Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 11:48 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΕΚΤΟΣΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΔΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ .ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΞΕΚΛΕΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.ΑΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ .ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:11 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΕΚΤΟΣΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΔΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ .ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΛΕΚΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΞΕΚΛΕΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ.ΑΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ .ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ. flower

Φιλίτσα μου αυτό θα ήταν υπέροχο αν μπορέσετε να βρεθείτε και οι δύο σας στην ΑΘήνα, θα ΄κανονίσουμε να συναντηθούμε όλες μαζί και θα είναι φανταστικό....
Ανυπομονώ κορίτσια Πότε έρχεται ο Μαΐος, είπαμε σε 5 ημέρες!!!
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:17 pm

Αλλά μην ανησυχείτε κορίτσια ακόμα και αν δεν τα καταφερετε να έρθετε στην Αθήνα και να συναντηθούμε όλες εδώ, θα το οργανώσουμε διαφορετικά.
Θα κανονίσουμε ένα τριήμερο να ανεβούμε στον Αγιο Ιωάννη, για να μειώσουμε την απόσταση για όλες μας (όπως είπε και η Αννα)...
Θα μιλήσουμε από νωρίς και μόλις μας πει η Φιλίτσα ότι έχει ελεύθερα δωμάτια θα πάρουμε τα απαραίτητά μας (κεντήματα και πλεκτά εννοώ) και θα την κάνουμε προς Αγιο Ιωάννη μεριά....
Smile Smile Smile Smile cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:25 pm

ΑΧ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ .ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ .ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ .ΑΝΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΣΕΡΑΝΟ ...ΜΑΝΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕΡΑΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
ΚΑΙ Ο ΜΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕ Η ΑΝΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ .ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ .ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ .ΜΑΚΑΡΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΣ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΡΥΘΜΙΣΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:28 pm

ΔΩΜΑΤΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ .ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΑΖΙ ΣΧΟΛΕΙΟ .ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:32 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΧ ΒΡΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ .ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ .ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ .ΑΝΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΣΕΡΑΝΟ ...ΜΑΝΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕΡΑΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
ΚΑΙ Ο ΜΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕ Η ΑΝΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ .ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟΝ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ .ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ .ΜΑΚΑΡΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΝΩΡΙΣ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΡΥΘΜΙΣΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ flower

Φιλίτσα μου θα βρεθούμε σίγουρα, μην ανησυχείς. Και εγώ θα σου φέρω ότι σοκολάτα θα κυκλοφορεί μέχρι τότε και μαρέσει, για να τις δοκιμάσεις (αν δεν τις έχεις ήδη δοκιμάσει).
Δυστυχώς η ΜΑΝΙΝΑ δεν κυκλοφορεί πια, σε αντιθεση με την ΚΑΤΕΡΙΝΑ που κυκλοφορεί ακόμα..


Θα τα κανονίσουμε όλα Φιλενάδα μου. Καλά να είμαστε και όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους.
Και μπάνια θα κάνουμε και κεντήματα θα ανταλλάξουμε και θα πιούμε και τα ουζάκια μας ατενίζοντας τη θάλασσα!!!
cheers Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:35 pm

FELITSIA έγραψε:
ΔΩΜΑΤΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ .ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΜΑΖΙ ΣΧΟΛΕΙΟ .ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower

Φιλίτσα μου αύριο θα σκανάρω και τα άλλα 2 σχεδια ου μου έδωσε απόψε η Κατερίνα και μαζί με τα δικά μου θα στα στείλω μήπως τελικά σαρεσει κάποιο απ'αυτά για να ξεκινήσεις το νέο σου κέντημα.
Φιλάκια Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:38 pm

Βαρβάρα, Κατερίνα και Μαρια, αυτό είναι το site που έχει διάφορα σχέδια, που σας είπα απόψε.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:43 pm

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ .ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ .ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ .ΑΥΡΙΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΕΤΙΑΣ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ .ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:50 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ .ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ .ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ .ΑΥΡΙΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΕΤΙΑΣ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ .ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower

Ανυπομονώ να δω την επιλογή σου φιλενάδα μου. Αν χρειαστείς κλωστές και τις έχει ο κύριος εδώ σε προσφορά πες μου να σου τις πάρω και θα σου τις στείλω.


Περιμένω με αγωνία να δω το σχέδιο σου. Αυριο θα είμαι σε εξωτερικές δουλειές μέχρι αργά το μεσημέρι, οπότε θα δω ότι γράψεις ή μου στειλεις μετά τις 1 το μεσημέρι..
Φιλάκια
Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 4:23 am

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ .ΒΡΕΧΕΙ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΛΩΣΤΗ 543 ΚΑΙ ΠΗΡΑ 14 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΕ 4.60 .ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΜΟΥ .ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΛΕΙΩΜΑ 1 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΗΝ ΤΡΕΣΣΑ Η ΤΟ ΚΟΡΔΟΝΙ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.
ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΟ .
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΜΑΘΑ .ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΜΗΝ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.ΘΑ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕΙΣ.
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΤΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΑΛΛΟΣ ΓΛΥΚΑΘΗΚΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ .ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ .ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΕΡΜΙΔΕΣ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ .ΦΤΙΑΞΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΣΤΕΡΗΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΔΩ.
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΕΚΤΥΠΩΤΗ (ΚΑΙ ΜΕΓΕΘΥΝΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ?)ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΝΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΕΝΤΑΩ ΤΑ ΚΑΔΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?ΕΦΑΓΕΣ ΒΡΟΧΗ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ?ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ .
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΣΚ.ΜΕ ΥΓΕΙΑ .
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ,ΜΑΙΡΗ ,ΚΛΕΟΝΙΚΗ ,ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.
ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ- ΚΕΛΑΙΔΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΡΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ .ΕΧΕΙ ΜΥΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΑΝΟΙΞΗ .ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ ΣΤΑ ΖΑΜΠΑΚΙΑ ΣΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΖΟΥΝ .ΣΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΗΛΙΟΣ .ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ . flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 4:31 am

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΣΤΡΟΦΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ , ΜΑΝΟΥ ΔΑΝΕΖΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑΤΙΔΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ .
«Όταν λέμε ότι κάποιος γεννιέται ή πεθαίνει, εννοούμε επιστημονικά ότι χάνεται ή εμφανίζεται η δυνατότητα να τον αντιλαμβάνονται οι αισθήσεις μας»

ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Το πρόβλημα μιας κοινωνίας είναι ο φόβος. Ό,τι κακό προκύπτει στον άνθρωπο είναι μέσω του φόβου. Ο φόβος δημιουργείται από την έννοια της ανάγκης. Φοβάμαι γιατί θα στερηθώ κάτι που έχω ανάγκη.

Όταν δημιουργώ πλαστές ανάγκες, δημιουργώ παραπανίσιους φόβους. Άρα το φούσκωμα των αναγκών δημιουργεί γιγάντεμα των φόβων. Και ένας φοβισμένος άνθρωπος, ποτέ δε μπορεί να είναι ελεύθερος άνθρωπος.

Να λοιπόν το πρώτο βήμα: να περιορίσουμε τις ανάγκες μας στις φυσικές μας ανάγκες, για να περιορίσουμε τους φόβους μας στους φυσικούς φόβους. Έτσι κάθε μέρα θα γινόμαστε όλο και πιο ελεύθεροι.

πηγή: Αντίφωνο, πρωτοδημοσιεύτηκε στο Περιοδικό ΑΒΑΤΟΝ, Φεβρουάριος 2012, Τεύχος 114, σελ.40-43
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 5:10 am

Φιλίτσα μου τί ωραίο κείμενο είναι αυτό....
Μακάρι να μπορούσαμε νε τα περιορίοσουμε όλα και να ασχολούμαστε μόνο με τα απαραίτητα (δηλαδή κεντήματα, σοκολάτες και πάνω από όλα τηνπαρέα μας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 5:44 am

MPOROYME EYDOKIA MOY AYTO KANOYME .ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ?
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ Η ΖΩΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ.ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΟΣΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧΗΓΟΙ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ .ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 10:34 am

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!
Φιλενάδες, σήμερα ήμουν καλύτερα από οτι τις προηγουμενες μέρες αλλά όχι εντελώς καλά! Από το απογευμα και μετά αρχισαν πάλι το φτερουγίσματα και με βλεπω απο βδομάδα στον ενδοκρινολόγο. Δεν θα ησυχάσω αν δεν μου πουν από τι είναι... Η αλήθεια είναι πως τρέμει η ψυχή μου γιατί και στην μάνα μου κάναν 9 (ναι κορίτσια 9 μήνες απιστευστης ταλαιπωρίας για τη μανούλα μου) μέχρι να βρουν τι έχει. Οπότε και γω είμαι δυσπιστη, αναρωτιέμαι "κι αν είναι κάτι που δεν το βλέπουν ή δεν του δίνουν σημασια;"...
Κατα τ' αλλα εκάνα και πολλές "κεντημα- πλεξιμο" δουλειές!!! Εβγαλα και φωτο. Ανεβασα ήδη στο μπλογκ τα πανάκια της ΜΕλισσας και την πλάτη απο τη μπλουζα μου.
Παω τωρα να σας ανεβάσω και την βελονιά της εβδομάδας (πισωβελονιά) - εδώ εχει πολλές φωτο .
Αμα κάθεται κανείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 11:18 am

Και σας έχω και δουλειά! Για δείτε εδώ:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εχω ανεβάσει το καρεδάκι με όλες τις βελονιές. Η φωτογραφία είναι ψιλοχάλια και το καρεδάκι είναι λίγο "αφηρημένη τεχνη" , αλλά εγω θέλω να το κάνω καρεδάκι, να το απλώνω στο τραπέζι της κουζίνας και να το χαζεύω οταν πίνω το καφεδάκι μου.
Και η απορία μου και η "δουλειά σας" : τι τελειώμα να του κάνω; τι να βάλω γύρω γύρω; να κεντήσω κάτι;;;
Για πείτε καμιά ιδέα!
Καλό βράδυ φιλενάδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 11:47 am

Αννα μου καλησπέρα, πριν λίγο μπήκα και είδα τις φωτογραφίες από τα εργόρχειρά σου.
Όλα είναι πανέμορφα και φτιαγμένα με πολλή αγάπη. Μπράβο σου.
Τώρα βλέπω και τις βελονιές σου. Το καδράκι σου θα γίνει πολύ ωραίο. Ίσως θα μπορούσες να κάνεις ένα τελείωμα με κάποια από τις βελονιές που έχεις ήδη μάθει. Ή να περιμένεις λίγο ακόμα και να δεις τις επόμενες. Πάντως ότι και να κάνεις θα έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα.
Φιλιά καλή μου Αννα και καλό Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 12:17 pm

Anna έγραψε:
Και σας έχω και δουλειά! Για δείτε εδώ:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εχω ανεβάσει το καρεδάκι με όλες τις βελονιές. Η φωτογραφία είναι ψιλοχάλια και το καρεδάκι είναι λίγο "αφηρημένη τεχνη" , αλλά εγω θέλω να το κάνω καρεδάκι, να το απλώνω στο τραπέζι της κουζίνας και να το χαζεύω οταν πίνω το καφεδάκι μου.
Και η απορία μου και η "δουλειά σας" : τι τελειώμα να του κάνω; τι να βάλω γύρω γύρω; να κεντήσω κάτι;;;
Για πείτε καμιά ιδέα!
Καλό βράδυ φιλενάδες!


Άννα μου καλησπέρα.
Είδα μόλις τώρα τα νέα σου εργόχειρα.
Είναι υπεροχα. Και το νέο σου σχέδιο με την βελονιά είναι υπέροχο.

Όσο για τα πανάκια, τώρα θα σε μαλώσω εγώ Άννα μου.
Προχθές δεν ησουν εσύ με την Φιλίτσα που με μαλώνατε για το δικό μου πανάκι και τις αμφιβολίες μου για το αποτέλεσμα και τώρα σχολιάζεις εσύ τα δικά σου πανάκια ????
Θα σε μαλώσω εγώ τώρα.....ΟΕΟ!!!

Τώρα τι να πω σύμπτωση, τηλεπάθεια, ίδια γουστα η φιλία μας ό,τι θέλεος διαλέγεις και παίρνεις.
Από χθες που πήρα τα κουβάρια από την Κατερίνα, ξεκίνησα να φτιάχνω το πρώτο πανάκι και επέλεξα σαν σχέδιο αυτό με το πουλάκι που είδα τώρα στο blog σου ότι το έχεις φτιάξει και εσύ. Συγνώμη φιλενάδα μου αλλά και εμένα αυτό μου άρεσε και το ξεκίνησα ήδη.
Είδες τί είμαστε τελικά?? Διαλέγουμε τα ίδια σχέδια αφού ταιριάζουν τα γούστα μας και οι προτιμήσεις μας...
Smile Smile Smile Smile Smile flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 12:27 pm

Smile Smile Smile Smile Όσον αφορά το καρεδάκι σου να σου προτείνω κάτι που το έχω δει σε πολλά ξένα περιοδικά με κεντήματα και μου άρεσε σαν ιδέα. Και επίσης η άποψή μου είναι ότι για το δικό σου καρεδάκι που έχει και χάντρες και διάφορες βελονιές που δεν έχουν όλες το ίδιο πάχος και πλάτος η ιδέα αυτή θα του πήγαινε γάντι...
Η ιδέα τώρα. Γιατί δεν το κάνεις κάδρο να το κρεμάσεις πάνω από το τραπέζι της κουζίνας σου και να το καμαρώνεις όχι μόνο όταν πίνεις το καφεδάκι σου αλλά όλες τις στιγμές που θα κινείσαι στην κουζίνα????
Και όταν με το καλό τελειώσεις και το άλλο καρεδάκι το βάζεις και αυτό σε κάδρο αντικριστά και θα ομορφύνει πάρα πολύ τον τοίχο της κουζίνας σου. (και κυριως δεν θα λερώνονται ταχτικά γιατί μέσα στην κουζίνα πάντα δημιουργούνται λεκέδες από εκεί που δεν το περιμένεις)
Αν είχα κάνει εγώ πάντως αυτό το καρεδάκι θα το έκανα κάδρο....
ΑΝ θέλεις να το χρησιμοποιήσεις σαν καρεδάκι, εγώ θα προτείνω να του κάνεις μία λεπτή δαντελίτσα με βελονάκι (αν θυμάμαι καλά η Ελένη δεν σου είχε πει ότι θα σου δείξει βελονάκι). Είναι πολύ απλό και εύκολο πίστεψέ με. Είναι το μόνο πράγμα που ξέρω να φτιάχνω με βελονάκι και θα προσπαθήσω να σου βγάλω φωτογραφία ένα καρεδάκι που έχω φτιάξει δαντελίτσα για να δεις τι εννοώ...

Αλλά μέχρι να γεμίσεις και τα άλλα τετραγωνάκι, ίσως δούμε και κάτι άλλο ή πουν και οι άλλες κοπέλες καμιά ιδέα...
Ελπίζω να σε βοήθησα και να μην σε μπέρδεψα...
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 12:29 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΡΤΙΟ, ΝΟΕΜΒΡΙΟ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ, ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ. ΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ, ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΝΟ. ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. Υ.Γ(ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ? ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 12:54 pm

Ευδοκία μου καλησπέρα,
διάβαζα την πρότασή σου στην Άννα. Και εγώ το ίδιο της πρότεινα (δεν ξέρω αν διάβασες το σχόλιο μου πιο πάνω). Τι συμφωνία απόψεων, δεν το πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 12:59 pm

EF75 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΡΤΙΟ, ΝΟΕΜΒΡΙΟ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ, ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ. ΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ, ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΝΟ. ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. Υ.Γ(ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ? ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ?)

Καλησπέρα φίλη μου,
δυστυχώς ο χειμώνας δεν λέει ακόμα να μας αφήσει. Από ότι άκουσα και στην Αθήνα αύριο θα έχουμε άσχημο καιρό.
Σου εύχομαι ένα καλό βράδυ και ένα όμορφο Σ/Κ
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Μαρ 09, 2012 3:42 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΔΡΟ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ )ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ,Η ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ.ΚΑΙ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ.
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΑΤ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΓΝΩΜΗ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ.ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ
ΕF75 KALHMERA ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΔΩ ΙΔΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ .ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ .ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΓΑΛΑΝΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΔΕΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΟΙ ΤΡΕΛΛΕΣ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΡΕΛΛΑ.ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ .ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΑΣ.ΑΠΛΑ ΔΙΝΕ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ?ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ .ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΟΝΟΝ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ .Α ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ Η ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ?ΚΑΙ Η ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΥΣΕΣ ΚΑΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:12 am

EF75 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΡΤΙΟ, ΝΟΕΜΒΡΙΟ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΤΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ, ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ,ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΚΙ. ΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ, ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΝΟ. ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. Υ.Γ(ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ, ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ? ΝΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ?)

Καλημέρα σου και να έχεις ένα καλό σαββατοκύριακο.
Δυστυχώς σ' όλη την Ελλάδα τον ίδιο καιρό έχει. Αέρας, κρύο και γενικά χειμωνιάτικο καιρός.
Αλλά πού θα πάει θα αλλάξει σύντομα ο καιρός και θα λάμψει και πάλι ο ήλιος!

Μάλλον συμπάσχει και ο καιρός μαζί μας με τα τόσα μέτρα που παίρνονται εις βάρος μας!!!

Για το ερώτημά σου πόσο καιρό μας πήρε να δημιουργήσουμε αυτή την παρέα, σου απαντάω ότι δεν χρειάζεται χρόνος για να δέσεις με κάποιο.
Αν υπάρχει η χημεία και η ίδια τρέλα που έχουμε όλες, αρκούν και λίγα λεπτά να δεθείς με όλες τις κοπέλες και να δημιουργήσετε μία όμορφη παρέα.
Έτσι κι εμεί εδώ δεν μας πήρε πολύς χρόνος, είχαμε κοινή τρέλα την αγάπη μας για τα εργόχειρα και μετά όλα ήρθαν από μόνα τους. Δέσαμε μεσα σε πολύ μικρό χρονικό διαστημα και γίναμε μία παρέα δεμένη σαν να είμαστε παλιές γνωστές από παλιά που συναντηθήκαμε μετά από χρόνια!!
Θα το καταλάβεις και εσύ πολύ σύντομα.... Είναι απλό!!!
Φιλάκια Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 12:19 am

FELITSIA έγραψε:
MPOROYME EYDOKIA MOY AYTO KANOYME .ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ?
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ Η ΖΩΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ.ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΟΣΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΧΗΓΟΙ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ .ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower

Εχεις δίκιο Φιλίτσα μου, μπορούμε να το κάνουμε όσο περνάει από το χέρι μας...
Αλλά δυστυχώς πολλές φορές υποχρεωνόμαστε να βαδίσουμε παράλληλα με κάποιους άλλους στη ζωή μας γιατί βλέπεις δεν είμαστε μόνοι μας.
Και σίγουρα στην παράλληλη διαδρομή με τους άλλους μπορούμε να διατηρήσουμε την ελευθερία μας και να πορευτούμε σύμφωνα με τα δικά μας πιστεύω τα οποία μπορούμε να προσπαθήσουμε να τα μεταδώσουμε στους άλλους, και έτσι κάποιοι να ακολουθήσουν την δική μας διαδρομήκαι να ξεκόψουν από το σύνολο.

Αν και φαντάζει δύσκολο, εμείς απλά θα προσπαθήσουμε καιθα προσπαθούμε μέσα από τις πράξεις μας να φέρουμε την αλλαγή...
Και φυσικά όταν είμασε παρεούλα όλα θα γίνουν καλύτερα και θα νιώσουμε πολυ καλύτερα ό,τι και αν μας τύχει...
Να είσαι πάντα καλά Φιλίτσα και να μας εμψυχώνεις με τα λόγα σου...
Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις