Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήκοφτα κεντηματα I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 κοφτα κεντηματα

Πήγαινε κάτω 
+4
FELITSIA
EVDOKIAKAL
Anna
ronitsa
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 7:21 am

Ειμαι καινουρια στην παρεα σας και εκτος απο την αρχοντικη σταυροβελονια μου αρεσουν παρα πολυ και τα κοφτα και εχω κανει αρκετα και συνεχιζω ασταματητα,θα προσπαθεισω να σας τα βαλω να τα δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 7:50 am

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
Και με το καλό να μας ανεβάσεις και φωτογραφίες να δούμε τη δουλειά σου! Μμμμμ κοφτά ... πάντα ωραία και αρχοντικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΚυρ Φεβ 05, 2012 1:56 pm

ronitsa έγραψε:
Ειμαι καινουρια στην παρεα σας και εκτος απο την αρχοντικη σταυροβελονια μου αρεσουν παρα πολυ και τα κοφτα και εχω κανει αρκετα και συνεχιζω ασταματητα,θα προσπαθεισω να σας τα βαλω να τα δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας.
Καλώς όρισες στην παρεά της σταυροβελονιάς.
Αρχοντικά και πάντα στη μόδα...
Περιμένουμε φωτογραφίες από τις δημιουργίες σου cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 5:59 am

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ RONITSA STHN ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΦΤΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 10:11 am

Ευχαριστω για το καλοσορισμα σας.Προσπαθω να σας βαλω καποιες φωτογραφιες αλλα δεν τα καταφερνω.Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως να το κανω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 12:02 pm

Λοιπόν εδώ δεν θα μπορέσεις να το κάνεις, όποτε έχεις δυο εναλλακτικές είτε ένα δικό σου μπλογκ είτε να ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου στο flirk και να μας γράψεις εδώ την διεύθυνση. Το flirk είναι πιο εύκολο, απλά εγγράφεσαι και είναι δωρεάν! Το σαιτ είναι:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και για όλες τις υπόλοιπες: γιατί δεν κάνετε όλες το ίδιο, η Φελίτσια είναι ήδη, και να φτιάξουμε ένα γκρουπ εκει;;;;;;;;;;; Να ανεάζουμε οτι φωτο θέλουμε και να μπορούμε να τισ βλέπουμε όλες;;;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤετ Φεβ 15, 2012 8:17 pm

Αννα σε ευχαριστω πολυ,αλλα δυστηχος δεν τα καταφερα να βαλω φωτογραφιες.Πιστευω να βρω καποιον να με βοηθησει για να σας τα δηξω ,το θελω παρα πολυ.Συγνομη για την αργοπορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 17, 2012 2:21 pm

ronitsa έγραψε:
Ευχαριστω για το καλοσορισμα σας.Προσπαθω να σας βαλω καποιες φωτογραφιες αλλα δεν τα καταφερνω.Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως να το κανω;
Καλησπέρα. Έστειλα στο email σου κάποιες οδηγίες για να ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου. Ελπίζω να σε βοηθήσουν για να μας ανεβάσεις τις δημιουργίες σου.
Αν κάτι χρειαστείς μην διστάσεις να με ρωτήσεις.
Φιλάκια
Very Happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:39 am

Ευχαριστω για τη βοηθεια για τις φωτογραφιες αλλα αποφασησα να κανω το δικο μου blog για να σας τα δειχνω ειναι το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] . Δεν εχω βαλει ακομα πολλες φωτογραφιες γιατι ειμαι στις δοκιμες και τωρα μαθαινω υπολογιστες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:53 am

Σας ευχαριστώ όλες για τίς τόσο όμορφες ευχές σας.
Πολλά φιλιά και καλό μεσημέρι,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 3:57 am

Ronitsa, μόλις επισκέφθηκα το blogoσπιτάκι σου και άφησα το πρώτο σχόλιο. Σου εύχομαι να είσαι γερή και πάντα να δημιουργείς. Καλή συνέχεια,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 4:32 am

ronitsa έγραψε:
Ευχαριστω για τη βοηθεια για τις φωτογραφιες αλλα αποφασησα να κανω το δικο μου blog για να σας τα δειχνω ειναι το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] . Δεν εχω βαλει ακομα πολλες φωτογραφιες γιατι ειμαι στις δοκιμες και τωρα μαθαινω υπολογιστες.
Ρονίτσα καλημέρα και από μένα.
Μόλις είδα και εγώ τις δημιουργίες σου, οι οποίες είναι πολύ όμορφες.
Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνεις και αναμένουμε περισσότερες φωτογραφίες σου.
Καλό μεσημέρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 6:17 am

Πολύ όμορφα όλα !!! Μπράβο σου! Είναι πολύ όμορφα τα κοφτά, αρχοντικά , εγώ έτσι τα λέω! Με το καλό να ανεβάσεις κι άλλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 10:21 am

RONITSA ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΦΤΑ .ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ .ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ .ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΑ .ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑflower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 8:21 pm

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες για τα καλα σας λογια.Τα κοφτα τα λατρευα παντα και παντα ηθελα να μαθω μεχρι που τα καταφερα.Ετσι μολις βρω λιγο χρονο τρεχω στο κεντημα.Εχω ομως κανει και αλλα και παρα πολλα μου εφτιαξε η μητερα μου για μενα ειναι πραγματικη χρεισοχερα.Σιγα σιγα θα σας βαλω και αλλα απλως χρειαζομαι και τη βοηθεια του αντρα μου με αποτελεσμα να καθηστερω λιγο μεχρι να τον καταφερω.Καλα να περασετε αυτες τις ημερες,να ξεκουραστητε,και να δημιουργισετε πολλα φιλια σε ολες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 9:54 pm

ronitsa έγραψε:
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες για τα καλα σας λογια.Τα κοφτα τα λατρευα παντα και παντα ηθελα να μαθω μεχρι που τα καταφερα.Ετσι μολις βρω λιγο χρονο τρεχω στο κεντημα.Εχω ομως κανει και αλλα και παρα πολλα μου εφτιαξε η μητερα μου για μενα ειναι πραγματικη χρεισοχερα.Σιγα σιγα θα σας βαλω και αλλα απλως χρειαζομαι και τη βοηθεια του αντρα μου με αποτελεσμα να καθηστερω λιγο μεχρι να τον καταφερω.Καλα να περασετε αυτες τις ημερες,να ξεκουραστητε,και να δημιουργισετε πολλα φιλια σε ολες.
Καλημέρα και σε σένα Ρονίτσα. Η αλήθεια είναι ότι τα κοφτά είναι πολύ αρχοντικά κεντήματα όπως είπε και η Άννα. Αν και μαρέσουν πάρα πολύ δεν επιχείρησα ποτέ να φτιάξω κάτι.
Αλλά τώρα που είμαι μέσα στην παρεούλα μας, και είδα πόσο όμορφα σχέδια σε κοφτά έχετε φτιάξει (όσες ασχολείσγε με τα κοφτά), μπορεί να ξεκινήσω κάτι για να δοκιμάσω την τεχνική του. Καλό τριήμερο να έχεις
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΠαρ Φεβ 24, 2012 9:58 pm

RONITSA ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΣαβ Φεβ 25, 2012 6:54 am

ronitsa έγραψε:
Ειμαι καινουρια στην παρεα σας και εκτος απο την αρχοντικη σταυροβελονια μου αρεσουν παρα πολυ και τα κοφτα και εχω κανει αρκετα και συνεχιζω ασταματητα,θα προσπαθεισω να σας τα βαλω να τα δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας.

Καλησπέρα και από μένα ronitsa καλοσωρισες στο κλαμπ. Ειμαι και εγω φαν του κοφτού, πάω σε μια σχολή και μαθαίνω κοφτό μηχανής και έχω κάνει κάποια κομμάτια , αλλά όπωσ έχω πει και στα κορίτσια μου αρέσει να πλέκω και να κεντάω και είναι κάτι που μπορώ να πάρω εύκολα μαζί μου. ενώ την μηχανή δύσκολα την κουβαλα΄ς μαζί σου. ελπίζω να δούμε σύντομα εργα σου και σχέδια. και πάλι καλοσώρισες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 11:10 am

Καλη Σαρακοστη σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας.Ευχομαι να περασατε καλα αυτες τις ημερες.Οσο για τα κοφτα φιλη EYDOKIAKAL ξεκινα και μην φοβασε δεν ειναι τιποτα,οταν μαθαινα ποτε δεν πιστευα οτι θα κανω αυτα που ειδατε και αλλα που θα σας βαλω αργοτερα.KATERINA εχεις δικιο οτι τη μηχανη δεν μπορεις να την εχεις παντα μαζι αλλα θελει προγραμα καποιες ωρες κανω στη μηχανη και καποιες κανω στο χερι διαφορα,που θα σας τα δειξω σιγα σιγα καληνυχτα σε ολες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 11:49 am

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ RONITSA MΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ .ΞΕΡΕΙΣ ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΞΠΕΡ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΡΗΤΟ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΝΙΒΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΖΗΛΕΙΑ (ΚΑΛΗ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ)Η ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....
ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΚΑΙ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 12:41 pm

Καλή Σαρακοστή κι από μένα !!! Έχει δικιο Ronitsa η Φιλίτσα, η μια από την άλλη μαθαίνουμε και βλέπουμε και ζηλευόμαστε - με την καλή έννοια- και όλο μπλέκουμε σε νέες περιπέτειες!!!! Νομίζω οτι έχω στο μυαλό μου και στον υπολογιστή μου τόσα σχέδια που φτάνουν για μέχρι την σύνταξη!!! Και ξέρουμε όλες πότε θα πάρομε σύνταξη... ποτε!!!! χαχαχχαχχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 12:54 pm

Ronitsa καλησπέρα,
Η Φιλίτσα έχει δίκιο κοπέλα μου. Σε αυτή την παρέα κολλάμε όλες πολλά μικρόβια.
Αλλά είναι τα μοναδικά μικρόβια που όλες χαρόμαστε που τα κολλάμε και μην σου πω ότι στεναχωριόμαστε αν δεν τα κολλήσουμε!!!
Και δεν περνάνε με αντιβιοτικά και αντιπυρετικά. Μόνο με σχέδια και δημιουργίες των μελών της παρέας...
cheers cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Τρι Φεβ 28, 2012 12:59 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 12:59 pm

Anna έγραψε:
Καλή Σαρακοστή κι από μένα !!! Έχει δικιο Ronitsa η Φιλίτσα, η μια από την άλλη μαθαίνουμε και βλέπουμε και ζηλευόμαστε - με την καλή έννοια- και όλο μπλέκουμε σε νέες περιπέτειες!!!! Νομίζω οτι έχω στο μυαλό μου και στον υπολογιστή μου τόσα σχέδια που φτάνουν για μέχρι την σύνταξη!!! Και ξέρουμε όλες πότε θα πάρομε σύνταξη... ποτε!!!! χαχαχχαχχα!

Και να έχει δίκιο η Άννα, βλέπει η μία την άλλη τις δημιουργίες της και παθιάζεται τόσο που την άλλη μέρα έχει πάρει τα υλικά και έχει ξεκινήσει το νέο της εργόχειρο!!!!
και ενώ έχουμε στη μέση αρκετά εργόχειρα για να τελειώσουμε, όλο και παρασυρόμαστε από κάποιο νέο σχέδιο και ξεκινάμε και άλλο για να προλάβουμε να τα κάνουμε όλα....
Εχουμε δε μαζέψει τόσα σχέδια που καλά ναμαστε και θα φτιάχνουμε ασταμάτητα εργόχειρα!!
Και αφού δεν το βλέπω να παίρνουμε σύνταξη, τουλάχιστον θα μπορούμε να γεμίζουμε δημιουργικά τον ελεύθερο χρόνο μας!!!
flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤρι Φεβ 28, 2012 1:08 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΑΙΛ.ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ FLICKR.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΟΥΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ.ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΟΜΜΑΤΟΣ....ΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ .ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ.
ΚΟΥΚΟΥΛΩΘΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟΨΕ .ΚΑΝΕΙ ΠΑΓΩΝΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

κοφτα κεντηματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κοφτα κεντηματα   κοφτα κεντηματα EmptyΤετ Φεβ 29, 2012 11:20 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΑΙΛ.ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ FLICKR.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΟΥΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ.ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΟΜΜΑΤΟΣ....ΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ .ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ.
ΚΟΥΚΟΥΛΩΘΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟΨΕ .ΚΑΝΕΙ ΠΑΓΩΝΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ :flower:

Φιλίτσα σήμερα γινόταν ένας ψιλοχαμός με την στάση εργασίας, αλλά το έχω στο νου μου . το έχω ξανακούσει, αλλά θα πάρω κατευεθίαν στην "πηγή" για να το τσεκάρω 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κοφτα κεντηματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις