Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 11:00 am

ΟΜΩΣ:
εχω την υγεια μου, εχω τα παιδιά μου γερά και καλά παιδιά, εχω τον οπερατερ μου, εχω τις βελόνες μου να ξεσπάω και να ονειρευομαι, εχω το χαμογελό μου,
και εχω και εσας , αρα:
ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 11:26 am

EIMAI H FILITSA KAI DEN EIMAI ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.[b]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 11:31 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ. ΡΟΥΧΑ ΡΟΥΧΑ ΡΟΥΧΑ ΚΙ ΟΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΩ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ Σ/Κ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ [ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΝΟΩ] ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ. ΕΙΠΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΟΤΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΕ 3 ΚΟΡΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΚΑΙ 1 ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΕΚΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΔΟΜΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΙ ΑΣ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ .
ΑΡΑ..... ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ [ΧΑΧΑΧΑ Α ΡΕ ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 11:33 am

ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ . ΤΟΣΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑΜΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 12:03 pm

EYXARISTV BRE KORITSIA .ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΕΙ ΤΑ ΥΠΑΤΑ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΑΙΛ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ.......ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ,ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΥΤΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 12:28 pm

Φιλίτσα μου καλησπέρα, πριν λίγο μπήκα να διαβάσω τα νέα σας. Μη βάζεις το
κακό στο μυαλό σου. Ίσως μέχρι να τακτοποιηθεί, αφού έλειπε τόσες ημέρες, να
αργήσει λίγο, όμως θα σε πάρει. Στείλε της την θετική σου σκέψη και ενέργεια και
όλα θα πάνε καλά
Εύχομαι σύντομα να έχεις τα καλά της νέα.
Φιλιά και καλό βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 3:59 pm

FELITSIA έγραψε:
EIMAI H FILITSA KAI DEN EIMAI ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.[b]
Φιλίτσα μου καταλαβαίνω ότι όσα και να σου πούμε για να σε καθυσηχάσουμε, δεν φτάνουν να σε ηρεμήσουν και σιγουρα είσαι πάνω από ένα τηλεφωνο ή ακόμα και το κομπιούτερ και κοιτάζεις μήπως σου στείλει κάποιο μήνυμα.
Θα προστεθώ και εγώ στη λίστα και των υπόλοιπων κοριτσιών για να σου ω ότι σίγουρα κάπου θα έχει κολλήσει και δεν σε έχει ενημερώσει ακόμα
Σιγουρα εχουν ακουστεί οι προσευχές όλων μας και η κόρη σου θα είναι καλά. Είπαμε να κάνουμε μόνο θετικές σκέψεις φιλενάδα μου Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 5:08 am

Καλησπέρα κορίτσια!
Φιλίτσα μου δεν μπορώ να σου πω να μην ανησυχείς γιατί πάλι θα το κάνεις,έτσι είναι οι μανάδες απλά σου λέω οτι προσεύχομαι να έχεις γρήγορα νέα της.Όσο για τπ θέμα της αμοιβής μια απο τα ίδια και απο εδώ,τελικά όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
Φιλιά σε όλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 10:46 am

KOΡITΣIA ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ .ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΦΙΛΗ . flower
ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ .ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ. flower
ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΗ ΣΟΥ . flower
ΦΑΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ .ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ .ΞΕΡΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ. flower
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ . flower
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ .ΕΠΙΣΗΣ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΨΕΙΣ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ . flower
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ..ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΟΛΑ . flower
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ .ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ .Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ .....ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Σ/Κ......
Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 11:03 am

Φιλίτσα αυτό πρέπει να στο πω: Μπαίνω διαβάζω στο φόρουμ ότι έχετε γράψει, κι ανησυχώ κι έγω για την κόρη σου, βγαίνω, πάω στο chat της Σταυροβελονιάς , γιατί ξέρω οτι εκεί θα βρω φρεσκα νέα και διαβάζω οτι επικοινωνήσατε!!!! Και γυρνάω πίσω και βλέπω το μνμ σου εδώ!
Όλα καλά καλή μου κα χαιρομαι διπλά με τη χαρά σου και με την αίσθηση οτι η αγωνία σου πέρασε!
Η οικογένεια μας και η υγεία μας κορίτσια!
Και η παρέα μας γιατί όταν προσευχόμαστε όλες μαζί ή οταν ελπίζουμε όλες μαζί συγκεντωνεται πολυ θετική ενεργεια και τα πράγματα πανε καλά τελικά...Ναι σας έχω νέα....γιατί ο Μεγάλος μπορεί να ξεκοψε σε μένα την μετάθεση, αλλά ταυτόχρονα έδωσε οδηγιες στο δικό μου το αφεντικό στις άδειες της προισταμένης να αναπληρώνω εγω και ταυτόχρονα εγω να εκπαιδευσω καποιον για το δικό μου πόστο!.Και αρχηγου παρόντος... Οπότε σήμερα κυρίες μου εκτελούσα χρέη προισταμένης! Δε μου χαρίσαν τον ουρανό με τα αστρα άλλα ένα καλό βήμα έγινε και κυρίως είναι η ηθική επιβράβευση!

Σας φιλώ γλυκα όλες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 11:32 am

ΕΙΔΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ.ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ .ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ .ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ .ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.Ο ΚΑΛΟΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΧΩ ΦΙΛΗ ΜΟΥ .ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 11:37 am

Φιλίτσα μου δεν θα μπορούσες να μας πεις καλύτερα νέα. Πώς να μη χαρούμε με την χαρά σου?
Να είναι καλά το κοριτσάκι σου το ξενιτεμένο και ο γιος σου φυσικά και εσείς να ακούτε πάντα τα καλά τους νέα.
Καλό βράδυ και όπως είπες "Αύριο είναι Παρασκευή"
Φιλιά,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 11:40 am

Κυρία προϊσταμένη καλησπέρα, μπορεί όπως λες να μη σου χάρισαν τον ουρανό με τα άστρα,
αλλά το πρώτο βήμα έγινε. Είπαμε αργά και σταθερά. Και εις ανώτερα Άννα μου.
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 11:42 am

Μπήκα μόλις τώρα (αφού έφαγα κάτι μαλακό γιατί μόλις γύρισα από τον οδοντίατρο και τα δοντάκια μου είναι λίγο ερεθισμενα ακόμα) και διάβασα όχι ένα αλλά δύο ευχάριστα μηνύματα.
Το κυριότερο είναι ότι η κόρη σου Φιλίτσα μου είναι καλά και επικοινώνησε μαζί σου, οπότε τώρα ησύχασες και απόψε θα μπορέσεις να κοιμηθείς λιγάκι... Γιατί έχω την υποψία ότι αυτά τα βράδια μάλλον δεν κοιμήθηκες καθόλου ή κοιμήθηκες ελάχιστα, γιατί αγωνιούσες να μάθεις νέα από την κόρη σου. Οπότε απόψε θα σε βάλω νωρις νωρις για ύπνο γα να ξεκουραστείς γιατί έχεις πολλές δουλειές να κάνεις στον κήπο σου!!!!
Και το δεύτερο ευχάριστο είναι το μήνυμα της Άννας.
Και μπορεί να μην πήρε ακόμα την μετάθεση που επιθυμεί αλλά έγινε προϊσταμένη στην θέση της προϊσταμένης (όπως χαλίφης στη θέση του χαλίφη)! για λίγες ημέρες που θα λείπει η προϊσταμένη! Και αυτό είναι μόνο η αρχή! Και ως γνωστόν η αρχη είναι το ήμισυ του παντός!!!

Άντε φιλενάδα μου και σε ανώτερα!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 12:12 pm

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 1:05 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ!!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ. ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ. ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ? ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ?
ΑΝΝΟΥΛΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ , ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Απρ 26, 2012 1:32 pm

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ .ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΕ ΟΛΑ.ΚΑΛΑ Η ΚΑΚΑ .ΘΑ ΤΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΟΛΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 6:17 am

Φιλίτσα μου χαίρομαι πάρα πολύ που είχες νέα από το κορίτσι σου,είδες ποθ τελικά εμείς οι μανάδες τσάμπα ανησυχούμε?τέλος καλό όλα καλά.Όσο για την κυρία προισταμένη επειδή απο οτι έχω καταλάβει υπάρχει ένα θέμα με τους συναδέλφους ένα θα σου πω,η "εκδίκηση " είναι ένα πιάτο που τρώγετε πάντα κρύο υπομονή λοιπόν και η αξία σου θα λάμψη.Ρούλα εύχομαι τα θετικά νέα σου να οριστικοποιηθούν .Κατερίνα καλό ταξίδι και καλή επιστροφή.
Καλό απόγευμα σε όλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 9:49 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ .ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΣ (ΥΓΕΙΑ )ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΗΠΟΥΡΙΚΗ ?ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ?Ο,ΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΩ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΟΥ .ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΝΤΗΣΑ ΛΙΓΟ (ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ) .ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ 2 ΣΕΙΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΦΑΡΜΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΕΞΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΣΑ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ .ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΒΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ 2-3 ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Η ΣΑΛΑΤΑ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ.ΦΥΤΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΜΑΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΙΖΕΛΙΑ .ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ .ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΙΑ .ΒΛΕΠΩ ΕΧΟΥΝ ΔΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΠΑΛΙ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΗ (ΜΑΧΑΙΡΙ )ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ .ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΣΩ.ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ .ΚΟΨΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ .ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΕΝΑ .ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ .ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ .ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΟΥ .
ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ .ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙΣ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ .ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ Σ/Κ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 10:35 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Λοιπόν να σας πω εγω τι σκεφτήκα τωρα που μας διαβάζω; Ο Κοελιο είχε γραψει πως οταν θέλεις κατι πολύ, όλο το συμπαν συνομωτεί για να γίνει. Ε φανταστείτε εδω είμαστε τοσες γυναικες μαζεμένες που θέλουμε καθε φορά κατι παρα πολύ και το ωραίο είναι οτι δεν θέλουμε μόνο αυτά που αφορούν το ατομό μας, αλλά επιθυμουμε και προσευχόμαστε και για αυτό που θέλει η κάθε κοπέλα της παρεας. Οπότε φανταστείτε πόση θετικη ενέργεια μαζευεται. Κι αν σκεφτεί κανεις οτι όλο αυτό γίνεται απο ειλικρινές ενδιαφέρον κι από αγάπη, ε, ...κάνουμε θαυματα!
Για αυτό, όπως πολυ σωστά προτεινε και η Ρουλα μηπως να επικεντρωθουμε και στο θέμα της οικονομιας;;;; Να ξερετε μόνο εμεις μπορουμε να σωσουμε στην κατάσταση!!!

Καλό σαββατοκυριακο σε όλες, καλή ξεκουραση να έχουμε και να τα προλάβουμε όλα και να βαλουμε και καμια βελονιά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 11:02 am

ANNA MOY OΛΑ ΤΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΙΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΕΔΩ ΣΕ ΜΕΝΑ .ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ PROJECT AΛΛΙΩΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ .ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ .ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΕΣ ΑΠΟ ΖΗΜΙΕΣ ΘΕΣ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΙΣΩ .....ΑΣΤΑ .
ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝΕΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ Η ΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑΥΜΑΤΑ .ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ?
ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ .ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ,ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ .ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 12:25 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ
ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΕΑ [ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΙΜΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ].ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΟΝΤΙΝΩ 3 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΒΕΛΟΝΙΑ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ , ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΝΝΑΙΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ, ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΣΩ. ΚΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡ. ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.
ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ , ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Απρ 27, 2012 12:36 pm

Αγαπημένες μου ελπίζω να το διαβάζετε συχνά και να σας βοηθάει στην προσπάθεια σας
Τι κερδίζω από τη διακοπή του καπνίσματος
ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
20 λεπτά - βελτιώνεται η κυκλοφορία
- η αρτηριακή πίεση και η συχνότητα των σφυγμών επανέρχονται στο κανονικό

8 ώρες - τα επίπεδα του οξυγόνου στο αίμα
επανέρχονται στο κανονικό

24 ώρες - οι πνεύμονες αρχίζουν να καθαρίζουν από
τη βλέννα και τα υπολείμματα του καπνού
- το μονοξείδιο του άνθρακα έρχεται στα
φυσιολογικά επίπεδα

48 ώρες - δεν υπάρχει πλέον νικοτίνη στο σώμα
- βελτιώνεται η γεύση και η όσφρηση

72 ώρες - η αναπνοή γίνεται ευκολότερη
- τα επίπεδα ενέργειας αυξάνονται

2-12 εβδομάδες - βελτιώνεται η κυκλοφορία του αίματος
- η άσκηση γίνεται πιο εύκολη

1 χρόνο - ο κίνδυνος εμφράγματος στην καρδιά
μειώνεται κατά 50%

10 χρόνια - ο κίνδυνος καρκίνου του πνεύμονα μειώνεται
στο 50%

15 χρόνια - ο κίνδυνος εμφράγματος στην καρδιά πέφτει
στα επίπεδα του γενικού πληθυσμού που δεν
έχει καπνίσει ποτέ


Επικοινωνήστε με το κοντινότερο Ιατρείο Διακοπής Καπνίσματος, ρώτα τον
Πνευμονολόγο σου ή τηλεφώνησε στο 800 80 18 080 για περισσότερες πληροφορίες

Τηλέφωνο για ραντεβού στα Νοσοκομεία : 1535 (πρόγραμμα ΙΑΣΙΣ)

Καλή επιτυχία σε όλες όσες προσπαθούν και σε όσες άρχισαν να το σκέφτονται
Καλό βράδυ και καλό Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 12:13 pm

Φιλίτσα μου και γω που το λεω σήμερα όλα αλλιώς μου ήρθαν... Μεχρι να τελειώσω με τις δουλειές και τα ψωνια, ηρθε το μεσημερι και μαζί και ο νονος του μικρού.. Καθισαμε στο τραπέζι στις 2 και σηκωθήκαμε στις 5... μεχρι να μαζέψω 6 παρά και μετά... κοιμήθηκα! Πάει η ωρα της βελονιάς!!! Και θέλω τόσα να κάνω...
Καλό βράδυ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 16 EmptyΣαβ Απρ 28, 2012 1:11 pm

KALO BRADY ANNA MOY ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις