Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 2:03 am

FELITSIA έγραψε:
ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ Ε Κ Ε Ι Ν Ο Σ.ΑΣ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ.Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.....

«Το μεγαλύτερο θαύμα δεν είναι ένας άρρωστος να γίνει καλά και να μην πονά, αλλά να παραμένει κάποιος αθεράπευτος, να πονά και να χαίρεται αληθινά. Να συμβαίνει δηλαδή το εξής φαινομενικά παράδοξο και οξύμωρο: Να μην είσαι καλά και να αισθάνεσαι πιο καλά από τους πιο καλά. Να είσαι υγιής μέσα στην ασθένεια, πλούσιος μέσα στην απόλυτη φτώχεια, δοξασμένος μέσα στην αδοξία, ευτυχισμένος μέσα στη δυστυχία»
ΤΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?

Υπέροχο το κείμενο αυτό. Αλλά πολύ δύσκολο να γίνει στην εποχή που ζούμε Φιλίτσα.
Ίσως πολύ παλιά στην εποχή των παππούδων μας μπορείνα συνέβαινε κάτι ανάλογο. Θυμάμαι μία ιστορία που μου είχε πει η μητέρα μου για την δική της μητέρα (γιαγιά μου) στην κατοχή και πραγματικό έδειξε το μεγαλείο που διακρίνεται μέσα από το κείμενο αυτό.
Λέτε να μπορέσουμε και εμείς κάποια στιγμή να το καταφέρουμε αυτό??? Δύσκολα αλλά το έυχομαι για όλους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 12:23 pm

Καλησπέρα κι από μένα!

Κρύο, κρύο και κρύο κορίστια! Και την άλη Τετάρτη χιόνι άκουσα πριν λιγο.... Από τις 4 που γυρνάω, στις 7 ζεσταίνονται τα πόδια μου....
Αλλά και παλι καλά, γιατί δυστιχώς έχει και πολύ χειρότερα...
Ευδοξία δεν ξέρω αν θα φτάσουμε πότε σε αυτό το μεγαλείο, αλλά μπορόυμε να βλέπουμε ή να εστιάζουμε πιο σωστά στα καλά που έχουμε: την υγεία μας ( τι έγινε με τις εξετάσεις, ωεω;;;Wink, τα παιδιά μας, τη δουλειά μας, την παρέα μας κοκ. Μεγαλείο δεν είναι αλλά ένα βήμα είναι νομίζω.

Φελίτσια, η πλεξη που μου λες είναι : καλή- καλή- καλή- ανάποδή και απο πίσω καλή- ανάποδη-καλή- ανάποδη; Την κατάλαβα καλά;

Ελένη μου ευχαριστώ για τις συμβουλές και για τα κόλπα. Αυριο θα πίσω τις βελόνες και ο
Θεός βοηθός!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 12:24 pm

(καλά το βράδυ είμαι πολύ ανορθόγραφη, αλλά δεν με παρεξηγείτε νομιζω!!!!!!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 1:47 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.Η ΠΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΑΝΑΠΟΔΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΑΝΑΠΟΔΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ.ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΨΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 3 ΙΔΙΟΙ ΠΟΝΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 3 ΚΑΛΕΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΙΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΠΟΔΗ.ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΕΙΡΑ ΘΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ .Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ.ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΑΣΤΙΧΩΤΟ.
ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ .ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΚΑΝΗ ΧΛΙΑΡΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΔΟΛΟΥΤΡΟ.ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΡΥΩΣΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ .ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΦΟΡΑΜΕ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ .ΕΓΩ ΣΩΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.........
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ .
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ. I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 6:28 am

Καλησπέρα κι από μένα!
Νωρίς νωρίς σήμερα γιατί το βράδυ υποσχέθηκα τσιπουράκι στον άντρα μου και δεν θα μπω! Χθες μου κανε παράπονα οτι όλο στον υπολογιστή είμαι το βράδυ - γιατί άραγε- όπότε σήμερα θα του φτιάξω ένα τσιπουράκι να τον καλοκαρδίσω!
Τώρα όμως μπηκα για να σας δω και σε λίγο Φελίτσια θα πιάσω και τις βελόνες να δοκιμάσω την πλέξη σου!
Φιλιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 9:23 am

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΛΕΚΕΙΣ .ΜΗΝ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ .ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΡΟΧΩΡΙΣΤΡΕΣ.......ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:05 am

Καλησπέρα!!!!
Οχι και αντροχωρίστρες!!!!! χαχαχαχαχχα!

Τελικά Φελίτσια με το κασκόλ έκανα αυτό που είχα στο νου μου αρχικά. Ειχα δει στο ίντερνετ το σχέδιο απο τα κασκόλ που στις άκρες του κάνουν φραμπαλά. Λοιπόν στο αρχικά σχέδιο το είχε με 20 ΄ποντους που εμένα μου βγήκε πολύ στενό και τους έκανα 24. Ναι αλλά το σχέδιο έτσι δεν έβγαινε... ε το ξηλωσα μια , το ξήλωσα δυο, μετά έκανα τα δικά μου, μετά το σιδέρωσα και τα υπόλοιπα τα ξέρεις.
Ψαχνωντας όμως ξανά στο raverly βρήκα το ίδιο σχέδιο με 30 πόντους και με νήμα σαν το δικό μου. Το δοκίμασα και΄προχωράω με αυτό! Και παει καλά!!!!!!!!!Ευτυχώς, αλλά δύσκολα να προλάβω τα γενέθλια...

Το δικό σου το κρατάω για τα επομενα, γιατί τον άλλο μήνα έχει ο κουμπάρος μου γενεθλια....
ασε που και ο μεγάλος μου ο γιος κοιτάει του μικρόυ με βλέμα¨" εμένα δεν μου κανες!!!!!"

Και νομίζω οτι το δικό σου το σχέδιο το κατάλαβα για δες;

κ-κ-κ-α-κ-κ-κ-α
κ-α-κ-κ-κ-α-κ-κ

έτσι δεν παει;;;;;
Καλό σαββατοβραδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 8:16 am

ANNA MOY ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΟ ΦΑΡΔΥ ΘΕΛΕΙΣ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΔΙΑΙΡΕΙΤΑΙ ΔΙΑ ΤΟΥ 4 ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΕΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΕΙΡΑ ΘΑ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ Η ΙΔΙΑ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ ΣΕ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 10:30 am

Καλησπέρα!

Πως περάσατε στο καφεδάκι;

Εδώ ησυχία και πολλές πολλές δουλειές! Καλή βδομάδα αυρίο!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 11:54 am

Anna έγραψε:
Καλησπέρα!

Πως περάσατε στο καφεδάκι;

Εδώ ησυχία και πολλές πολλές δουλειές! Καλή βδομάδα αυρίο!!!!!!!

Αννα μου καλησπέρα,
Το πρωί περάσαμε πολύ όμορφα και πραγματικά θα θέλαμε να είστε όλες μαζί μας. Βγάλαμε φωτογραφίες (περιμένω την κόρη μου να τις περάσει από την μηχανή στον υπολογιστή) και θα σας τις ανεβάσει σύντομα η Ευδοκία.
Να ευχαριστήσω άλλη μια φορά την Σταυροβελονιά, γιατί σήμερα ήπια τον καφέ μου με δύο συμπαθέστατες, χαμογελαστές κοπέλες και να ευχηθώ στην επόμενη συνάντηση να είστε και εσείς μαζί μας.
Να έχετε ένα καλό βράδυ και μια όμορφη εβδομάδα
Πολλά φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 11:56 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Anna έγραψε:
Καλησπέρα!

Πως περάσατε στο καφεδάκι;

Εδώ ησυχία και πολλές πολλές δουλειές! Καλή βδομάδα αυρίο!!!!!!!

Αννα μου καλησπέρα,
Το πρωί περάσαμε πολύ όμορφα και πραγματικά θα θέλαμε να είστε όλες μαζί μας. Βγάλαμε φωτογραφίες (περιμένω την κόρη μου να τις περάσει από την μηχανή στον υπολογιστή) και θα σας τις ανεβάσει σύντομα η Ευδοκία.
Να ευχαριστήσω άλλη μια φορά την Σταυροβελονιά, γιατί σήμερα ήπια τον καφέ μου με δύο συμπαθέστατες, χαμογελαστές κοπέλες και να ευχηθώ στην επόμενη συνάντηση να είστε και εσείς μαζί μας.
Να έχετε ένα καλό βράδυ και μια όμορφη εβδομάδα
Πολλά φιλιά

ΥΓ. Στην παρέα μας είχαμε και την Μαρία της αδελφή της Κατερίνας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 1:38 pm

H ARXH ΕΓΙΝΕ .ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ.ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ .ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ.ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ .ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ .ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ .ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 2:17 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτές είναι οι φωτογραφίες΄από τη σημερινή συνάντησή μας. Αν τα φτάξαμε καλά θα τις δείτε.
Η Βαρβάρα είναι η ξανθιά με το μαύρο παλτό. Η Κατερίνα είναι η καστανή με το μπεζ μπουφάν , η Μαρία η αδελφή της Κατερίνας είναι η κοπέλα πίσω από την Κατερίνα και εμένα με την κόκκινη μπλούζα και εγώ είμαι η καστανή με τα γυαλιά το μαύρο μπουφάν και τη κόκκινη σακκούλα του HONDOS CENTER
Ελπίζω να τις δείτε καλά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Κυρ Ιαν 22, 2012 2:33 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 2:33 pm

Κορίτσια συμφωνώ με την Βαρβάρα. Πέρασα ένα υπέροχο πρωινό με τις νέες φιλενάδες μου.
Μιλήσαμε για μας, τις ασχολίες μας, τις δουλειές μας και φυσικά ανταλλάξαμε απόψεις για τα εργόχειρά μας, είδαμε τα κεντήματα της Κατερίνας, (την ομάδα του Δημου της που μαθαίνει κοφτά μηχανής), έμαθα για καταστήματα με υλικά φτηνά .... και γενικά πέρασα καταπληκτικά.... Μακάρι να το επαναλάβουμε σύντομα και να έρθετε όσε περισσότερες μπορείτε... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 10:37 pm

Καλημερα κοριτσια. Βλεπω χαρουμενα προσωπα και μια πολυ ομορφη παρεα!!! Να ειστε καλα και να κανετε πολλες πολλες τετοιες συναντησεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 2:34 am

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ .ΓΛΥΚΥΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ .ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ.ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ.ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ .ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 11:28 am

Καλησπέρα κι απο μένα!!!!!!
Χαμόγελα, χαμόγελα, χαμόγελα! Μ' αρέσει! και μ' αρέσει που τώρα θα σας έχω στο νου και ως πρόσωπα!

Χαίρομαι πολύ που βρεθήκατε και εύχομαι να το καθιερώσετε! Είναι όντως ωραία να βρίσκεσαι με ανθρώπους που μιλάς καθημερινά και έχετε κοινά ενδιαφέροντα!!! Σαν να γνωριζόσασταν καιρο, ε;
Με το καλό να ξανβρεθείτε!

Φελίστια ελπίζω να λυθεί το θέμα με το ιντερνετ... για να σε διαβάζουμε όπως μας έχεις συνηθήσει!
Φιλιά κι από μένα!

ΥΓ. Το κασκόλ που κάνω για την κουμπάρα μου δεν θέλει να γίνει!!!!!!! Μου χει μείνει μια βδομάδα μέχρι τα γενέθλια της, ξέμεινα απο μαλλί και το κατάστημα απο όπου είχα ψωνίσει (η ξινή , Ελένη μου, η ξινή), ενω όταν ψώνισα είχε καμια δεκαριά κουκλες, σήμερα δεν είχε ουτε μια!!!!!!!!!!! Θα παραγγίλει και μεχρι την Παρασκευή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 1:22 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ Η ΞΙΝΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΓΙΟΡΤΗ ΚΡΑΤΑΕΙ 40 ΜΕΡΕΣ .ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ .ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ?ΟΧΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ?
ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΕΙ?ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ.
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 11:06 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα!!!!!!
Χαμόγελα, χαμόγελα, χαμόγελα! Μ' αρέσει! και μ' αρέσει που τώρα θα σας έχω στο νου και ως πρόσωπα!

Χαίρομαι πολύ που βρεθήκατε και εύχομαι να το καθιερώσετε! Είναι όντως ωραία να βρίσκεσαι με ανθρώπους που μιλάς καθημερινά και έχετε κοινά ενδιαφέροντα!!! Σαν να γνωριζόσασταν καιρο, ε;
Με το καλό να ξανβρεθείτε!

Φελίστια ελπίζω να λυθεί το θέμα με το ιντερνετ... για να σε διαβάζουμε όπως μας έχεις συνηθήσει!
Φιλιά κι από μένα!

ΥΓ. Το κασκόλ που κάνω για την κουμπάρα μου δεν θέλει να γίνει!!!!!!! Μου χει μείνει μια βδομάδα μέχρι τα γενέθλια της, ξέμεινα απο μαλλί και το κατάστημα απο όπου είχα ψωνίσει (η ξινή , Ελένη μου, η ξινή), ενω όταν ψώνισα είχε καμια δεκαριά κουκλες, σήμερα δεν είχε ουτε μια!!!!!!!!!!! Θα παραγγίλει και μεχρι την Παρασκευή....

Καλημερα κοριτσια.
Μα καλα βρε Αννουλα μου τι ατυχια ειναι αυτη, ολες το μαλλι που διαλεξες εσυ πηγαν και πηραν!!!! Η ξινη εχει πελατεια μεγαλη μου φαινεται!!!!! Wink
Κανε οπως λεει η Φελιτσια, δωστης στα γενεθλια της κατι αλλο και το κασκολ εκπληξη αργοτερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 2:05 am

FELITSIA έγραψε:
KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ .ΓΛΥΚΥΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ .ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ.ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ.ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ .ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ. flower

ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ pig !!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 2:11 am

katerina έγραψε:
FELITSIA έγραψε:
KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ .ΓΛΥΚΥΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ .ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ.ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ.ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ .ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ. flower

ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ pig !!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κατερίνα μου καλημέρα, θα πας στην σελίδα 21 αυτής της ενότητας και προς το τέλος έχω βάλει μία διεύθυνση στην οποία ανέβασα τις δικές μου φωτογραφίες και αυτές που μου έστειλε η Βαρβάρα.... Αν δεν τις βρεςι πες μου να σου στείλω τον σύνδεσμο στο email σου. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 2:21 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΙΣ ΕΙΔΑ!!!!!!! ΚΟΥΚΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΩ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 2:46 am

FELITSIA έγραψε:
KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ .ΓΛΥΚΥΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΣ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ .ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ.ΜΟΛΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑ.ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ .ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ. flower


Φελίτσια σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Δεν βρήκα σχόλια
κάτω από τις φωτογραφίες μας.
Μήπως πρέπει να γίνεςι μέλος στον δεσμό που ανέβασα τις φωτογραφίες και μετάν αφήσεις τα σχόλιά σου????
Γιατί και εγώ όταν πήγα να γράψω τα σχόλιά μου στις δικές σου φωτογραφίες δεν μπορούσα να σχολιάσω κάτι πριν γίνω μέλος στο flickr. Έγινα μέλος και μετά μπόρεσα και σχολίασα τις φωτογραφίες σου...
Κα΄λημέρα φιλενάδα μου
Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 3:46 am

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΣΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΛΠ.ΘΑ ΔΩ ΟΜΩΣ .ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ (ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΞΑΦΝΙΚΑ).
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ (ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ) ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΕΙΤΕ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ .ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 13 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 3:50 am

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ .ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΡΑΤΑΝΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Η ΟΠΟΤΕ ΜΠΕΙΤΕ.ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις