Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 5:33 am

TELIKA ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 6:05 am

ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 7:41 am

FELITSIA έγραψε:
KORITSIA ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ .ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΟΤΙΣΜΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy I love you flower

Μπράβο Φιλίτσα μου, ευχαριστούμε που μας υποδέχθηκες στο FELITSIA.
Σου εύχομαι, ο Άγιος Ιωάννης να γίνει ο αγαπημένος προορισμός πολλών.
Η θέα είναι μαγευτική. Χρώματα, φως και αρώματα παντού.
Να είστε καλά και να απολαμβάνετε αυτόν τον επίγειο παράδεισο.

Πολλά φιλιά και καλή συνέχεια,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 8:15 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥ .ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΑΝ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟΝ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΠΑΡΕΑ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:12 am

Axxxxxx Φιλίτσα τι ομορφιές είναι αυτές!!!!!!!! Πάλι ταξιδάκι με έστειλες!!!! Καλή μου εννοείται ότι θα αν ακούσουμε κανένα τυχερό που σκεφτεται που να παει για σένα θα πούμε!
Κι αν μου επιτρέπεις, αμα καλοκαιριάσει για τα καλά, θα γράψω και κατι στο μπλογκ!

Κοριτσάρες τι κανετε; Φωτεινή τους εστειλες σχολειο; Ηπιες καφεδάκι με την ησυχία σου;
Μας έλειψες!
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Στο νυχτολουλουδο και τον άντρα της! (το μισό μου σόι γιορτάζει κορίτσια σήμερα!)

Κατά τ΄αλλα... ζορικη μέρα σήμερα... μπήκα στις 7μιση στη δουλειά και και πήρα μια ανάσα (5λεπτά -οσο παιρνει να φτιάξεις ένα καφέ και να πας τουαλέτα- στις 1). Και φυσικά αρχισε το ζόρι μου: αναψαμε το αιρκοντίσιον!!!! το οποίο είναι πάνω απο το κεφάλι μου! με πονοκέφαλο γυρισα , πριν λιγο συνήλθα!

Φιλιτσα μου ευχαριστώ που κάθε φορά λές "καλά αποτελεσματα", ξέρω τι εννοεις, αλλά καλή μου αυτά συνήθως αργούν.... εκτος αν έχεις κανένα γνωστο και γω "ντεν εχω καρντιά μου!"

Καλό βράδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:33 am

ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ , ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΑΙ ΓΙΩΡΓΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΝΑΩ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΧΙ ΜΕ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:42 am

KARNTIA MOY ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ .ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ .ΟΥΤΕ ΔΟΝΤΙ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ?ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑ?ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΟΥΝ .ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΝΤΗΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΟΥ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 12:20 pm

Καλησπέρα κορίτσια,
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όσους γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους που γιορτάζει,Φιλίτσα με τις φωτογραφίες που μας στέλνεις είναι σαν να πηγαίνουμε διακοπές για λίγο να'σαι πάντα καλά να χαίρεσαι τον παράδεισο σου και να τον φροντίζεις.
Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση σε όλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 12:23 pm

NA SAI ΚΑΛΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΣΟΥ .ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΑΠΟ ΚΕΙΝΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ...ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ?ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 1:04 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΦΩΝΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΣΟΥ ΣΟΙ. ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ: ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΛΟΓΙΣΤΗ,ΕΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΗ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ. I love you I love you I love you

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 7:59 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΟΝΙΤΣΑ
ΒΛΕΠΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ. ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 10:29 pm

KALHMERA FVTEINH KAI ROYLA NA EISTE KALA KAI S EYXARISTV FVTEINH MOY GIA TA SXOLIA GIA TIS FVTOGRAFIES .ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΤΡΑΒΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΝΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:31 am

EF75 έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΦΩΝΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΣΟΥ ΣΟΙ. ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ: ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΛΟΓΙΣΤΗ,ΕΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΗ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ. I love you I love you I love you

Φωτεινή μου καλησπέρα και καλώς επέστρεψες στν παρεούλα μας μετά τις διακοπές του Πάσχα. Τα κατάφερες σήμερα και τελείωσες με τις εξωτερικές σου δουλειές ή έμειναν και κάποιες για αύριο????
Για να λες ότι θα απογοητευτείς αν ακυρωθεί η εκδρομή που σου ανακοίνωσαν αρχίζω να υποψιάζομαι ότι η εκδρομή αυτή θα γίνει σε κάποιο μέρος όπου μπορείς να συναντήσεις κάποια ή κάποιες από την παρέα μας?????
Αυτό είναι??? Όπως και αν έχει, εύχομαι η εκδρομή σου ναπραγματοποιηθεί!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:34 am

roula.o έγραψε:
ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ , ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΑΙ ΓΙΩΡΓΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΝΑΩ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΧΙ ΜΕ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

Όλα να πάνε καλά roula και να το ξεχάσεις πολύ γρήγορα αυτό που σε στεναχώρησε. Αφού υγεία υπάρχει όλα τα άλλα θα περάσουν γρήγορα...
flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:49 am

Φιλίτσα μου κάθε φορα μας παρουσιάζεις όλο και καλύτερες φωτογραφίες. Και κάθε νέα σου φωτογραφία είναι καλύτερη από την προηγούμενη και είναι τοσο ζωντανές που θαρρείς ότι μόλις απλώσεις το χέρι σου θα κόψεις ένα τσαμπί σταφύλια ή ένα μοσχομυριστό ροδάκινο. Η ακόμα θα σκύψεις πάνω στις φρέζες για να μυρισεις το γλυκό τους άρωμα.
Υπέροχο τοπίο Φίλίτσα μου νασαι καλά και να το χαίρεσαι και μαζί με σένα να το χαιρόμαστε και εμείς με τις φωτογραφίες σας. flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:31 am

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια!
Να αρχίσω με την γειτονισσα πρώτα: Ρούλα ελπίζω να πέρασε ανώδυνα οτι σε σταναχωρησε! Αφού δεν είναι θέμα υγείας, οπως πολυ σωστά λεει η Ευδοκία, και εσυ το ξέρεις πολύ καλά, παλευεται! Κι αν χρειαστείς κάτι , κι εμεις μπορούμε να βοηθήσουμε, εστω και για να πεις κάπου το ζόρι σου, εδω είμαστε όλες! (με διαφορά φάσης ίσως, αλλά παρούσες όλες!)
Φωτεινούλα, τις προλαβες τις δουλειές σου; Το χαρηκες τουλάχιστον το πρωινό καφεδάκι χωρίς τα παιδια; Με το καλό να πάνε κι ολα καλά με την εκδρομή...
Κι έχω μια πρόταση: μιας και διακοπές σε εξωτικους προορισμους δεν προβλέπονται, και αφου αρχισε η Φιλίτσα, τι λετε οταν αρχίσουν οι ζέστες να αρχίσουμε να ανεβάζουμε φωτογραφιες απο παλιες διακοπές ή απο τα μερη της η καθε μια;;;; Η Φανη θα μας ανεβάσει απο Κρήτη, η Ρονίτσα απο Μυτιλήνη, η Φωτεινή απο 2ο ποδι Χαλκιδικής, εγώ από 1ο και φυσικά η Φιλίτσα θα συνεχίσει να μας στέλνει απο Αγιο Ιωάννη!!!! Καθε μέρα κι ένα ταξίδι!!! (Βαρβάρα το δικό σας που είναι, ξέχασα....)
Ε λιγο θα δουμε απο δω, λίγο απο κεί... θα γυρισουμε όλη την Ελλάδα! χαχαχαχ ( τι λεω παλι η τρελή;;;;;;;;;;;;;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:32 am

Δεν τρελάθηκα κορίτσια αλλά αρχισα να συμμαζευω ντουλάπες ... και τρωω μεγάλη πικρα!
Φιλιά σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:49 am

Anna έγραψε:
Χαμόγελο και αισιοδοξία μόνο έτσι θα την βγάλουμε καθαρή!
Αλλο ένα τρελο σκ περασε.... δουλειές, μαγειρεμα, φασίνα και .... ντουλάπες (ολοι τις βερμουδες τους ζητάνε!!!). Και πάλι καλά!
Κορίτσια πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα, να μπω και για μπανάκι και να διαβάσω και το "πες ένα αριθμό" (Ευδοκία το είχες προτείνει νομίζω!)
Καλό βράδυ και καλη βδομάδα να έχουμε!
Αννα μου αν λέμε το ίδιο βιβλίο (Σκέψου έναν αριθμό του JOHN VERDON) είναι πολύ καλό. Χθες τελείωσα επίσης και το ττρίτο βιβλίο που μου έδωσε ο ξάδερφός μου με τίτλο "ΤΑ 12 ΣΤΡΑΝΤΙΒΆΡΙΟΥΣ" του Ι. ΜΠΙΤΖΙ, που είναι και αυτό αστυνομικό μα ωραία πλοκή επίσης.
Από τα τρία βιβλία που μου έδωσαν τα ξαδερφια μου μου άρεσε πολύ το πρώτο που διάβασ Ο ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΜΑΝΧΑΤΑΝ και μετά το ΣΚΕΨΟΥ ΕΝΑΝ ΑΡΙΘΜΟ.
Τώρα πρέπει να βρω ένα νέο βιβλίο να διαβάσω όταν θα ταξιδεύω με τα μέσα συγκοινωνίας για τις εξωτερικές μου δουλειές..... Ποιό όμως οεο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:35 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΛΑ ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΟΠΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ FORUM.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΠΟ ΒΙΒΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΤΟ ΝΗΜΑ " ΤΗΣ ΧΙΣΛΟΠ ΚΑΙ Ο ΜΠΡΟΥΤΖΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΤΗΣ ΠΩΛΙΝΑ ΣΙΜΟΝΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ {ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ] ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΙΣΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΤΗΣ ΝΕΚΡΗΣ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑΣ" ΜΙΑΣ ΤΟΥΡΚΑΛΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΚΛΑΒΩΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ.
ΑΝΝΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΛΛΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΤΟΣΑ ΜΕΡΗ ΦΕΤΟΣ, Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:37 am

Και εγώ απού πού θα σας στειλω φωτογραφίες οεο???
Από τα εξωτικά μέρη που πηγαίνω για δουλειά????
Ή από το εξωτικό και μακρινό ειδυλλιακό χώρο που σχηματίζουν οι φάκελοι πάνω στο γραφειο μου?????? cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:42 am

roula.o έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΛΑ ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΟΠΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ FORUM.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΠΟ ΒΙΒΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΤΟ ΝΗΜΑ " ΤΗΣ ΧΙΣΛΟΠ ΚΑΙ Ο ΜΠΡΟΥΤΖΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΤΗΣ ΠΩΛΙΝΑ ΣΙΜΟΝΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ {ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ] ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΙΣΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΤΗΣ ΝΕΚΡΗΣ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑΣ" ΜΙΑΣ ΤΟΥΡΚΑΛΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΚΛΑΒΩΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ.
ΑΝΝΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΛΛΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΤΟΣΑ ΜΕΡΗ ΦΕΤΟΣ, Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.
Να είσαι σίγουρη roula μου ότι θα κάνουμε πολλές προσευχές για την κορη σου και να γίνει πραγματικά ότι καλύτερο για αυτήν.
Τα βιβλία της Χισλοπ τα έχω διαβάσει και τα τρία. και το Νησί και το Νήμα είναι πολύ καλά αλλά ο Γυρισμός ναι μεν ήταν καλό και ιστορικό αλλά όχι το ίδιο καλό με τα άλλα δύο.
Μάλλον θα αρχίσω την μάγισσα του φθινοπώρου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Τρι Απρ 24, 2012 11:48 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:45 am

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ. ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:50 am

το είχα πάρει κάποια στιγμή γιατί είχα ακούσει καλές κριτικές για την ιστορία του οπότε μάλλον ήρθε η στιγμή να το ξεκινήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marygian




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:58 am

Ρονίτσα,στο μπλόγκ μου θα βρεις το σχέδιο που ζήτησες,δεν εχω το μειλ σου(κάτι έχει αλλάξει κ δεν μπορω να το βρω από κει που έστελνα)αν θες στείλτο μου απο δω να σου στέλνω σχέδια.Φλιά !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:02 pm

Ρούλα εννοείται οτι θα προσευχηθούμε όλες μαζί για το κορίτσι σου,μακάρι να είχα χρόνο και εγώ για διάβασμα,αλλά δεν με βλέπω για τα επόμενα 3-4 χρόνια μέχρι να ξεπεταχτούν τα βλαστάρια μου.Άννα μου πότε θέλεις να έρθεις διακοπές στην Κρήτη για να ξέρω να σου ανεβάσω τις φωτογραφίες.
καλό βράδυ σε όλα τα κορίτσια και όταν λέω όλα εννοώ όλα!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις