Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 10:44 am

Καλησπέρα σε όλες!
Καλύτερα σήμερ κορίτσια. συνέρχομαι και είμαι και πιο κεφάτη! Αν και αν δεν ήμουν με τις τόσες ομορφιές που είδα, Φιλίτσα, θα γινόμουν καλά! Πανέμορφα όλα Φιλίτσα μου, μας ταξιδεύεις καθε φορά και είναι σαν για δευτερολεπτα να είμαστε και μεις εκεί!
Κατερίνα μου με το καλό να πάτε στη Μυτιλήνη. Ειχαμε πάει το 1996 - τάμα και ταξιδι μελιτος( το ταμα ήταν δικό μου και το ηξερε μόνο ο αντρας μου, οπότε όλοι μας έλεγαν: "Μα στην Μυτιλήνη για ταξιδι του μελιτος;;;", αλλά εμείς τσιμουδιά!). Να περάσετε καλά, η Μυτίλήνη είνα πολύ όμορφη και να ανάψεις ένα κεράκι για όλη τη παρέα.
Από σήμερα λένε οτι ο καιρός θα φτιάξει και τελος πια στη μουχλα!!! Μακάρι, αν και σήμερα με τη κηδεία του Μητροπάνου η μερα είχε μια θλιψη...δε νομίζετε;
Καλό βράδυ σε όλες, φιλιά σε όλες και μη ξεχνάτε αυριο ...Παρασκευή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:00 am

ANNA MOY OΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗ ΣΕ ΟΛΑ .ΕΣΥ ΘΑ ΚΕΝΤΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΩ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ .ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙ..ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:33 am

Καλησπέρα κορίτσια.
Δυστυχώς Φιλίτσα μου αυτό το άρθρο είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα.
Πρέπει να κάνουμε κάποια μικρή προμήθεια γιατί τα πράγματα δεν φαίνεται να καλυτερεύουν σύντομα...
Και γι' αυτό το λόγο μάλλον πρέπει να έχουμε μία μικρή αποθήκη για τις ώρες πρώτης ανάγκης.. Το ζήτημα είναι που θα βάλουμε την μικρή αποθήκη μας με όλα τα απαραίτητα είδη για τις ώρες της αναγκης.... Μήπως να τα στριμώξουμε δίπλα στις κούτες με τα κεντήματα και τις κλωστές μας???? ΟΕΟ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:38 am

Άννα χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα. Και εγώ άκουσα ότι ο καιρός θα καλυτερεύσει, αλλά απόψε κάνει κρύο και πριν λίγο που ότιζα τα λουλουδάκια μου είδα κάτι περίεργα σύννεφα στον ουρανό....


Αυτή η χρονιά σημαδεύτηκε από το θάνταο πολλών καλλιτεχνων όπως ο Βεγγος, ο Δαδινόπουλος, ο Μητροπάνος σήμερα δε πέθανε η ηθοποιός Ζωρζα (αν διαββασα καλά το όνομά της).. και τόσοι άλλοι που τώρα ξεχνάω το όνομά τους...
Μπορεί να φταίει το δίσεκτο 2012 ή απλά να μην άντεξαν όλοι αυτοί να δουν άλλα άσχημα να συμβαίνουν στην Ελλάδα και κυρίως στους έλληνες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:41 am

Κατερίνα μου με το καλό να πάτε στην Μυτιλήνη για το τάμα σας. Και προσέξτε μην πιείτε πολύ ουζάκι και μεθύσετε γιατί όπως γνωρίζετε το καλύτερο ούζο παράγεται στη Μυτιλήνη.
Απ' ότι θυμάμαι από όσα μου έλεγε ο πατέρας μίας φίλης μου που ήταν από την Μυτιλήνη το καλύτερο ούζο βγαίνει από αποστακτήριο που βρίσκεται στο νησί και είναι μόνο για τους ντόπιους και αν θυμάμαι καλά λεγόταν ΜΑΤΙΣ
Καλά να περάσετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:43 am

Κορίτσια εάν βλέπουμε τις ομορφιές από τον Αγιο Ιωάννη και τα έργα τέχνης της Άννας σίγουρ αη ημέρα μας θα ομορφαίνει και δεν θα χρειάζεται να ανοίξουμε καμία τηλεόραση και κανένα ραδιόφωνο για να ακούσουμε τα νέα τα οποία έτσι κι αλλιώς μαύρα και άραχνα θα είναι!!! flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:55 am

Καλησπέρα κορίτσια,Κατερίνα με το καλό να πας στη Μυτιλήνη και να έχεις ένα όμορφο ταξίδι,Άννα χαίρομαι που είσαι καλά,Φιλίτσα έκανα το εκμέκ σου και μόλις δοκιμάσαμε με τον καλό μου,είναι πάρα πολύ ωραίο,κορίτσια να το κάνετε και οι υπόλοιπες,ακολούθησα την παραλλαγή της Ευδοκίας γιατί τα μικρά μου δεν τα πάνε καλά με τα αμύγδαλα.
Καλό βράδυ σε όλες,φιλιά flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:00 pm

Καλησπέρα Φανή μου. Γλυκαμένοι να είσαστε όπως το εκμέκ της Φιλίτσας που δοκιμάσατε μόλις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:02 pm

Η Φωτεινή τί να κάνει άραγε????
Μάλλον τρέχει τώρα που τα παιδιά είναι όλα στο σπίτι καιθα περιμένει πώς και πώς να ανοίξουν τα σχολεία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:02 pm

Ronitsa πώς είσαι κοπέλα μου, με το κάψιμό σου??? Σε πονάει ακόμα????
Περαστικά σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:14 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Καλησπέρα κορίτσια.
Δυστυχώς Φιλίτσα μου αυτό το άρθρο είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα.
Πρέπει να κάνουμε κάποια μικρή προμήθεια γιατί τα πράγματα δεν φαίνεται να καλυτερεύουν σύντομα...
Και γι' αυτό το λόγο μάλλον πρέπει να έχουμε μία μικρή αποθήκη για τις ώρες πρώτης ανάγκης.. Το ζήτημα είναι που θα βάλουμε την μικρή αποθήκη μας με όλα τα απαραίτητα είδη για τις ώρες της αναγκης.... Μήπως να τα στριμώξουμε δίπλα στις κούτες με τα κεντήματα και τις κλωστές μας???? ΟΕΟ????
Συγνώμη αυτά δεν είναι είδη πρώτης ανάγκης. Είναι "ΟΛΑ" . Και που τα αποθηκεύεις όλα αυτά?? Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί να κάνουμε τέτοιες προμήθειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 12:43 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
Καλησπέρα κορίτσια.
Δυστυχώς Φιλίτσα μου αυτό το άρθρο είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα.
Πρέπει να κάνουμε κάποια μικρή προμήθεια γιατί τα πράγματα δεν φαίνεται να καλυτερεύουν σύντομα...
Και γι' αυτό το λόγο μάλλον πρέπει να έχουμε μία μικρή αποθήκη για τις ώρες πρώτης ανάγκης.. Το ζήτημα είναι που θα βάλουμε την μικρή αποθήκη μας με όλα τα απαραίτητα είδη για τις ώρες της αναγκης.... Μήπως να τα στριμώξουμε δίπλα στις κούτες με τα κεντήματα και τις κλωστές μας???? ΟΕΟ????
Συγνώμη αυτά δεν είναι είδη πρώτης ανάγκης. Είναι "ΟΛΑ" . Και που τα αποθηκεύεις όλα αυτά?? Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί να κάνουμε τέτοιες προμήθειες.

Μακάρι να μην χρειαστούν όλα αυτά αλλά ας τα έχουμε αποθηκεύσει κάπου για καλό και για κακό.
Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν!!!!
Θα τα βάλουμε δίπλα στα κουτιά με τις κλωστές και τα κεντήματα!!!! ΟΕΟ????
flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:40 am

Καλησπέρα κι απο μένα! (σαφώς καλύτερα σήμερα!)
Και επειδη ζηλεψα την Ευδοκία πηγα και στον οδοντογιατρό σήμερα! (ολα τα χε η Μαριορή ...ευτυχώς όχι κάτι σοβαρό, αλλά το φαγα το απογευμα μου. Πέρασα κι απο ένα μαγαζί με κλωστες...αλλά κορίτσια η κυρία εβλεπε τηλεοραση εκείνη την ωρα και ενώ ήθελα λίγο να χαζεψω... πήρα ακριβώς οτι ήθελα και έφυγα. Μετά φταίω εγω που ψωνίζω απο το ιντερνετ;;;;;
Διαβασα και τη λίστα που μας έστειλε η Φιλίτσα και τρομαξα!!! Που θα τα βάλουμε όλα αυτά καλέ;;;; Ασε που για να τα γοράσουμε όλα... θα φάμε δυο μισθούς;
Εσεις που χαθήκατε καλέ; Ευδοκία και γω την Φωτεινή την φανταζομαι να παρακαλαει πότε θα ανοιξουν τα σχολεία! Και γω να μη σου πω ... οχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά βαρέθηκα να βλέπω τους γιους μου να σερνονται στους καναπέδες!!!
Λοιπόν εύχομαι να έχετε όλες ένα ξεκουραστό σκ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:53 am

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα! (σαφώς καλύτερα σήμερα!)
Και επειδη ζηλεψα την Ευδοκία πηγα και στον οδοντογιατρό σήμερα! (ολα τα χε η Μαριορή ...ευτυχώς όχι κάτι σοβαρό, αλλά το φαγα το απογευμα μου. Πέρασα κι απο ένα μαγαζί με κλωστες...αλλά κορίτσια η κυρία εβλεπε τηλεοραση εκείνη την ωρα και ενώ ήθελα λίγο να χαζεψω... πήρα ακριβώς οτι ήθελα και έφυγα. Μετά φταίω εγω που ψωνίζω απο το ιντερνετ;;;;;
Διαβασα και τη λίστα που μας έστειλε η Φιλίτσα και τρομαξα!!! Που θα τα βάλουμε όλα αυτά καλέ;;;; Ασε που για να τα γοράσουμε όλα... θα φάμε δυο μισθούς;
Εσεις που χαθήκατε καλέ; Ευδοκία και γω την Φωτεινή την φανταζομαι να παρακαλαει πότε θα ανοιξουν τα σχολεία! Και γω να μη σου πω ... οχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά βαρέθηκα να βλέπω τους γιους μου να σερνονται στους καναπέδες!!!
Λοιπόν εύχομαι να έχετε όλες ένα ξεκουραστό σκ!!!

Άννα μου ελπίζω εσύ να μην έχεις την πολλή δουλειά που έχω εγώ στον οδοντίατρό μου και να τελειώσεις πιο γρήγορα.
Η αλήθεια είναι ότι εκτός του προβλήματος της αποθήκευσης όλων αυτών των τροφίμων, το επόμενο και σοβαρότερο πρόβλημα είναι που θα βρούμε τα χρήματα να αγοράσουμε όλα αυτά τα προς αποθήκευση τρόφιμα..... οεο??????

Εγώ πάλι θέλω να ξεκινήσει το σχολείο γιατί ο κανακάρης μου είναι διαρκώς μπροστά στον υπολογιστή και μιλαει με την παρέα του στο φόρουμ για τον άρχοντα των δαχτυλιδιών και τις μάχες που θα δώσουν άμεσα!!!!
Ή πηγαίνει στο κατάστημα όπου αγοράζει τα στρατιωτάκια και παίρνει κάτι ακόμα για τον στρατό του!!!

cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:54 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΑΓΟΡΑΖΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ .ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΑ ΜΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ.
ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ,ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ,ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΧΤΕ 2-3 ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ?ΛΙΓΟ ΕΙΔΙΚΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ Η ΓΙΑ ΛΑΜΠΕΣ?ΠΩΣ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΟΕΟ?
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:00 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΧΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ .ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟΥΣ .ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΕΞΥΠΝΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΙΑ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΠΕΞΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ......ΣΤΟ ΧΩΛ ΑΣ ΠΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ,ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΛΥΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:08 am

Φιλίτσα μου θαθελα να μπορούσ ανα σου δείξω τις γωνιές στο σπίτι μου (80 τετραγωνικά όλο και όλο). Σε κουτιά βάζω περιοδικά με κεντήματα, με συνταγές και τα κουτιά προσπαθώ και τα βάζω κάτω από τραπέζια, τραπεζάκια κ.λ.π.. Κεντήματα και κλωστές σε άλλα κουτιά και αυτα κάτω από κρεβάτια .... και γενικά όλο το σπίτι έχει παντού κουτιά και κουτάκια μέσα στις ντουλάπες, κάτω από τραπέζια από καρέκλες. παντού κουτιά...
Που να βρω χώρο και γα άλλα κουτιά γα τα τρόφιμα ΟΕΟ????
Ουπς!!! Κάτι θυμήθηκα μόλις τώρα. Έχω λίγο ελεύθερο χώρο πάνω από τα ντολάπια στην κουζίνα μου... Οπότε εκεί θα βάλω κάποιο κουτί ακόμα.....
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:15 am

ΕΓΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ ΣΕ ΚΟΥΤΕΣ .ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ .ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΑΝΑΚΤΟΡΟ .ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΛΠ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ .ΟΛΕΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ .ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΑΜΑ ΠΙΑ.....ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:32 am

80 τετραγωνικα κι εδω και κουτιά κατω από την κρεβατοκάμαρα!!! Αμα δεν ταιριάζαμε...Οσο σκέφτομαι οτι σε λίγο θα κάνουμε ντουλάπες με πιάνει ανατριχίλα...

Ευδοκία στον οδοντογιατρό πηγα γιατι μου έφυγε μια θήκη (ευτυχώς δεν την κατάπια!) αλλά μαζί με αυτήν έσπασε και το δόντι(γεράματα και πολλές σοκολάτες!) Οπότε, όσο κάθεται η θήκη την κρατάω (ευτυχώς κάθεται) και όταν πέσει για τα καλα... εξαγωγή! Κατι χαζά μου λεγε για εμφυτευματα και γέφυρες... αλλά εγω σφυριζα αμέριμνα, για τετοια είμαστε... Προγόμφιος είναι, προς τα πίσω είναι, σιγα να μη σκάσω...
Ναι η προγουμενη βδομάδα τα είχε όλα, το δόντι, το κρυωμα, ...όλα. Αφού η μια μου η κουμπάρα που η κόρη της φτιάχνει κοσμήματα θα μου φτιάξει βραχιολάκι με ματάκι!!!

Όσο για τους δικους μου κακακάρηδες από καναπε σε καναπε, τηλεόραση και ηλεκτρονικο και γω με το ρολόι πάνω απο τα κεφάλια τους ( δεντους αφήνω για πολύ ωρα , κι ευτυχώς ακόμα με ακουνε). Κι άντε ο μικρός, που είναι και πιο αλάνι, είναι συνέχεια εξω και παίζει. Ο μεγάλος είναι πιο βαρυς.... Δεν την μπορώ τόση τεμπελια! Ασε που με έβαλε και του αγόρασα ένα βιβλίο -τους Αγωνες Πεινας , είναι τριλογία, το δείχνει και στο σινεμα- και εγώ τελειώνω το τρίτο, ο αντρας μου το δευτερο κι αυτός... τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:33 am

Φιλίτσα μου συμφωνώ μαζί σου. Λίγο πολύ όλες στην παρεούλα μας έτσι είμαστε. Απλοί άνθρωποι που με το χόμπι μας ξεσκάμε λίγο και δημιουργούμε ωραία πράγματα που μας γεμίζουν!
Και πιστεύω επίσης ότι οι πλούσιες κυρίες μάλλον δεν ασχολούνται με πλέξιμο ή κέντημα, απλά αγοράζουν έτοιμα εργόχειρα ή παραγγέλνουν ότι τους αρέσει. Σιγά σιγά μην κάτσουν να χαλάσουν τα μάτια τους και τα χέρια τους για να κεντήσουν και να πλέξουν.....

Smile




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:37 am

Χα χα χα. Άννα μου σε καταλαβαίνω. Έτσι είναι και ο δικός μου.
Καποια στιγμή έπαθε μία μικρή τρέλα με τον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών μετά τις ταινίες, αρχίσαμε να αγοράζουμει και τα βιβλία όχι μόνο τα γνωστά αλλά και όλα τα άλλα που είχαν γραφτεί για τα ξωτικά και όλους τους άλλους ήρωες της ταινίας.
τα διάβαζε λίγο στην αρχή και μετά άρχισαν τα άλλα τα μεγάλα κόλπα.
Άρχισε να φτιάχνει στρατιωτάκια,να τα βάφει και να παίρνει μέρος σε μάχες ......
Μία τρέλα..... δηλαδή
Μιλάνε στο φόρουμ όλη την ημέρα για τις μάχες και μετά βάφουνε και πολεμάνε με τα ζάρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:39 am

Αγόρια...μεγαλώνουν αραγε πότε; αναρωτιέμαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:40 am

Η άλλη του τρέλα είναι τα βιβλία με τα βιβλία του Pollini τον Έραγκον κ.λ.π.
Τωρα τελειώνει το πρώτο και εγώ η τρελή η μάνα περιμένω πότε θα μεταφραστεί το τέταρτο βιβλίο για να του το αγοράσω!!!! Είπα μήπως τονκάνω να ξεκολλήσει λίγο από τοκομπιούτερ!!!
Μόνο όταν με βλέπει να διαβάζω και εγώ τον πιάνει η μανία να τελειώσει τα βιβλία του για να με συναγωνιστεί!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:41 am

Μπα δε νομίζω στην χώρα του ΠΟΤΕ με τον Πήτερ Παν θα είναι μια ζωή ...... cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 12 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:45 am

Ο μικρός διαβάζει πιο πολύ αλλά μόνο με ότι κολλήσει. Το Χαρι Ποτερ απο την τετάρτη δημοτικου ξεκίνησε να τα διαβάζει και τα τελειώσε όλα (κι απο 2 φορές). Μετά πιασαμε τους βρυκόλακες, ναι το twilight - αυτό πέρσι. Κι οταν διαβάζει κολλάει -σαν εμένα. Αλλά αυτος θέλει πρωτα να δει την ταινια και μετα να διαβασει το βιβλίο...Τι να πεις...

Δεν μεγαλώνουν με τίποτα... απλά όταν παντρευτουν αλλάζουν μαμα!!!! Το βλέπω στον αντρα μου!!!! χαχαχαχαχχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις