Το πρώτο και κυριότερο είναι η υγεια, που δυστυχώς όσο την έχουμε δεν καταλαβαίνουμε την αξία της αλλά όταν αρχίσουν οι πρώτες ενοχλήσεις όλοι ανησυχούμε και ευχόμαστε να μην είναι κάτι σοβαρό και να γίνουμε σύντομα καλά...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:24 pm

ROYLA MOY ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΕΚΕΙ Η ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ Η ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ .ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ .ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΘΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΟ SKYPE ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ .ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ .ΕΙΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ Ο ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΑΜΟΡΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΟ?
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΟΤΙ Η Υ Γ Ε Ι Α ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:32 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΦΙΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ, ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ. ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ, ΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙΣΑΝ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕΚΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ, ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΣΑΝ ΝΕΡΟ ΚΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:55 pm

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/ΚΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:27 pm

Καλημέρα κορίτσια.
Εγώ το έχω ήδη πάρει απόφαση ότι πρώτα η κόρη μουκαι μετά ο γιός μου θα φύγουν από την Ελλάδα για να πάνε κάπου όπου σίγουρα θα βρούν δουλειά. Η θυγατέρα μου μου το έιπε ξεκάθαρα ότι μόλις τελειώσει το πανεπιστήμιο θα κάνει μεταπτυχιακά και θα φύγει στο εξωτερικό για δουλειά.
Και έχει δίκιο να σκέφτεται και να προγραμματίζει από τώρα το μέλλον της. Το άσχημο θα ήταν να ονειροβατεί και να ελπίζει ότι όλα θα αλλάξουν μέχρι τότε που θα τελειώσει το πανεπιστήμιο. ¨οπως φαίνεται και καταλαβαίνουμε όλες μας τίποτα δεν θα καλυτερέψει, αντίθετα όλα ηγαίνουν από το κακό στο χειρότερο. Και φυσικά δεν θέλω να είμαι τόσο απαισιόδοξη, αλλά πρέπει να βλέπουμε κάποια πράγματα όπως είναι και να μην δίνουμε ψεύτικες ελπίδες στα παιδιά μας. Γιατί κάποια μέρα έκείνα θα είναι που θα μας ρίξουν τις ευθύνες εάν κάνουν λάθος επιλογές επειδή βασίστηκαν σε όσα εμείς τους είπαμε....
Να έχουν υγεια πάνω από όλα και όλα τα άλλα θα γίνουν όπως πρέπει και όπως έχει γράψει για τον καθένα μας....
Καλημέρα σας sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 5:32 am

Καλησπέρα κορίτσια!!
Ένα βράδυ δεν μπήκα και έχασα τόσα πράγματα,αλλά δεν αισθανόμουν καλά είχα μια ανεξήγητη ατονία,Ευδοκία μου εύχομαι οχι μόνο εγω και ο καλός μου να έχουμε μια γλυκιά ζωή αλλά και όλος ο κόσμος.Όσο για τα κουτιά που λέτε δεν νομίζω να λείπουν απο κανένα Ελληνικό σπίτι,θυμάμαι το πατρικό μου,βλέπω το δικό μου και απο το πουθενά αποκτάμε καινούργια έπιπλα.Φιλίτσα πολύ ωραίο αυτό που μοιράστηκες μαζί μας και μην αγχώνεσαι οτι μας ενοχλείς.
Φιλιά σε όλες I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 10:39 am

Είδες βρε Φανή πως είναι; Μια μερα δε μπαινεις και μετά δεν τις προλαβαίνεις!!!!

Φιλίτσα μου , εγω στο έχω ξαναπει, δεν ενοχλείς και το κείμενο είναι πολύ όμορφο! (πολλές φορές έχω την αίσθηση πως γιατρευεις τις ψυχές μας, με τις φωτογραφιες σου, τα κείμενα...).
Ρούλα μου εγω, γεροί να ναι, μετράω 4 αντρες τριγύρω μου : συζυγο, 2 γιους και εργένη αδερφο. Κόλαση. Δεν ξέρεις ποιος είναι πιο μωρό από τον άλλο... Τους βλέπω καμιά φορά να πνίγονται σε μια κουταλιά νερο και απορω... Γεροί να είναι και οι τεσσερις αλλά γερή να μαι κι εγω να τους φροντίζω γιατι μόνοι τους δεν τους βλέπω καλά!
Για όλα τα κορίτσια: τα παιδιά μας οχι μόνο είναι λογικό νά θέλουν να φυγουν αλλά επιβάλλεται.Τι ζητουμενο είναι να ζήσουν σε μια σωστή κοινωνία με αξιοκρατία και ευνομία κι όχι να κάθονται εδω περιμένωντας...δε ξερω και γω πια τι. Ειλικρινά το λέω, πως αν τα αγορια ήταν πιο μικρά (5, 6 χρονών) θα πιέζα τον αντρα μου να φυγουμε οικογενειακώς! Να μη χαράμιζα ουτε τη δική μας ζωή!
Και να σας πω γιατί: μια ζωη δουλευουμε και παλευουμε και οι δυο, είμαστε συνεπεις φορολογούμενοι σε όλα (αλλώστε ως μισθωτοι δεν μας ρωτάει και κανεις) και τη δουλειά δεν την φοβόμαστε! Γιατί λοιπόν να μην ζούμε σε ένα κρατος που να μας σεβεται και μας αξίζει;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 10:43 am

Το θέμα είναι οτι τα αγόρια πια είναι πολύ μεγάλα για να ξεκινησουν από την αρχή και δεν θέλουν. Ελπίζω να μην φτάσουμε και στα πολυ χειρότερα, γιατί τότε η μόνη εναλλάκτική θα είναι να φύγει μόνο ο άντρας μου...
Αλλά μέχρι να φτάσουμε εκεί - που ποτέ να μην φτάσουμε εκεί- εγω θα σκάω χαμόγελα, γιατί πολύ καλά το λεει η Ρούλα: σαν την υγεία δεν έχει! Κι αφου είμαστε γεροί, όλα παλευόνται!
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 10:48 am

ANNA MOY SOY EYXOMAI OLA NA SAS PANE KALA .ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΟΥ .ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΧΑΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 12:50 pm

Καταρχήν Άννα μου έχεις απόλυτο δίκιο, μέχρι να έρθουν τα χειρότερα εσύ συνέχισε να χαμογελάς και να φωτίζεις όλη την παρεούλα μας με το λαμπερό χαμόγελό σου.
Όσο για το θέμα της μεγάλης φυγής. Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξεσηκωθούμε οικογενειακώς όλοι να φύγουμε. Εντάξει τα παιδιά μας, που έτσι κι αλλιώς είναι μικρά και σπουδάζουν κάνοντας σχέδια για το μέλλον τους, είναι φυσικό να θέλουν να φύγουν για κάπου καλύτερα όπου θα αναγνωρίζεται η δουλειά τους. Αλλά εμείς τώρα δεν νομίζω ότι μπορούμε να φύγουμε για κάπου αλλού!!!! Μάλλον δύσκολο θα είναι. Έχουμε ηδη φτιάξει μία βάση εδώ και όσο άσχημα και αν είναι τα πράγματα δεν νομίζω ότι είναι δυνατόν να φύγουμε τώρα.
ΑΛλά ποτλε δεν πρέπει να λέμε ΠΟΤΕ, γιατί δεν ξέρει κανείς τι του ξημερώνει η αυριανή ημέρα.
Ας συνεχίσουμε να χαμογελάμε (όπως εσύ Άννα) λοιπόν με όλα αυτά τα μικρά καθημερινά και απλά θέματα που μας αρέσουν και ας ελπίσουμε ότι τα πράγματα δεν θα γίνουν χειρότερα για μας΄!!!! Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 10:30 am

Χαμόγελο και αισιοδοξία μόνο έτσι θα την βγάλουμε καθαρή!
Αλλο ένα τρελο σκ περασε.... δουλειές, μαγειρεμα, φασίνα και .... ντουλάπες (ολοι τις βερμουδες τους ζητάνε!!!). Και πάλι καλά!
Κορίτσια πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα, να μπω και για μπανάκι και να διαβάσω και το "πες ένα αριθμό" (Ευδοκία το είχες προτείνει νομίζω!)
Καλό βράδυ και καλη βδομάδα να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 1:26 pm

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 2:36 pm

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΛΕΙΨΕ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΠΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΣΟΥ? ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙΑ? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΡΩΓΕΣ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΕΥΡΙ, ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ κτλ.

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΜΟΟΟΟΟΝΗ ΜΟΥ. ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ. Ο ΑΙ ΓΙΩΡΓΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ, ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 10:55 pm

Καλημέρα σε όλη τη blogoπαρέα,
Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα κίτρινα τριαντάφυλλα μου. Δεν πίστευα ότι θα σας άρεσαν τόσο.
Να είστε όλες καλά και να έχετε μια όμορφη εβδομάδα,
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 4:23 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ .
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΣ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥΣ.
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑΣ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ .ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 5:29 am

KORITSIA ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ .ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΟΤΙΣΜΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις