Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 15, 2012 10:11 am

Καλό απογευμα και απο μένα.
Πολυ ζέστη κορίτσια. Μεχρι να ανοιξω το αιρ κοντισιον ...δεν εκανα τίποτα! Και αφου το ανοιξα εκανα με δροσιά της δουλειές μου, τέλειωσα και με το σιδερο και ξεκινησα κι ένα ζακετάκι με το νημα που ανεβασα στο μπλογκ (μαζι με τις βελονιές!).Υπομονή κι αλλη μια μερα καυσωνα μας έμεινε. Απο την Τρίτη λένε δροσίζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 15, 2012 11:50 am

KAΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?
ΧΑΘΗΚΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΜΟΝΟ ΕΣΥ ,Η ΒΑΡΒΑΡΑ ,Η ΡΟΥΛΑ, Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΙΝΑΜΕ .ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.
ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ .ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΑΡΕΤΕ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 6:10 am

ΦΙλίτσα μου, ας είναι όλα τα κορίτσια καλά και σε δροσερά μερη και με το καλό θα ξαναμαζευτούμε!
Φιλιά σε όλες! Αν το βραδυ αρχίσει να δροσίζει εδω- για την ωρα έχει 41- θα το στειλω το αερακι και σε σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 16, 2012 9:34 am

ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ .ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ Η ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ (ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ )ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ .ΚΑΛΗ ΔΡΟΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΒΡΑΔΥΑ .ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 7:10 am

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.
Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛ. ΑΝΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ. ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ? Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΔΡΟΣΙΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ.
ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΡΑ ΤΟ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 7:19 am

ΡΟΥΛΑ, ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ, ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΤΣΙ ΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΧΗΜΙΚΕ ΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΛΛΑΚΤΙΚΗΣ ΚΡΕΜΑΣ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:19 am

Φιλια κι απο μένα! Επι τροχαδην σας γραφω τα νεα μου: ευτυχως εδω δροσισε, δηλαδη είμαστε σε φυσιολογικά επιπεδα! Χθες πηγα στον οδοντογιατρο κι έκανα μια εξαγωγή φρονιμιτη... παυσιπονα και αντιβιώση και πόνος... Τα τεκνα στις δροσιες και στα μπανια και ο συζυγος ακόμα στη ζέστη - για καμια βδομάδα ακόμα! Αν χάθηκα ειναι γιατι είμαι μονιμως μεσα στο σκαιπ... κανω συντροφιά απο αποσταση!
Φιλια σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 11:11 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΑΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΣΟΥ,ΜΕ ΤΟΣΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΔΟΝΤΙΩΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 11:56 am

PERASTIKA ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΡΟΝΙΜΙΤΗ ΣΟΥ .ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΦΡΟΝΙΜΕΨΕΣ ΕΣΥ?ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΙΔΙΩΣ Η ΣΗΜΑΙΟΥΛΑ ΣΟΥ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ .
ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΖΕΣΤΗ .ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ ΚΑΗΚΑΜΕ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΘΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ .
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ .ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ .ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ .
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΠαρ Ιουλ 20, 2012 7:32 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ
ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 22, 2012 9:41 pm

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ !ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΤΩΡΑ!ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Very Happy I love you flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 6:34 am

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!!!!!
Καταρχίν:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πολυχρονή, με υγεια και αγάπη, χαρά κι ευτυχία κι όλα τα καλά του Θεού!

Φιλενάδες μου καλές να με συγχωράτε, που έχω εξαφανιστεί έτσι! Αν και λειπουν όλοι, εγώ εχω χαθει γιατι ξημεροβραδιάζομαι στο skype... Αν και προσωράνε όλα καλά στη δουλειά του, ο σύζυγος μετά την δουλειά έχει κλειστει μεσα στο ξενοδοχείο και έχει σκάσει! Λιγο η θρησκεια τους, εκατό φορές τη μερα προσευχή, λίγο το ραμαζάνι, λίγο που οι ανθρωποι εκει το έχουν λυμένο το προβλημα τους και δεν νοιαζονται για τις δουλειες τους, ε, βάλτε κι οτι έχει στανταρ απο 43 βαθμους και πάνω... κλειστηκε μέσα στο δωματιο .... Κι εγω απο εδω κάνω ηλεκτρονική πάρεα!!!!( με το βελονάκι στα χερια για να μην ξεχνιομαστε!)

Σας φιλώ όλες, να χαιρόμαστε την Ευδοκία μας και να στολίζει πάντα την παρέα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 6:53 am

KALA ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ?ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ?Μ ΑΡΕΣΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΕ ΤΟ SKYPE ΚΑΙ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΒΕΛΟΝΑΚΙ .ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ (ΘΑ ΚΕΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ).ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΘΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ .ΠΟΛΛΑ ΑΙΓΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΡΟΣΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 5:11 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΡΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΥΧΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ e-mail ΣΟΥ. ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ, ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ.

Υ.Γ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΩ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 23, 2012 5:13 pm

EF75 έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΡΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΥΧΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ e-mail ΣΟΥ. ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΛΙΠ, ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ.

Υ.Γ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΩ....ΓΡΑΨΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 7:59 pm

Μια καλημερα να σας πω!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
Σημερα με το καλο περιμένω τον άντρα μου!! ΕΙναι στο 2ο απο τα 4 αεροπλάνα που έχει να παρει και το απογευματάκι θα είναι εδω! Οπότε αν συνεχισω να είμαι εξαφανισμενη για λιγο ακόμα μην με παρεξηγειτε!
Στο μεταξυ, η εξαγωγή του φρονιμητη ακόμα με παιδευει... γιατι η ένεση για την αναισθησια μου δημιουργησε αιματωμα και είμαι ακόμα ελαφρως πρισμένη και πονεμένη...
Και η ζέστη και η υγρασία που εχει κορίτσια ειναι απεριγραπτη... 7 το πρωι και ο τόπος βραζει...
Οσες πανε για μπανακι ας κάνουν και για μας καμια βουτιά, please!
Φιλιά σε όλες, να έχετε μια καλή μέρα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΤετ Ιουλ 25, 2012 10:21 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ME TO KAΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΙΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ.ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΤΕ .ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΥΧΘΗΜΕΡΟΝ .ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΣ ΒΟΥΤΗΞΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ .
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΣΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΩΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΚΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΑΤΙΘΑΣΟ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ .ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ .
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ,ΦΑΝΗ,ΡΟΝΙΤΣΑ ,ΜΑΙΡΗ,ΕΛΕΝΗ,ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ,ΡΟΥΛΑ,ΚΛΕΟΝΙΚΗ,ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 8:43 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ?
ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ.ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΟ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑ Η ΠΛΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΕΛΟΝΑΚΙ , ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΜΑΘΕΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΙΩΜΑΣΤΕ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΔΡΟΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΣαβ Ιουλ 28, 2012 8:57 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κι απο μένα!
Κυριακή νωρίς το πρωι και ο ιδρωτας τρεχει... Ιδεα μου ειναι ή αυτό είναι ενα πολυ πολύ ζεστό καλοκαιρι;;;
Την Πεμπτη ήρθε ο αντρας μου κορίτσια , λιγο μπαιλντισμενος απο τη ζεστη αλλα και τις συνθηκες που βρηκε εκει... αλλά για την ωρα τα αφησαμε όλα στην ακρη για να απολαυσουμε το καλοκαιρι μας.
Τα αγορια στην κατασκήνωση και επιστρεφουν την Πεμπτη. Με αφοδιάσαν χθες με δυο σακουλες άπλυτα για να εχω να περναω την ωρα μου!!! Οπότε καταλαβαινετε τι με περιμένει σημερα...
Αυτη η βδομάδα προβλεπεται περιεργη. Από τη μια οι κλασσικες δουλειες του σπιτιου εδω, από την άλλη τα αγορια που θα επιστρεψουν και θα φερουν τα απλυτα τα τελευταία και ταυτοχρονα θα πρέπει να ετοιμασω και τα πραγματα για τις δικες μας διακοπες!!! Κοινως, βαλιτσες, ρουχα και τα ψωνια για το σπίτι στη Χαλκιδικη...
Φιλίτσα μου απο το αλλο Σαββατο θα είμαστε απένατι... και μακαρι να εχετε πολυ δουλειά και γω θα κάνω βουτιες για σενα- και για όλα τα κοριτσια!
Φανή πολυ τη ζηλεψα την εικόνα που μας περιεγραψες (με την καλη εννοια πάντα): εσενα να μαθαινεις στην κόρη σου βελονάκι!!! Ομορφη και γλυκιά εικόνα!
Κι εγω με αυτα και με κείνα... σχεδόν τιποτα δεν κάνω. Εχω να κάνω δυο βελονιες (που εχω ηδη στο μυαλό μου τι θα κάνω, αλλά δεν κάθομαι) ενω στον ελευθερο μου χρόνο όλο με το βελονάκι στο χερι είμαι! (βολευε και με το σκαιπ!!!!)
Καλή Κυριακή κοριτσια, φιλιά σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 29, 2012 8:12 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ .ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΑΣ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΣΤΕΛΝΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΚΑΝΤΕ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ .ΑΝ ΔΡΟΣΙΖΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΡΟΣΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ .ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ .ΧΑΜΟΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΛΙΓΟ .ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΟΠΟΤΕ ΦΕΥΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΖΑ ΑΥΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΥΜΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΚΟΥΩ .ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΥΠΟΨΙΑ .ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ .ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ .
ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ .ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙ ΣΟΥ?ΕΣΥ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ?ΑΓΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΚυρ Ιουλ 29, 2012 9:44 pm

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΝΙΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΛΥΚΟ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!
I love you flower I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 5:02 am

ΡΟΝΙΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 5:04 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΨΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 6:24 am

ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ .ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΙΣΜΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ .ΑΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ .ΛΥΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΛΙΟ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 31 EmptyΔευ Ιουλ 30, 2012 8:38 am

Χρόνια πολλά στη Ρονίτσα! Να χαιρεσαι την οικογένεια σου κορίτσι μου και να είσαι γερή και χαρούμενη για να σε χαιρόνται και να σε προσέχουν κι αυτοί με τη σειρά τους!

Φανούλα κι έδω βραζει ο τόπος! Πνιξιμο και υγρασία και ουτε ένα συννεφάκι ή έστω λιγο αεράκι!!! Φιλίτσα μου υπομονή, αν και πολύ φοβάμαι κορίτσια πως έτσι θα είναι τα καλοκαιρια μας...

Λοιπόν, αν θέλετε μια δαντελλωτή βεντάλια, ή αν λαχταρήσετε κανενα φθινοπωρινό λουλούδι πχ. ένα χρυσάνθεμο ή αν θελετε να δείτε την καλοκαιρινή μου τσαντούλα ή ακόμα αν θέλετε να ρίξετε μια ματιά στο Αιγαίο απο το μπαλκόνι μου... ε κοπιάστε στο σπιτάκι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 31 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις