Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:58 am

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΤΣΑ!!!!!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ! ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ!
ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ , ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ, ΘΑ ΚΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:59 am

Χρόνια πολλά σε όλες κορίτσια και στα συγγενικά σας προσωπα που γιορτάζουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 2:13 am

ronitsa έγραψε:
FELITSIA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙς ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ


Ρονίτσα μου καλημέρα και χρόνια πολλά για την μανούλα σου. Αν και δεν την ξέρουμε,
να της δώσεις τις πιο θερμές ευχές. Να είναι γερή, δυνατή και πάντα δημιουργική.
Φιλιά και καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 2:57 am

ronitsa έγραψε:
FELITSIA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙς ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΩΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ

Καλημέρα και σε σένα ronitsa να χαίρεσαι την μητέρα σου και να φτιάχνετε πάντα τόσο καταπληκτικά εργόχειρα!!!
Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 3:18 am

Φιλίτσα καλημέρα και από εδώκαι χρόνια σου πολλά
Να εισαι χιλιόχρονη, να έχεις πολλές ευτυχισμένες στιγμές καθημερινά.
Και εύχομαι πολύ σύντομα να βρεθείς μαζί με τα παιδιά σου στο γιορτινό σας τραπέζι καιεκεί να σβήσετε πολλά κεράκια (από όλες τις γιορτές σας που δεν είσαστε μαζί)..
Να είσαι καλά και να φτιάχνεις πάντα τόσο όμορφες δημιουργίες...
και όπως είπε και η Άννα παραπάνω, άντε να γίνεις και σύντομα γιαγιά, για να σου φτιάξουμε και δωράκια για τα εγγόνια σου... (εγώ θα αρχίσω από τα πανάκια ώμου, τώρα που έχω και σχέδια!!!)
Φιλάκια φιλενάδα μου
Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 4:18 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΣ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ .Ο ΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΣΑΜΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ .ΣΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΤΙΣΙΜΗ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ........ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 4:24 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ .ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΜΕ?ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΤΟ .ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ?
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ,ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. I love you Very Happy sunny flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 5:01 am

FELITSIA έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ .ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΜΕ?ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΤΟ .ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ?
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ,ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. I love you Very Happy sunny flower


Ναι Φιλίτσα μου. Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα.. Χθες ήμουν όλη μέρα με λαπά (με μπόλικο λεμονάκι) φρυγανιές και έπινα τακτικά νερό και κόκα κόλα, γιανα αναπληρώσω τα χαμένα υγρά..
Πυρετό δεν είχα... ευτυχώς

Μην ανησυχείς Φιλίτσα μου, δεν θα μας χάσεις τόσο εύκολα φιλενάδα μου..

Συνέχεια δίπλα σου θα είμαστε όταν κσι όποτε μας χρειαστείς cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 5:04 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΣ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ .Ο ΛΟΓΟΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΣΑΜΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ .ΣΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΤΙΣΙΜΗ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ........ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ Very Happy I love you flower


Ανυπομονώ να δω τη συνταγή σου για την μηλόπιττα Φιλίτσα μου. Μαρέσει πολύ η μηλόπιττα , αλλά η συνταγή που έχω μοιάζει με κεικ πιιο πολύ... θα σου την γράψω καιεγώ την συνταγή μου για να την δεις!!!!

Να είσαι πάντα γλυκαμένη καλή μου φίλη!!!
flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 7:20 am

Γειά σας κορίτσια,χρόνια πολλά στην εορτάζουσα Φιλίτσα να τα εκατοστήσει και οτι επιθυμεί.Μια όμορφη Κυριακή σε όλες με πολλές πολλές δημιουργίες,που αν κρίνω απο εμένα δεν το βλέπω,όταν με παίρνουν απο κάτω οι δουλειές του σπιτιού,βλέπετε εργασία και χαρά κάθε μέρα εκτός Κυριακής.τι να σου κάνει μια μέρα την εβδομάδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:18 am

Φανή μου καλησπέρα. Μην ανησυχείς κοπέλα μου, όλες στην ίδια μοίρα είμαστε. Μετά την δουλειά μας τραβιόμαστε και δεν φτάνουμε και οι ώρες μας είναι μετρημένες...
Και περιμένουμε πώς και πώς να έρθει το σαββατοκύριακο ή καμιά αργία (που δεν θα πέσει πάλι Κυριακή!!!) για να μπορέσουμε να κάνουμε κάτι που μας ευχαριστεί όπως τα εργόχειρά μας...
Και έχεις απόλυτο δίκιο, μία ημέρα την εβδομάδα τί να σου πρωτοκάνει????
Φιλάκια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:29 am

FANH MOY S EYXARISTV POLY KORITSI MOY ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΒΡΑΔΥ ΙΣΩΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΤΩΝ ΝΕΥΡΩΝ ΜΑΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΑ.ΠΟΛΥ ΑΤΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:34 am

FELITSIA έγραψε:
FANH MOY S EYXARISTV POLY KORITSI MOY ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΒΡΑΔΥ ΙΣΩΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΤΩΝ ΝΕΥΡΩΝ ΜΑΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΑ.ΠΟΛΥ ΑΤΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΕΡΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Φιλίτσα μου σε καταλαβαίνω και δεν χρειάζεται να βιαστείς να μας γράψεις την συνταγή σου...
Δεν θα σε παρεξηγήσουμε κιόλας φιλενάδα, άλλωστε όσο καθυστερείς όλο και κάποια άλλη λιχουδιά θα μας σκαρώσεις για να μας κεράσεις!!!
Οπόταν περιμένουμε!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:43 am

Καλησπέρα αγαπημένες,
Φιλίτσα μου με την ησυχία σου καλή μου εμείς περιμένουμε. Όσο καθυστερείς εσύ, τόσο πιο μεγάλη θα είναι η μερίδα. Γι'αυτό με την ησυχία σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 9:47 am

Φανή μου καλησπέρα,
Όταν εργάζεσαι δεν νομίζω ότι μπορείς να τα κάνεις όλα. Μη ξεχνάς ότι όταν έχεις λίγο ελεύθερο χρόνο, πρέπει να μπορείς να τον αφιερώνεις δημιουργικά στην οικογένεια, για να μην σου παραπονεθούν κάποια στιγμή, ότι δεν ήσουν κοντά τους. Αυτό είναι μια φιλική συμβουλή, μαμαδίστικη αν θες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 10:26 am

κορίτσια πάω να δω τον ¨Παπαφλέσσα"
Και επειδή αύριο πρέπει να ξυπνήσω πολύ πρωί γιατί θα πάω αρκετά μακριά για έλεγχο, ίσως να μηνπρολάβω να μπω για καληνύχτα, οπότε σας χαιρετώ τώρα στηνερίπτωση που δεν ξαναμπώ


Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 10:57 am

Καλησπέρα, φιλενάδες!
Ρονίτσα χρόνια πολλά για τη μαμά σου! Ενα φιλάκι κι απο μένα!
Φανή μην αγχωνεσαι όλες στο ιδιο καζάνι βράζουμε!!! Απλά ξεκλέβουμε κανένα μισαωράκι που και που, για να κρατιομαστε και ηρεμες!
Φιλίτσα μμμμμμ μηλόπιτα!!! Μου αρέσει!
Σημερα με τις δουλειές και τα φαγήτα και την παρέλαση την κατάφερα την μέση μου κι όταν σηκωνομαι πάω κι εγω υπο γωνια... Για αυτό βλέπω τι γραψατε, ταυροχρονα με την ταινια στο Μega και παω για νανι!
Και του χρόνου φιλενάδες, όλες μαζί, γερές και αγαπημένες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 11:43 am

KALO BRADY ANNA MOY KAI TOY XRONOY ΕΔΩ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:24 pm

Τελικά τα σαββατοκύριακα είναι πιο δύσκολα από τις καθημερινές με τις τόσες δουλειές που έχουμε να κάνουμε... Το μόνο παρήγορο και ευχάριστο είναι ότι είμαστε στα σπιτάκια μας, (όσες φυσικά δεν δουλεύουμε) και τα κάνουμε όλα πιο ήρεμα...
Αντε κορίτσια και του χρόνου να ειμαστε καλά και να ξαναφάμε από τα γλυκά που θα μας κεράσει η Φιλίτσα!!!!
Καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα σε όλη την παρεούλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:30 pm

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΙΑ ΠΝΟΗ ΣΕ ΟΛΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:34 pm

Ουπς, Φιλίτσα μου και εσύ μέσα είσαι ε??? Δεν μπορείς να κοιμηθείς χωρίς να διαβάσεις τα νέα μας/....

Είδες τι έπαθα και εγώ???
Το σύνδρομο της "Παρέας της Σταυροβελονιάς" είναι, δεν είναι τίποτα το σοβαρό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 12:38 pm

ΝΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΑΣΧΗΜΗ ΔΟΣΗ .ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:26 am

καλησπέρα!!!!
που είστε σήμερα ;;;;
Ελπίζω όλες καλά! Ευδοκία μου, έτσι έιναι το σαββατοκυριακο κουραζόμαστε πιο πολυ γιατί κανουμε πολυ πολυ περισσότερα!!! Αλλά δε βαριέσαι, έτσι ελαφρώνουμε λίγο την εβδομάδα που ερχεται!
Πάντα να κοιτάμε την καλή πλευρα των πραγμάτων κορίτσια!!!
Καλό σας βράδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 11:08 am

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ?INTERNETIKO ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ?
ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ(ΒΑΡΒΑΡΑ)ΕΙΜΑΙ ΒΑΡΙΑ?ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΣΤΑΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΦΟΝΟ.Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ BLOG MAΣ.
ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ?ΜΠΟΡΕΙ (ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ).ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΤΕ ΚΟΝΤΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΣΑΣ ΕΚΤΙΜΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ .BE COOL. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 40Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις