Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 10:14 am

Καλησπέρα φιλενάδες μου!
Θυμάστε που γκρινιάζαμε για το κρύο;;;;;;;; Ε, απο σήμερα νομίζω θα γκρινιάζουμε για τη ζέστη! Που πήγε η ανοιξη, ωεω;;; Σήμερα, εδω είχε πολυ ζέστη για την εποχή και ευτυχώς εχω τελειώσει τις ντουλάπες των αγοριών και του άντρα μου και μένουν μόνο τα δικά μου!
Καλή βδομάδα να έχουμε απο αύριο (σαν πολύ γρήγορα δεν πέρασε ο Απρίλης;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 10:40 am

KAI DV ANNA MOY EKANE ZESTH .ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΠΑΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 6:20 am

Κουκλες καλησπέρα και καλό καλοκαιρι! Βράζει ο τόπος εδω σήμερα...
Σήμερα με επιασε η ζέστη και είπα να τα κάνω λίγο ανάποδα, δηλαδή αντί να κάνω πρώτα τις δουλειές και να ξεκουραστω μια και καλη, κάθισα τωρα με το καφεδάκι μου και σε λίγο θα σηκωθω, να κατεβάσω και τα δικά μου καλοκαιρινά και καμιά πικέ κουβερτούλα!
Βαρβάρα, το σάββατο πήγε στο σουπερ μαρκετ ο αντρας μου και όλα τα βρήκε εκτος απο κανελόνια!!!! Οπότε η συνταγή θα γίνει την επόμενη βδομάδα!
Σήμερα είδα και όλα τα σχόλια στο chat της Σταυροβελονιάς και είπα να σας απαντήσω εδω. Καπνιστρια και γω Φιλίτσα μου και χαζή γιατί αφενος όταν έμενα εγγυος εννοειται οτι δεν το βαζα στο στομα μου (αλλά μετα το ξαναρχιζα) και πριν απο τρια - νομιζω χρόνια- ξεκίνησα να το κόψω με θεραπεία...Το καψα για 3 μηνες εντελώς -και είχα όλα τα καλά συμπτώματα που ειπε και η Βαρβάρα. ΄ελα όμως που πήγαμε διακοπές και εκεί είπα τα κλασσικό: "ενα μωρε θα κάνω τι πειράζει;;;" και μετα γυρισαμε και αρχίσαν τα σχολεία και τα ταξίδια του αντρα μου κτλ κτλ κτλ. Και το ξαναρχισα...
Ο άντρας μου Βαρβαρα παλιοτερα καπνιζε ερασιτεχνικά, όποτε του ερχότανε και για το γούστο του! Τωρα τελευταία όμως τον βλέπω να καπνίζει περισσότερο.
Το θέμα΄είναι οτι το ξερω οτι ΠΡΕΠΕΙ να το κόψω, ξερω όλα τα συν και τα πλην κτλ κτλ κτλ αλλά δεν... Οσο πεισματάρα είμαι για άλλα κι αλλα, τόσο εδω δεν...
Δικαιολογιες μπορω να σας πω πάρα πολλές... αλλά μωρό δεν είμαι. Το πιο πιθανό είναι πως δεν ωρίμασε στο μυαλό μου ακόμα. Γιατί εχω δοκιμάσει οτι κυκλοφορεί στο εμπόριο, εκτός απο το ηλεκτρονικό!
Πάντως εχω παρατηρήσει πως όταν κεντάω και πιο πολύ όταν πλέκω δεν καπνίζω σχεδόν καθόλου!!!! Για αυτό οταν έχω ελευθερο χρόνο συνέχεια με μια βελόνα είμαι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 10:04 am

ANNA MOY BRHKAME ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΘΑ ΚΕΝΤΑΣ ΝΥΧΘΗΜΕΡΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ .ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ .ΚΑΛΟ ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ .ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΟΔΕΥΕΣ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΑ.Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ .ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 11:01 am

Aχ Φιλίτσα μου... "συννεφα μαζευονται" και δεν το βλέπω...Σχεδια, συμφωνίες και προγραμματα μου λεει ο αντρας μου και εγκατάσταση του στο εξωτερικό... και με βλέπω πάλι να ζω μεσα απο το σκαιπ... Και το έχω ζήσει μια φορά και ελπίζα οτι δεν θα το ξαναζήσω..
Λεπτομέρειες ακόμα δεν ξέρω, ουτε και εκείνος ακόμα, οπότε δεν λεω περισσότερα.

Να σας πω ομως τι έκανα απο τη αγωνία μου; Αφου εφτιαξα τις ντουλάπες ως ασπρος σιφουνας, έβγαλα τη ραπτομηχανή (η ντροπή της γαζώτριας μιλάμε, ένα ισιο γαζί δεν έκανα!!!- κι αναρωτιόμουν κιόλας "πως κάνουν τα κορίτσια κοφτά στη μηχανή;;;;")και έκανα τα τελειωματα απο τα δυο καρεδάκια που έχω έτοιμα. Σαν πήγε εννια, θυμήθηκα οτι δεν είχα φαει, και καταβρόχθησα μια χωριατικη σαλάτα με ένα νερωμένο τσιπουράκι (δωράκι από το Αγιο Ορος, που είχε παει ο καλός μου) και τώρα καθισα να σας πω τον καημό μου...Με βλέπω να τρωω και μια σοκολάτα...

Καλό βράδυ και καλή πρωτομαγιά αυριο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 11:18 am

ANNA MOY O,TI ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ .Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ .ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑΥΤΙΚΟΣ .ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ .ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ SKYPE (ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ).Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ .ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΗ .ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ .Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙΤΕ .ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ .ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΒΡΑΧΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ .ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ .ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ?ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 9:45 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ,ΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ,ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑ Ή ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΩ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ.ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΑΚΑΔΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 10:05 pm

KALHMERA ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩ.ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .
ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ .ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
jokasta




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 8:18 am

καλησπερα κοριτσια και καλο μηνα!!!
ελπιζω ολες να περασατε καλα σημερα!!!
εμεις καλα περασαμε ψησαμε ολη η παρεα μαζι και ξεσκασαμε λιγο!!!
αννα ολα μια ιδεα ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις τι μπορει να αλλαξει μεχρι την τελευταια στιγμη!!!τα παντα εχουν 2 πλευρες, την αρνητικη και τη θετικη. δες τη θετικη πλευρα και ολα φαινονται καλυτερα!!!
οσο για το αλλο θεμα, του τσιγαρου, και γω καπνιζω λιγοτερο οταν κενταω γιατι με πιανει μια μανια να τελειωσω ολο και περισσοτερο μερος του κεντηματος και στο τελος ξεχνιεμαι και θυμαμαι να καπνισω πολυ ωρα μετα!!! αρα το κεντημα οχι μονο χαλαρωνει αλλα βοηθαει και στη μειωση του καπνισματος!!!!
φιλακια σε ολες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 9:39 am

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλες!
Jocasta και γω μαζί σου! Θα κεντάμε περισσότερο για αρχή!!! Φανούλα και γω στη δουλειά δεν καπνίζω, αλλά μετά... Δεν το πήρα ακόμα απόφαση...
Για τα σχεδια και τα μελλούμενα θα δουμε κορίτσια... Θα φανει αυτή τη βδομάδα ελπίζω και θα δούμε. Σταθμιζω τα καλά και τα κακά, αλλά άκρη δεν βγάζω...
Και πιάνω το κέντημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 11:07 am

KΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΩ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ .Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
I love you flower Very Happy ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 7:33 pm

Καλημερα και καλο μηνα σε ολη την παρεα .Μου λειψατε παρα πολυ αλλα ολες αυτες τις μερες ετρεχα να συμαζεψω και να πληνω τα χαλια μου να βγαλω τα ρουχα να φτιαξω ντουλαπες και δεν μου εφταναν ολα αυτα πηγα να μαζευω και ξηλα απο ενα γειτονικο μας κατημα που κλαδεψαν και μας χαρισαν τα ξηλα,μπορειτε να φανταστειτε την κουρασει μου,μετα ο μικροσ πηγανε ημερισια αλλο αγχος μεχρι να το δω να ερθει,μοναχογιος και μοναχοπαιδι βλεπετε.Μεσα σε τοσο τρεξιμο δεν μπορεσα να μπω να δω τα νεα σας καθολου τωρα τα ειδα και ηρεμησα λιγο .Καλημερα και καλο μηνα σε ολες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 10:53 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΡΟΝΙΤΣΑ .ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΔΩ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ .ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ .ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΑΥΤΗ Η ΕΠΟΧΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΕΥΑ ΞΥΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΟΦΑΤΙΣΜΑΤΟΣ &ΒΑΨΙΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 11:02 pm

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα της σταυροβελονιάς και καλό μήνα σε όλες

Από δουλειές άλλο τίποτα κορίτσια. Και όταν επιστρέφεις από το γραφείο τις 7 το απόγευμα δεν προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα άλλο από τα βασικά. Και εγώ ξεκίνησα να μαζεύω κάποια ρούχα αλλά έχω μέλλον ακόμα με χαλιά και τα υπόλοιπα ρούχα.

Και εγώ πρέπει να τελειώσω την βαλίτσα του γιού μου γιατί φεύγει αύριο για Σικελία με το πρόγραμμα ανταλλαγής μαθητών...

Φιλίτσα μου ούτε εγώ μπορώ να ανοίξω τη σελίδα που μας έδωσες για να δούμε τις φωτογραφίες σου, οπότε κάνε άλλη μία προσπάθεια μήπως μας δώσεις και κάποια άλλη διεύθυνση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤρι Μάης 01, 2012 11:19 pm

XILIA SYGNVMH BRE KORITSIA ALLA ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 12:17 am

Φιλίτσα τώρα το άνοιξα το νέο link και τις είδα όλες. Φανταστικές οι τριανταφυλλιές σου και το στεφάνι σου υπέροχο και του χρόνου να είσαι καλά να ξαναπιάσετε τον Μάη. Σου στέλνω ένα χρωματιστό χαμόγελο όπως σου κρυφογελούν τα πανσεδάκια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 12:33 am

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ .ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΛΟΙΠΟΝ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 4:20 am

Φιλίτσα μου,
Πριν λίγο κατάφερα να μπω και να δω τα πανέμορφα μοσχομυριστά τριαντάφυλλα σου. Έκανα μία έτσι με το χέρι μου, έκοψα δύο και πήγα να τα βάλω στο βάζο μου .... όχι όχι τέτοια ομορφιά πρέπει να μένει στον παράδεισο και μόνον εκεί.
Και του χρόνου να είστε καλά και να υποδεχτείτε τον Μάιο με υγεία και τόση ομορφιά
Καλό απόγευμα,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 4:32 am

KALO APOGEYMA KAI SE SENA BARBARA MOY.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΤΟΝ ΞΕΝΩΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΙΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΧΡΗΣΤΑ ....ΧΑΜΟΣ ....ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ .ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 4:38 am

Jokasta καλησπέρα και καλό μήνα, να είστε καλά και να έχετε πάντα όμορφες στιγμές με αγαπημένους φίλους και γνωστούς. Προσπαθώ να είμαι επιεικής με τους καπνιστές και όχι αυστηρή, γίατί υπήρξα για πάρα πολλά χρόνια καπνίστρια και ξέρω πόσο δύσκολο είναι.Αν δεν ωριμάσει η ιδέα στο μυαλό, δεν γίνεται τίποτα. Όταν είσαι έτοιμη εμείς θα είμαστε κοντά σου όπως και σε όποια άλλη κοπέλα το επιχειρήσει. Καλή συνέχεια.
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 4:44 am

Ρονίτσα καλησπέρα και καλο μήνα. Χαίρομαι που είσαι καλά και εύχομαι και το έγκαυμα σου να πηγαίνει καλύτερα. Επισκέπτομαι το blogoσπιτάκι σου συχνά και βλέπω τα ασπροκέντια σου. Να είσαι καλά και να τα καμαρώνεις όταν τα στρώνεις.
Καλό απόγευμα,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 11:10 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Δεν ειναι μια τρελα αυτή η εποχή;;; Δεν τις αντεχω τις ντουλάπες...όλο κάνω κι όλα μένουν! Σήμερα επλύνα κι απλώσα τις κουβερτες των αγοριών...ευτυχως στεγνωσαν και τα μαζεψα κιόλας. Κι άντε να τα βολέψεις κι αυτά!
Αλλο ένα καλό ντου πρέπει να κάνω, αλλα με βλέπω να παιρνω άδεια για να τα κάνω με την ησυχία μου!
Ρονίτσα καλώς ήρθες πάλι! (με το εγκαυμα όλα οκ; πόσο χρονών είναι ο γιος σουWink Ευδοκία μου καλά να περάσει ο γιος σου! (δεν κρυβεσαι και συ στη βαλίτσα του για να πας ταξιδάκιWink
Φιλίτσα μου πανεμορφα τα λουλουδια σου και το στεφάνι σου! Και του χρόνου καλή μου!
Βαρβάρα, αυριο πάω στο μεγάλο σουπερ μαρκετ για τα κανελόνια!

Φιλάκια κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 11:52 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΠΑΡΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ , ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.
ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΚΑΝΩ.
ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΤΣΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ. ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΓΕΝΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΟΡΑ. ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΟΥ, ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΗΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ[ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΚΙ ΕΓΩ]. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 9:42 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΣΥΓΓΝΩΜΗ , ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑΣ
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 17 EmptyΤετ Μάης 02, 2012 9:47 pm

KALHMERA ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ.ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις