Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 4:51 am

FELITSIA έγραψε:
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΣΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΛΠ.ΘΑ ΔΩ ΟΜΩΣ .ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ (ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΞΑΦΝΙΚΑ).
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ (ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ) ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΕΙΤΕ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ .ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ. flower


Φελίτσια, σωστά τα λες. Δεν χρειάζεται να σχολιάσεις τις φωτογραφίες στον σύνδεσμο που τις ανέβασα. Αφού πιο εύκολα τα λέμε από εδώ.
Και αυτή την αίσθηση είχα και εγώ όταν πρωτοσυνάντησα τα κορίτσια.
Αν και όπως ξεκίνησε ήταν σαν ραντεβού στα τυφλά (κρατούσα και το περιοδικό εκείνη για να με δούνε), μόνο ραντεβού στα τυφλά δεν ήταν. Μου φάνηκαν τόσο οικεία τα πρόσωπά τους λες και είχαμε ξανασυναντηθεί πριν από λίγες ημέρες.
Ή όπως είπες και εσύ λές και είμαστε παλιές συμμαθήτριες που βρεθήκαμε μετά από 10 ή 15 χρόνια για να πούμε πώς είμαστε και τι κάνουμε σήμερα. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 5:00 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ .ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΡΑΤΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Η ΟΠΟΤΕ ΜΠΕΙΤΕ.ΦΙΛΙΑ flower


Φιλενάδα θα σε "μαλώσω" (στα αστεια πάντα), δεν είπαμε ότι η ηλικία μας εξαρτάται από το πώς νιώθουμε και όχι από το τίγράφει η ταυτότητά μας???
Είμαστε λοιπόν και οι δύο νέες, απλά εγώ έτυχε εκείνη τη στιγμή που έγραψε το μήνυμα η Κατερίνα να βρίσκομαι μέσα στο φόρουμ και της απάντησα πρώτη....
Οι ΑΛΗΘΙΝΕΣ φιλίες είναι μεγάλες και παντοτινές!
Γιατί μόνο οι αληθινές φιλίες είναι πραγματικές χωρίς ιδιοτελείς σκοπούς και συμφέροντα και γι αυτό το λόγο κρατάνε πάντα.
sunny Ο ήλιος να λάμπει πάντα στις καρδιές σας όσο άσχημο καιρό και αν έχει έξω...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 5:03 am

ΠΟΣΟ ΣΟΦΗ ΕΙΣΑΙ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 5:08 am

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα!!!!!!
Χαμόγελα, χαμόγελα, χαμόγελα! Μ' αρέσει! και μ' αρέσει που τώρα θα σας έχω στο νου και ως πρόσωπα!

Χαίρομαι πολύ που βρεθήκατε και εύχομαι να το καθιερώσετε! Είναι όντως ωραία να βρίσκεσαι με ανθρώπους που μιλάς καθημερινά και έχετε κοινά ενδιαφέροντα!!! Σαν να γνωριζόσασταν καιρο, ε;
Με το καλό να ξανβρεθείτε!

Φελίστια ελπίζω να λυθεί το θέμα με το ιντερνετ... για να σε διαβάζουμε όπως μας έχεις συνηθήσει!
Φιλιά κι από μένα!

ΥΓ. Το κασκόλ που κάνω για την κουμπάρα μου δεν θέλει να γίνει!!!!!!! Μου χει μείνει μια βδομάδα μέχρι τα γενέθλια της, ξέμεινα απο μαλλί και το κατάστημα απο όπου είχα ψωνίσει (η ξινή , Ελένη μου, η ξινή), ενω όταν ψώνισα είχε καμια δεκαριά κουκλες, σήμερα δεν είχε ουτε μια!!!!!!!!!!! Θα παραγγίλει και μεχρι την Παρασκευή....

Άννα μου θα σου απαντήσω για το πρόβλημα που προέκυψε με το ρητό "Κάθε εμπόδιο για καλό" Αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα και ίσως δεν θα μπορέσεις να το τελειώσεις το κασκολάκι για την κουμπάρα σου, όπως σου είπαν και η Φιλίτσα και η Ελένη, διάλεξε κάτι άλλο να της δώσεις για δώρο μέχρι να τελειώσεις το κασκολάκι της. Και ποιός ξέρει μπορεί να έχεις έμπνευση και να σκεφτείς να της φτιάξεις και κάτι άλλο μέχρι τότε που δεν θα βιάζεσαι να το προλάβεις μέχρι τα γενέθλιά της..


Από την άλλη σκέψου βρε Άννα μου ότι έχεις πάρα πολύ καλό γούστο, αφού το μαλλί που διάλεξες και υπήρχαν αρκετές κούκλες όταν το πήρες, έγινε ανάρπαστο!!!!! cheers Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 5:17 am

Κορίτσια ξέχασα να αναφέρω ότι η Κατερίνα μεταξύ των άλλων εργόχειρων που έφερε μαζί της και μας έδειξε είχε φέρεια και ένα απίθανο κασκολάκι που έφτιαχνε για το λαιμό με το βελονάκι, και το θεικό ήταν το μικρό τριανταφυλλάκι που έφτιαχνε επίσης με το βεβλονάκι και θα το χρησιμοποιούσε αντί για κουμπί.
Είναι ένα υπέροχο δημιούργημα και ελπίζω όταν τελειώσει η Κατερίνα να μας το ανεβάσει να το δούμε ή τελειώμένο ή να το φορέσει στην επόμενη συνάντησή μας γιανα το θαυμάσουμε από κοντά Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 5:19 am

Και φυσικά Κατερίνα όταν μπορέσεις περιμένουμε τις διευθύνσεις από τα καταστήματα με τα φτηνά υφάσματα και τις κλωστές.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kathy1988

Kathy1988


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Βυρωνας (μονιμη:ΚΩΣ)

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 6:40 am

Γεια σας!! Μια νέα στην παρέα μόλις προστέθηκε... με λένε Κατερίνα. Είμαι από την υπέροχη Κω αλλά μένω Βύρωνα, Αθήνα γιατί σπουδάζω Αγγλική φιλολογία στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθήνας και παράλληλα παρακολουθώ σεμινάρια για εκμάθηση αγγλικών σε παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες (δυσλεξία κτλ) . Βασικά ένα μαθημα εμεινε και μετά θα βγω από την κατηγορία φοιτήτρια και θα μπω στην κατηγορία άνεργη πτυχιούχος... Είμαι μοναχοπαίδι και χόμπι μου είναι τα πάντα...βιβλία, μουσική...απ όλα. Razz Κάποτε η Καλυμνιά μανούλα μου που την λατρεύω μου έμαθε σταυροβελονιά και πλέξιμο...αργότερα θα μάθαινα κ τα υπόλοιπα αλλά δυστυχώς προτεραιότητα πήραν τα μαθήματα. Πριν ένα χρόνο έπιασαν γιαγιά κ θείες τα κεντήματα γιατί ερχόταν μωρό στην οικογένεια. Έτσι ξανά έπιασα τη σταυροβελονιά που μ αρέσει τόσο πολύ και μέσω ίντερνετ έψαχνα σχέδια... και βρήκα μια ενδιαφέρουσα παρέα! Γεια σας λοιπόν κ από εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/katherinaki
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 7:40 am

A ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ .ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ?ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?Α ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ Ο ΚΑΦΕΣ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙ.
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 7:50 am

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ .ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ ΜΑΘΗΜΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ.ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ?ΜΗΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΤΣΙ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΣΟΥ .ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΥΣΛΕΞΙΑ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ .ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ?
ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Kathy1988

Kathy1988


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Βυρωνας (μονιμη:ΚΩΣ)

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 8:58 am

Very Happy Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Σωστά τα λες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/katherinaki
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 9:02 am

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και ένα καλωσόρισμα στο καινούργιο μέλος της παρέας μας.

Γλυκιά μου Κατερίνα, σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να έχεις καλή σταδιοδρομία. Καταλαβαίνω απόλυτα τους φόβους σου γιατί και τα δικά μου παιδιά ψάχνονται. (ο γιος μου, είναι στην ηλικία σου, πήρε το πτυχίο του από τη Διοίκηση Επιχειρήσεων τον Δεκέμβριο και η κόρη μου είναι στο τέταρτο έτος στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό του Πανεπιστημίου Αθηνών). Να είσαι αισιόδοξη και να μη χάνεις τις ελπίδες σου.

Α!!! και να ξέρεις στο blogoσπιτάκι της Σταυροβελονιάς είσαι πάντα ευπρόσδεκτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 9:39 am

KΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ.ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΟ .ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΙΣ.ΣΧΕΔΙΑ ,ΓΝΩΜΕΣ ,ΑΝΕΚΔΟΤΑ,ΑΣΤΕΙΑ,ΣΥΝΤΑΓΕΣ,ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ,ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ .ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ.....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 10:28 am

Kathy1988 έγραψε:
Γεια σας!! Μια νέα στην παρέα μόλις προστέθηκε... με λένε Κατερίνα. Είμαι από την υπέροχη Κω αλλά μένω Βύρωνα, Αθήνα γιατί σπουδάζω Αγγλική φιλολογία στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθήνας και παράλληλα παρακολουθώ σεμινάρια για εκμάθηση αγγλικών σε παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες (δυσλεξία κτλ) . Βασικά ένα μαθημα εμεινε και μετά θα βγω από την κατηγορία φοιτήτρια και θα μπω στην κατηγορία άνεργη πτυχιούχος... Είμαι μοναχοπαίδι και χόμπι μου είναι τα πάντα...βιβλία, μουσική...απ όλα. Razz Κάποτε η Καλυμνιά μανούλα μου που την λατρεύω μου έμαθε σταυροβελονιά και πλέξιμο...αργότερα θα μάθαινα κ τα υπόλοιπα αλλά δυστυχώς προτεραιότητα πήραν τα μαθήματα. Πριν ένα χρόνο έπιασαν γιαγιά κ θείες τα κεντήματα γιατί ερχόταν μωρό στην οικογένεια. Έτσι ξανά έπιασα τη σταυροβελονιά που μ αρέσει τόσο πολύ και μέσω ίντερνετ έψαχνα σχέδια... και βρήκα μια ενδιαφέρουσα παρέα! Γεια σας λοιπόν κ από εμένα!
Καλησπέρα και απο μένα Κατερίνα. Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας...
θα συμφωνήσω και εγώ με τις κοπέλες για όσα σου είπαν σχετικά με το επάγγελμα που διάλεξες. Η κόρη μου (αν διάβασες) είναι στο δεύτερο έτος του Φυσικού Τμήματος στο Εθνικό Κποδιστριακό Πανεπιστήμιο της ΑΘήνας, και ήδη από τώρα ανησυχεί για το τι θα κάνει μόλις τελειώσει, γιατί απ' ότι φαίνεται η υπάρχουσα κρίση δεν θα σταματήσει τόσο εύκολα και απλά χωρίς θυσίες και θύματα.
Απλά έχει κάνει μί απολύ καλή επιλογή παρακολουθώντας σεμινάρια για εκμάθηση αγγλικών σε παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες. Γιατί απ' ότι βλέπω στους γύρω μου, δυστυχώς αυξανονται οι κατηγορίες των παιδιών αυτών, είτε γιατί οι γονείς δεν προσέχουν εξαρχής το πρόβλημα των παιδιών αυτών είτε γιατί μεταδίδουμε το άγχος μας (ΟΙ ΓΟΝΕΊΣ) στα παιδιά μας από πολύ μικρή ηλικία.

Χαίρομαι που στην παρέα μας προστέθηκε και μία νέα κοπέλα που ασχολείται με τα εργόχειρα.
Καλώς μας ήρθες και πάλι και είμαστε πλάι σου ό,τι και αν χρειαστείς... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 10:32 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλησπέρα σε όλη την παρέα και ένα καλωσόρισμα στο καινούργιο μέλος της παρέας μας.

Γλυκιά μου Κατερίνα, σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να έχεις καλή σταδιοδρομία. Καταλαβαίνω απόλυτα τους φόβους σου γιατί και τα δικά μου παιδιά ψάχνονται. (ο γιος μου, είναι στην ηλικία σου, πήρε το πτυχίο του από τη Διοίκηση Επιχειρήσεων τον Δεκέμβριο και η κόρη μου είναι στο τέταρτο έτος στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό του Πανεπιστημίου Αθηνών). Να είσαι αισιόδοξη και να μη χάνεις τις ελπίδες σου.

Α!!! και να ξέρεις στο blogoσπιτάκι της Σταυροβελονιάς είσαι πάντα ευπρόσδεκτη.
Βαρβάρα μου καλησπέρα. Για να ξέρεις ότι προσέχω το λουλουδάκι μου (την καλαγχόη μου) αγόρασα ήδη μεγαλύτερο γλαστράκι και περιμένω μόλις κάνει λίγο καλύτερο καιρό να τη μεταφυτέψω εκεί.
Τί έβαλες μπροστά να φτιάξεις φιλενάδα??? flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 10:36 am

FELITSIA έγραψε:
A ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ .ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ?ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?Α ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ Ο ΚΑΦΕΣ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙ.
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower

Φιλίτσα μου μόνο η Κατερίνα μας έφερε κάποια εργόχειρά της και μας έδειξε κάποιες φωτογραφίες με τα εργόχειρά της από την μηχανή της. Αλλά το κασκολάκι ήταν άλλο πράγμα. Ενθουσιάστηκα σου λέω τόσο πολύ που θα κανονίσω συνάντηση με όλες τις κοπέλες αλλά και την Κατερίνα για να την "Αγγαρέψω" να μου δείξει πως το φτιάχνει ειδικά το τριανταφυλλάκι είναι μπιζουδάκι.....
Και όταν κατέβεις με το καλό στην ΑΘήνα, θα κανονίσουμε να φέρουμε κάποια από τα εργόχειρά μας όλες μας, Εντάξει φιλενάδα μου??? cheers Razz I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 12:04 pm

Καλησπέρα κι απο μένα τη νυχτερινη!

Καλά σήμερα δεν σας προλαβαίνω!!!!!!

Καταρχίν, καλώς την Κατερίνα! καλώς ήρθες στην παρέα μας! Θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες , τελειωσε τις σπουδές σου και μετά βλέπεις. Και η ιδέα με τα σεμινάρια για τα παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες πολύ καλή! ( και για την κόρη σου Ευδοκία) . Κορίτσια στο δημοτικό μας έχουμε ειδικό τμημα για τα παιδιά που έχουν προβλημα και είναι πολλά....

Κατερίνα να ανεβάσεις και φωτογραφίες όποτε μπορέσεις να δουμε κι εμείς που για να έρθουμε για καφέ θέλουμε 500χλμ!!!!!

Όσο για το βελονάκι, μμμμ, εγώ δεν το κατέχω το σπορ, αλλά η Ελένη μου υποσχέθηκε πως θα μου μαθει!!!! ΄

Φελίτσια όλα οκ με το ίντερνετ; Η μαμα;

Κορίστια ντυθειτε γερά γιατί ερχεται βαρύ και πολύ κρύο...
( τις περιπέτειες του κασκόλ μου θα σας τις πω άλλη φορά!)

Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 12:19 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλησπέρα σε όλη την παρέα και ένα καλωσόρισμα στο καινούργιο μέλος της παρέας μας.

Γλυκιά μου Κατερίνα, σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να έχεις καλή σταδιοδρομία. Καταλαβαίνω απόλυτα τους φόβους σου γιατί και τα δικά μου παιδιά ψάχνονται. (ο γιος μου, είναι στην ηλικία σου, πήρε το πτυχίο του από τη Διοίκηση Επιχειρήσεων τον Δεκέμβριο και η κόρη μου είναι στο τέταρτο έτος στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό του Πανεπιστημίου Αθηνών). Να είσαι αισιόδοξη και να μη χάνεις τις ελπίδες σου.

Α!!! και να ξέρεις στο blogoσπιτάκι της Σταυροβελονιάς είσαι πάντα ευπρόσδεκτη.
Βαρβάρα μου καλησπέρα. Για να ξέρεις ότι προσέχω το λουλουδάκι μου (την καλαγχόη μου) αγόρασα ήδη μεγαλύτερο γλαστράκι και περιμένω μόλις κάνει λίγο καλύτερο καιρό να τη μεταφυτέψω εκεί.
Τί έβαλες μπροστά να φτιάξεις φιλενάδα??? flower

Ευδοκία μου καλησπέρα. Το λουλουδάκι σας το πρόσφερα μέσα από την καρδιά μου και ελπίζω να μεγαλώσει και να θεριέψει σαν την φιλία μας. Τελικά κατάφερες να προγραμματίσεις τις εξετάσεις σου για αύριο?? Αν ναι, εύχομαι να πάνε όλα καλά. ΄Οσο για το καδράκι που θέλεις να κεντήσεις, κατεβάζω τώρα το αρχείο που σου προτείνει η Σταυροβελονιά αν και νομίζω ότι έχω και κάτι ακόμα. Δεν ξεκίνησα καινούργια πετσετούλα, γιατί σήμερα άλλαζα την διακόσμηση στο σαλόνι (ξέρεις εσύ). Μαζεύτηκε μπόλικο σίδερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 12:42 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα τη νυχτερινη!

Καλά σήμερα δεν σας προλαβαίνω!!!!!!

Καταρχίν, καλώς την Κατερίνα! καλώς ήρθες στην παρέα μας! Θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες , τελειωσε τις σπουδές σου και μετά βλέπεις. Και η ιδέα με τα σεμινάρια για τα παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες πολύ καλή! ( και για την κόρη σου Ευδοκία) . Κορίτσια στο δημοτικό μας έχουμε ειδικό τμημα για τα παιδιά που έχουν προβλημα και είναι πολλά....

Κατερίνα να ανεβάσεις και φωτογραφίες όποτε μπορέσεις να δουμε κι εμείς που για να έρθουμε για καφέ θέλουμε 500χλμ!!!!!

Όσο για το βελονάκι, μμμμ, εγώ δεν το κατέχω το σπορ, αλλά η Ελένη μου υποσχέθηκε πως θα μου μαθει!!!! ΄

Φελίτσια όλα οκ με το ίντερνετ; Η μαμα;

Κορίστια ντυθειτε γερά γιατί ερχεται βαρύ και πολύ κρύο...
( τις περιπέτειες του κασκόλ μου θα σας τις πω άλλη φορά!)

Φιλάκια!


Άννα, το σκεφτόμουν το απόγευμα που έγραφα για το κασκολάκι της Κατερίνας. Μήπως το κασκόλ της κουμπάρας σου δεν λέει να φτιαχτεί γιατί θέλει κάτι πιο πρωτότυπο??? Αν δεις το κασκολάκι της Κατερίνας και ειδικά το τριανταφυλλάκι θα με καταλάβεις Άννα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 1:00 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Καλησπέρα σε όλη την παρέα και ένα καλωσόρισμα στο καινούργιο μέλος της παρέας μας.

Γλυκιά μου Κατερίνα, σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να έχεις καλή σταδιοδρομία. Καταλαβαίνω απόλυτα τους φόβους σου γιατί και τα δικά μου παιδιά ψάχνονται. (ο γιος μου, είναι στην ηλικία σου, πήρε το πτυχίο του από τη Διοίκηση Επιχειρήσεων τον Δεκέμβριο και η κόρη μου είναι στο τέταρτο έτος στο Ιστορικό-Αρχαιολογικό του Πανεπιστημίου Αθηνών). Να είσαι αισιόδοξη και να μη χάνεις τις ελπίδες σου.

Α!!! και να ξέρεις στο blogoσπιτάκι της Σταυροβελονιάς είσαι πάντα ευπρόσδεκτη.
Βαρβάρα μου καλησπέρα. Για να ξέρεις ότι προσέχω το λουλουδάκι μου (την καλαγχόη μου) αγόρασα ήδη μεγαλύτερο γλαστράκι και περιμένω μόλις κάνει λίγο καλύτερο καιρό να τη μεταφυτέψω εκεί.
Τί έβαλες μπροστά να φτιάξεις φιλενάδα??? flower

Ευδοκία μου καλησπέρα. Το λουλουδάκι σας το πρόσφερα μέσα από την καρδιά μου και ελπίζω να μεγαλώσει και να θεριέψει σαν την φιλία μας. Τελικά κατάφερες να προγραμματίσεις τις εξετάσεις σου για αύριο?? Αν ναι, εύχομαι να πάνε όλα καλά. ΄Οσο για το καδράκι που θέλεις να κεντήσεις, κατεβάζω τώρα το αρχείο που σου προτείνει η Σταυροβελονιά αν και νομίζω ότι έχω και κάτι ακόμα. Δεν ξεκίνησα καινούργια πετσετούλα, γιατί σήμερα άλλαζα την διακόσμηση στο σαλόνι (ξέρεις εσύ). Μαζεύτηκε μπόλικο σίδερο.

Βαρβάρα το ξέρω, γι'αυτό θα το προσέξω πάρα πολύ το φυτό μου. Παλαιότερα είχα πάρα πολλές καλαγχόες σε όλα τα χρώματα και είχαν γίνει πολύ μεγάλες. Το ίδιο θα κάνω και τώρα με την δική σου. Κατέβασα το αρχείο της σταυροβελονιάς και μ'αρέσει πολύ μία εικόνα με ένα κοριτσάκι γονατιστό να προσεύχεται . Σκέφτηκα δε να γράψω και το όνομά της από κάτω και την ημερομηνία γεννησής της. Αν έχει και εσύ κάποια εκόνα θα τη δω και αυτή. Φιλάκια cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 1:25 pm

Ευδοκία άνοιξε το αρχείο (9/7/2011) της Σταυροβελονιάς EL LIBRO DEL BEBE έχει πολύ όμορφα σχέδια, γραμματοσειρές, σχέδια για καδράκια, σεντονάκια, ρολόγια (αν αποφασίσεις κάτι τέτοιο)
είναι εύκολο να βάλεις το μηχανισμό, αλλά δεν ξέρω ποσό κοστίζει. Επίσης μια καλή και πρωτότυπη ιδέα είναι να φτιάξεις το μέτρο με το οποίο μετράς το ύψος του παιδιού ή πετσέτα μπάνιου για να την χρησιμοποιήσει στη βάφτιση της (εκτός αν έχει κάποιο θέμα η βάπτιση). ΄Εχει πολλές ιδέες και πραγματικά αξίζει να το κατεβάσεις το αρχείο. Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 3:50 pm

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡA ΣΑΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΛΕΓΑΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΥΠΝΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΚΟ?ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ .Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ?ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΟΠΩΡΟΦΟΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΤΕΥΕ Η ΙΔΙΑ.ΕΤΣΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΑΝΕ ΤΗΝ ΘΥΜΟΝΤΟΥΣΑΝ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Kathy1988

Kathy1988


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Βυρωνας (μονιμη:ΚΩΣ)

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 7:35 am

Ευχαριστώ όλες για το καλωσόρισμα! I love you πω πω σχεδιάκια!!!ποιο να πρώτο-κεντήσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/katherinaki
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 9:24 am

KATERINA ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 3012......ΑΠΛΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.
ΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ?ΕΜΕΙΣ Ο,ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΩΣ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΒΟΛΟ ΜΕ ΑΓΑΠΗ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 11:46 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα τη νυχτερινη!

Καλά σήμερα δεν σας προλαβαίνω!!!!!!

Καταρχίν, καλώς την Κατερίνα! καλώς ήρθες στην παρέα μας! Θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες , τελειωσε τις σπουδές σου και μετά βλέπεις. Και η ιδέα με τα σεμινάρια για τα παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες πολύ καλή! ( και για την κόρη σου Ευδοκία) . Κορίτσια στο δημοτικό μας έχουμε ειδικό τμημα για τα παιδιά που έχουν προβλημα και είναι πολλά....

Κατερίνα να ανεβάσεις και φωτογραφίες όποτε μπορέσεις να δουμε κι εμείς που για να έρθουμε για καφέ θέλουμε 500χλμ!!!!!

Όσο για το βελονάκι, μμμμ, εγώ δεν το κατέχω το σπορ, αλλά η Ελένη μου υποσχέθηκε πως θα μου μαθει!!!! ΄

Φελίτσια όλα οκ με το ίντερνετ; Η μαμα;

Κορίστια ντυθειτε γερά γιατί ερχεται βαρύ και πολύ κρύο...
( τις περιπέτειες του κασκόλ μου θα σας τις πω άλλη φορά!)

Φιλάκια!


Άννα, το σκεφτόμουν το απόγευμα που έγραφα για το κασκολάκι της Κατερίνας. Μήπως το κασκόλ της κουμπάρας σου δεν λέει να φτιαχτεί γιατί θέλει κάτι πιο πρωτότυπο??? Αν δεις το κασκολάκι της Κατερίνας και ειδικά το τριανταφυλλάκι θα με καταλάβεις Άννα.

Μη μου βαζεις ιδεες, please!!!!!!!!!!!!!!
Σα το βέγγο είμαι " δεν προλαβαίνωωωωωωωωωω"!!!!!!!!!!!!!

Για το δώρο για την μπέμπα που ψαχνεις, καλή ιδέα είναι αυτή με το μέτρο που μετράει το υψος του παιδιού! Και χρήσιμο και όμορφο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 14 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 12:30 pm

Έπρεπε να γεράσω, αγόρι μου, για να μάθω τι είναι ευτυχία.
Τελικά ευτυχία είναι ένα ζευγάρι χέρια, δύο χέρια...
Αυτά που θα σε αγκαλιάσουν, θα σε κρατήσουν, θα σε κοιμήσουν, θα σε περιποιηθούν, θα σου μαγειρέψουν, θα σε χαϊδέψουν και στο τέλος θα σου κλείσουν τα μάτια.
Τα πολλά χέρια απλά σε κατσιάζουν...
Χάσιμο χρόνου. Θα το δεις και συ όσο μεγαλώνεις...»

Θανάσης Βέγγος


Δεν είναι υπέροχα αυτά τα λόγια και η ουσία που κρύβεται μέσα τους τόσο αληθινή τόσο πραγματική!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις