Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 10:53 am

Αγαπημένη μου παρεούλα καλησπέρα,
Κλεονίκη μου, σου εύχομαι Καλή Χρονιά και σύντομα να κρατάς το εγγονάκι σου αγκαλίτσα και να το γλυκοφιλάς. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων που θα ψάξεις για το αρχείο που έχασα.

Felitsia με το καλό να έρθεις στην Αθήνα. Θα ήταν χαρά μου να σε/σας δω και και να τα πούμε. Αν κανονίσετε συνάντηση, είμαι μέσα (εκτός απροόπτου βέβαια).

Πολλά φιλιά και καλό βράδυ σε όλες,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 11:07 am

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ .ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 11:13 am

Kαλησπέρα!!!
(πωπω σε ποια να πρωταπαντήσω!!!!!)

Κλεονίκη, με το καλό να δεχτείς το εγγονάκι και όλα να πάνε καλά! Και φυσικά στην επόμενη συνάντηση θα έρθεις μαζί μας! Μόνο καλή μου για το Πάσχα το βλέπω, Στις επόμενες διακοπές των σχολείων!!!!!!

Ευδοξία... μαύρα τα μαντάτα για τη Σερενάτα, που έλεγε και το τραγούδι, και ο Θεός να βάλει το χέρι του!

Φελίτσια, Ευδοκία και Βαρβάρα με το καλό να βρεθείτε, σας το εύχομαι ολόψυχα!

Ελένη, θέλω μια γνώμη για το κασκόλ και θα σου στείλω φωτο στο raverly! Για να μην μου παραπονεθείτε οι υπόλοιπές που δεν ρωτάω και σας και να ανεβάσω την φωτο στο μπλογκ μου, να σας πω οτι το κασκόλ ειναι δώρο - εκπληξη για την κουμπάρα μου, που μπαινει κι αυτή στο μπλογκ , οπότε θα το ανεβάσω τελειωμένο!


Από την παγωμένη Θεσσαλονίκη, που χθες τα χαράματα μας κούνησε και λίγο, Φιλιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kleoniki




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Θέρμη Θεσσαλονικης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 12:23 pm

Γειά σας κορίτσια.Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Όταν γεννήσει η κόρη μου θα σας το γράψω.Δεν ξέρω γιατί αυτό το εγγονάκι το περιμένω με λαχτάρα.Ίσως γιατί είναι της κόρης μου και αυτή μένει αρκετά κοντά μου.Η μία εγγονή μου είναι στο Βόλο και την βλέπω δυο-τρεις φορές τον χρόνο και ο εγγονός μου είναι στην Ιταλία.Αυτόν τον είδα μωρό μια φορά και τώρα το καλοκαίρι για μία εβδομάδα.Και τα δυό είναι από τους γιούς μου.Έχω πολύ καλή νύφη ευτυχώς αλλά είναι στο Βόλο και εγώ δεν μπορώ να πηγαίνω να τους βλέπω.Να είναι καλά ο Θεός να τους φυλάει.
Καλό βράδυ.Πρέπει να βάλω τον λόχο για ύπνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 12:58 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ .ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΗΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ.ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΜΕΝΩ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΕΛΕΤΕΣ ΕΧΩ ΣΤΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΝΩ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΣΕ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ .ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ .ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΜΕ ΑΚΡΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΥ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ........
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΣΚΩΛ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΣΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΕΙ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΠ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 9:25 pm

kleoniki έγραψε:
Καλησπέρα κορίτσια.Χρόνια πολλά ευτυχισμένο και δημιουργικό το 2012.Χαίρομαι που είστε όλες καλά.Διάβασα ότι συναντήθηκαν η Άννα και η Ελένη. Εγώ δεν μπόρεσα να σας απαντήσω για να έρθω και εγώ γιατί ήμουνα όλες τις γιορτές στην κόρη μου στα Κουφάλια γιατί είχε συσπάσεις και έπρεπε να είναι στο κρεβάτι. Όταν γεννηθεί αυτό το μωρό θα το πνίξω στα φιλιά.Χθες γύρισα στο σπίτι γιατί άρχισαν τα σχολείά. Ελπίζω την άλλη φορά που θα συναντηθήτε εαν θέλετε να έρθω και εγώ.Φελίσια ελπίζω να χάρηκες τον γιό σου γιατί να τον χόρτασες δεν το πιστεύω.Οι μέρες δεν είναι ποτέ αρκετές.Βαρβάρα θα ψάξω στο σκληρό δίσκο γι'αυτό που ψάχνεις και άν το βρω θα σου πώ.Εγώ τα κατεβάζω όλα από την Σταυροβελονιά.
Σας εύχομαι καλή βδομάδα.

Καλη σου μερα Κλεονικη και Χρονια Πολλα. Με το καλο να ερθει το μωρακι σας. Και φυσικα θελουμε να ερθεις, αλλα μαλλον θα αργησει αυτο. Θα δειξει, εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε. Φιλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 2:41 am

ELENH KAΛΗΜΕΡΑ .ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΕΧΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΗΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΟΙΤΑΓΜΑ.ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΛΥΜΕΝΑ ΜΕ ΣΕΛΟΤΕΙΠ ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ.
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ (ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥ ) ΚΑΙ ΠΕΡΣΙΝΑ (ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ) ΚΑΙ ΦΕΤΙΝΑ (ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΣ).
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 3:10 am

FELITSIA έγραψε:
ELENH KAΛΗΜΕΡΑ .ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΕΧΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΗΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΟΙΤΑΓΜΑ.ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΛΥΜΕΝΑ ΜΕ ΣΕΛΟΤΕΙΠ ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ.
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ (ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΟΥ ) ΚΑΙ ΠΕΡΣΙΝΑ (ΤΟ ΚΑΔΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ) ΚΑΙ ΦΕΤΙΝΑ (ΣΕΛΙΔΟΔΕΙΚΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΣ).
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ. flower

Καλη σου μερα. Δεν πειραζει, ειπα μηπως ειχες καποια. Αυτα τα παλια θα ηθελα πολυ να τα δω.
Στο art and hobby εχω βαλει κι εγω μερικα παλια δικα μου.
Πριν λιγο βρηκα αυτη τη σελιδα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
εχει πολυ ομορφα σχεδια που μπορεις να κατεβασεις δωρεαν, ισως την ξερετε. Μου αρεσαν αρκετα και μαλλον θα τα κατεβασω απο το σπιτι. Φιλια και να ειστε ολες καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 3:18 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ .Ο,ΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ .ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ .ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ INTERNET ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ.ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 11:19 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ .ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ.ΗΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ.ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΜΕΝΩ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΕΛΕΤΕΣ ΕΧΩ ΣΤΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΝΩ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΣΕ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ ΚΛΕΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ .ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ .ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΒΡΟΥΜΕ ΑΚΡΗ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΠΟΥ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ........
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΣΚΩΛ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΣΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΕΙ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΠ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ :flower:

Φελίτσια σαν τη φιλία δεν έχει! Δοξάζω το Θεό κάθε μέρα για τους ανθρώπους που βρέθηκαν και βρίσκονται ακόμα δίπλα μου. Στα δύσκολα πιο πολύ οι φίλοι με βοήθησαν παρά οι συγγενείς... Και δεν μιλάω για υλική βοήθεια αλλά για στήριγμα , για μια γλυκιά κουβέντα.
Ετσι έμαθα να έχω την πόρτα μου ανοιχτή για νέες φιλίες και νέους ανθρώπους στη ζωή μου και να αγαπώ και να τιμώ παλιούς και νέους!
Και εδώ έχουμε κάνει μια ωραία παρέα! Κάθε βράδυ αν δεν μπούμε... κάτι παθαίνουμε! Και εμένα μου αρέσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 12:06 pm

Ελένη μόλις τώρα επισκέφθηκα στα πεταχτά την ιστοσελίδα που ανέφερες πράγματι έχει πολύ νόστιμα σχέδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 12:35 am

Δειτε αυτο κοριτσια, εχει ωραια σχεδια:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 11:21 am

Καλησπέρα κορίτσια, Μόλις γύρισα σπίτι και έχω ξεπαγιάσει. Τα ποδαράκια μου δηλαδή γιατί σήμερα φορούσα και γαντάκια και σκούφο και κασκολάκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 11:24 am

Την Παρασκευή θυμήθηκαν όλοι στο γραφείο τί έχουμε για την άλλη εβδομάδα (για την Τρίτη) και έπρεπε τώρα να τα φτιάξουμε...΄, οπότε έπρεπε να μείνω πίσω.

Κάτι να ψωνίσω, να περιμένω το λεωφορείο για 45 λεπτά μέσα στο κρύο.....
Ευτυχώς έχουμε μπροστά μας σαββατοκύ cheers ριακο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 11:46 am

καλή ξεκούραση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 12:45 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΩΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ.ΚΑΛΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ?ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 12:48 pm

FELITSIA έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΩΘΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ.ΚΑΛΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ?ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ flower
Θα τις κάνω Φιλίτσα θα το κανονίσω μέσα στην εβδομάδα.... flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 1:32 pm

ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΩ.ΚΑΙ Η ΠΡΟΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΜΙΣΥ ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΤΟΣΑ ΕΡΓΟΧΕΙΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΚΕΝΤΩΤΑΣ ΤΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΓΟΡΓΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ.....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Ιαν 14, 2012 5:45 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ .ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ.

Η έγκαιρη διάγνωση σώζει ζωές και ο προληπτικός έλεγχος βοηθάει στην έγκαιρη διάγνωση και αντιμετώπιση της νόσου. Αυτό είναι … το μήνυμα του προγράμματος ενημέρωσης, δωρεάν εξέτασης και εκπαίδευσης γυναικών στην αυτοεξέταση για καρκίνο του μαστού, που πραγματοποιεί το Νοσοκομείο «Γ. Γεννηματάς» με τη συνεργασία της Ελληνικής Εταιρείας Μαστολογίας.

Η ενημέρωση και η δωρεάν εξέταση θα πραγματοποιηθούν από 16 έως και 20 Ιανουαρίου (09:00 έως 13:00), στο χώρο της γραμματείας των Εξωτερικών Ιατρείων του Νοσοκομείου. Παράλληλα, θα γίνεται εκπαίδευση των γυναικών, που το επιθυμούν, στην αυτοεξέταση του μαστού, για την οποία θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Το πρόγραμμα θα υλοποιήσει το Γραφείο Πρόληψης και Αγωγής Υγείας του Νοσοκομείου και το Ακτινοδιαγνωστικό Τμήμα- Μαστογραφίας, με επικεφαλής τον αντιπρόεδρο της Ελληνικής Εταιρείας Μαστολογίας Βασίλειο Γεωργούντζο, σε συνεργασία με ομάδα, εθελοντικής προσφοράς, η οποία θα αποτελείται από ιατρούς και νοσηλευτές.


KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ .ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΜΗΝ ΤΑ ΑΜΕΛΕΙΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 12:20 pm

Κυριακή σήμερα και χαθήκαμε όλες;;;;;;;;

Αν κρίνω απο μένα, χαθήκατε και σεις μέσα σε κατσαρόλες, πλυμένα και σιδερωμένα;;;;; Ελπίζω να αντέχετε ακόμα!!!
Καλή βδομάδα από αυριο και ντυθείτε καλά- γιατί θα χει πολύ πολύ κρύο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 1:16 pm

KYRIAKH SHMERA ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΡΤΙΑ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΕΝΤΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ CHICHEN SCRATCH.ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΗΜΑ ΜΕΧΡΙ 2.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΛΥ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙΣ ΖΕΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ(ΘΑ ΣΤΟ ΘΥΜΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ).
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ ΝΤΥΘΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 1:36 pm

Καλησπέρα και από μένα.
Όντως Άννα χάθηκα στις δουλειές του σπιτιού αυτό το σαββατοκύριακο.
Μάζεψα τα χριστουγεννιατικα, μαγείρεψα, έ βαλα πλυντήρια, και γενικά τα κλασσικά του σπιτιού, σκούπα, σφουγγάρισμα, λάτρα κ.λ.π.
Και καθάρισα και λίγο τα φυτά που έχω στο μπαλκόνι μου.
Ήδη από σήμερα κάνει πάρα πολύ κρύο και η επιδείνωση ξεκινάει από σήμερα το βράδυ...

Φιλίτσα, πήρα ήδη μαζί μου τα βιβλιάρια υγείας και θα πάω στο ταμείο μου αύριο να μου γράψουν παραπεμπτικά για τους γιατρούς που πρέπει να πάω....
Τοβαλα στο πρόγραμμα και θα τις κάνω οπωσδήποτε..

Φιλάκια σε όλες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 2:47 pm

KAΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ.ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.ΓΑΡΔΕΝΙΕΣ ,ΕΠΙΦΥΛΛΑ ,ΚΑΚΤΑΚΙΑ,ΓΙΑΣΕΜΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ.ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΤΙΣΕΤΕ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΩ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟflower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 11:37 am

Καλησπέρα κορίτσια! Αχ αυτές οι Κυριακές!!!!!
Πως πάτε με το κρύο; Εδώ παγωνιά, ο Βαρδάρης έχει καθαρίσει τα πάντα και έχουμε ξυλιάσει!Παγωνιά και αύριο όποτε , Ευδοκία, ντύσου γερά. Και γω κρυουλιάρα είμαι ... διπλές μπλουζες, φανελάκι, κάλτσες χοντρές, κασκόλ... σα κρεμμύδι ντύνομαι και πάλι κρυώνω!!!!!!!!

Ευδοκία είδα και την σημερινή σου ταλαιπωρία στο ταμείο υγείας. Να επιμείνεις για να κάνεις τις εξετάσεις και να έχεις καλά αποτελέσματα! Εδώ καθε μέρα μαζί με τη Φελίτσια θα ρωτάμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 11:46 am

Να σας πω και το πόνο μου που πιο πολύ με ποντιακό ανέκδοτο μοιάζει!!!!!!!!!
Καταρχίν να σας πω ότι είμαι όντως Πόντια στην καταγωγή απο τη μεριά του πατέρα μου και ώρες ώρες το άτιμο το DNA ξυπνάει άγριο μέσα μου!
Σας είχα πει οτι πλέκω ένα κασκόλ για την κουμπάρα μου. Ε, έκανα στην αρχή μια φάσα απο πλέξη που μοιάζει - αλλά δεν είναι λάστιχο- και μετά ίσια πλέξη ( εκτός των άλλων μου αρέσει να πειράζω και τα σχέδια και δεν ακολουθώ ποτέ εντελώς τις οδηγίες!!!!!!!!!!!!!!). Ε, έπλεξα , έπλεξα τελειώσα μια κούκλα μαλλί αλλά με την ίσια πλέξη στα πλαινά του κασκόλ γύριζε προς τα μέσα... και σκέφτηκα οτι με το σίδερο θα ισιώσει...
Σήμερα το απογευμα, ανάμεσα σε διαβάσματα (να σας πω για την Φιλική εταιρεία;;Wink, ζυμωμα για πίτσα και σιδέρωμα, το πήρα και το σιδέρωσα -όσο έίχα πλεξει, δηλ το μισο!
ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! γιατί μπορεί να ίσιωσε αλλά το μαλλί εγινε... πως να το πω... Το μαλλί που χρησιμοποίησα είναι ακρυλικό, το σιδέρωσα με χαμηλή ένταση και ατμο!!! και από πάνω είχα βαλει μια μαξιλαροθήκη... αλλά σαν να κάτσιασε!! pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις