Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:08 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙNTEΑΚΙ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟ YOU TUBE.TO ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑΝ.ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Φεβ 22, 2012 11:08 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙNTEΑΚΙ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟ YOU TUBE.TO ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑΝ.ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:10 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:13 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:17 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:19 am

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:19 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:22 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:56 am

Κατερίνα μου, το ένα καλύτερο από το άλλο! Μπράβο σου!!!! cheers
Και το πιο ωραίο είναι πως είναι και διαφορετικά είδη, σταυροβελονιά, κοφτό, βελονάκι...
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:57 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙNTEΑΚΙ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΤΗΚΕ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΤΟ YOU TUBE.TO ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑΝ.ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] flower

Φιλίτσα μόλις είδα τα βίντεο φανταστικά όλα. Πολύ γέλιο που πλέον είναι απαραίτητο στη ζωή μας αν και δυσεύρετο!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 11:59 am

katerina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Κατερίνα αυτό είναι το καρεδάκι που βρήκα στην Αγίου Μάρκου???
Αυτό που αγόρασα εγώμοιάζειμε αυτό. Και είχε και μεγάλο τραπεζομάντηλο.
Πολύ ωραία τα σχέδια που έχεις βάλεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:02 pm

Κατερίνα όλα σου τα εργόχειρά έχουν πολύ όμορφα σχέδια. Μπράβο σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:14 pm

Ευδοκία με γεια μας την λίστα!!! και ευχαριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:16 pm

Anna έγραψε:
Ευδοκία με γεια μας την λίστα!!! και ευχαριστούμε!


Ελπίζω κάπως έτσι να φανταζόσουν την ηλεκτρονική μας βιβλιοθήκη όταν έριξες την ιδέα της!
Και φυσικά να σου αρέσει το πνευματικό σου παιδί!
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:19 pm

Αυτό το παιδί έχει πολλές μάνες! Very Happy
Εισαι καλυτερα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:22 pm

Περιμένω να μάθω και την άποψη της οικοδέσποινας μας για την τελική μορφή της βιβλιοθήκης, και αν πρέπει να αλλάξουμε κάτι και ίσως να προσθέσουμε τα καταστήματα από τα οποία αγοράζουμε κάποια υλικά!! και στα οποία μας εξυπηρετούν με τον καλυτερο δυνατό τρόπο. (Χαχαχα! σίγουρα δεν θα βάλουμε τις ξινές που έχουμε εμείς εδώσ το κέντρο της Αθήνας, καώς και την ξινή που έχετε εσείς στη Θεσσαλονίκη) Razz cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:24 pm

Anna έγραψε:
Αυτό το παιδί έχει πολλές μάνες! Very Happy
Εισαι καλυτερα;
Αρκετά καλύτερα από ό,τι τις προηγούμενες ημέρες. Γύρισα στο γραφείο και με περίμεναν δεκάδες φάκελοι για να τους ετοιμάσω και να γράψω ενημερωτικές επιστολές!! Ένα χάος ήταν το γραφείο μου.
Ευτυχώς που έχουμε μπροστά μας ένα τριήμερο!!!
Εσύ πώς είσαι??? Πήγες στη δουλειά σου σήμερα ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:27 pm

Καλά είμαι - μια χαρά. Και πηγα στη δουλειά... είχε άδεια ένας συναδλφος και ήθελα δεν ήθελα θα πηγαινα!!! Τι να κάνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:29 pm

Τελειώνω τα κασκολάκι του γιού μου, και είπα να ξεκινήσω μία μικρή πετσετούλα για τη Μέλισσα. Θα την κάνω με βελόνες γιατί με το βελονάκι ξέρω μόνο κάποιες δαντέλες που έκανα σαν τελείωμα στα τραπεζομάντηλά μου.
Βρήκα ένα κουβαράκι βαμβακερό νήμακαι είπα να δοκιμάσω να φτιάξω κάτι με αυτό για να δω πώς θα τα πάω...
Ίσως να φτιάξω μία μικρή κουβερτούλα για καροτσάκι ή πόρτ μπεμπε (μετά την ιδέα που μου έδωσε και η Φιλίτσα για το σχέδιό της).
Θα δω τί θα πρωτοκανω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:32 pm

Εγω ξεκίνησα την μπλουζα μου και περιμένω να πάρω νήματα για τις πετσέτες για την Μελισσα. Καλά με την όρεξη που έχουμε όντως να δω τι θα προλάβουμε , αλλά σιγα σιγά. Δεν θα αγχθούμε και για αυτό , σωστα;;;

Ευδοκία θα πάω μια βόλτα μέχρι την Σταυροβελονιά ( να δω τι έχασα το πρωι) και θα πάω για ύπνο... Εδώ και τρεις μέρες ξυπνάω στις 5 και μέτα δεν μπορώ να κοιμήθω... και το βράδυ κουτουλάω! Αν γίνει και αυριο θα σηκωθω να πλέξω! Το προτιμώ απο το να κάνω σβούρες στο κρεββάτι μου!
Καληνύχτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:32 pm

Δεν ξέρω αν προλαβαίνω να γραφτώ και εγώ για να πάρω τα δωρεάν νήματα από τον Σωτηρίου! Άσε που είναι στον Πειραιά και δεν είναι και τόσο εύκολο να βρεθώ εκεί. Σχολάω αργά και για να φτάσω στον Πειραιά θέλω τουλάχιστον 40 λεπτά με το τρένο και περίπου 10 λεπτά περπάτημα ως τοκατάστημα. Και δεν είναι καιροί να κυκλοφορούμε τις βραδινές ώρες σε τέτοιες περιοχές σαν την δική μου!!
Θα προσπαθήσω να φτιάξω την μικρή πετσετούλα και αν δω ότι τα καταφέρνω ίσως ρωτήσω τις κοπέλες αν υπάρχει διαθέσιμο μαλλάκι ακόμα στον Σωτηρίου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:33 pm

Καληνυχτα και καλή ξεκούραση Άννα. Καλό ξημέρωμα να έχεις!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 12:38 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Δεν ξέρω αν προλαβαίνω να γραφτώ και εγώ για να πάρω τα δωρεάν νήματα από τον Σωτηρίου! Άσε που είναι στον Πειραιά και δεν είναι και τόσο εύκολο να βρεθώ εκεί. Σχολάω αργά και για να φτάσω στον Πειραιά θέλω τουλάχιστον 40 λεπτά με το τρένο και περίπου 10 λεπτά περπάτημα ως τοκατάστημα. Και δεν είναι καιροί να κυκλοφορούμε τις βραδινές ώρες σε τέτοιες περιοχές σαν την δική μου!!
Θα προσπαθήσω να φτιάξω την μικρή πετσετούλα και αν δω ότι τα καταφέρνω ίσως ρωτήσω τις κοπέλες αν υπάρχει διαθέσιμο μαλλάκι ακόμα στον Σωτηρίου!!

Προλαβαίνεις να γραφτεις, δεν υπάρχει χρονικός περιορισμος!
Καληνύχτα καλή μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:02 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Δεν ξέρω αν προλαβαίνω να γραφτώ και εγώ για να πάρω τα δωρεάν νήματα από τον Σωτηρίου! Άσε που είναι στον Πειραιά και δεν είναι και τόσο εύκολο να βρεθώ εκεί. Σχολάω αργά και για να φτάσω στον Πειραιά θέλω τουλάχιστον 40 λεπτά με το τρένο και περίπου 10 λεπτά περπάτημα ως τοκατάστημα. Και δεν είναι καιροί να κυκλοφορούμε τις βραδινές ώρες σε τέτοιες περιοχές σαν την δική μου!!
Θα προσπαθήσω να φτιάξω την μικρή πετσετούλα και αν δω ότι τα καταφέρνω ίσως ρωτήσω τις κοπέλες αν υπάρχει διαθέσιμο μαλλάκι ακόμα στον Σωτηρίου!!
,

Ευδοκία χρειάζεσαι κάτι από τον Σωτηρίου??? μπορεί να πάει μια φίλη μου που μένει στον πειραία να πεταχτει να αγοράσει ότι θεσ και να μου το φέρει??αν μπορώ να σε εξυπηρετήσω ?? υπάρχει μια περίπτωση να πάω αυρίο το απόγευμα στον πειραια για καφέ αλλίως από βδομάδα, σιγουρα θα βρεθω με την φίλη μου και μου το φέρνει και κανονίζουμε να συναντηθουμε να στο δώσω.........!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Φεβ 23, 2012 2:07 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
katerina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Κατερίνα αυτό είναι το καρεδάκι που βρήκα στην Αγίου Μάρκου???
Αυτό που αγόρασα εγώμοιάζειμε αυτό. Και είχε και μεγάλο τραπεζομάντηλο.
Πολύ ωραία τα σχέδια που έχεις βάλεις

Ναι από την Αγίου Μάρκου τα είχε πάρει η μαμά μου σε διαφορετικά χρώματα (κιτρινο μπλε ροδακινη και πράσινο νομίζω) 3 ευρω ,στην λαικη τα είχα παρει 2 αλλα δεν προλαβαίνω να πάω, είχα παέι πριν 2-3 βδομάδες και δεν ειχε και μου ειπε οτι θα ξαναφέρει αλλα όλο και κάτι πρέπει να κάνω τις Πέμπτες και δεν έχω χρόνο το πρωί να πεταχτώ πριν παω στην δουλεια. θα προσπαθήσω την άλλη βδομάδα να παω. Σε τι χρώμα πήρες εσύ τα δικά σου??






















Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις