Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 20, 2012 12:39 pm

ANNA MOY H MAMA MOY ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ Η ΑΥΓΗ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ (ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ)ΘΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΟΤΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΩ .ΣΤΙΣ 7 ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΑΡΔΙΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ,ΚΗΠΟΥΡΙΚΗ ΚΛΠ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΑΝΕΤΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιουν 21, 2012 6:44 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΟ ΜΕ ΠΡΩΗΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΤΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ! ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΗΡΘΑΝ ΟΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΣΕΤ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ SWAROFSKI "ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΜΑΙ", ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ. ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ, ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟΥΣ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΑΔΕΙΩΝ? ΟΛΕΣ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΝΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ , ΠΗΓΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΔΩΣΑΝΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΓΛΩΣΣΕΣ, ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ, ΠΗΡΑΝ ΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΓΝΟΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ. ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ[ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ!!!], ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΝΟΙΩΘΩ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΩΚΤΑΩΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΟΡΑΤΕΣ Η ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ. ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ . ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιουν 21, 2012 7:28 am

XAIΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ(ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ ΕΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟ).ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΦΙΛΕΣ ΗΤΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ .ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΝΟΙΑΖΕΣΤΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ .ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΤΕ ΜΕΤΗΝ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ .ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ .
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ)ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ.ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ.
ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕΣ ΕΣΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠ ΕΞΩ ΑΠ ΕΞΩ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ,ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ (ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΑΦΗΣΕ Η ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ.ΙΣΩΣ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιουν 21, 2012 11:29 am

Ρούλα μου να είσαι γερή και να χαιρεσαι τη συνταξή σου! Και φυσικά το ξέρεις οτι είσαι τυχερή που περασες απο μια δουλεια τόσο σημαντική και δημιουργησες δεσμους και σχέσεις με τους ανθρωπους που ήταν διπλα σου! Μεγάλη υπόθεση.
Χαιρομαι που περασες μια υπεροχη βραδιά και σιγουρα κερδισες μια πολυ γλυκιά και δυνατή αναμνηση! (γιατί νομιζω πως η ζωή μας τελικά είναι οι ομορφες στιγμες που ζησαμε!)

Φιλίτσα καλή δυναμη στις δουλειές σου και με το καλό να έρθουν και οι πελάτες! Πάντως το πρωινό συστημα βλεπω να το εφαρμοζω μόλις φυγουν τα αγόρια για να μην τους ξυπνάω! Γιατί με τη ζεστη που έχει ... δε λεει! 30 βαθμους βραδιάτικα...

Καλό βραδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΠεμ Ιουν 21, 2012 12:09 pm

KALO BRADY ANNA MOY ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ .ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΡΟΣΙΑ .ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ..ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΔΡΟΣΙΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΡΟΣΙΑ ΣΥΝΙΣΤΩ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΟ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 7:40 am

Καλησπέρα!
Σαββατο κι ολες είτε σε καμιά παραλια σας φαντάζομαι ειτε κλεισμένες μεσα με τα αιρ κοντισιον και τους ανεμιστηρες! Τωρα έχει 38 στο μπαλκόνι μου...
Το μπανάκι το βλέπω για το άλλο Σαββατο για μας ...κι απο Τρίτη που θα φύγουν τα αγόρια θα εμαρμοσω και το πρωινό συστημα για τις δουλειες! Αλλώστε οταν λειπουν τα παιδιά, όλα είναι πολυ πολυ ευκολα!
Καλό απογευμα και καλό υπόλοιπο σκ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 7:47 am

KAΛΗ ΔΡΟΣΙΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΩΡΑ.ΑΛΛΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 8:26 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΧΟΛΟΥΣΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΣΚΑΨΙΜΟ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ (ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟ)ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΤΟΜΑΤΙΕΣ,ΜΑΙΝΤΑΝΟ,ΣΕΛΙΝΟ,ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΔΙΕΥΡΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΗΠΟΥΡΙΚΕΣ ΜΑΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΡΟΥΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ?ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΧΩΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ,ΕΤΣΙ? ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 9:29 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΗΠΕΥΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ .ΧΘΕΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΑ .ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΑΥΛΕΣ (ΤΗΛΙΟ)ΑΛΛΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΤΙΣΜΑ ΜΟΝΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΗΠΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ .ΧΑΜΟΣ !ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ Ο,ΤΙ ΕΓΩ .ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ .ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ ΛΙΓΟ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΦΕΤΕ ΝΥΧΙΑ.ΝΟΡΜΑΛ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ .ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΣΕΡΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 2:19 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΛΕΟΝ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΕΞΟΔΟ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΑΛΤΣΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗ ΦΑΝΗ. ΛΟΙΠΟΝ, ΦΑΝΗ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΒΟΡΑΚΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΜΩΣ ΥΓΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΜΕ ΣΑΠΟΥΝΙ ΕΛΙΑΣ , ΑΣΠΡΟ ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟ ΛΕΒΑΝΤΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ, ΑΦΗΝΕΙ ΛΑΔΙΑ. ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΑΠΟΥΝΙ, ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 2:55 pm

ROYLA ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ?ΓΙΑΤΙ ΞΕΝΥΧΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ?ΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ .ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 3:03 pm

ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ , ΦΙΛΙΤΣΑ? ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ? ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΡΑΣΗ Η ΣΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΣΩ. ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΣαβ Ιουν 23, 2012 9:55 pm

ΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΕΛΑΙΑ ΜΟΝΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΙ Η ΞΥΔΙ.
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΒΟΤΑΝΟΚΗΠΟ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΚυρ Ιουν 24, 2012 11:14 am

Κορίτσια ΒΡΕΧΕΙ και φυσαει!!!!!!!!!!! από τις 6 το απογευμα!!!! Μαζεύω δροσιά και ευχομαι να δροσιστειτε και εσείς!
Καλή και δροσερή βδομάδα να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΚυρ Ιουν 24, 2012 11:19 am

KALHSPERA ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ?ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ .ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Η Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΤΥΧΕΡΟΙ Σ ΑΥΤΟ ΦΕΥΓΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ .ΚΑΛΗ ΔΡΟΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ .
ΒΡΗΚΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ .ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ.ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 6:20 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΝΕΡΟ ΕΡΙΞΕ, ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ (ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΪΣΙ, ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΔΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ.)

ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ, ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΣΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΚΟΡΑ, ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΟΝΟ, ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ. ΓΕΜΙΖΩ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΗΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΔευ Ιουν 25, 2012 10:22 am

Φωτεινούλα καλως ήρθες!!! Εμεις που δεν αρχίσαμε τα μπανια ακόμα τη χαρηκαμε χθες τη βροχή! Να μη σου πω πως όλο το σκ χορευα το "χορό της βροχής"!!!! Εντάξει το γλυκο;;;
Κορίτσια με απόλυτη ησυχία και ηρεμια σας λεω πως ... εφυγαν τα θηρια στους παππουδες!!! Καθαρισα σήμερα, βαζω και τα πλυντηρια μου και σε μια δυο μερες θα έχουν έρθει όλα οπως τα θέλω για να ξεκουραστω!!!!!! (κακουργα μάνα θα με πειτε, αλλά πραγματικά μόνο τωρα ξεκουραζομαι!)
Καλό βραδυ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 4:07 pm

Anna έγραψε:
Φωτεινούλα καλως ήρθες!!! Εμεις που δεν αρχίσαμε τα μπανια ακόμα τη χαρηκαμε χθες τη βροχή! Να μη σου πω πως όλο το σκ χορευα το "χορό της βροχής"!!!! Εντάξει το γλυκο;;;
Κορίτσια με απόλυτη ησυχία και ηρεμια σας λεω πως ... εφυγαν τα θηρια στους παππουδες!!! Καθαρισα σήμερα, βαζω και τα πλυντηρια μου και σε μια δυο μερες θα έχουν έρθει όλα οπως τα θέλω για να ξεκουραστω!!!!!! (κακουργα μάνα θα με πειτε, αλλά πραγματικά μόνο τωρα ξεκουραζομαι!)
Καλό βραδυ σε όλες!


ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ (ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) χι, χι, χι.
ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ, ΟΡΙΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 4:09 pm

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ, ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤρι Ιουν 26, 2012 11:42 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ .ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 3:40 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ, ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ? ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 3:57 am

ΡΟΥΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ, ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ GOOGLE CHROME. AN ΜΠΩ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧPLORER ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ PORTAL.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 9:28 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE.
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΝΝΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ(ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ)ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 9:57 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΒΡΕΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΓΗΚΕ ΞΑΝΑ Ο ΗΛΙΟΣ .ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ .ΝΕΡΑΚΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΔΡΟΣΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 28 EmptyΤετ Ιουν 27, 2012 11:40 am

Καλησπέρα κι απο μένα!!!!
Κορίτσια το ξερω πως με "ζηλευετε" με τη καλή έννοια. Από μικρά μόλις τελειωναν τα σχολεία έίχαμε προβλημα.. γιατι που να αφήσεις δυο μικρά μόνα τους για τόση ώρα, ωεω;;; Ετσι πάνε για λίγο στους παππουδες και μετα κατασκηνωση. Και επιπλέον με τα τόσα μπανια, σπάνια αρρωσταινουν το χειμώνα!
Τωρα για το προβλημα που λέτε ... να πω την αληθεια δεν κατάλαβα τι ακριβώς τρεχει... Για πείτε μπας και βγάλω άκρη!
Σημερα εδώ φυσάει και μπορώ να πω πως είναι καλά! Ευχομαι συντομα να δροσισει και σε σας!
Καλό βραδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 28 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις