Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 5:33 am

EF75 έγραψε:
ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ (12 Η ΩΡΑ). ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ. Smile Smile Smile


Φωτεινή καλησπέρα,
Επειδή το κέντημα που σου άρεσε το έχω και εγώ, αλλά το χαρτί με το σχέδιο δεν υπάρχει, στο
αντέγραψα και στο στέλνω. Μόνο που εγώ δεν έχω βάλει χάντρες. Ελπίζω οι φωτογραφίες που σου
επισυνάπτω να σε βοηθήσουν. Περιμένω νέα σου όποτε μπορέσεις. Φιλιά και μια μεγάλη αγκαλιά στην μικρή κούκλα σου.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 5:39 am

Αγαπημένες μου, σας στέλνω μερικές φωτογραφίες από το καρέ της Κατερίνας. Τo σχέδιο άρεσε στον αγαπημένο και έτσι κατοχυρώθηκε. Ελπίζω να σας αρέσει και περιμένω comments.
Φιλιά,

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 6:15 am

BARBARA MOY EINAI PANEMORFO .ΤΟ ΚΕΝΤΗΣΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ?ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ.
ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FELITSIA .ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΦΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ .ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΕΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ ΝΥΦΟΥΛΑ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΥΝΕΤΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ)ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΣΩ ΕΝ ΚΑΙΡΩ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ. Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 6:20 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 6:40 am

RONITSAΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ .ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ .ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΛΑ.ΤΑ ΚΟΦΤΑ ΣΟΥ ,ΤΑ ΜΑΚΡΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ,ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ .ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΘΑΥΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΝΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΑΝΤΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ .ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΤΑ ΖΟΥΡ ΣΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ .ΤΑ ΛΕΥΚΑΔΙΤΙΚΑ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 6:44 am

FELITSIA έγραψε:
BARBARA MOY EINAI PANEMORFO .ΤΟ ΚΕΝΤΗΣΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ?ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ.
ΔΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FELITSIA .ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΦΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ .ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΕΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ ΝΥΦΟΥΛΑ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΥΝΕΤΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ)ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΣΩ ΕΝ ΚΑΙΡΩ .ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ. Very Happy flower

Φιλίτσα μου είναι δώρο της Κατερίνας από την τελευταία μας συνάντηση αλλά το κεντάω εγώ.
Είδα τις φωτογραφίες που ανέβασες από τον επίγειο παράδεισο σας. Είναι μια μαγεία. Και αν διάβασες στο blog, έδωσα υπόσχεση στον εαυτό μου, κάποια στιγμή να τον απολαύσω και από κοντά. Εννοείται βέβαια και με τα άλλα κορίτσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 7:00 am

ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ.ΜΟΝΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Η ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ Η ΠΟΛΛΗ ΚΙΝΗΣΗ(ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ.ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ).ΘΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ. Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 11:17 am

FELITSIA ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 11:21 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΣΧΟΜΗΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 11:48 am

ronitsa έγραψε:
ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΣΧΟΜΗΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Ronitsa μου καλησπέρα και εγώ τώρα βρήκα ευκαιρία να σεργιανίσω λίγο στις blogoγειτονιές και πραγματικά να θαυμάσω τα τόσο ωραία εργόχειρα. Πραγματικά είστε αξιέπαινες και σας εύχομαι να είστε καλά και πάντα να φτιάχνετε τόσο όμορφα κεντήματα. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και σου εύχομαι να έχεις ένα όμορφο βράδυ.
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 11:59 am

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!
(αμα μπαίνεις μια φορά τη μέρα δεν ξερεις σε ποιον να πρωτααπαντήσεις!!!!)
Φιλίτσα μας έφερες την άνοιξη με τις φωτογραφίες σου! Χρώματα και -φαντάζομαι- αρωματα! Μεγάλη κουραση σίγουρα αλλά και μεγάλη ικανοποιήση απο την ομορφια που απολαμβανεις αλλά και προσφέρεις στους φιλοξενουμενους σου! Ελπίζω τα πραγματα με τις κρατήσεις να εξελιχθουν καλύτερα όσο παιρνάει ο καιρός...
Βαρβάρα καταρχίν ευχαριστώ που έστειλες το σχέδιο στη Φωτεινή! Το καρεδάκι πολύ όμορφο και συμφωνώ με την Ρονίτσα θαρρείς και μοσχοβολάνε τα λεμονάκια!!!Την εκδρομή για τη συνάντηση θα την κάνουμε...σαφώς!
Φωτείνη[b], αυτό είναι το σχέδιο που σου έστειλε η Βαρβάρα. Την εκδοση με το μακραμέ την κέντησα με την μαμά μου και μετά έκανα το καφέ- χρυσό. Σε πιο χοντρό καμβα, με όχι της ίδιας αποχρωσης χρώματα και στα άκρα από τα πέταλα έβαλα χάντρες και σχηματιστηκαν τα λουλουδια!! (κατάλαβες τωρα τι εννοω όταν λέω οτι τελικά αλλάζψ όλα τα σχεδια!)
Ρονίτσα[b] μου τέλειο το μακραμε! Κρίμα που δεν είσαι κοντά να έρθω για σεμινάριο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 12:00 pm

Κοριτσάρες όλα σας τα εργόχειρα είναι υπέροχα όπως και εσείς, τι να σας πως…απλά συγχαρητήρια!!!! Φελίτσια υπέροχα και τα λουλουδάκια σου!!! Και πάλι μπράβο σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 12:07 pm

Θα σας αφήσω λίγο βιαστικά γιατί είμαι ταυτόχρονα και στο σκαιπ, μήως μπει ο άντρας μου για να μιλήσουμε...Φιλίτσα μου εσυ καταλαβαίνεις! να σας πω μόνο αυτό: έχει κατέβει στην Τρίπολη - το προσέξατε οτι δεν έχουμε καμια κοπελιά απο Πελοπόννησσο;-και παράλληλα με το ταξίδι του και τη δουλειά του φρόντισε να φέρει: λάδι, ελιές και φέτα, όλα απο ντόπιους παραγωγους και σε καλές τιμες. Οταν του το λεγα πριν απο χρόνια μου λεγε "για δουλειά πάω, δεν προλαβαίνω...." Αχ αυτή η κρίση όλα τα αλλάζει!
(Ρονίτσα, πάντως λαδοτύρι και ούζο μας είχε φερει αφθονο όταν είχε έρθει στην Μυτιλήνη!)

Κατερινάκι μέσα είσαι! Καλησπέρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 12:34 pm

ANNA MOY KALHSPERA KAI KALHNYXTA.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ SKYPE.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ SKYPE ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ .ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ SKYPE ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΥΡΟΥΔΙΕΣ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ MEGA ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΞΥΠΝΙΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 1:24 pm

Very Happy ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ, ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ. (ΕΧΩ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΡΟΙΚΙΣΩ). ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ, ΜΠΡΑΒΟ. Very Happy

Smile ΦΙΛΙΤΣΑ Ο ΚΗΠΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΚΕΙ. Smile

Wink ΡΟΝΙΤΣΑ ΣΑΝ ΑΡΧΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ, ΤΙ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΖΟΥΡ? Wink

I love you ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ? I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 1:51 pm

EF75 ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΜΑΣ.ΕΙΣΤΕ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 1:56 pm

Κούκλες εδώ είμαι....
Θα αργήσω πάλι απόψε οπότε Φωτεινή θα σου κάνω παρέα εάν μείνεις ξύπνια
Εχετε γράψει τόσα πολλά σήμερα που πρέπει να τα κοιτάζω ένα ένα και νας σας απαντάω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:27 pm

EYDOKIA MOY TELEIA H TAINIA AN THN EIDES.ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ .ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΑΣ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΓΗΤΙΚΕΣ.Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ.
ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΥΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ .ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΑΣ .ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:36 pm

Την είδα και εγώ Φιλίτσα μου. και εγώ έκλαψα αλλά ήταν πολύ ωραία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:40 pm

Καλή ξεκούραση Φιλίτσα μου.. Και να πάτε επειγόντως στο γιατρό και να ακολουθήσετε τις οδηγίες του και τη ιατρική συνταγή που θα σας δώσει για να αναρρώσετε γρήγορα Φιλίτσα μου.
Πιστεύω ότι κουραστήκατε λίγο παραπάνω με τις δουλειές στο κήπο σας, και είχατε καιρό να ασχοληθείτε με τόσες βαριές εργασίες (τις οοίες κάνατε μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα) και γι' αυτό πονάει η μέση μας φιλενάδα μου.
Μην ανησυχείς δεν θα είναι τίποτα σοβαρό... Απλά η κούραση θα είναι ...
Καλή ξεκούραση να έχεις Sleep Sleep Sleep


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:41 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Αγαπημένες μου, σας στέλνω μερικές φωτογραφίες από το καρέ της Κατερίνας. Τo σχέδιο άρεσε στον αγαπημένο και έτσι κατοχυρώθηκε. Ελπίζω να σας αρέσει και περιμένω comments.
Φιλιά,

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Βαρβάρα πολύ ωραίο γίνεται καλή μου.. Μπράβο... Θα βάλεις και κανένα λεμονάκι και στο κέντρο του κεντήματος να μην είναι άδειο ή θα κεντήσεις μόνο τη μπροσούρα γύρω γύρω???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:43 pm

KAI SE SENA EYDOKIA MOY POY SE KOYRASE TOSO POLY ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 2:50 pm

Φιλίτσα μου ξάπλωσε γλυκιά μου και σκεπάσου καλά. Η ζέστη βοηθάει στη μέση (το ξέρω γιατί και εγώ έχω πρόβλημα με τη μέση μου)
Γλυκά σου όνειρα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 10:38 pm

KΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ (ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ)ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ .ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. Very Happy Very Happy Very Happy flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠεμ Μαρ 22, 2012 2:49 am

EF75 ΣΑΝ ΑΡΧΑΡΙΑ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΝΟ ΤΣΕΧΙΑΣ ΓΙΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΣΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΕ ΜΕ ΔΥΟ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ (ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ ΚΟΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ) ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΙΝΟ ΔΕΝ ΤΣΑΛΑΚΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΕΖ ΣΕΜΕΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΛΟΚ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΙΝΟ.ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 37 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις