Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:07 pm

EYDOKIA ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ (Η ΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ)
ΡΟΥΛΑ ΜΑΝΤΕΥΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ .ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΗ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΟΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥΣ .ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ.
ΡΟΥΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΤΖΙΝΟ ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΤΩΡΑ.ΛΙΓΟ ΒΑΡΕΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΗΣΙ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ .ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΩΣ ΝΑ ΕΣΤΙΑΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΟΠΩΣ ΝΑΝΑΙ .ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
marygian




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:15 pm

Ευδοκία,διαβάζω και γω πάρα πολύ και μου άρεσε και μένα το "σκέψου έναν αριθμό",οπότε μπορώ να υποθέσω πως έχουμε το ίδιο γούστο.Σου προτείνω αυτό που διαβάζω τώρα και είναι το πρώτο μιας τριλογίας.Είναι το BLUE MONDAY του NICCI FRENCH,αστυνομικό με ψυχολογία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:21 pm

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:33 pm

ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ .ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΓΕΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΛΑΕΙ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ .ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ ,Η ΠΕΙΡΑ ΜΑΣ.ΟΙ ΛΥΠΕΣ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ.ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΛΥΘΕΙ .... sunny Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 12:40 pm

ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΟΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΝΟΥΝ ΕΝΩ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ, ΔΟΥΛΕΨΕ, ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟ ΑΝΗΘΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:13 pm

DEN TO JEREIS ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?ΑΝ ΒΟΗΘΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΕΓΡΑΦΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ .ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΕΥΣΗΜΑ ΟΛΟΙ.ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΝΤΙΜΟΣ,ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΤΙΜΟΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΔΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ.ΕΓΩ ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ABIJAN. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 1:21 pm

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ABIJAN ΦΙΛΙΤΣΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:11 pm

EINAI STHN AΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ,ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:24 pm

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ , ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ . ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:46 pm

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ. ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Ε΄ΚΑΙ ΣΤ΄ (ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ Η Δ΄) ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ. Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ Σ/Κ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ. Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ (ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ) ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ. (ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΕ 1 ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙ!!!). (ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΑΠΟΤΟΜΑ)

ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ Η ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΩΤΙΚΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.

ΟΧΙ ΟΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑΤΙ "ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΙΧΤΗΚΑΜΕ" ΜΕ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ. (ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΠΙΑΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. "ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ")
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:51 pm

roula.o έγραψε:
ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ , ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΑΙ ΓΙΩΡΓΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΝΑΩ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΧΙ ΜΕ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ
Ρούλα μου, ελπίζω και εύχομαι όλα να πάνε καλά και η στενοχώρια που πέρασες να γίνει σύντομα (αν δεν έχει γίνει ήδη) παρελθόν
Καλή επιτυχία και καλή σταδιοδρομία στα παιδιά σου.
Καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:54 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:00 pm

KALHMERA ROYLA .ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ .ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ .ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:06 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:29 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ROULA.O ΌΤΑΝ ΑΠΌ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ 900€ ΜΟΝΟ. ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ 6000 ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΣΧΑ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:37 pm

ΕΥΗΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ. ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥΣ . ΚΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ? ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ. ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ , ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ. ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:39 pm

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΒΓΑΖΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:40 pm

ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΠΟΣΑ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ. ΠΟΣΗ ΥΓΕΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 1:16 am

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΕΥΗΑ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ.
ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ , ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ , ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΤΑΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 1:22 am

εΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΥΓΑΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙς ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Η ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙς ΚΑΠΟΥ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙς ΔΩΣΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 1:31 am

EYHA MHN XALIESAI ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ .ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ .Υ Π Ο Μ Ο Ν Η ΣΕ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ .ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙVery Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:06 am

Χτες ήταν μια μέρα όλο τρέλα!! Το πρωί πήγα την αδελφή μου και τον μπαμπά μου στο ΙΚΑ να καταθέσουν τα χαρτιά από το νοσοκομείο και να δουν αν έχει εγκριθεί το ποσό για τα φάρμακα και να πληρωθεί ο μπαμπάς μου για τα φίλτρα του οξυγόνου του και…. Εγώ έπρεπε να έχω ακόμα ένα χαρτί από τον εργοδότη μου ενώ βεβαία μου είχαν πει ότι δεν χρειάζεται !!! ΕΛΛΑΣ και του μπαμπά μου ενώ μας το είχε γράψει κανονικά η πνευμονολόγος του ΙΚΑ τα αγόρασε πήρε και τις προσφορές που χρειαζόταν από το μαγαζί το ΙΚΑ του είπε ότι καταργήθηκαν !!! και εγώ ρωτάω δεν έπρεπε η πνευμονολόγος η το μαγαζί να το ξέρουν και να μην ταλαιπωρείται στην ουρά του ΙΚΑ???
Μετά ήρθα στο τρελοκομείο!!! (δουλεία νομίζω ότι το λένε ακόμα) όπου σχόλασα γύρω στις 6 βλέπε Φ.Π.Α αύριο με ένα μικρό διάλειμμα στις 5,10 όπου είχα ραντεβού με τον καρδιολόγο για να γράψει του μπαμπά μου μια αξονική και πήγα στο γραφείο του 5,13 και βέβαια την είχε κάνει ενώ είχε ραντεβού και στις 5,20& 5,30 ΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΟΥ!!! Είπα και μερικά και βέβαια θα πάρω άδεια σε λίγο να πάω μπας και τον βρω γιατί πρέπει να τελειώνω με τις εξετάσεις του μπαμπά (τον κρατάμε με νύχια και με δόντια..θέλει μετά την Μυτιλήνη να φύγει ο καημένος δεν του αρέσει εδώ!!! Θα του χαλάσουν τα λαχανικά του..)
Μετά πήγα και στον παθολόγο να μας γράψει φάρμακα και τις υπόλοιπες εξετάσεις που πρέπει να κάνω εγώ και ο μπαμπάς πήγα πήρα δώρο στην μανούλα μου που χτες είχε γενέθλια και κατά τις 8 βρέθηκα και στο σπίτι όπου βέβαια είχαν έρθει τα ξαδέλφια μ ου και ο αδελφός μου με την νύφη μου..και καταλαβαίνετε.
Εγώ πήρα στο νοσοκομείο όπου δεν έχει βγει η ιστολογική και μετά πήρα την ενδοκρινολόγο μου να δω τι θα κάνω με τα φάρμακα και όταν τις είπα τη δόσεις πίνω μου είπε ότι με έχουν κάνει τούρμπο!!! Και βέβαια μου μείωσε τις δόσεις ώστε την Δευτέρα να κάνω εξετάσεις και την Τετάρτη όπως και να έχει (βγει δεν βγει η ιστολογική) να πάω μια βόλτα να με δει!!
Αυτά τα νέα μου συγνώμη που σας ζάλισα αλλά δεν ξέρω αν θα έχω ιντερνέτ στο σπίτι και τα γράφω όλα μαζεμένα όποτε έχω χρόνο
Πολλά φιλία καλά να περνάτε και μην αγχώνεστε (αυτό το λέω για να το βλέπω εγώ) χαχα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 4:08 am

KATERINA MOY ΘΑ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ (ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ ).ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ?ΕΣΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ .
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ .ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ .ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ
ΜΑΖΙ .ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΓΙΟΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ........


Επέμβαση Αγίου Γεωργίου - Ο Άγιος στον πόλεμο του Σαράντα


 

Όταν πολεμούσαμε το 1940 στην Αλβανία, εναντίον των Ιταλών, που μας επιτέθηκαν χωρίς κανένα λόγο, συνέβη το εξής θαυμαστό.


Οι τσολιάδες συνέλαβαν μαζί με άλλους Ιταλούς και έναν αξιωματικό αιχμάλωτο. Οι Έλληνες στρατιώτες του αφαίρεσαν το πιστόλι, τα κιάλια κ.λ.π. Ο Ιταλός αξιωματικός
τα παρέδωσε όλα ευχαρίστως. Παρέδωσε ακόμη και τις φωτογραφίες της οικογενείας του.

Μια μικρή όμως εικόνα του Αγίου Γεωργίου δεν ήθελε να την παραδώσει με κανένα τρόπο. Τελικά του την πήρανε. Τότε ο Ιταλός αιχμάλωτος ζήτησε να δει τον διοικητή.
Όταν τον συνάντησε του μίλησε με ευγενικό τρόπο και τον παρακάλεσε να του επιστρέψουν την εικόνα του Αγίου Γεωργίου.

—Αυτή είναι Ορθόδοξη ... τι την θέλεις εσύ, ο παπικός, του είπε ο διοικητής.
—Εγώ, απαντά ο Ιταλός αξιωματικός, όταν οδηγούσα τον λόχο μου εναντίον των Ελλήνων, δεν μπορούσα με κανένα τρόπο να σπάζω τις γραμμές των. Κι αυτό συνέβαινε
διότι μπροστά από τις γραμμές τους έβλεπα να τρέχει πέρα δώθε και σε όλη την γραμμή του μετώπου, ένας Καβαλλάρης με άσπρο άλογο. Αυτός μας έφραζε τον δρόμο.
Δεν μας άφηνε να προχωρήσουμε.
Στην οπισθοχώρηση μας όμως βρήκα σε ένα μέρος ένα ερημοκκλήσι. Μπήκα μέσα να προσευχηθώ, κι εκεί στο τέμπλο βλέπω αυτό το εικονισματάκι. Ήταν ακριβώς
όπως τον έβλεπα στο μέτωπο! Ήταν ο ίδιος, ο Άγιος, με το άσπρο άλογο που μας εμπόδιζε, και δεν μας άφηνε να προχωρήσουμε προς την Ελλάδα. Τότε την πήρα την
εικόνα αυτή μαζί μου και από τότε την έχω σαν φυλαχτό επάνω μου. Σας παρακαλώ να μου την αφήσετε. Και πράγματι, του την άφησαν.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΕΧΕΤΕ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Υ Π Ο Μ Ο Ν Η . Very Happy I love you flower  

 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 10:37 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Και εγώ απού πού θα σας στειλω φωτογραφίες οεο???
Από τα εξωτικά μέρη που πηγαίνω για δουλειά????
Ή από το εξωτικό και μακρινό ειδυλλιακό χώρο που σχηματίζουν οι φάκελοι πάνω στο γραφειο μου?????? :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Από τα μαγαζιά με κεντήματα μήπως; Μια ιδέα λεω! Αλλά φαντάσου θα γυρίσουμε κι όλα τα καταστήματα της Αθήνας!!!!!!!
(χαχαχχαχαχαχχαχαχαχ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 15 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 10:55 am

Καλησπέρα και καλό κουράγιο σε όλες!
Το είπε η Ευδοκία πριν λίγες μέρες στο chat της Σταυροβελονιάς και λέω να το υιοθετήσουμε δηλ θα μπαινουμε και θα λέμε : ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΆ!
Τι να πω κορίτσια... κουράγιο και υπομονή! Απο συνήθειο το λέμε αλλά μόνο αυτό μας έμεινε! και η παρέα μας που η μια στηρίζει την άλλη και έχουμε καπου να τα λέμε και να ξεσπάμε!
Ρούλα μου εύχομαι με όλη μου τη ψυχή να πάνε όλα καλά με το κορίτσι σου! Μεσα μεσα απο την καρδιά μου!
ΕΥΗΑ το αγχος και η αγωνία δεν πληρωνονται... Μετά απο τις μειώσεις στο μισθό του άντρα μου, για το Μαρτιο ακόμα δεν... Και από οτι μου λεει τον άλλο μήνα αν όλα πάνε κάλα θα πρεπει να λείπει σχεδον όλο το μήνα! (κι αυτό είναι το καλό σενάριο γιατί αφου θα λείπει θα έρθουν λεφτα στην εταιρεια....αρα θα έχουμε ελπίδα να πάρουμε κι εμεις κατιτις!)
Κατερινα μου κουραγιο, οι ιστοριες με το ΙΚΑ και την ανοργανωσιά του κρατους ειναι καθεστως...Πριν πας παιρνεις ένα χάπι για την πιεση και ξεκινάς!
Και για να σας πω επι τροχάδιν και τα δικά μου: μετάθεση δεν βλέπω με τιποτα (ήρθε σήμερα ο Μεγάλος και μου το ξεκοψε επι του παρόντος) . Στο ειχα πει Φιλίτσα "ντεν εχω δοντι , καρντια μου!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις