Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 9:15 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ .ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΥΑΛΙΑ .ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ INA MINUTEAGO.ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ .Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ?.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΜΠΡΦΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΣΟΥ .ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΡΗΣΕΙΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ .ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤετ Αυγ 01, 2012 11:56 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΝΕΜΩΝΗ ΕΜΕΙΝΑ ....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΡΟΣΕΡΑ .
ΔΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΦΥΣΑΕΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΛΕΙΠΕΤΕ ,ΔΕΝ ΛΕΙΠΕΤΕ ,ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Η ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 10:56 am

Φιλιά κι απο μένα!
Οχι δεν χάθηκα! Αλλά αυτή η βδομάδα είχε απο όλα... Τρεξιμο , δουλειές, την Πέμπτη - χθες δηλαδή ήρθαν τα αγόρια με δυο βαλίτσες απλυτα και αυριο τα χαράματα ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ! Με ένα μαγικό τρόπο, κι ενω φυσικά δουλευα, τα βολεψα κι όλα πλυθηκαν, σιδερώθηκαν, οι βαλίτσες ετοιμαστηκαν, τα ψωνια για την Χαλκιδική έγιναν και τα αγόρια μου ψιλοχόρτασαν (γιατι απο την ωρα που γυρισαν μόνο πεινάω λένε!!!).
Βεβαια φιλενάδες ποναει η μέση μου και δεν νοιώθω τα πόδια μου, αλλά όλα καλά!
Λοιπόν, σας φιλώ όλες, υποσχομαι να κάνω βουτιες και το πρωι και το απογευμα για όλες και τα ξανλέμε σε 2 βδομάδες!!!
Να είστε οοοοοοοοολες καλά και να περνάτε ακόμα πιο καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΠαρ Αυγ 03, 2012 1:51 pm

ANNOYLA ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ .ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 1:34 pm

ΑΝΝΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ. ΠΙΚΡΑ

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΡΙΖΟΤΟ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ, ( ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ), ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΛΟΓΟ ΝΗΣΤΕΙΑΣ.
ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΠΑΡΕΑ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΜΙΞΕΙ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 2:41 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΗ ΣΟΥ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥ .ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΔΡΟΣΕΡΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 8:59 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΝΑ'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΙΓΟΗΜΕΡΗ ΑΠΟΥΣΙΑ. ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ. ΕΙΧΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΛΟΙΠΟΝ, Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΠΗΡΕ ΠΛΗΡΗ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙ. ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ . ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ( ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΩ, ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΗΣ . Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΑΛΛΑ 7 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΡΟΒΟΔΙΣΟΥΝ. ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΑΖΕΥΤΟΥΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 9:11 pm

ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ.
ΤΩΡΑ ΣΤΑ "ΔΙΚΑ" ΜΑΣ.
ΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ( ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ SKYPE ΦΕΤΟΣ) ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ.
ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΦΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ, ΑΥΤΗΣ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ, ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΞΕΝΥΧΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΕ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ.
ΕΥΔΟΚΙΑ, ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ.
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΘΕΡΜΗ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΛΕΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΙΣΗ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΣαβ Αυγ 04, 2012 10:41 pm

ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ .Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ .ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ .ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΠΕ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ .ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ Ο,ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΑΠΟΚΟΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΡΘΟΠΟΔΗΣΕΙ ΕΚΕΙ.ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ (ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΑΤΟΡΑ)ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΗΣ .ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΗΣ .ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤετ Αυγ 08, 2012 2:04 pm

ΡΟΥΛΑ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΗΣ ΞΕΚΙΝΗΜΑ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΣΟΥ. ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ, ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ (ΣΧΟΛΕΙΟ) ΓΙΑ ΜΑΣ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤετ Αυγ 08, 2012 8:46 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΡΕΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ !ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ (ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΣΑΝ ΕΣΑΣ).
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΙΟΥΣΙΟ(ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ ΠΑΝΤΑ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ .ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Αυγ 14, 2012 3:18 am

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ .


Τα χρήματα λιγοστεύουν, τα φάρμακα εξαντλούνται, τα θαύματα όμως ΠΟΤΕ

Ένα κοριτσάκι, πήρε τον κουμπαρά του κι άδειασε το περιεχόμενο. Μέτρησε τρεις φορές τα κέρματα, του για να μην κάνει κανένα λάθος. Ήταν ένα δολάριο και 11 σέντς.
Πήρε τα κέρματα και πήγε στο φαρμακείο της γειτονιάς.
Ο φαρμακοποιός, εκείνη την στιγμή, μιλούσε με ένα καλοντυμένο κύριο και δεν πρόσεξε την μικρή. Το κοριτσάκι έκανε κάποιο θόρυβο με τα πόδια του, αλλά τίποτε. Τότε πήρε ένα από τα κέρματα της και το χτύπησε πάνω στο γραφείο του.
- Τι θέλεις; την ρωτά κάπως εκνευρισμένος εκείνος. Δεν βλέπεις, ότι μιλώ με τον αδελφό μου, που έχω χρόνια να τον δω:
Τότε η μικρή του είπε:
- Θέλω να σου μιλήσω για τον αδελφό μου, που είναι πολύ άρρωστος, και θέλω να αγοράσω ένα θαύμα!
- Συγγνώμη, της απάντησε αυτός, αλλά δεν πουλάμε θαύματα.
- Ξέρετε, είπε το κοριτσάκι, ο αδελφός μου έχει κάτι στο κεφάλι του, που μεγαλώνει, κι ο μπαμπάς μου λέει, ότι μόνο ένα θαύμα θα μας σώσει. Λοιπόν, ποσό κάνει ένα θαύμα για να το αγοράσω. Έχω χρήματα... .
Ο αδελφός του φαρμακοποιού, που παρακολουθούσε με ενδιαφέρον την συζήτηση, ρώτησε την μικρή τι είδους θαύμα χρειαζόταν ο αδελφός της.
- Δεν ξέρω. του απάντησε με μάτια βουρκωμένα. Εκείνο που ξέρω είναι, ότι χρειάζεται εγχείρηση και ο μπαμπάς δεν έχει τα χρήματα. Γι' αυτό, θέλω να πληρώσω εγώ, με τα δικά μου χρήματα.
Στην ερώτηση του καλοντυμένου κυρίου, πόσα λεπτά έχει. Η μικρή του απάντησε «Ένα δολάριο και 11 σέντς, κι αν χρειασθούν και άλλα θα τα βρω».
- Τι σύμπτωση, χαμογέλασε ο καλοντυμένος κύριος. Είναι το ακριβές αντίτιμο για ένα θαύμα, για ένα μικρό αδελφό: Ένα δολάριο και 11 σεντς!
Πήρε τα λεπτά, έπιασε την μικρή απ' το χεράκι, και της είπε: «Πάμε μαζί στο σπίτι σου για να δω τον αδελφό σου και τους γονείς σου και να κάνουμε το θαύμα».
Ο καλοντυμένος κύριος ήταν ο Κάρτον Άρσμποργκ, ο γνωστός νευροχειρουργός.
Η εγχείρηση έγινε με επιτυχία και ο μικρός αδελφός επέστρεψε στο σπίτι του υγιής.
- Η εγχείρηση ήταν ένα αληθινό θαύμα, ψιθύρισε η μαμά. Απορώ πόσο θα κόστισε.
Η μικρούλα χαμογέλασε. Ήξερε ακριβώς πόσο.

ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΣΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ .ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΠαρ Αυγ 17, 2012 10:08 am

ΓΥΡΙΣΑ!!!!!!!!!
Γεια σας κορίτσια! Επλίζω όλες καλά! Φιλιά σε όλες κι απο αυριο θα τα πούμε αναλυτικά!!!
(δεν γινοταν να μην μπω να σας πω ένα γεια!) Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΠαρ Αυγ 17, 2012 12:10 pm

ΓΥΡΙΣΑΤΕΕΕΕΕΕ.....ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Η ΚΑΡΕΖΗ .ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ .ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ .ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΚΟΙΤΑΖΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΒΛΕΠΑ ΝΟΗΤΑ.ΜΑΣ ΕΛΛΕΙΨΕΣ ΑΝΝΑ ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ .ΦΑΝΗΚΕ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM .ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ .
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ .ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ .ΚΑΛΟ Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 10:53 am

Καλησπέρα σε όλες!
Σας έκανα κουκουτζα της προάλλες και χάθηκα! Αλλά πολύ σιδερο, συμμάζεμα , καθάρισμα... ξέρετε εσείς και δεν με παρεξηγείτε!
Ελπίζβ όλες να είστε καλά κι ας είστε εξαφανισμένες! Ρούλα μου εσύ δικαιολογείσαι 100%! Με το καλό να φυγει η κόρη σου , να πετυχει και να πραγματοποιησει όλα της τα όνειρα!
Φωτεινούλα τι κάνουν τα ζουζούνια; Αρχίζουν τα σχολεια... ξέρω... υπομονή!
Φιλιτσα μου τις πιο καλές μου βουτιές έκανα για όλες σας! (εχω παει και καποια χρόνια κολυμβητηριο οπότε φανταζεστε!) Πως πηγε ο Αυγουστος καλή μου; Ολο και γω κοιτουσα απέναντι κι ελεγα αραγε θα έχει κίνηση η φιλενάδα μου; Κι άραγε θα βρισκει χρόνο να ξεκουράζεται;
Αναφερομαι στις τρεις τελευταίες φιλες μας που εγραψαν στο φόρουμ προσωπικά, αλλά οι βουτιες μου ήταν για όλες!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 11:03 am

Και σας έχω και νέα: Θυμαστε που λέγαμε οτι αν κάτι το σκεφτουμε΄, το ελπίσουμε, το ευχηθούμε όοοοοοοοοολες μαζι τότε γίνεται;;;
Οσο ήμουν διακοπές κι ενω κυκλοφορούσα ξυπόλητη, με το μαγιώ, με την κοτσιδούλα μου - οπως καθε φυσιολογικος ανθρωπος δηλαδή στις διακοπές του (για να εχετε την πληρη εικόνα σας τα γραφω αυτά!!!) με πηραν τηλεφωνο απο τα κεντρικα (της δουλειάς). Πήρα μετάθεση και προαγωγή!!!! Σε λίγες μέρες- αφου τακτοποιήσω και ενημερώσω το εδω κατάστημα- φευγω!!!!!!
Τη χαρά μου δεν την περιγραφω! Και έγινε χωρις να το περιμένω και χωρις να παρακαλέσω και όταν ήμουν διακοπές! Και την αγωνία μου δεν την περιγραφω... αλλά ελπίζω να προσαρμοστώ γρηγορα στο νέο περιβάλλον!
Κι επειδη όταν το συζητησαμε όλες το ευχηθηκατε και το ελπισατε μαζί μου, εγω ειλικρινά το πιστευω πως όλες μαζι κάτι κάνουμε!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 12:19 pm

ANNA ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΘΕΣΗ .ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ .
ΦΕΤΟΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΧΡΟΝΙΑ .ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΕΛΛΑΤΕΣ (ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ) ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ (ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒOOKING ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ.ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ .ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΕΙΣΑΛΛΩΣ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΧΑΜΕΝΗ ΦΕΤΟΣ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΥΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ .ΛΙΓΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΡΟΑΓΩΓΗ.
ΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΟΡΕΞΗ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΜΕΛΗ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 3:27 pm

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ, ΟΣΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΛΕΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΑ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΠΟΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.
ΦΙΛΙΤΣΑ, ΑΦΗΣΕΤΗΝ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ,(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ) ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΦΥΓΑΝ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ ΜΟΥ(ΠΟΥ ΗΤΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Η ΒΑΡΒΑΡΑ.) ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΗΣΥΧΑ (ΕΝΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑ ΚΑΙ ΒΑΒΟΥΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΑΖΕΥΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΕΝΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ. ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΚΑΑΑΑΑΑΑΘΟΜΑΙ. ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ, ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 20, 2012 11:39 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ Η ΒΑΛΕ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΔΗΘΕΝ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΗ .ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΟΠΩΣ Ο ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΘΕΣΑΙ.......ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 11:28 am

Φωτεινούλα καλές διακοπές!!! Να ξεκουραστεις και να πάρεις δυνάμεις! Τωρα για τα ζουζουνια... λύση δεν σου έχω, αν και μπορείς και εσυ να παιζεις και να κάνεις φασαρία μαζίτους , οπότε δεν θα σε ενοχλεί η φασαρία!!!
Φιλίτσα μου φετος οι πιο πολλοι πμε τους οποιους μιλησα ή δεν πηγαν καθόλου διακοπες ή πηγαν για ένα 4ημερο καπου... Και εμεις απέναντι σου που ειμασταν κόσμο δεν είχε κι ας ήταν το 1ο 15ημερο του Αυγουστου... Διπλα απο εμας έχει κάποιος ενοικιαζόμενα και ενω αλλες χρονιες ήταν γεμάτος φετος... δεν...Δυσκολη χρονιά καλή μου και πολύ φοβάμαι οτι θα γινει πιο δυσκολη όσο περναει ο καιρος...
ΓΙΑ ΑΥΤΟ σε όλα αυτά που ελπίζουμε όλες μαζι, εκτος από τη θετική απάντηση που περιμένει η κόρη σου (ειλικρινά ευχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλει το κορίτσι σου!), ας κάνουμε και μια ευχή για όλους μας!
Φιλιά σε όλες κι αν χαθω για λίγο ... θα φταιει η αλλαγη παρόχου στο τηλεφωνο... δεν θα έχω ιντερνετ μπουχου μπουχου μπουχου! (ευκαιρία να πιασω καμια βελόνα- χιχιχχι- έχω να κάνω τις βελονιές που "χρωστάω", 3 κασκόλ για τους γεροντες στην σκήτη του Αγ. Ορους που θα ξαναπάει ο αντρας μου με τα αγόρια το Σεπτέμβριο, και καναδυο τρια πραγματακια που έχω στην μέση...σα πολλά δεν μαζεψα ωεω;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 2:25 pm

ANNA MOY ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ .ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ.
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ .ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΞΕΣΚΟΝΙΖΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ .ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΗ .
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΑΣ ΠΟΥΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΥΓΕΙΑ .
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Αυγ 21, 2012 7:34 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΝΑ!!!!! ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ 'Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΤΩΡΑ. ΑΝΤΕ , ΒΡΕ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ!!
ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ. ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ , ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ 'Η ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΦΙΛΙΤΣΑΣ. ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ , ΠΙΑΝΕΙ!!!
ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ( ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ , ΦΥΣΙΚΑ) ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ , ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΞΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΑΝ.
ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΤΑΧΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ, ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ. Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ , ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΚΡΥΩΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ( ΑΝ ΒΡΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ).
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΠεμ Αυγ 23, 2012 11:02 am

Εδώ κι εγώ!
Καλησπέρα! Ρούλα μου χαρηκα με τα νέα της κόρης σου! Καλή προσαρμογή και όλα ευκολα να τα βρει! Οσο για μπάνια... μου φαινεται πως θα κάνουμε πολλά ακόμα, δεν βλέπετε τη ζέστη που έχει ακόμα;;;
Ευχαριστώ και για τις ευχές σου- και είμαι σχετικά κοντά στα πρώτο οπως μπαινουμε στην πολη, οπότε κι απο κει ευχαριστημένη είμαι. Σημερα νγηκα και για ψωνια, τελευταιες μερες των εκπτωσεων μεν αλλά βρηκα κανα δυο φουστανάκια!!!
Φιλίτσα μου νομιζω οτι εκανες την πιο σωστή κίνηση με το να μειώσεις τις τιμες. Καλιο πεντε και στο χερι παρά δεκα και καρτερι... που λεει και η παροιμία.
Πάντως λίγο η ζέστη, λίγο οι διακοπές ακόμα εκτος τόπου και χρόνου είμαι... Δεν μπορώ να μπω σε μια σειρα...που θα παει θα στρωσω!
Καλό βραδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 10:19 am

Που ειστε καλέ;;;
Καλησπέρα κορίτσια! Που τρέχετε και δεν προλαβαίνετε;;;
Σημερα φυσάει ένας τρελλος αέρας που περπάτας και νομιζεις οτι θα σε πάρει! (και τη δικιά μας κατηγορίας της "ζουμερής" που λεω κι εγώ!)
Το σκ περασε με πολλές πολλες δουλειές και ατελειώτο σιδερο... Ομως βρήκα χρόνο κι έκανα και τις βελονιές που χρωστουσα! Ελάτε να δείτε ένα φεγγαράκι...
Ακόμα εκτος ρυθμου φυσικά, ισως άμα αρχίσουν τα σχολεία να μπω κι εγω σε προγραμμα...
Καλό βραδυ φιλενάδες μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 11:29 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ.ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΒΕΛΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΣΟΥ .ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ .ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΣΟΥ .ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΗ ΜΑΣ .ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Σ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
AX ΒΡΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ !ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ ΚΑΙ 21 ΩΡΕΣ ΤΟ 24 ΩΡΟ ΕΠΙ ΠΟΔΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ .ΧΑΜΟΣ !ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΝΟΤΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ .ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΙΣ 3,30 ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕ ΑΦΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΡΥΚΟΛΑΚΚΑ .....ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ .ΕΧΩ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΙΒΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ BLOG ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΥΣΙΕΣ .NA ΜΟΥ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΚΟ ΒΑΘΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΤΕ .ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΑΛΛΑΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΑΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ .ΑΝΤΑΛΛΑΣΩ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ .
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΕΣ .ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΤΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΤΗΝ ΓΑΤΖΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΥΖΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑ ΦΩΤΙΕΣ .Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΝ ΖΩΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΨΙΛΟΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ..........ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 32 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις